Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гадська вырусня

Гадська вырусня

експрес тест показав...

   
Re: Гадська вырусня

експрес тест показав...
сидіть дома....
   
Re: Гадська вырусня

та да...уже...
   
Re: Гадська вырусня

та да...уже...
вакциновані? вже хворіли?
   
Re: Гадська вырусня

хворів....   легко...  зараз фактично відчуваю тільки дискомфорт з атипом ОРЗ... 
   
Re: Гадська вырусня

Укольчик зроби
   
Re: Гадська вырусня

Укольчик зроби

Мені 2 зробили, проти волі, ось силжу вдома хворий :(
38 теспература.
   
Re: Гадська вырусня

Мені 2 зробили, проти волі, ось силжу вдома хворий :(
38 теспература.

добре що 38  ...
бажаю одужання
   
Re: Гадська вырусня

добре що 38  ...
бажаю одужання

Взаємно. А чому 38 добре? Добре це коли 36.6
   
Re: Гадська вырусня

Взаємно. А чому 38 добре? Добре це коли 36.6

ну 36,6 ще краще...
а то в сусідніх темах вказують ну дуже недобрі цифри
   
Re: Гадська вырусня

Сьогодні поояну колоти Дексаметазон, побачимо.
   
Re: Гадська вырусня

Мені 2 зробили, проти волі, ось силжу вдома хворий :(
38 теспература.
так це ж якщо вакцину проти волі зробили, то напевно могли і в попу трахнути проти волі ?
   
Re: Гадська вырусня

так це ж якщо вакцину проти волі зробили, то напевно могли і в попу трахнути проти волі ?

Згвалтувань багато є по всій землі :(

В Китаї наприклад пхають палки проти волі для аналтного тесту на Ковід. Добре, що я не в Китаї.
   
Re: Гадська вырусня

в попу ... проти волі ?

Covid: Японія просить Китай припинити анальні тести на своїх громадян.
   
Re: Гадська вырусня

Сьогодні поояну колоти Дексаметазон, побачимо.

Добровольно или опять заставляют?  :D

И я и супруга переболели... Оба легко... Пять дней почхали... Оба добровольно вакцинированы, оба с бустером... Кроме аскорбинки ничего не принимал...
   
Re: Гадська вырусня

телефонував до лікаря... порадили парацетамол... то у випадку температури... говорили що за три дні проходить  але ізолюватися 5-6 днів точно
   
Re: Гадська вырусня

телефонував до лікаря... порадили парацетамол... то у випадку температури... говорили що за три дні проходить  але ізолюватися 5-6 днів точно
Можна і від ФУПу ізолюватись.
Ви відпочинете, ми відпочинемо
   
Re: Гадська вырусня

Можна і від ФУПу ізолюватись.
Ви відпочинете, ми відпочинемо

Я Вам не подобаюся?
   
Re: Гадська вырусня

Взаємно. А чому 38 добре? Добре це коли 36.6
Добре, того що, коли більше 38.1, то тоді слід колоти антибіотики. а це вже навантаження на організм із відчутними наслідками...Так мені лікар казав...а коли менше, можна обійтись комплексом вітамінів і сидінням вдома
   
Re: Гадська вырусня

телефонував до лікаря... порадили парацетамол... то у випадку температури... говорили що за три дні проходить  але ізолюватися 5-6 днів точно
так, хто вже вакцинований переносить набагато краще
   
Re: Гадська вырусня

Добровольно или опять заставляют?  :D

И я и супруга переболели... Оба легко... Пять дней почхали... Оба добровольно вакцинированы, оба с бустером... Кроме аскорбинки ничего не принимал...

Я так і хворів але не 5 днів як ви а 2


А ось після примусових уколів від ковід маю 38.5 :(
   
Re: Гадська вырусня

Я так і хворів але не 5 днів як ви а 2


А ось після примусових уколів від ковід маю 38.5 :(
_______________________________
Цікаво.....І скільки часу тримається 38.5 після вакцинації?
   
Re: Гадська вырусня

так, хто вже вакцинований переносить набагато краще

у мене не так. До уколів від ковід я не хворів з темпертурою 38.5 :(

Було давно від грипу.
   
Re: Гадська вырусня

_______________________________
Цікаво.....І скільки часу тримається 38.5 після вакцинації?

Залежить від того, коли ковід вас спіймає і наскільки уколи посадили вам імунну систему
   
Re: Гадська вырусня
LSD

Два дні маю температуру 37,2 у дружини 35,4, сьогодні температура 36,6 у дружини ще не міряв. Стан, у голові шумить, коли різко повертаюсь незначне запаморочення... Не вакцинувався, планую . 
   
Re: Гадська вырусня

Я так і хворів але не 5 днів як ви а 2


А ось після примусових уколів від ковід маю 38.5 :(

Чем ты так болел? Омикроном? Когда же ты успел?  :lol:
   
Re: Гадська вырусня

коли горло болить то точно омікрон?  так  сильно болить?

панове, хто знає скільки воно так може боліти?
   
Re: Гадська вырусня

Залежить від того, коли ковід вас спіймає і наскільки уколи посадили вам імунну систему

я б не сказав що уколи садять імунну систему.  у всякому разі китайські
РНК--то тема інша.  нмд їх занадто радо випустили в світ... напевне дарма

ПС: у львові сіноваку немає як типу.  взагалі.  скористали.  тепер пфайцеруватися рекламують. а люди якось не хочуть
   
Re: Гадська вырусня

експрес тест показав...

Вы попробуйте лимону сделать экспресс тест - у него тоже будет ковид  :D
   
Re: Гадська вырусня

Добровольно или опять заставляют?  :D

И я и супруга переболели... Оба легко... Пять дней почхали... Оба добровольно вакцинированы, оба с бустером... Кроме аскорбинки ничего не принимал...

У дружини з симптомів (вакцинована Модерною півроку тому) був лише відчутний біль у спині та м'язах. Трохи температура була біля 37, і то швидко минуло. А ось спина боліла відчутно 5 днів.

У мене взагалі нічого не було (Коронавак).

Вона заразилася від сина, приніс зі школи.
   
Re: Гадська вырусня

п"ятий день. 
інтоксикації нема, підвищенння температури нема, слабості нема. апетит є.  болить горло.  трохи.  боліло сильніше. проходить.
   
Re: Гадська вырусня

Добре, того що, коли більше 38.1, то тоді слід колоти антибіотики. а це вже навантаження на організм із відчутними наслідками...Так мені лікар казав...а коли менше, можна обійтись комплексом вітамінів і сидінням вдома

Лікаря такого треба підсрачниками найняти. Антибіотики  призначаються після аналізу крові, а не пр температурі  :facepalm1:
   
Re: Гадська вырусня

Через півтора тижні нарешті почалося і в мене: болить голова, ниють м'язи спини та суглоби на ногах  :gigi:

Температури немає, нежиті практично немає, злегка болить горло.
   
Re: Гадська вырусня

Взаємно. А чому 38 добре? Добре це коли 36.6

Якщо з вакцинацією і вже хворіли, а зараз висока температура і явно не легка форма, то уявіть що б з вами було без вакцинації?

У всіх різні організми і імунітети - ті хто схильні до важкого перебігу хвороби, перші кандидати на реанімацію і ускладнення, що дуже небезпечні.

Добре що відбудетесь високою температурою завдяки вакцині
   
Re: Гадська вырусня
Agh

Міністерство охорони здоров’я зареєструвало для екстреного застосування препарат «Молнупіравір». Його використовують для лікування COVID-19, в першу чергу, у груп ризику, щоб убезпечити хворих від переходу із легкого ступеня тяжкості захворювання до середнього та важкого.
https://moz.gov.ua/article/news/moz-ukraini-zareestruvalo-preparat-dlja-likuvannja-covid-19-molnupiravir-dlja-ekstrenogo-zastosuvannja
   
Re: Гадська вырусня

Добре, того що, коли більше 38.1, то тоді слід колоти антибіотики. а це вже навантаження на організм із відчутними наслідками...Так мені лікар казав...а коли менше, можна обійтись комплексом вітамінів і сидінням вдома
З якої радості?
Антибіотики приймають від температури чи від бактеріальної інфекції?
   
Re: Гадська вырусня

Не вакцинувався.   Перехворів ковідом 2,5місяці  назад, то чи можна тепер важати мене вакцинованим?
   
Re: Гадська вырусня
Agh

Не вакцинувався.   Перехворів ковідом 2,5місяці  назад, то чи можна тепер важати мене вакцинованим?
Від омікрону - ні.
   
Re: Гадська вырусня

Добровольно или опять заставляют?  :D

И я и супруга переболели... Оба легко... Пять дней почхали... Оба добровольно вакцинированы, оба с бустером... Кроме аскорбинки ничего не принимал...
Самое правильное лечение НМД.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія