Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Одессе со скандалом открылась львовская Реберня

Re: В Одессе со скандалом открылась львовская Реберня

знаєш узбеку, ти ніхєра не розумієш, що таке було УПА, і що воно значило для українців. Твої висери на цю тему на рівні совєцьких агіток часів Галана.



в УПА Шухевич опинився коли уже прийшов час драпати.
до того з перших днів війни справно служив Гітлеру.

а УПА вона нічого толком не значила. не брала участь у жодній більш-менш значимій битві.  і ні на що не впливала.

і перемога Гітлера та його шухевичів призвела би саме до того, про що я написав.
   
Короче, завтра отслеживаем посты ТС и 10го полный список в РНБО  (tu)

Хоть профилактическую беседу проведут и оно заткнется  (tu)
   
Немає потреби дивитися на монархів минулоі Європи сучасними очима.

Монархи це в першу чергу колікціонери корон і титулів і відпоаідно земель які ідо корон належали.
Націй в сучасному розумінні в тій монархічній європі не існувало.
Тому є досить нерозумно до Катаріни ставитись інакше.
В той самий час син Маріі Терезіі  Йосип дістав корону галицькоі землі. І чомусь це нікого не нервує у Львові.
 МТерезія стоіть в Ужгороді а вчитайтесь в джерела про розділ Польщі і змоделюйте сучасний Львів якби корону Галичини імператор з  СпБ викупив. Такі плани були. Плани  розміняти бесарабію на галицькі землі з Габсбургами.
Не слухи а реальні перемовини.
І весь австрійський антураж Львова тепер би був в Кишенеу.
Цікавий розклад
??

Вся європа монархічна була така.
Поділена порізана спадкована і загарбана.

І тільки укрісторіографія пхає сучасні відчуття в минуле. Базуючись на історіях про зруйнувння Січі?
Серйозно?

Немає потреби катьку валити.
Хоча сам  памятник невдалий.
Можна на копію що стоіть в німців поміняти.
Але не варто піднімати хвилю.

Хоть кто то разумно пишет
   
Для одних УПА значило одно, для других  - другое. Если кто-то из одесситов ненавидит Дюка и Екатерину, судя по мелькавшим тут сообщениям, то есть и такие жители этого замечательного города, которые испытывают к ним иные чувства, и к этим людям тоже нужно относиться с уважением.

ну як туристичні об'єкти, які можна втирати туристам і заробляти на цьому бабло, то нехай будуть. Заробляють же западенці на штучно роздутому культі українського Робін Гуда - Олекси Довбуша, і нехай заробляють надалі.
Але коли катьку і дюка починають розігрувати в небезпечних ідеях рускага міра, то ану їх нах. Краще вже взагалі без них.
   
в УПА Шухевич опинився коли уже прийшов час драпати.
до того з перших днів війни справно служив Гітлеру.

а УПА вона нічого толком не значила. не брала участь у жодній більш-менш значимій битві.  і ні на що не впливала.

і перемога Гітлера та його шухевичів призвела би саме до того, про що я написав.

долбойоб ти, узбеку, в цій темі. Мовчи вже краще, розумнішим будеш виглядати.
   
У декого історія починається з Рос Імперії, тобто з 1721 року, приблизно.

Хочеться лище спитати - вам не соромно за ці 300 років???
А у дэкого она начинается с 91 года. И как, распирает гордость за эти тридцать лет? :lol:
   
Re: В Одессе со скандалом открылась львовская Реберня

долбойоб ти, узбеку, в цій темі. Мовчи вже краще, розумнішим будеш виглядати.


гузно в тебе палає, а по суті нема чого заперечити  :(
   
Re: В Одессе со скандалом открылась львовская Реберня

А у дэкого она начинается с 91 года. И как, распирает гордость за эти тридцать лет? :lol:


зараз уже кажуть з 2014
   
зараз уже кажуть з 2014
Ну там здобуткив ше меньшэ. Проебли уже не только инфраструктуру и промышленность, а и территории. B-)
   
гузно в тебе палає, а по суті нема чого заперечити  :(

знаєш узбеку, я самого дитинства ходив на цвинтар, де лежать мої предки. І серед них є загиблі і від бандерівців, і від таких як ти, совєцьких прихвоснів. І мені набагато краще знати, що, і як, то було насправді.
Так що забирайся зі своїми знаннями подальше, звідки взявся.
   
Бугага.
А казав про себе, що проукраїнець

А тут вскрився, і оказалось що ти тупо Рускомірна Вагіна  :pooh_lol:

С чем ИМЕННО ты не согласен?
   
Короче, завтра отслеживаем посты ТС и 10го полный список в РНБО  (tu)

Хоть профилактическую беседу проведут и оно заткнется  (tu)


Санкции на ребра по указке Кауфмана
   
У декого історія починається з Рос Імперії, тобто з 1721 року, приблизно.

Хочеться лище спитати - вам не соромно за ці 300 років???
А твои те все предавали,да?Письменно или с партбилетом?Жирдяй, грохни ботву!
   
Re: В Одессе со скандалом открылась львовская Реберня

знаєш узбеку, я самого дитинства ходив на цвинтар, де лежать мої предки. І серед них є загиблі і від бандерівців, і від таких як ти, совєцьких прихвоснів. І мені набагато краще знати, що, і як, то було насправді.
Так що забирайся зі своїми знаннями подальше, звідки взявся.


хз що витікає із того, що ти на могилки ходив
усі ходять і ще нікому це не додало ума, що ми і бачимо на твоєму прикладі
   
А у дэкого она начинается с 91 года.

З 789  ...

І за це деь соромно... Бо в Європі то вже писана по датах (днях) історія, а в нас якись легенди :(
   
знаєш узбеку, я самого дитинства ходив на цвинтар, де лежать мої предки. І серед них є загиблі і від бандерівців, і від таких як ти, совєцьких прихвоснів. І мені набагато краще знати, що, і як, то було насправді.
Так що забирайся зі своїми знаннями подальше, звідки взявся.
Жаль, дуже великий жаль, що ти народився в семье уборщиков кладбища...Хотя... Зато ты знаешь, КАК оно было на Самом деле...Юля, тя так родаки и кинули ебаната??? Мож чем помочь??? Шоб успокоилось??? Лопатой слева или пединой молитвой???
   
хз що витікає із того, що ти на могилки ходив
усі ходять і ще нікому це не додало ума, що ми і бачимо на твоєму прикладі

твої, почерпнуті в кгбшних статтях і методичках знання про бандерівський рух в Україні, нічого не варті проти історій, які передавали мені безпосередні учасники тих подій, з якими я мав честь жити і  спілкуватись.
Краще заткнись і займись рідною тобі історією басмачів Узбекистану.
   
Сподіваюсь, таки, що небайдужі люди розмажуть ТС у лайно за його дописи завтра...

Якщо він притомний, він промовчить  (tu)
   
Тут кстати кто то пукнул про могилки,а я сегодня как раз на них был.Велкам на кладбище почитать на каком языке все написано.Это к вопросу чье це мисто и про мову заодно
   
Re: В Одессе со скандалом открылась львовская Реберня

Это к вопросу чье це мисто
Кацапське?
   
Сподіваюсь, таки, що небайдужі люди розмажуть ТС у лайно за його дописи завтра...
Якщо він притомний, він промовчить  (tu)
Жирдяй, как дела??? Петюня хоть шота платит???
   
Сподіваюсь, таки, що небайдужі люди розмажуть ТС у лайно за його дописи завтра...
Якщо він притомний, він промовчить  (tu)


Сподивайся друг мий сподивайся
Все зийде,як з яблунь билый дым


 :lol:
   
Тут кстати кто то пукнул про могилки,а я сегодня как раз на них был.Велкам на кладбище почитать на каком языке все написано.Это к вопросу чье це мисто и про мову заодно

знаєш дімчик, один мій однокашник по інституту помер ще при совєтах. Стопудово знаю, що українець з діда прадіда. Років з десять назад довелось побувати у Франківську на його могилі. Все написано на общєпонятном. Він і в інституті був ваш, такий скацаплений.
Чудово би вписався в ваше одеське скацаплене суспільство.
От і думай звідки у вас всє рускоязичниє.....
   
Кацапське?
Роги, Одесса НИКОГДА не была мистом, городом- Одесса - Город...
Ну и попутно, ПУСТЬ ХОТЬ ОДНА б***ь ПОХВАСТАЕТСЯ, ШО ВИДЕЛО СТОКА кораблей и солдат НАТО скока Одесса.
   
Re: В Одессе со скандалом открылась львовская Реберня

Роги, Одесса НИКОГДА не была мистом, городом- Одесса - Город...
ГОРО́Д, у, чол. Ділянка землі при садибі, здебільшого для вирощування овочів. Через левади та городи Два кума йшло з весілля до господи (Леонід Глібов, Вибр., 1957, 47); За садом розглігся й город: картопля, капуста, помідори, морква, цибуля та інше (Юрій Смолич, III, 1959, 526).
   
ГОРО́Д, у, чол. Ділянка землі при садибі, здебільшого для вирощування овочів. Через левади та городи Два кума йшло з весілля до господи (Леонід Глібов, Вибр., 1957, 47); За садом розглігся й город: картопля, капуста, помідори, морква, цибуля та інше (Юрій Смолич, III, 1959, 526).
Оля - известная соска в порте. Дешевизной
   
Re: В Одессе со скандалом открылась львовская Реберня

Оля - известная соска в порте. Дешевизной
Оля, це ваша жінка?
   
знаєш дімчик, один мій однокашник по інституту помер ще при совєтах. Стопудово знаю, що українець з діда прадіда. Років з десять назад довелось побувати у Франківську на його могилі. Все написано на общєпонятном. Він і в інституті був ваш, такий скацаплений.
Чудово би вписався в ваше одеське скацаплене суспільство.
От і думай звідки у вас всє рускоязичниє.....


А тут все кладбища на нем.Есть ещё вопросы про Вологду?
   
А тут все кладбища на нем.Есть ещё вопросы про Вологду?

а тебе за Вологду не питали. Якщо ти українець, згадай якою мовою говорили твої діди-прадіди.
   
Оля, це ваша жінка?
Не, это - ТВОЯ жена,пидарас...
Вякнешь против ??? С нетерпением жду - тут очередь отхарить португезу забеспалтано :laugh:
   
Оля, це ваша жінка?
Не, это - ТВОЯ жена,пидарас...
Вякнешь против ??? С нетерпением жду - тут очередь отхарить португезу забеспалтано
   
Тут кстати кто то пукнул про могилки,а я сегодня как раз на них был.Велкам на кладбище почитать на каком языке все написано.Это к вопросу чье це мисто и про мову заодно

Пукал или просто обоссал ? На каком ? На русском ? и ? рузгє горад ? Ну давай, скажи это.
   
Оля, це ваша жінка?

донька, зараз в Дойчланді, вся в трудах на фронтах красных фонарей  :D

Останнє редагування: 8 травня 2021 01:11:57 від Бяка
   
Re: В Одессе со скандалом открылась львовская Реберня

Не, это - ТВОЯ жена,пидарас...
Вякнешь против ??? С нетерпением жду - тут очередь отхарить португезу забеспалтано
Щось тебе аж два рази бомбануло.
То ти підарас, а жінка твоя заробляє проституцією в порту? Бере за дешево, але вам на хліб вистачає? Бачу і на бухло.  :D
   
Чтоб там ТС не говорил, Одесса - полное дно. Кроме Оперы и Бульвара - конгломерат разваливающихся зданий из ракушечника без фундаментов... :(

И если этот приморский город достигнет когда то уровня Бердичева или Житомира - праздник будет.

Портовая инфраструктура так и не сделала это село городом :(

Совсем ебанулся
   
А, чооорт....все ясно: редиска понятно - каждую пятнцу вхлам.
А димец сегодня на кладбище бухал - севастоооопаль, севастооопаль,тьху: Адееееса - горад руской славы и их же марякоооооов!  :pooh_lol:
Выкусите, рагули львовские - не будет тут мовы  :snooks:  Как на могилах написано - так и будем гуторить. Поняли, рагули, чье эта мисто ?? ну тото жа !
   
Совсем ебанулся


Вот как то так :) Спасибо за прокукоаинскую позицию ,епта, ну и слава Украине естественно,но на наше мнение всем ...как и мне на их
   
А, чооорт....все ясно: редиска понятно - каждую пятнцу вхлам.
А димец сегодня на кладбище бухал - севастоооопаль, севастооопаль,тьху: Адееееса - горад руской славы и их же марякоооооов!  :pooh_lol:
Выкусите, рагули львовские - не будет тут мовы  :snooks:  Как на могилах написано - так и будем гуторить. Поняли, рагули, чье эта мисто ?? ну тото жа !

Иди сажай буряки
   
Щось тебе аж два рази бомбануло.
То ти підарас, а жінка твоя заробляє проституцією в порту? Бере за дешево, але вам на хліб вистачає? Бачу і на бухло.  :D
Бля, ка не пидар - так с португезе.. Как с португезе и на мове - так подсасывает за супружницей... Хоть доцю успели се состругать на старость, шобы у вас переотсасывала на 2 теньга больше???Старайся- иож и окупиццо, вафельник дешовый...
   
Re: В Одессе со скандалом открылась львовская Реберня

Вот видите что сделал тупой львовский пидарас? Которого я до вчерашнего дня уважал ,как и многих фупчиков
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія