Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ. Неприємності з банкоматом.

ФЗВ. Неприємності з банкоматом.

У вівторок ввечері, десь 20:30 пішов до банкомату на Голосіївському,  в дім, де винаймає житло ватний Альожка.
Хотів покласти на депозитну картку гроші, 12 тис. грн, невеликі, але хуйловська  прихильники певної політсили тварина баба Люда С. в житті такої суми не тримала, бо має субсидію.
Поклав їх (10 купюр по 1 тис. та 4 по 500) у горнило банкомату, почув чавкоподібні звуки, потім банкомат видав повідомлення про помилку, перезавантажився, а далі запрацював в штатному режимі. Але гроші зникли, депозит не поповнився.

Я звичайно відразу зателефонував до технічної підтримки (з мобільного на міський номер, витратив багато власних коштів, на те, щоб повідомити про проблему з ЇХ, не МОЇМ банкоматом, але за СВІЙ рахунок, дивно це, і мені така політика незрозуміла), повідомив про проблему, сказав номер банкомату. Там мене запевнили, що є відеофіксація, яка відстежує усі події, але я так розхвилювався, стало погано з серцем (а я зараз маю ДУЖЕ великі проблеми з СС-системою, готуюсь до лікарні), тому відразу побіг додому випити пігулки... і забув зробити один кейс: перевірити горнило банкомату, чи не залишились гроші ТАМ.

Так, мені повідомили, що заява розглядається до 5 робочих днів, що мені телефоном повідомлять, коли буде результат, поки що не повідомляли, чекаю, тремтячи на дзвінок. Сподіваюсь, що все буде нормально, бо раніше постійно мав з банками проблеми різного характеру, багато карток було з'їдено, при чому  за перевипуск 2 я САМ заплатив гроші,  раз 20, раз 40 грн. (це взагалі нонсенс - МОЮ картку з'їв ЇХНІЙ банкомат, а за це ще повинен платити).

Тобто, вірю в успіх, але які повинні бути дії, якщо результат розгляду буде негативний?
У мене була схожа ситуація з ВТБ банком, там банкомат не видав усю суму, я не перевірив відразу це, потім бігав писав різні заяви, благо, що суму недостачі зміг вирахувати до копійки, гроші повернули.. але десь через півроку.
У ситуації з вівторком я не хочу так довго чекати, гроші не мої, я їх взяв тимчасово у родича, щоб потримати на депозиті, та якісь відсотки на цьому заробити, через місяць треба цю суму віддати.


Останнє редагування: 21 лютого 2021 13:09:17 від pavelv
   
Re: ФЗВ. Неприємності з банкоматом.

Та ви що....за якісь 400 баксів себе до інфаркту доводити ?? Та тьху на них !
   
Re: ФЗВ. Неприємності з банкоматом.

   
Re: ФЗВ. Неприємності з банкоматом.

потримати на депозиті, та якісь відсотки на цьому заробити, через місяць треба цю суму віддати.

Скоко заработаеш на відсотках за місяць?
   
Re: ФЗВ. Неприємності з банкоматом.

Плюнь, семиколенный. Ты ж сам пишешь  "гроши нэвэлыки", а у тебя сердце отказывает. Здоровье дороже, Павлоний. B-)
   
Re: ФЗВ. Неприємності з банкоматом.

 (tu)
Давай Фома прийшов твій зоряний час.
Вихідний пройде весело.
   
Re: ФЗВ. Неприємності з банкоматом.

 :weep:
   
Re: ФЗВ. Неприємності з банкоматом.

Давай Фома прийшов твій зоряний час.
Вихідний пройде весело.
+100500 :-B
Чекаємо )))
   
Re: ФЗВ. Неприємності з банкоматом.

Та ви що....за якісь 400 баксів себе до інфаркту доводити ?? Та тьху на них !

Поміряв тиск зараз. Спокійний стан,  але ще пігулок не випив вранці, тільки прокинувся:  227 на 182 тиск у спокійному стані. Ось від цього і проблеми з серцем... я звик і не переймаюсь цим. По 3 години бігаю в футбол  2 рази на тиждень.
   
Re: ФЗВ. Неприємності з банкоматом.

По 3 години бігаю в футбол  2 рази на тиждень.
Їпать, та ти ще й марадона )))
   
Re: ФЗВ. Неприємності з банкоматом.

По 3 години бігаю в футбол  2 рази на тиждень.

А півасік?
   
Re: ФЗВ. Неприємності з банкоматом.

купюри номіналом 12 тисяч? оригінально. 8-)
   
Re: ФЗВ. Неприємності з банкоматом.

купюри номіналом 12 тисяч? оригінально. 8-)
Я ж писав, 10 купюр по 1 тис., 4 по 500. У банкомат за раз можна до 50 тис. покласти.
   
Re: ФЗВ. Неприємності з банкоматом.

А півасік?
Одно другому не мешает. Хотя в пивасике эстрогену полно. А Павлуши еще и цыцьки вырастут, корме давления. :laugh:
   
Re: ФЗВ. Неприємності з банкоматом.
v10

за месяц в нормальном банке в лучшем случае 0,5% дадут. т.е. 60 грн. за 60 грн супер-пупер системный аналитик поперся в банкомат?  :facepalm:
   
Re: ФЗВ. Неприємності з банкоматом.

А Павлуши еще и цыцьки вырастут, корме давления.
и давление в корме подымется )))
   
Re: ФЗВ. Неприємності з банкоматом.

Їпать, та ти ще й марадона )))

Так, мене так саме звали в 1986 році в Москві, коли туди приїхав, як раз був ЧС тоді, де грав Марадона, а оскільки я з України, то усіх дітей місцевих у футбол робив на раз-два, та мав чорне волосся, так і став Марадоною.
   
Re: ФЗВ. Неприємності з банкоматом.

за месяц в нормальном банке в лучшем случае 0,5% дадут. т.е. 60 грн. за 60 грн супер-пупер системный аналитик поперся в банкомат?  :facepalm:

Банкомат в домі якось ватного Альожки... Може в тому банку 10% в тиждень?
   
Re: ФЗВ. Неприємності з банкоматом.

Банкомат в домі якось ватного Альожки... Може в тому банку 10% в тиждень?
Даєш бабло - отримуєш 10%, а решту бабла не повертають.... (tu)
   
Re: ФЗВ. Неприємності з банкоматом.

купюри номіналом 12 тисяч? оригінально. 8-)

то наслідки хвилювання, він мав на увазі 10 купюр по 1000 грн.
   
Re: ФЗВ. Неприємності з банкоматом.

Банкомат в домі якось ватного Альожки... Може в тому банку 10% в тиждень?

Ні, я там маю картку депозитну, 7% річних. Туди й поклав, бо  намагаюсь і від всіх родичів потребую дотримуватись правила:  гроші дома не зберігати! Не більше 1 тис. грн, усе інше відразу на депозит класти.
   
Re: ФЗВ. Неприємності з банкоматом.

У вівторок ввечері, десь 20:30 пішов до банкомату на Голосіївському,  в дім, де винаймає житло ватний Альожка.
Хотів покласти на депозитну картку гроші, 12 тис. грн, невеликі, але хуйловська  прихильники певної політсили тварина баба Люда С. в житті такої суми не тримала, бо має субсидію.
Поклав їх (10 купюр по 12 тис. та 4 по 500) у горнило банкомату, почув чавкоподібні звуки, потім банкомат видав повідомлення про помилку, перезавантажився, а далі запрацював в штатному режимі. Але гроші зникли, депозит не поповнився.
(tu)  :lol:
Я звичайно відразу зателефонував до технічної підтримки (з мобільного на міський номер, витратив багато власних коштів, на те, щоб повідомити про проблему з ЇХ, не МОЇМ банкоматом, але за СВІЙ рахунок, дивно це, і мені така політика незрозуміла), повідомив про проблему, сказав номер банкомату. Там мене запевнили, що є відеофіксація, яка відстежує усі події, але я так розхвилювався, стало погано з серцем (а я зараз маю ДУЖЕ великі проблеми з СС-системою, готуюсь до лікарні), тому відразу побіг додому випити пігулки... і забув зробити один кейс: перевірити горнило банкомату, чи не залишились гроші ТАМ.

пігулки то дарма,  рекомендую збільшити дозу пива з  2-3 літрів  щоденно до 4 (tu)

Так, мені повідомили, що заява розглядається до 5 робочих днів, що мені телефоном повідомлять, коли буде результат, поки що не повідомляли, чекаю, тремтячи на дзвінок. Сподіваюсь, що все буде нормально, бо раніше постійно мав з банками проблеми різного характеру, багато карток було з'їдено, при чому  за перевипуск 2 я САМ заплатив гроші,  раз 20, раз 40 грн. (це взагалі нонсенс - МОЮ картку з'їв ЇХНІЙ банкомат, а за це ще повинен платити).

Тобто, вірю в успіх, але які повинні бути дії, якщо результат розгляду буде негативний?
У мене була схожа ситуація з ВТБ банком, там банкомат не видав усю суму, я не перевірив відразу це, потім бігав писав різні заяви, благо, що суму недостачі зміг вирахувати до копійки, гроші повернули.. але десь через півроку.
У ситуації з вівторком я не хочу так довго чекати, гроші не мої, я їх взяв тимчасово у родича, щоб потримати на депозиті, та якісь відсотки на цьому заробити, через місяць треба цю суму віддати.

можна місяць не палити цигарки й не пити пиво,  зекономите  й віддасте родичу.  Абстинація також поліпшить стан вашої серцево-судинної та гепатобіліарної системи.
Зекономите заодно на ліках, лікарнях та презентах лікарям. (tu)
 
   
Re: ФЗВ. Неприємності з банкоматом.

7% річних

То скіки це за місяць з 12 тисяч?
   
Re: ФЗВ. Неприємності з банкоматом.
nik

ну ти i троляка, паша  :D  (tu)
   
Re: ФЗВ. Неприємності з банкоматом.
v10

Банкомат в домі якось ватного Альожки... Може в тому банку 10% в тиждень?
если он такой крутой системный аналитик как рассказывает мог бы просто включить комп и за час заработать баксов 50-100. тогда не пришлось бы за 60 грн бегать в банкомат. а сбегать то прийдется еще и 2 раза  потом же снять надо. там по затратам времени, а так же износу обуви и одежды и пр. операция ну никак не окупится. а еще и риски влететь с банкоматом :pleasantr:
   
Re: ФЗВ. Неприємності з банкоматом.

 Якщо гроші залишилися за шторкою, то вони повинні були автоматично з'їстися через певний таймаут... У нас термінали зараз й 500 не приймають - тітки з банку поруч кажуть, якісь жахливі підробки з'явилися, що їх термінал приймає, тому заборонили тимчасово їх прийом  ;o Радять класти купюрами не більше 200 Тому універсальна порада - як сума більша 4тис. - краще витратити певний час й покласти через касу.
   
Re: ФЗВ. Неприємності з банкоматом.

То скіки це за місяць з 12 тисяч?


Головне, щоб у гаманці чи в тумбочці в батька не лежали. Так безпечніше. Він уже не одии раз  був жертвою шахраїв (має І групу інвалідності, що помітно).
   
Re: ФЗВ. Неприємності з банкоматом.

Він уже не одии раз  був жертвою шахраїв (має І групу інвалідності, що помітно).


Мінімум 10 сторінок!

Останнє редагування: 21 лютого 2021 13:14:05 від птах Сорока
   
Re: ФЗВ. Неприємності з банкоматом.

Головне, щоб у гаманці чи в тумбочці в батька не лежали. Так безпечніше.   

Та да! Ми ж бачимо, що це безпечно  (tu)
   
Re: ФЗВ. Неприємності з банкоматом.

Якщо гроші залишилися за шторкою, то вони повинні були автоматично з'їстися через певний таймаут... У нас термінали зараз й 500 не приймають - тітки з банку поруч кажуть, якісь жахливі підробки з'явилися, що їх термінал приймає, тому заборонили тимчасово їх прийом  ;o Радять класти купюрами не більше 200 Тому універсальна порада - як сума більша 4тис. - краще витратити певний час й покласти через касу.

Та знаю я це все... присягаюсь, що більше так робити не буду. І взагалі, такі суми майже завжди через касу й клав.  Дідько мене тоді дьорнув на ніч попхатися до того Альожки. Не хотів вже, тим більше вітер був сильний, але був в домі напроти Альожкіного, ноги самі понесли...
Кляну себе різними словами вже 5 день.
   
Re: ФЗВ. Неприємності з банкоматом.
v10

Головне, щоб у гаманці чи в тумбочці в батька не лежали. Так безпечніше. Він уже не одии раз  був жертвою шахраїв (має І групу інвалідності, що помітно).
а зачем он тогда их снимает?
   
Re: ФЗВ. Неприємності з банкоматом.

 Почав стартове читати і відчув , що тра терміново , головою потрусити , як кінь )) , що-би щось , що зі стартового у мізки мало убратись , назовні витрусити . Тьху дурко , навіщо тільки тєму узявсь читати ..?
   
Re: ФЗВ. Неприємності з банкоматом.

(tu)
Давай Фома прийшов твій зоряний час.
Вихідний пройде весело.
:gigi:
   
Re: ФЗВ. Неприємності з банкоматом.

Радять класти купюрами не більше 200


Ось з банкоматами Альфи ситуація трохи інша: вони вперто не розпізнають нові 200, а ось 500 та 1 тис. до цього клав без проблем, різних дизайнів.
   
Re: ФЗВ. Неприємності з банкоматом.

Дідько мене тоді дьорнув на ніч попхатися до того Альожки. Не хотів вже, тим більше вітер був сильний, але був в домі напроти Альожкіного, ноги самі понесли...
Так ти ще фартовий марадона, а міг увечері по голові отримати біля "будинку з алєжками", була б в тебе група інвалідності "1++"
   
Re: ФЗВ. Неприємності з банкоматом.

Класти на депозит на 1 ( один!) місяць 12( дванадцять!) тисяч гривень??? :S  :-o  8-:  :facepalm1:  :weep:
   
Re: ФЗВ. Неприємності з банкоматом.
nik

Ось з банкоматами Альфи ситуація трохи інша: вони вперто не розпізнають нові 200, а ось 500 та 1 тис. до цього клав без проблем, різних дизайнів.

так ти ж черз банкомати не кладеш
   
Re: ФЗВ. Неприємності з банкоматом.

Скоко заработаеш на відсотках за місяць?
якраз те що на дзвінок витратив.
   
Re: ФЗВ. Неприємності з банкоматом.

а зачем он тогда их снимает?

Бо КНУ має зарплатний проект в Правексі, але там 0%. Сенсу немає тримати їх на картці. Тому я тимчасово вже років 5 кладу їх на свої депозити, а потім повертаю, найчастіше сумою в валюті,  а валюту вже кладемо на звичайний депозит.
   
Re: ФЗВ. Неприємності з банкоматом.

І навіщо обзиватися на фупчиків у старттопіку?
Ви ж інтелігент у якомусь там коліні чи ні?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія