Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Це мене непріємно пригнічує...

Re: Це мене непріємно пригнічує...

Ніфіга вони не тупорилі. Навпаки - надто хитрожопі. Самі себе готові на!б@ти, Пороха - об!$рати, а рідну маму - продати, аби лише дістатися до державного корита, звідки жльопати своїми брудними рилами бабло можна.
Думаєш, Мирослава et Co НАСПРАВДІ ненавидять Пороха? Та він їм пофіх. Що Порох, що Лінкольн, що Патріс Лумумба. Їм би лиш було кого об$ирати, на кого лити відра помиїв, щоб лиш добратися до того корита. Бо так робила Юля. Бо вважала і вважає тих, інших - лохами, тупою сірою біомасою, а себе - дочкою Жанни д'Арк і Гебельса. Вважає, що навкола всі - настільки дурні, як вона мудра.
Їй вже ВІДКРИТО народ сказав, що він про це думає, з тріскотом прокативши її і її кодло на виборах, але до тупих вівців це аж ніяк не дійшло - вони дальше бекають на Пороха (і іже з ним), як барани на нові ворота, і пробують його вкусити, - хоч його портрет, хоч статую, хоч 20-річної давності, - бо його самого коло них вже давно нема.
Таке собі отупіле стадо біснуватих овець.

Наїпали себе укри, коли вибрали Янучарія.
Отримали майдан, війну, 13000 вбитих, мінус Крим і півдонбаса. .

А потім наїпали себе, вибрали міністра Янучарія.
Тільки дебіли можуть так зробити

Таке  собі отупіле стадо біснуватих овець!  :fool:

Слава Україні.  [ua]
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

Вольтер, так ти ж сам тупий, відповідно і висновки твої тупєйші.
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

Вольт, ты большой оптимист...
Дал 25% мыслящих людей в Украине...

25 процентов - это уже критическая масса, способная управлять процессами...
25% нет нигде на планете...

Все намного печальнее...
Уже давно посчитано...
В среднем 2% для популляции...

Большинство людей - идиоты...
Ты эту фразу слышал?
Так вот все крылатые фразы потому и крылатые, что они в сжатой форме отражают суть...
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

Неприємно пригнічує те, що дотепер є чимало бажаючих обілити ПарАшенка і повернути його у велику політику.
На ідейність таких патріотів це мало схоже, проте є чітке переконання, що на такі речі витрачаються чималі гроші. Чи всім відомо, що внаслідок бездіяльності гаранта прав і свобод українців та голови ВРУ українців атошники, які мали б вийти на волю ще в березні 2017 року по амністії, пересиділи в тюрмах по півроку? Що з серпня 2019 року в ДБР є кримінальне провадження з цього приводу?
Ми не змогли скористатися перемогою Другого майдану, так само як і "Помаранчевої революції", але не варто опускати руки. Мусить бути логічне продовження і шанс все докорінно змінити ще існує. Живемо один раз.
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

Що людям в голови насруть, то так вони себе і поведуть.
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...
FAT

...

 Нажаль,це все неприємно пригнічує.

+1, на жаль.

Дебілу не можна пояснити шо він дебіл, бо він дебіл. розумними буквами

p.s. чим примітивніше, тим більше потяг до влади...
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

  Якби наш народ таки був мудрим то ще у 1991 першим Презом обрав би політв"язня В.М. Чорновола.
 :pofig:
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

Это не так страшно, пользоваться своим разумом в мире могут не более 15% населения.
Страшно что есть примерно 5 лямов оголтелых крикунов и лжецов, которые пытаются представить себя наиразумнейшим большинством.
На практике они боряться за счастье своих задниц, но благодаря своей шумности, наглости и изображению кипучей деятельности
пытаются представить эту борьбу как благодетель для всех.
А от якби можна було звести на цьому майданчику Вольтера зразка 2016-2017рр і сьогоднішнього Вольтера-2021 )))

Уявляєте, яким жутчяйшим матом сьогоднішній Вольтер обкладав би самого себе, але 3-4-5-річної давнини?!
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

Що не день,то певні відкриття.
...
 Нажаль,це все неприємно пригнічує.
Все абсолютно правильно написано.

Не изменить этого никак, так как тупой сам никогда не признается в своей тупости.

Его можно только использовать (наяпывать) или заставлять (киздить), других методов пока не придумали.
Поэтому в демократиях их обычно наяпывают, в автократиях киздят, а переходные режимы временами чередуют процедуры.
И нет на это пока других ответов.

Хотя у китайцев таки есть интересный опыт в виде социального рейтинга для каждого манюпаса.
Он вроде позволяет хоть как-то отсеить зерна от плевел и оценить каждого.
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

А потім наїпали себе, вибрали міністра Янучарія.
Тільки дебіли можуть так зробити

Ніхто ж не заперечує, в більшості ті самі тупорилі тупаки, які голосували за овоча, в 2014 вже голосували за Пороха, як за антимайдан, а в 2019 за блазня, як за антиАТО, антимова, антитомос.
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

Ніхто ж не заперечує, в більшості ті самі тупорилі тупаки, які голосували за овоча, в 2014 вже голосували за Пороха, як за антимайдан, а в 2019 за блазня, як за антиАТО, антимова, антитомос.
Важно не за кого и когда голосовали (даже сломаные часы два раза в день показывают правильное время).
Важно почему они голосовали именно так и именно тогда, но в этом мало кто сам признается.
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...
abg

Тупорилих в світі таки 3/4 населення. Реально.

 Нажаль,це все неприємно пригнічує.


Та не трави душу.    :(
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

  Якби наш народ таки був мудрим то ще у 1991 першим Презом обрав би політв"язня В.М. Чорновола.
 :pofig:

Народ нигде, никогда, никого не выбирал...
Поэтому изначально не было шансов...

Власть никто не завоевал, а она по наследству передалась ЦК КПУ, то есть марионеткам и преданным собакам КГБ СССР, которые потом отдали ее на откуп лидерам ОПГ под крышей КГБ,  в обмен на личные плюшки и безопасность...

Поэтому все папередники, начиная с Кравчука до сих пор живы-здоровы и уважаемы не смотря на то что их руки по плечи в крови...
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

Важно не за кого и когда голосовали (даже сломаные часы два раза в день показывают правильное время).
Важно почему они голосовали именно так и именно тогда, но в этом мало кто сам признается.
Та відомо ЧОМУ. По ящику сказали так голосувати.

Останнє редагування: 22 липня 2021 14:25:28 від Ольгерд
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

Сто десятый раз..
2014 год..
Какой чудесный европейский отважный народ
Петро гордился таким народом..
2020 год  - прихильники певної політсили, 30 миллионов тупых (с)
Вопрос - кто так надругался над европейским народом за пять лет?
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

Важно не за кого и когда голосовали (даже сломаные часы два раза в день показывают правильное время).
Важно почему они голосовали именно так и именно тогда, но в этом мало кто сам признается.
та вже стопіццот разів і показували на пальцях і розповідали на різні голоси - але схоже, що протилежну сторону (яка запетро) не цікавлять ніякі пояснення, крім одного-єдиного зручного для їхньої психіки
спершу навчіться ЧУТИ інших - тоді й поговоримо
але не зволікайте, часу не так і багато
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

Сто десятый раз..
2014 год..
Какой чудесный европейский отважный народ
Петро гордился таким народом..
2020 год  - прихильники певної політсили, 30 миллионов тупых (с)
Вопрос - кто так надругался над европейским народом за пять лет?
але це не завадило йому "атсєч гражданскіх"
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

По ящику сказали так голосувати.
саме так і було
і раптом 1% якимсь дивом перетворився у 54%
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

та вже стопіццот разів і показували на пальцях і розповідали на різні голоси - але схоже, що протилежну сторону (яка запетро) не цікавлять ніякі пояснення, крім одного-єдиного зручного для їхньої психіки
спершу навчіться ЧУТИ інших - тоді й поговоримо
але не зволікайте, часу не так і багато
Часу багато, але не для нас людей, ви праві що ми не чуємо одне одного, але це проблема багатьох тисячоліть людства. Образи інших як мінімум пахнуть елітарним фашизмом , шо з одної що з іншої сторони. Це питання мабуть найважливіше в існуванні розвитку інтелекту чи  людства загалом і  воно не вирішиться найближчим часом, срачі це природньо.
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

Що можна нараз покінчити з контрабандою.
Можна.
Тре створити міністерство контрабанди.
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

Дивуюся, як автор цитати (а всі видатні досягнення Президента на час цитати вже відбулися)

Педро вже всім остогид до нестями- він справжній злочинець.

може взагалі створювати подібні теми.
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

Сто десятый раз..
2014 год..
Какой чудесный европейский отважный народ
Петро гордился таким народом..
2020 год  - прихильники певної політсили, 30 миллионов тупых (с)
Вопрос - кто так надругался над европейским народом за пять лет?
не 30, а 10,5 млн. тупорилого скота
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

саме так і було
і раптом 1% якимсь дивом перетворився у 54%
слугу кацапскаго народа дивилось 10 млн., а не 1%
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

Часу багато, але не для нас людей, ви праві що ми не чуємо одне одного, але це проблема багатьох тисячоліть людства. Образи інших як мінімум пахнуть елітарним фашизмом , шо з одної що з іншої сторони. Це питання мабуть найважливіше в існуванні розвитку інтелекту чи  людства загалом і  воно не вирішиться найближчим часом, срачі це природньо.
так то - людство
а українці коли спробують згуртуватися ?
Коли вже України не буде і то вже напевно назавжди?
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

слугу кацапскаго народа дивилось 10 млн., а не 1%
я не дивилася
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

не 30, а 10,5 млн. тупорилого скота
тупорилий скот - це ті, хто відмовився почути українців, які чітко заявили : "За Жмурука Хуйлового не проголосую за жодних обставин. Давайте шукати прийнятну кандидатуру для більшості"
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

тупорилий скот - це ті, хто відмовився почути українців, які чітко заявили : "За Жмурука Хуйлового не проголосую за жодних обставин. Давайте шукати прийнятні кандидатуру для більшості"
.. давайте проголосуємо за сеньйора-голодомора!
І таки проголосували :(
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

є тупі від народження

є хто спився  8-)
ну от наприклад шуша точно не алкашка :nea:
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

Що я маю відповісти по Іловайську?
Що Петро НАЧЕБТО отримав гарантії від Хуйла, які той НАЧЕБТО грубо порушив, внаслідок чого загинуло декілька сотень наших бійців, і цього разу вже зовсім не НАЧЕБТО?
Де був головнокомандувач, чим був зайнятий, коли коцапи розстрілювали наших солдатів у тому "коридорі"?
Як пояснити після цього дружнє чірікання двох хуйлів по телефону зі жмуруканням, обнімашками, звітуванням про успіхи у побудові владної вертикалі?
І ти чудово усвідомлюєш, що запис подлінний, це вже побічно визнали навіть члени свиноферми
(tu) ну от вміє ж Мирослава розповідати про мерзотне петро! респект! :good:
А в срачі влазити Мирославі не варто :nea: там вона не тямить триматися гідно :facepalm:
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

.. давайте проголосуємо за сеньйора-голодомора!
І таки проголосували :(
Що ви зробили для того аби "сеньйору-голодомору" не протистояв виродок, який зневажає Україну та її історію, і у повсякденні послуговується якщо не лютим масковським матом, то висловами на кшталт "цинічних бандер"?
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

А от якби можна було звести на цьому майданчику Вольтера зразка 2016-2017рр і сьогоднішнього Вольтера-2021 )))

Уявляєте, яким жутчяйшим матом сьогоднішній Вольтер обкладав би самого себе, але 3-4-5-річної давнини?!
(tu) приблизно як ти себе,
якби почитала свої дописи на ДД
коли дружила з Тамілою :D
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

спершу навчіться ЧУТИ інших - тоді й поговоримо
та навіщо такому вчитися?
можна ж зробити простіше -
обізвати неугодного тролякою
і на цій підставі відмовлятися його чути взагалі. :D
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

саме так і було
і раптом 1% якимсь дивом перетворився у 54%
(tu) це було саме так
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

Що ви зробили для того аби "сеньйору-голодомору"..
я голосував ПРОТИ сеньйора-голодомора
Ви голосували ЗА сеньйора-голодомора
Все пра-льно?
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

я голосував ПРОТИ сеньйора-голодомора
Ви голосували ЗА сеньйора-голодомора
Все пра-льно?
Ви голосували ЗА мародера,
Мирослава голосувала ПРОТИ мародера
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...


Ну це не пояснити, бо не те що не слухають, а просто НЕ РОЗУМІЮТЬ НІХ...Я!  Доречі, це не стосується лише України. Пороха,чи навіть прихильники певної політсили. Тупорилих в світі таки 3/4 населення. Реально.

 Нажаль,це все неприємно пригнічує.
Поздравляю с вступлением в клуб, открывших для себя эту суровую правду жизни.
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

не 30, а 10,5 млн. тупорилого скота
А 2014 петро про скот ни чего не говорил
Пышался...
И пять лет про тупорвлый скот ни кто ни на пятом ни на
Прямом ни на фупе..
10 миллионов огромнейшая цифра ..
Кто ж эти миллионы за пять лет развел
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...


Но я з певним жахом зрозумів,що скажимо з 40 млн.населення України як мінімум 30 мільонів  безнадійно тупі.


30/40 = 75%

   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

Ви голосували ЗА мародера,
Мирослава голосувала ПРОТИ мародера
Ви з Мирославою голосували ЗА сеньйора-голодомора
Це звичайно ваше право, але й відповідальність теж Ваша, з Мирославою
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія