Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Соромно лізти за допомогою до інших країн або до НАТО

в плані військових здібностей нації найпотужніша країна у світі, нащадки Січових козаків. З такими генами просити когось допомоги - це не зовсім адекват. Можна самим мобілізуватися і захищатися. Чисельно населення з цим чудово впорається. Потрібна реорганізація, а не зовнішня допомога.

Соромно якось лізти до людей інших країн, до США і Великобританії в нас прийнято якось в істериці бігти. То мені, наприклад, СОРОМНО. Вони напевно допоможуть, але ЧОГО МАЮТь допомогати? І другий аспект - ви потім якось вдячно себе будете поводитися? Ви усвідомлюєте взагалі, що може дійсно хтось з американців загинути за вас? Це не соромно? І не страшно?
   
Давай ковбасниця, приїжджай до України.
Будеш як та жанна-д-рак вести націю проти кацапів ))
   
в плані військових здібностей нації найпотужніша країна у світі, нащадки Січових козаків. З такими генами просити когось допомоги - це не зовсім адекват. Можна самим мобілізуватися і захищатися. Чисельно населення з цим чудово впорається. Потрібна реорганізація, а не зовнішня допомога.

Соромно якось лізти до людей інших країн, до США і Великобританії в нас прийнято якось в істериці бігти. То мені, наприклад, СОРОМНО. Вони напевно допоможуть, але ЧОГО МАЮТь допомогати? І другий аспект - ви потім якось вдячно себе будете поводитися? Ви усвідомлюєте взагалі, що може дійсно хтось з американців загинути за вас? Це не соромно? І не страшно?

а чого не на язьікє просрочкі? боїшся на язькє отброссьіянок скуліть? ьізмєна
   
в плані військових здібностей нації найпотужніша країна у світі, нащадки Січових козаків. З такими генами просити когось допомоги - це не зовсім адекват. Можна самим мобілізуватися і захищатися. Чисельно населення з цим чудово впорається. Потрібна реорганізація, а не зовнішня допомога.

Соромно якось лізти до людей інших країн, до США і Великобританії в нас прийнято якось в істериці бігти. То мені, наприклад, СОРОМНО. Вони напевно допоможуть, але ЧОГО МАЮТь допомогати? І другий аспект - ви потім якось вдячно себе будете поводитися? Ви усвідомлюєте взагалі, що може дійсно хтось з американців загинути за вас? Це не соромно? І не страшно?

Пропонуєте відновити кінноту?


Тому що більша частина  зброї  для НАТО  вироблялась для війни проти  Московії ,  хіба не краще її використати не в польщі , а трошки далі від кордону?



   
в плані військових здібностей нації найпотужніша країна у світі, нащадки Січових козаків. З такими генами просити когось допомоги - це не зовсім адекват. Можна самим мобілізуватися і захищатися. Чисельно населення з цим чудово впорається. Потрібна реорганізація, а не зовнішня допомога.

Соромно якось лізти до людей інших країн, до США і Великобританії в нас прийнято якось в істериці бігти. То мені, наприклад, СОРОМНО. Вони напевно допоможуть, але ЧОГО МАЮТь допомогати? І другий аспект - ви потім якось вдячно себе будете поводитися? Ви усвідомлюєте взагалі, що може дійсно хтось з американців загинути за вас? Це не соромно? І не страшно?

Можна,зактити всі ТРЦ ,ринки ,кабаки ,не військові виробництва,нарід в армію а хто не годен в будзагони рити окопи і фігарити дзоти. Як в комуняк в кореї. І всім роздати ватні фуфайки. Але без тебе ніц не вийде.
Скажи ти реально не розумієш абсурдності того що пишеш чи це типу такий тролінг?
   
в плані військових здібностей нації найпотужніша країна у світі, нащадки Січових козаків. З такими генами просити когось допомоги - це не зовсім адекват. Можна самим мобілізуватися і захищатися. Чисельно населення з цим чудово впорається. Потрібна реорганізація, а не зовнішня допомога.

Соромно якось лізти до людей інших країн, до США і Великобританії в нас прийнято якось в істериці бігти. То мені, наприклад, СОРОМНО. Вони напевно допоможуть, але ЧОГО МАЮТь допомогати? І другий аспект - ви потім якось вдячно себе будете поводитися? Ви усвідомлюєте взагалі, що може дійсно хтось з американців загинути за вас? Це не соромно? І не страшно?

Пафосна xyйня.
   
Пафосна xyйня.
встованіє сколєн
   
працювати на оборону потрібно і в інших галузях, не тільки на лінії фізичного бою. То багато грошей, можна всю економіку на ноги поставити.
   
Ну нормальна курва?
Здриснула в австрійський дурдом і пише сюди про "соромно"

Це вже ваащє.
 :=V
   
Да не вопрос. Можем не лезть. Нам возвращают ЯО которое отдали под "гарантии безопастности" и не надо никакой помощи.
   
в плані військових здібностей нації найпотужніша країна у світі, нащадки Січових козаків. З такими генами просити когось допомоги - це не зовсім адекват. Можна самим мобілізуватися і захищатися. Чисельно населення з цим чудово впорається. Потрібна реорганізація, а не зовнішня допомога.

Соромно якось лізти до людей інших країн, до США і Великобританії в нас прийнято якось в істериці бігти...
Особисто мені поцимбалах, що там у вас прийнято!
   
Для цього потрібен Гетьман
   
Ви усвідомлюєте взагалі, що може дійсно хтось з американців загинути за вас? Це не соромно? І не страшно?
Вже гинули і ніяк це не соромно.
Соромно, що є такі як ти
   
здалеку воно зважди видніше
   
Вже гинули і ніяк це не соромно.
Соромно, що є такі як ти


тобі соромно, що хтось вважає, що треба захищатися самим? Нyпевно вперше мене взагалі бачиш, не читав, оцінити постів не встані. Я власне намагалася написати, як реорганізуватyся, але така атака на психіку, писати не змогла, думати навідь важко, звичайна атака на психіку від російських СС (МЗС і решта...).

Не соромно, щоб гинули громадяни США, то невисокої ти думки про українські ресурси. кхм...


   
Давай ковбасниця, приїжджай до України.

 (tu)
   
треба закінчити скиглити і почати реорганізуватися з середини.
   
в Україні мене вбют. Мене і закордоном постійно намагаються вбити.
   
санитары, пациент сорвался
   
в Україні мене вбют. Мене і закордоном постійно намагаються вбити.
Стільки років намагаються й не виходить в людей. :-o
   
в Україні мене вбют. Мене і закордоном постійно намагаються вбити.

можу тобі порадити тільки одне
"треба закінчити скиглити" (с)
   
Ну нормальна курва?
Здриснула в австрійський дурдом і пише сюди про "соромно"

Це вже ваащє.
 :=V
   Сова она и есть Сова. Нічого дивного. Вот уж кого не ожидал...
   
Можна,зактити всі ТРЦ ,ринки ,кабаки ,не військові виробництва,нарід в армію а хто не годен в будзагони рити окопи і фігарити дзоти. Як в комуняк в кореї. І всім роздати ватні фуфайки. Але без тебе ніц не вийде.
Скажи ти реально не розумієш абсурдності того що пишеш чи це типу такий тролінг?

М-да, от і виросло покоління, яке не читало про сову, шосту кнопку і півметрові стовпчики :D
   
Сова она и есть Сова. Нічого дивного. Вот уж кого не ожидал...
Не пам'ятаю, щоб за нею  спостерігалась  аж така  "героїчність-войовничість".
Може об'єкт "Сова" перевербовано?
   
М-да, от і виросло покоління, яке не читало про сову, шосту кнопку і півметрові стовпчики :D


проте поки вмирали в АТО люди, ті, хто тролив про шосту кнопку тощо, писали на форумі. Я тоді не писала, роками. Чому ж ви такі геніальні і ніхера не неадекватні мали такі порядки в країні? Досі люди гинуть в АТО. Про анексію Криму вже мовчу, зaгубили території, населення побігло. Чого ж ви писали тоді?

Останнє редагування: 6 грудня 2021 18:25:06 від Meridian
   
ТС, яки ти ставишся до вакцинації проти короновірусу?
   
треба швидко внутрішньо мобілізуватися і реформуватися на оборону. Повністю всю країну. В мене враження, що вартість цієї гілки дуже висока. Хто має очі, той прочитав.
   
в Україні мене вбют. Мене і закордоном постійно намагаються вбити.

   
тобі соромно, що хтось вважає, що треба захищатися самим? Нyпевно вперше мене взагалі бачиш, не читав, оцінити постів не встані. Я власне намагалася написати, як реорганізуватyся, але така атака на психіку, писати не змогла, думати навідь важко, звичайна атака на психіку від російських СС (МЗС і решта...).

Не соромно, щоб гинули громадяни США, то невисокої ти думки про українські ресурси. кхм...
То не ви писали, що гени впливають на обороноздатність країни?

Так, представляєте, маячню несете ви, а соромно мені  :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія