Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи вас щеплено і ви...?

Re: Чи вас щеплено і ви...?

Мене не щеплено, але я за вакцинацію. Хоча як і один з дописувачів за суттєве скорочення населення. Але гуманним способом виключно

Тобто ти за радикальне скорочення інших, але не себе любімого? Тому й не колишся? Може ти просто гімно, а не людина?
   
Re: Чи вас щеплено і ви...?

мені цікава причина, яка змушує людей говорити про скорочення населення в країні, де його й так небагато, судячи з даних про густоту заселення території

Бач, які в тебе класні вакцинооднодумці.  Придивися троха прискіпливіше, волосся дибки стане.
   
Re: Чи вас щеплено і ви...?

Мне кажется это какая то хитрожопость - я не хочу, а меня заставили..
Нет ни чего дороже здоровья..
И если ты веришь в пагубность и то что нанесешь себе вред и что?
За работу, пенсию, страховку готов получить инфаркт, инсульт, тромбоз, стать геем, быть зомби, полюбить надю савченко - зачем ты соглашаешься?
Тебя же не под дулом автомата..
Вот веруны, работу бросают, в деревню в лес едут, не ипутся, не едят что там,  и ни кто их не нагнет..
Ну логично же?

Логічно жє, що тобі базові права людини глибоко до п1зди.
   
Re: Чи вас щеплено і ви...?

Президент США Джо Байден зробив третє - бустерне - щеплення від коронавірусу.
https://twitter.com/view/status/1442617142222917633?s=20

Не боїться Г5, закуліси, кабали, чіпізації

Дурашльoп кенгуру вірує всьому що йде з мейснтріму.   :facepalm1:
   
Re: Чи вас щеплено і ви...?

Майже 80% вакцинованих на фупі? Які будуть пояснення такої різниці з реальною вакцинацію в Україні?
   
Re: Чи вас щеплено і ви...?
Via

Майже 80% вакцинованих на фупі? Які будуть пояснення такої різниці з реальною вакцинацію в Україні?
А я поясню - вакцинуються люди, які можуть дозволити собі страхову медицину і які планують подорожі в інші країни.
Вони здебільшого і є на ФУПі - як громадяни України, так і емігранти в інших країнах світу.
В Україні картина зворотня - 80% не користуються страховою медициною і не планують подорожі в Європу чи Америку. Що і показав рівень вакцинації, навіть примусової.
   
Re: Чи вас щеплено і ви...?

А я поясню - вакцинуються люди, які можуть дозволити собі страхову медицину і які планують подорожі в інші країни.
Тобто адекватні й успішні люди (tu)
   
Re: Чи вас щеплено і ви...?
Via

Тобто адекватні й успішні люди (tu)
Так. Спочатку повноцінно обстежуються, потім коляться, живуть забезпечено, повноцінно харчуються і відпочивають. У випадку ускладнень лягають лікуватися у приватні клініки.
Мають запас фінансів на кисневі концентратори чи й на операцію по заміні клапана серця. Впевнені у своєму майбутньому, сертифікат потрібен для наступних подорожей.

А от коли бригада вакцинаторів у школі примусово коле вакциною замучену життям маму двох дітей, що живе на з'йомній квартирі, погано харчується, ніколи нікуди не їздила і не поїде, отримує мізерну зарплату, якої ще можуть і позбавити, не має ніякої фінансової заначки на лікування, то історія закінчується печально - вона може загриміти у районну лікарню, де їй дадуть трохи кислороду, але вона помре під час 20-хвилинної зміни балонів (реальна історія), діти залишаться сиротами і загримлять в дитбудинок.

Тому точка сиденія определяєт точку зренія.
Вам, інопланетянам, це не зрозуміти.
Поки товстий схудне, худий здохне. Наміри виробників вакцин подоїти весь світ на бабло  в Україні перетворилися на геноцид.
Все ясно?
   
Re: Чи вас щеплено і ви...?

коле вакциною замучену життям маму двох дітей
Ну так мамашку й колять безкоштовно, щоб знизити ймовірність того, що:
загриміти у районну лікарню, де їй дадуть трохи кислороду, але вона помре під час 20-хвилинної зміни балонів (реальна історія)
Бо у мамашки, якщо вхопить корону, може й не бути 30-40 штук гривень на "приіорітетне" обслуговування киснем та придбання купи підтримуючих ліків.

Прикол в тому, що якби вакцинація була платною, то козаченьки аж бігом би посунули,  ще й переплачували за можливість ширнутись раніше за інших.
А якщо халява, то точно якесь шкідливе западло ))
   
Re: Чи вас щеплено і ви...?
Via

Ну так мамашку й колять безкоштовно, щоб знизити ймовірність того, що:
Бо у мамашки, якщо вхопить корону, може й не бути 30-40 штук гривень на "приіорітетне" обслуговування киснем та придбання купи підтримуючих ліків.

Прикол в тому, що якби вакцинація була платною, то козаченьки аж бігом би посунули,  ще й переплачували за можливість ширнутись раніше за інших.
А якщо халява, то точно якесь шкідливе западло ))
Саме так. А якщо примусова, то взагалі треба відкупитися навіть за останні гроші, замість хліба дітям купують довідки про щеплення.
   
Re: Чи вас щеплено і ви...?

А якщо примусова, то взагалі треба відкупитися навіть за останні гроші,
А чого це примусова, тебе хтось примушує чи шо?
   
Re: Чи вас щеплено і ви...?
Via

А чого це примусова, тебе хтось примушує чи шо?
Мене ні, я фрілансер. Вчителів, держслужбовців і продавців магазинів примушують.
Ну куплять вони довідок про вакцинацію, кому від цього легше стане? Не розумію.
   
Re: Чи вас щеплено і ви...?

Вчителів, держслужбовців і продавців магазинів примушують.
Це їх проблеми. 
У порівнянні з  загальної кількістю населення, то фуйня людей насправді.
Не хочуть вакцинуватись - нехай тести їпашать щотижня, вибір є ))

я фрілансер.
ага, підробляєш ботом на фупі )))
   
Re: Чи вас щеплено і ви...?
Via

Це їх проблеми. 
У порівнянні з  загальної кількістю населення, то фуйня людей насправді.
Не хочуть вакцинуватись - нехай тести їпашать щотижня, вибір є ))
Дешевше купити сертифікат, чим сотню тестів. І тести не канають багато де. І тести показують лише рівень антитіл, а це непрезентабельно.
Одним словом, я багато чому дивувалася під час виборів в Україні, "кляті хвольсифікатори" малювали такі цифри, як треба, і мій героїзм там був без толку, всі тихо посміювалися боротьбі з вітряками.
А тепер тихо посміююся я над планом примусової вакцинації. Тут головне, щоб 102% не вийшло до кінця жовтня. А то Європа не повірить туристам.
А навіщо колоти зараз Короновак від альфа-штамму, я ніколи не зрозумію. Це мазохізму якийсь чи план по валу?
   
Re: Чи вас щеплено і ви...?

Дешевше купити сертифікат, чим сотню тестів.
Ага, після чого такі їхпанати, як ти, будуть роздмухувати  - "ковід вбиває "вакцинованих!"
   
Re: Чи вас щеплено і ви...?
Via

Ага, після чого такі їхпанати, як ти, будуть роздмухувати  - "ковід вбиває "вакцинованих!"
Та не будуть. Ковідо-істерія добігає кінця, всім пофіг.
   
Re: Чи вас щеплено і ви...?

Та не будуть. Ковідо-істерія добігає кінця, всім пофіг.
Ніт. Антиваксерська істерія  навпаки набирає обертів ))
   
Re: Чи вас щеплено і ви...?
Via

Ніт. Антиваксерська істерія  навпаки набирає обертів ))
Я тебе втішу - всіх уже попустило.
До речі, цьогоріч спостерігала цікаве явище - гомосеки влаштовували марш ЛГБТ. Якщо в попередні роки це всіх обурювало, був резонанс, палкі дискусії, то цьогоріч всім було глибоко пофіг "І так кругом підараси".
Те саме зараз відбувається з короно-істерією. "Померло аж 80 чоловік від корони - То їх 1500 щодня мре від всього підряд".
Здоровий пофігізм, вистачає інших проблем.
   
Re: Чи вас щеплено і ви...?

Майже 80% вакцинованих на фупі? Які будуть пояснення такої різниці з реальною вакцинацію в Україні?
бо тут не ісі як ви ідіоти.  Іньшого пояснення не маю.
   
Re: Чи вас щеплено і ви...?

Я не ковідної вакцинації. Я проти саме примусової ковідної вакцинації, коли штучно створюються умови, щодо обмеження активності людини.
   
Re: Чи вас щеплено і ви...?

бо тут не ісі як ви ідіоти.  Іньшого пояснення не маю.

А примушувати вакцінуватись це не ідіотизм?
   
Re: Чи вас щеплено і ви...?
Via

А примушувати вакцінуватись це не ідіотизм?
Це дискредитація.
   
Re: Чи вас щеплено і ви...?

Я тебе втішу - всіх уже попустило.
Повірю, коли на фупі припиняться антиваксерські гілки щодня )))
   
Re: Чи вас щеплено і ви...?

А примушувати вакцінуватись це не ідіотизм?
а кого вже примусили? І я мог відмовитися, плювати на страховку. Вас тягнуть за руки? Хочете ви, чі не хочете, є сфери, де мають бути вакціновані всі. Так є. Міняйте роботу.
   
Re: Чи вас щеплено і ви...?

Логічно жє, що тобі базові права людини глибоко до п1зди.

Базовые принцыпы мое все!
В суд!
Увольняют с работы или не пускают - в суд!
Продажный суд - в европейский суд!
А пока суд да дело, семью то надо кормить.
Питона, носить молоко, поднять жопу с дивана, читать обьявления..
Ну как тут всегда советуют "нишебродам"
   
Re: Чи вас щеплено і ви...?

а кого вже примусили? І я мог відмовитися, плювати на страховку. Вас тягнуть за руки? Хочете ви, чі не хочете, є сфери, де мають бути вакціновані всі. Так є. Міняйте роботу.

Одна справа відмовлятись робити щепленяя вакциною, яка довела свою ефективність ,а інша - коли тебе примушуть стати частиною масових клінічних випробувань.
Тут Піздяшка тренділо, що випробування офіційно закінчили, що є брехнею. В реалі вони і досі тривають і набирають добровольців. Погугли на clinicaltrials.gov. ua

І знову ж таки, вакцина повинна запобігати виникненню кліничних проявів захворювання саме за рахунок антитіл, що утворились, нє? Тепер п***а, що ой, новий штам і тому знову масово зворіють.
"Ета пєсня будєт вєчной". Шкода, що до вас це не доходить.
   
Re: Чи вас щеплено і ви...?

Одна справа відмовлятись робити щепленяя вакциною, яка довела свою ефективність ,а інша - коли тебе примушуть стати частиною масових клінічних випробувань.
Тут Піздяшка тренділо, що випробування офіційно закінчили, що є брехнею. В реалі вони і досі тривають і набирають добровольців. Погугли на clinicaltrials.gov. ua

І знову ж таки, вакцина повинна запобігати виникненню кліничних проявів захворювання саме за рахунок антитіл, що утворились, нє? Тепер п***а, що ой, новий штам і тому знову масово зворіють.
"Ета пєсня будєт вєчной". Шкода, що до вас це не доходить.
хворі люди. Антіваксери вже невиліковно хворі.
   
Re: Чи вас щеплено і ви...?

хворі люди. Антіваксери вже невиліковно хворі.

Антиваксери - не більше аніж намагання наліпити ярлика на критичне ставлення до сумівних вакцин.
   
Re: Чи вас щеплено і ви...?

Антиваксери - не більше аніж намагання наліпити ярлика на критичне ставлення до сумівних вакцин.
ні. Це насрання на здоровье оточуючих.
   
Re: Чи вас щеплено і ви...?

ні. Це насрання на здоровье оточуючих.

Маячня.
Я вакцінований і жодного разу не буду примушувати це робити інших. І не вважаю, що невакціновані загрожують моєму здоров'ю.
   
Re: Чи вас щеплено і ви...?

Антиваксеров у лепрозорий! B-)
   
Re: Чи вас щеплено і ви...?

Маячня.
Я вакцінований і жодного разу не буду примушувати це робити інших. І не вважаю, що невакціновані загрожують моєму здоров'ю.
ну а мене фактично примусили. А моі вдома самі вирішили, підчітали та оптом вакінувалися.. Що мені робити?
   
Re: Чи вас щеплено і ви...?

Це дискредитація.

До речі - вірно підмічено. Після цього вже ніякої довіри до вакцин не буде взагалі.
   
Re: Чи вас щеплено і ви...?

проблема вибору є дуже складною.
От наприклад:
трахнути дівчину свого друга чи не робити цього?
Якщо дівчина прийшла до мене і роздяглась роздвинувши ноги, питання навіть не стоїть.
Я не звик відмовляти жінкам. Який він після цього друг, якщо не може розрізнити жінку і повію.
Нафіга мені така дружба. Зроблю нову.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія