Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

смотрим Шустера

Re: смотрим Шустера

так сумно  :(
в 99 % християнській країні вибрати презЕдентом єврея ? Нонсенс !
була НЕ агітація за клоуна, була агітація проти Порошенка !
якби замість Порошенка був хтось другий, то той виграв би вибори !

Посміялись ака 95 квартал ? цієї зими посмієтесь 73 % !
а буде винен Порошенко  :D

Як правильно треба було діяти? Хто з кандидатів був українець?
   
Re: смотрим Шустера

Новостью о гос перевороте хотел сместить акценты
с наболевшего у людей  и своей ответственности на происки хуйло-Ахметова
все бы ничего и проканало бы
но в ОП треть людей Ахметова треть Коломойского и треть хуйловских агентов

   
Re: смотрим Шустера

Найтупіший президент в історії України...
даже Януковича удалось натаскать, чтоб был похож на политика
но он был обучаемый, надо отдать ему должное
С Зеленским дело хуже
что странно, актер все-таки
   
Re: смотрим Шустера

   
Re: смотрим Шустера

Скажите кто нибудь этому долбоебу
что перед тем как эту тему играть
надо либо трусы надеть либо крест снять
и не чпокаться в десна с Мураевым
Вы гниды перед тем как управлять страной
научились бы управлять своей задницей

Останнє редагування: 27 листопада 2021 13:52:32 від vadym
   
Re: смотрим Шустера

https://twitter.com/view/status/1464188511767207936
Клоуны ну вы же пи-арасы
и вы это знаете
и мы это знаем
   
Re: смотрим Шустера

Новостью о гос перевороте хотел сместить акценты
Главное, шо аж сам Байден этой новостью заинтересовался

"Меня это волнует, — сказал Байден, отвечая на вопрос о заявлении Зеленского. — Смотрите, мы поддерживаем территориальную целостность Украины, мы поддерживаем их способность управлять своим государством".

то-то Ахметову радость, что он взволновал Байдена!
Сейчас он в США не въездной, а может стать как Коломойский - невыездной из Украины
   
Re: смотрим Шустера

Дмитро Чекалкин
Дмитро Чекалкин
38 хвилин тому
#ПолітФанКлуб
Йозеф Кнехт:
Ця прес-конференція є фактично політичним самогубством клоуна. І це не може не радувати.

NATO-кOTAN:
Вже назвали це інтерв'ю "Кокаїновий марафон" )))
Його треба негайно на тест на наркотичну залежність, він буде позитивним, далі відсторонення, розслідування, допити, суд і довічний тюремний термін. Країні треба очиститись або вона загине.

свічка:
Яким треба бути жалюгідним,щоб двічі потрапити в ТОП-5 Гугла за запитом "жалюгідний"?

Gheorghe Bandu:
Як і було зрозуміло одразу, Президента з Зеленського так і не вийшло.
Бачимо ручну агресивну мавпу, яка постійно корчить гримаси і жестикулює, та з'являтися на людях може тільки з поводирем.

Chemodanov:
Якщо вчора ти думав, що мосійчучку сильніше ненавидіти вже неможливо, то маю для тебе невтішні новини.

Атипичный журналист:
Звонит Подоляк Ермаку и говорит:
- А давай нелоху скажем, что Ахметов готовит госпереворот?
- А как докажем?
- А дадим послушать этот разговор, где мы говорим, что Ахметов готовит госпереворот.

Госдеп Хохланда:
Зеленский уже попросил хуйло ввести войска для его защиты от путча Порошенко/Ахметова?

Морячок:
Кроме шуток, как Зеленский представляет так разрекламированные госперевороты?
И да, по делу Антоненко "Рифа" (которое закончилось пшиком) Зеленский, надувая щеки, проводил целую пресс-конференцию, а по целому госперевороту Ахметова - просто к слову пришлось рассказать?

Гросмейстер Бендера:
Стосовно перевороту 1 грудня - гадьониш просто дуже добре запам'ятав як першого грудня, після побиття студентів, люди вийшли на Майдан і це був початок кінця Януковича. Звідси тваринний страх перед цією датою.

Олег Леусенко:
А знаєте, що ще я сьогодні помітив в Зеленському?
Він у всіх нас бачить ворогів! В розвідниках, військових, журналістах, протестувальниках, але!
Зеленський майже нічого не каже про ворогів - Росію та росіян, і вихваляє своє оточення з регіоналів, які мають зв’язки з агресором.

Підсумки пресконференції Зеленського:
Наклеп, образи на генерала-розвідника Бурбу, затикання ротів, хамство проти журналістки-жінки 5-го та багатьох інших, зневажливо повівся, принизив і облаяв Шустера, Гордона, Бутусова (незалежно від мого ставлення до перелічених осіб)

Охорона атакувала журналістку-жінку "Прямого".
Янукович пацан проти бидла-гопника Зеленського! Державою керує неврівноважена "особь" (цитата за Зеленським)!
Він має терміново пройти медичне обстеження!

Двох запитань не задали журналісти Зеленському:
Коли він припинить бізнес на країні-агресорі?
І чому він, порушуючи закони України, не йде у відставку, як це обіцяв?
   
Re: смотрим Шустера

Новостью о гос перевороте хотел сместить акценты
с наболевшего у людей  и своей ответственности на происки хуйло-Ахметова

саме так,
він вважав, що він вкине "новину" про переворот від Ахметова, і всі забудуть всі свої запитання та почнуть обговорювати цей переворот,
а блазень буде пояснювати все оцим переворотом та продажністю журналістів, і всі це сприймуть, як належне,
але наші журналісти переварили цю "новину" дуже швидко та повернулися до своїх запитань,
і ось тут блазень поплив, ось тут він оголився своєю агресією, хамством та брехнею проти конкретних людей, як присутніх журналістів, так і відсутніх і не тільки журналістів, просто зводив особисті рахунки на очах всього світу, 
це був справжній камінг аут голого короля 
   
Re: смотрим Шустера

Нагадаю, що в тих 73% половина тих, хто захищає особисто тебе від кацапів.
Тобі ж "заходять" пояркови?
Поярков говорить до таких як ви. мені нема чого його слухати. Щодо тих, хто мене захищає, то країна саме тримається на тих 27%.
Щодо тих, хто виконує тупі накази Зеленського на фронті, то мені їх шкода, але більшість з них його вибрала, на жаль.
   
Re: смотрим Шустера

Неделю две назад я создал здесь тему
вот она
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1111818.msg25978180#msg25978180
где предлагал Зе выход из ситуации
в ответ получил только опорожнения прихильники певної політсили  интернет троллей
Что еще раз утвердило меня во мнении что эта братия конченная
причем все начиная от Зе и заканчивая местными интернет червями опарышами
Я зря вам предлагал выход из этой ситуации
У вас дегенератов выхода нет

Останнє редагування: 27 листопада 2021 14:04:07 від vadym
   
Re: смотрим Шустера

Олег Леусенко:

А знаєте, що ще я сьогодні помітив в Зеленському?
Він у всіх нас бачить ворогів! В розвідниках, військових, журналістах, протестувальниках, але!
Зеленський майже нічого не каже про ворогів - Росію та росіян, і вихваляє своє оточення з регіоналів, які мають зв’язки з агресором.

  +1
   
Re: смотрим Шустера

даже Януковича удалось натаскать, чтоб был похож на политика
но он был обучаемый, надо отдать ему должное
С Зеленским дело хуже
что странно, актер все-таки
Думаю, в Зє таки є якась хвороба.
Послухайте, як він формулює слова в речення, а речення у фрази. І не здатен закінчити речення, типу починає про холодне, а закінчує мокрим.
Що українською, що російською мовами.

А відносно виступів на концертах, то там цілком можна обходитися куцими або обірваними фразами. Кінець фраз глядачі додумають/доржуть.)
   
Re: смотрим Шустера

Олег Леусенко:

А знаєте, що ще я сьогодні помітив в Зеленському?
Він у всіх нас бачить ворогів! В розвідниках, військових, журналістах, протестувальниках, але!
Зеленський майже нічого не каже про ворогів - Росію та росіян, і вихваляє своє оточення з регіоналів, які мають зв’язки з агресором.

  +1
Та кацапи для нього - то свої. Ну, може трохи боїться війни з ними, бо своє життя для нього - то все.
Але решта: усі Свати, і подібні - то ж рідні. Це джерело прибутку, це плани на цю аудиторію...
Власне ми йому теліпаємось між ногами і заважаємо своїм існуванням. Їм тут потрібна тільки наша територія.
   
Re: смотрим Шустера

А сама прес-конференція зовсім не схожа на прес-конференцію президент та верховного головнокомандувача України.
За що у нас по Конституції відповідає президент? За міжнародну політику та армію.
Отже, основні месиджі Зє повинні були стосуватися саме цих тем.
А не нападок на журналістів, скарг на важку працю президентом, тяжку долю своїх діточок та хамства.
   
Re: смотрим Шустера

Думаю, в Зє таки є якась хвороба.
Послухайте, як він формулює слова в речення, а речення у фрази. І не здатен закінчити речення, типу починає про холодне, а закінчує мокрим.
Що українською, що російською мовами.

А відносно виступів на концертах, то там цілком можна обходитися куцими або обірваними фразами. Кінець фраз глядачі додумають/доржуть.)
Те фразы ему писал тамбовский волк Жидков
а здесь Зе решил отсебятиной побаловаться
( ну естественнно на заготовках Ермака )
и мы все увидели корявую речь скомпилированную из слов которые друг с другом не согласовываются
не говоря уже про смысл этих фраз
   
Re: смотрим Шустера

Поярков говорить до таких як ви. мені нема чого його слухати. Щодо тих, хто мене захищає, то країна саме тримається на тих 27%.
Щодо тих, хто виконує тупі накази Зеленського на фронті, то мені їх шкода, але більшість з них його вибрала, на жаль.

Як він може говорити до мене, якщо я не слухаю психічно хворих людей?
Тобто на фронті бійці повинні бойкотувати накази? Ви сповна гозуму7
   
Re: смотрим Шустера

Те фразы ему писал тамбовский волк Жидков
а здесь Зе решил отсебятиной побаловаться
( ну естественнно на заготовках Ермака )
и мы все увидели корявую речь скомпилированную из слов которые друг с другом не согласовываются
не говоря уже про смысл этих фраз

От тому я і вважаю, що воно хворе... :(
   
Re: смотрим Шустера

А сама прес-конференція зовсім не схожа на прес-конференцію президент та верховного головнокомандувача України.
За що у нас по Конституції відповідає президент? За міжнародну політику та армію.
Отже, основні месиджі Зє повинні були стосуватися саме цих тем.
А не нападок на журналістів, скарг на важку працю президентом, тяжку долю своїх діточок та хамства.
Так про що питали, на те й відповідав.
Вагнергейт, та гелікоптер- головні запроси від найбільш стурбованої частини суспільства.
   
Re: смотрим Шустера

Як він може говорити до мене, якщо я не слухаю психічно хворих людей?
Тобто на фронті бійці повинні бойкотувати накази? Ви сповна гозуму7
Та то щось ви не сповна розуму, бо саме ви розказуєте мені, кого я слухаю, перекручуєте мої слова- до вас проста мова не доходить, бо я власне і писала. що солдати на передовій мусять виконувати накази кретина .
І це завдяки вам і таким як ви, бо ви кретина вибрали.
   
Re: смотрим Шустера

Так про що питали, на те й відповідав.
Я прослухала лише питання від Ткача. І Зеленський питання просто заговорював. Молов різну дурню, щоб не відповісти прямо на питання і таки не відповів.
   
Re: смотрим Шустера

От тому я і вважаю, що воно хворе... :(

У порівнянні з риторикою Кличка - Спіноза чи той.. Квінтіліан! Судіть по справах його.
   
Re: смотрим Шустера

І це завдяки вам і таким як ви
в дзеркало заглянь...  :facepalm1:
   
Re: смотрим Шустера

Та то щось ви не сповна розуму, бо саме ви розказуєте мені, кого я слухаю, перекручуєте мої слова- до вас проста мова не доходить, бо я власне і писала. що солдати на передовій мусять виконувати накази кретина .
І це завдяки вам і таким як ви, бо ви кретина вибрали.

Для одноклітинних повторю:
Останнього разу, коли ходив на вибори, обрав Петра.
Але сектантам то не зрозуміти...  :) 
   
Re: смотрим Шустера

Я прослухала лише питання від Ткача. І Зеленський питання просто заговорював. Молов різну дурню, щоб не відповісти прямо на питання і таки не відповів.
Ну схоже, що в Зеленського була якась заготовка відповіді, не дарма на початку сету приділив увагу філософським роздумам про совість та божественне. ) Потім швидко втомився, загубив нить роздумів і перестроївся у ні про шо.
   
Re: смотрим Шустера

У порівнянні з риторикою Кличка - Спіноза чи той.. Квінтіліан! Судіть по справах його.

Кличко так, дуже вигідно виглядає на фоні тупого Зє, крім того, володіє декількома мовами.
   
Re: смотрим Шустера

Кличко так, дуже вигідно виглядає на фоні тупого Зє, крім того, володіє декількома мовами.

мммм, а давайте подивимося на Кличка на марафоні с журналістам в реальному часі, без суфлера
   
Re: смотрим Шустера

Кличко так, дуже вигідно виглядає на фоні тупого Зє, крім того, володіє декількома мовами.
Та не тупий він, заспокойся вже.
   
Re: смотрим Шустера

Та не тупий він, заспокойся вже.
А як тоді ви б назвали людину, яка не здатна правильно складати слова у речення, а речення у фрази?
   
Re: смотрим Шустера

А як тоді ви б назвали людину, яка не здатна правильно складати слова у речення, а речення у фрази?
Немовля? Жартую.)
   
Re: смотрим Шустера

Як він може говорити до мене, якщо я не слухаю психічно хворих людей?
Тобто на фронті бійці повинні бойкотувати накази? Ви сповна гозуму7
Нет,исполнять приказы Ермака(царь недееспособный) и погибать, благодаря этим приказам

Останнє редагування: 27 листопада 2021 14:49:19 від valet
   
Re: смотрим Шустера

Немовля? Жартую.)
Ясно.
нема підходящої відповіді, включаємо жарти.
Отже, таки тупий, недоумок.)
   
Re: смотрим Шустера

Отже, таки тупий, недоумок

ще й закомплексований
   
Re: смотрим Шустера

Ясно.
нема підходящої відповіді, включаємо жарти.
Отже, таки тупий, недоумок.)
Звідки ж я знаю про кого ви питали?
Між іншим картинку про монетарність, яку там вище хтось притягнув це пародія на хуйло від Євгенія Шестакова.
   
Re: смотрим Шустера

   
Re: смотрим Шустера


Вова ,там на шоу про якогось крота говорять...

   
Re: смотрим Шустера

Del.
   
Re: смотрим Шустера

Думаю, в Зє таки є якась хвороба.
Послухайте, як він формулює слова в речення, а речення у фрази. І не здатен закінчити речення, типу починає про холодне, а закінчує мокрим.
Що українською, що російською мовами.
От цікаво, невже він так же будує речення, вислови в побуті, в простому спілкуванні?
Якщо так, то дивно, як його досі лєнка не здала на лікування.
А якщо ні - чим це викликано на публічних заходах? Хвилювання? Та ну, це актор розмовного жанру, на публіці має бути, як риба в воді...
Вєщєства для натхнення і релаксу?.. :shuffle:
Так про що питали, на те й відповідав.
Це брехня.
Ніхто не второпав, про що власне він говорив. Класика шизофазії, хоч студентам показуй.
   
Re: смотрим Шустера

Зеленский перепутал экс-главу Главного управления разведки Василия Бурбу с экс-главой Службы внешней разведки Валерием Кондратюком, когда говорил о предложении украсть формулу коронавируса и вакцины от него на Западе.

Об этом сообщил «Стране» источник, близкий к Офису президента.

«История о том, что Зеленскому  украинская разведка предлагала украсть формулу вакцины от коронавируса действительно правдива. Только предлагал это не экс-глава ГУР Бурба, а экс-глава СВР Кондратюк. А Зеленский просто перепутал фамилии и название разведок. СВР с ГУР вообще часто у нас путают», - сказал «Стране» источник.

Напомним, что Зеленский вчера на пресс-конференции заявил, что Василий Бурба предлагал ему разные странные идеи вроде кражи на Западе формулы коронавируса и вакцины от него с целью передать Китаю и России. Но Зеленского от этой идеи отказался.

Вчера же Бурба опроверг эти обвинения и сказал, что подаст на президента в суд с требованием их опровергнуть.
   
Re: смотрим Шустера





неможливо
@your_melanie
·
1 год
Вы достигали очень много
Так много што вапще п***а
Дай боже крепкого здоровья
И вы мне типа как отец
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія