Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Блінкен. Очевидне, і те що залишилось за кадром.

Re: Блінкен. Очевидне, і те що залишилось за кадром.

У США достатньо важелів, щоб бубочка
1) став невиїзним
2) втратив усі свої нажиті непосильним кривлянням активи на Заході.

І якщо буде викаблучуватися, то йому швидко затиснуть потрібний орган у лещата американського правосуддя

Дай то Боже
Хай ходить на ланцюжку і не скавчить
   
У США достатньо важелів, щоб бубочка
1) став невиїзним
2) втратив усі свої нажиті непосильним кривлянням активи на Заході.

І якщо буде викаблучуватися, то йому швидко затиснуть потрібний орган у лещата американського правосуддя
Навіщо це все США потрібно?
Невже ви справді вважаєте, що Штатам так само як вам невимовно болить, що буба зайняв місце небесами призначене для петро?
   
Re: Блінкен. Очевидне, і те що залишилось за кадром.
nik

Навіщо це все США потрібно?


 :laugh:  (tu)
   
Нє могу і нє буду раскривать дєталі, но ви нє сомнєвайтєсь что-то будєт.
Отсосал сугубо за идею, да??? :laugh:
   
як ображені дітлашки, чесне слово
виношують плани помсти, яка обов"язково прийде з небес
   
Навіщо це все США потрібно?
Невже ви справді вважаєте, що Штатам так само як вам невимовно болить, що буба зайняв місце небесами призначене для петро?

Мироська, Штатам болить, що на чолі їх потенціального союзника, який знаходиться на передовій боротьби з реваншистськими потугами Московії, сидить бездарне, недолуге, руськомірне Абинепетро, за якого ти голосувала....

Їм потрібен нормальний демократичний прозахідний Президент України, і не має значення, яке в нього ім'я і прізвище.
   
Мироська, Штатам болить, що на чолі їх потенціального союзника, який знаходиться на передовій боротьби з реваншистськими потугами Московії, сидить бездарне, недолуге, руськомірне Абинепетро, за якого ти голосувала....

Їм потрібен нормальний демократичний прозахідний Президент України, і не має значення, яке в нього ім'я і прізвище.
Схоже, ти щиро вважаєш що Штатам потрібне бездарне, недолуге, надміру зажерливе, руськомірне Тількипетро, яке вміє лише плазувати перед сильнішими за нього (Кучмо, Янучара, Хуйло) та набивати власні кишені.
   
То що там у підсумку - Блінкен зустрівся з петро тет-а-тет за дорученням Байдена?
   
Схоже, ти щиро вважаєш що Штатам потрібне бездарне, недолуге, надміру зажерливе, руськомірне Тількипетро, яке вміє лише плазувати перед сильнішими за нього (Кучмо, Янучара, Хуйло) та набивати власні кишені.

Мироська, ще раз тільки персонально для тебе повторю: Штатам потрібен нормальний демократичний прозахідний Президент України, і не має значення, яке в нього ім'я і прізвище.

На жаль, категорії "нормальний демократичний прозахідний"  ніяк не підходять до того Абинепетра, за якого ти проголосувала  по власній дурості.....
   
Helgi Sharp
по перше, боян, по друге, скільки можна цього брехливого мудака таскати. А, йолкі, його ж притащив ще один брехливий мудак, це все пояснює
   
не читав, ален засуджую
   
не читав, ален засуджую
в цьому випадку дійсно достатньо знати автора
   
Мироська, ще раз тільки персонально для тебе повторю: Штатам потрібен нормальний демократичний прозахідний Президент України, і не має значення, яке в нього ім'я і прізвище.

На жаль, категорії "нормальний демократичний прозахідний"  ніяк не підходять до того Абинепетра, за якого ти проголосувала  по власній дурості.....
Я голосувала насамперед ПРОТИ маріонетки Хуйла, яка навряд чи може бути цікавою Штатам.
   
атегорії "нормальний демократичний прозахідний"  ніяк не підходять до того Абинепетра
чому?
   
Я голосувала насамперед ПРОТИ маріонетки Хуйла, яка навряд чи може бути цікавою Штатам.
Что-то вас конкретно заклинило. Вам об одном, а вы как механическая кукла.
   
Мироська, ще раз тільки персонально для тебе повторю: Штатам потрібен нормальний демократичний прозахідний Президент України, і не має значення, яке в нього ім'я і прізвище.

На жаль, категорії "нормальний демократичний прозахідний"  ніяк не підходять до того Абинепетра, за якого ти проголосувала  по власній дурості.....

"Не підходить" виключно у того, хто грає по кремлівським методичкам.
А для людини, яка вміє думати, можливо, й не ідеальний варіант, але далеко не найгірший: основним критеріям відповідає.
   
"Не підходить" виключно у того, хто грає по кремлівським методичкам.
А для людини, яка вміє думати, можливо, й не ідеальний варіант, але далеко не найгірший: основним критеріям відповідає.

тут...таке...якось воно... вміє думати...і заліз в 73%...якось зовсім не сходиться......
   
тут...таке...якось воно... вміє думати...і заліз в 73%...якось зовсім не сходиться......

Не сходиться виключно у запрограмованих мізках (чи у їх відсутності).
   
здрастє! яка нах вєчєря?

ахмєтов з пінчуком зустрінуться у папи на дачі. і нікого там крім них самих та кучми не буде.
бєня з боголюбовим зустрінуться у себе. і теж нікого не запрошуватимуть.
хвірташ сидить підарештом у відні і ніхто його не випустить.
а ярославський, жевага, тігіпка, гереги та інші всякі касюки - то мєлочь пузатая, яку і раніше ніхто не запрошував.

і про що їм радитись? всі вони сцюцця одного - шоб їм штати не арештували їх рахунки. приклад бєні надихає - ніхто з них не хоче опинитися невиздним в україні, або в параші.

 :-B  (tu)
   
Не сходиться виключно у запрограмованих мізках (чи у їх відсутності).

та ні, не сходиться якраз у  тих хто справді "вміє думати".
І кожний, практично щоденний,  зашквар тієї випадкової істоти на посту Президента України і його збіговиська трускавецьких петеушників, тільки підкріплює їхню правоту.
   
Что-то вас конкретно заклинило. Вам об одном, а вы как механическая кукла.
це не мене заклинило.
Штатам потрібен прозахідний президент України. Ну - і?
То в чому неправі ті, хто своїм голосом запобіг другому пришестю хуйлової маріонетки?
Чому проголосувати ПРОТИ маріонетки Хуйла можна було лише "по власній дурості"?
а по-умному ЯК треба було голосувати?
   
тут...таке...якось воно... вміє думати...і заліз в 73%...якось зовсім не сходиться......
Прямо запитаю.
Розумніше було залізти у 25%?
І чим же, цікаво?
Особливо в контексті потреби у прозахідному президенті?
Адже прозахідність полягає зовсім не у відповідній риториці.
Прозахідність - це зовсім інше.
   
та ні, не сходиться якраз у  тих хто справді "вміє думати".
І кожний, практично щоденний,  зашквар тієї випадкової істоти на посту Президента України і його збіговиська трускавецьких петеушників, тільки підкріплює їхню правоту.
Свинозашквари вже порахували?
   
Re: Блінкен. Очевидне, і те що залишилось за кадром.

а по-умному ЯК треба було голосувати?
За Юлю!
   
Свинозашквари вже порахували?

Мироська майже вилікувалась від кнурозалежності - це ПЛЮС!!!!
Але вона замінила її якоюсь свинозалежністю - це МІНУС!!!

 :lol:
   
Re: Блінкен. Очевидне, і те що залишилось за кадром.

Мироська майже вилікувалась від кнурозалежності - це ПЛЮС!!!!
Але вона замінила її якоюсь свинозалежністю - це МІНУС!!!

 :lol:
Ага. Із Кнурослави, трансформувалася у Свинославу.
   
та ні, не сходиться якраз у  тих хто справді "вміє думати".
І кожний, практично щоденний,  зашквар тієї випадкової істоти на посту Президента України і його збіговиська трускавецьких петеушників, тільки підкріплює їхню правоту.

Ця "випадкова істота на посту Президента" поки що нічого гіршого, ніж наробив попередній, не зробила.
На жаль, поки що й кращого не видно. Але не зробити за 2 роки - це трошки інше, ніж не зробити за 5.
При цьому, як я бачу, нічого конкретного, щоб показати невідповідність Зеленського Вами встановленим критеріям ("нормальний демократичний прозахідний"), Ви не знайшли. Ось тому й перевели діалог на іншу тему.
   
Ага. Із Кнурослави, трансформувалася у Свинославу.
стули п"ятака, дурний підсвинок.

Платник Податків, то як же треба було проголосувати, щоб ви кваліфікували як "по-розумному"?
   
Ага. Із Кнурослави, трансформувалася у Свинославу.
бг
хрюндель шось там про кнурів ізмишляє :weep:
   
Re: Блінкен. Очевидне, і те що залишилось за кадром.

стули п"ятака, дурний підсвинок.

Платник Податків, то як же треба було проголосувати, щоб ви кваліфікували як "по-розумному"?
Мирослава, у вас теж безсоння?
   
Думаю поедут всей синагогой к путлеру на парад....
Степень пейсатой хуцпы уже необратима. Закусили удила небожители.
О, привет, швачка.
Как там партизанский отряд под твоим командованием?
   
Ця "випадкова істота на посту Президента" поки що нічого гіршого, ніж наробив попередній, не зробила.
На жаль, поки що й кращого не видно. Але не зробити за 2 роки - це трошки інше, ніж не зробити за 5.
При цьому, як я бачу, нічого конкретного, щоб показати невідповідність Зеленського Вами встановленим критеріям ("нормальний демократичний прозахідний"), Ви не знайшли. Ось тому й перевели діалог на іншу тему.
Краще поки що потужна робота закордонного відомства.
   
Мирослава, у вас теж безсоння?
типу того  :rotate:
   
Щось буде, без сумнівів. Це називається - знаходити крихти інформаціїї.
Чи ви тільки за антиукраїнську пропаганду зелуп?
+==========================================================+
Все це має назву антиукраїнський брєд ПЕСиголовців та хуйлопедрил.
Тобто, намагання за ширмою із відомими із ЗМІ подіями протягнути
антиукраїнські вигадки з назвою "крихти інформаціїї".
   
Re: Блінкен. Очевидне, і те що залишилось за кадром.

бг
хрюндель шось там про кнурів ізмишляє :weep:
Чим подобаються юльки, так це згуртованністю.  :)
   
Чим подобаються юльки, так це згуртованністю.  :)
як наче ви не прискакали на заклик платника податків
   
Re: Блінкен. Очевидне, і те що залишилось за кадром.

як наче ви не прискакали на заклик платника податків
Ви платите податки, чи отримуєте з бюджету?
   
як наче ви не прискакали на заклик платника податків
воно забігло згуртуватися навколо шоколапного гетьмана
   
Ви платите податки, чи отримуєте з бюджету?
діяспора запитує  :weep:
   
Re: Блінкен. Очевидне, і те що залишилось за кадром.

воно забігло згуртуватися навколо шоколапного гетьмана
Неправда. За петра я ніколи не голосував, а от за Юлю, було. Будемо гуртуватися навколо Юлі. :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія