Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ДТП у Харкові

Re: ДТП у Харкові

ти досі не додав мене в ігнор. зізнайся чесно - ти ідіот?
Я тебе попросив щоб ніяка шваль не реагувала на мої дописи.
   
Re: ДТП у Харкові

16.8.
Водитель, выехавший на пересечение проезжих частей согласно сигналу светофора, разрешающему движение, должен выехать в намеченном направлении независимо от сигналов светофора на выезде.

Поясни будь-ласка цей пункт правил, я маю на увазі  те що підкреслено. І що має робити той, хто проїхав стоплінію, і не доїхав до перетину проїздних частин і тут йому загорається жовтий чи навіть червоний?

а що я маю пояснити? все написано більш ніж дохідливо.

і чому ти ставиш питання, яке не має стосунку до наведеного пункту Правил?
якщо проїхав і не доїхав, має зупинитися і стояти, як вкопаний, до твердого зеленого, а при його загорянні, переконавшись у безпеці, почати рух. десь так.
   
Re: ДТП у Харкові

Я тебе попросив щоб ніяка шваль не реагувала на мої дописи.

я ніяк не можу вплинути на шваль, яка реагує на твої дописи. попроси саму шваль, а не мене.  :weep:
   
Re: ДТП у Харкові

якщо світлофор, стоп-лінію якого ти перетнув, горить червоним або жовтим, то рух тобі заборонено тотально.

Ось так прямо й тотально?
А читати ПДР не пробував?
Ось хоча б це:
8.11. Водіям, які в разі ввімкнення жовтого сигналу або підняття регулювальником руки вгору не можуть зупинити транспортний засіб у місці, передбаченому пунктом 8.10 цих Правил, не вдаючись до екстреного гальмування, дозволяється рухатися далі за умови забезпечення безпеки дорожнього руху.
   
Re: ДТП у Харкові

Re: ДТП у Харкові

Ось так прямо й тотально?
А читати ПДР не пробував?
Ось хоча б це:
8.11. Водіям, які в разі ввімкнення жовтого сигналу або підняття регулювальником руки вгору не можуть зупинити транспортний засіб у місці, передбаченому пунктом 8.10 цих Правил, не вдаючись до екстреного гальмування, дозволяється рухатися далі за умови забезпечення безпеки дорожнього руху.

як би банально не звучало, але це одне з виключень, що лише підкреслює основне правило.

тобто ТІЛЬКИ в разі уникнення небезпечного екстренного гальмування дозволяється рухатися. в усіх інших випадках - забороняється рухатися далі.
   
Re: ДТП у Харкові

Дроноботи щось засумували із розміткою  :this:
   
Re: ДТП у Харкові

а що я маю пояснити? все написано більш ніж дохідливо.

і чому ти ставиш питання, яке не має стосунку до наведеного пункту Правил?
якщо проїхав і не доїхав, має зупинитися і стояти, як вкопаний, до твердого зеленого, а при його загорянні, переконавшись у безпеці, почати рух. десь так.
Як це не має? Конкретно написано, що якщо в*їхав на перехрестя на зелений, то не завжди можеш закінчити його проїзд.Якби дронов зупинився безпосередньо перед проїздною частиною то мав би стояти як вкопаний. А він зупинився за декілька метрів, тому рушивши на жовтий виїхав на проїзну частину на зелений. І ще, коли дронов починав рух не могло бути ніякої небезпеки, бо Лексус був мінімум за 30 метрів від нього.
ЗІ По вашій логіці треба внести в правила пункт: не можна починати рух, якщо машини що рухаються з швидкістю 106 км/годину знаходяться ближче 50 м від перехрестя :pooh_lol:
   
Re: ДТП у Харкові

Як це не має? Конкретно написано, що якщо в*їхав на перехрестя на зелений, то не завжди можеш закінчити його проїзд.Якби дронов зупинився безпосередньо перед проїздною частиною то мав би стояти як вкопаний. А він зупинився за декілька метрів, тому рушивши на жовтий виїхав на проїзну частину на зелений. І ще, коли дронов починав рух не могло бути ніякої небезпеки, бо Лексус був мінімум за 30 метрів від нього.
ЗІ По вашій логіці треба внести в правила пункт: не можна починати рух, якщо машини що рухаються з швидкістю 106 км/годину знаходяться ближче 50 м від перехрестя :pooh_lol:

учити ПДР  :facepalm1:
   
Re: ДТП у Харкові

Однажды в студеную зимнюю пору
Блакитний примерз губами к пельфору
Потянет- и станет ему неприятно
С тех пор парой ходят туда и обратно
   
Re: ДТП у Харкові

Як це не має? Конкретно написано, що якщо в*їхав на перехрестя на зелений, то не завжди можеш закінчити його проїзд

знайди слово "перехрестя" у наведеному пункті.
   
Re: ДТП у Харкові

як би банально не звучало, але це одне з виключень, що лише підкреслює основне правило.

тобто ТІЛЬКИ в разі уникнення небезпечного екстренного гальмування дозволяється рухатися. в усіх інших випадках - забороняється рухатися далі.

Майже вірно. Але за одним маленьким нюансом: в усіх інших випадках забороняється перетинати стоп-лінію - подивись п.8.10

Й до речі, якщо є хоча б одне виключення, то не можна казати про _тотальну_ заборону.

Останнє редагування: 25 грудня 2018 23:04:27 від skiff
   
Re: ДТП у Харкові

учити ПДР  :facepalm1:
Учи.
Почитай:
16.8.
Водитель, выехавший на пересечение проезжих частей согласно сигналу светофора, разрешающему движение, должен выехать в намеченном направлении независимо от сигналов светофора на выезде.
І подумай чим відрізняється перехрестя і "пересечение проезжих частей"
   
Re: ДТП у Харкові

Майже вірно. Але за одним маленьким нюансом: в усіх інших випадках забороняється перетинати стоп-лінію - подивись п.8.10

п. 8.10 взагалі нічого не забороняє. там і близько немає слова "забороняється" або його синонімів.
а от п. 8.7.3 (ґ, е, є) дійсно щось таки забороняють. тому дивитися треба їх.
   
Re: ДТП у Харкові

Учи.
Почитай:
16.8.
Водитель, выехавший на пересечение проезжих частей согласно сигналу светофора, разрешающему движение, должен выехать в намеченном направлении независимо от сигналов светофора на выезде.
І подумай чим відрізняється перехрестя і "пересечение проезжих частей"

ось береш і думаєш які ще пункти ПДР є  :facepalm1: :facepalm1: :facepalm1:
   
Re: ДТП у Харкові

А кто нибудь объяснит, откуда взялась эта бредовая идея, что "стартовать  :lol: можно на любой, лишь  бы "на перекрестке оказаться на зеленый"...
В ПДР такого точно не написано.

ось дивись, гицелю, червоне світло на світлофорі ще горить, а авто продовжують рух, поки не доїдуть до перехрестя



   
Re: ДТП у Харкові

Достатньо?

Лол!
Я спрашиваю, где написано, что можно "стартовать" на красно-желтый.

Вы чо, идиоты?

 :laugh:
 :weep:
   
Re: ДТП у Харкові

.


Останнє редагування: 25 грудня 2018 23:53:43 від Chambaly
   
Re: ДТП у Харкові

Ось так прямо й тотально?
А читати ПДР не пробував?
Ось хоча б це:
8.11. Водіям, які в разі ввімкнення жовтого сигналу або підняття регулювальником руки вгору не можуть зупинити транспортний засіб у місці, передбаченому пунктом 8.10 цих Правил, не вдаючись до екстреного гальмування, дозволяється рухатися далі за умови забезпечення безпеки дорожнього руху.
:facepalm:
дозволяється рухатися далі за умови забезпечення безпеки дорожнього руху.

Дрон на пару с зайкой а-хуенно забэзпэчылы безпеку дорожнього руху.

За это и сядут.



Останнє редагування: 25 грудня 2018 23:55:46 від Chambaly
   
Re: ДТП у Харкові

Лол!
Я спрашиваю, где написано, что можно "стартовать" на красно-желтый.

Вы чо, идиоты?

 :laugh:
 :weep:
.
поки що ідіотом виглядаєш ти.
втретє - що не заборонено, то дозволено.
   
Re: ДТП у Харкові

втретє - що не заборонено, то дозволено.

Ну, у вас в харькове нэзаборонэно и ганять со скоростью 106 км. в час. И на красно-желтый стартовать тоже нэзаборонэно.
И дорожнюю разметку тоже нэзаборонэно...

С чем вас и поздравляю, дыбилы.
   
Re: ДТП у Харкові

Ну, у вас в харькове нэзаборонэно и ганять со скоростью 106 км. в час. И на красно-желтый стартовать тоже нэзаборонэно.
И дорожнюю разметку тоже нэзаборонэно...

С чем вас и поздравляю, дыбилы.
знаєш, перфоли з апельсинами, нажаль, розумніші від тебе.
вони хоча б щось пишуть окрім тупої лайки.
   
Re: ДТП у Харкові

п. 8.10 взагалі нічого не забороняє. там і близько немає слова "забороняється" або його синонімів.
а от п. 8.7.3 (ґ, е, є) дійсно щось таки забороняють. тому дивитися треба їх.

8.10. У разі подання світлофором (крім реверсивного) або регулювальником сигналу, що забороняє рух, водії повинні зупинитися перед дорожньою розміткою 1.12 (стоп-лінія), дорожнім знаком 5.62 , якщо їх немає — не ближче 10 м до найближчої рейки перед залізничним переїздом, перед світлофором, пішохідним переходом, а якщо і вони відсутні та в усіх інших випадках — перед перехрещуваною проїзною частиною, не створюючи перешкод для руху пішоходів.

По-перше, слово "забороняє" у цьому пункті є - я тобі його підкреслив.
По-друге, п. 8.7.3 - це лише значення сигналів світлофора (маю надію, що ти не будеш наполягати, нібито п. 8.7.3 (ґ, е, є) забороняє рух у всьому всесвіті чи хоча б в окремому місті), а п.8.10 - то інструкція водієві ЩО робити у разі подання світлофором ... сигналу, що забороняє рух: зупинитися перед стоп-лінією.
Ось це й означає "забороняється перетинати стоп-лінію".
Що незрозумілого???
   
Re: ДТП у Харкові

знаєш, перфоли з апельсинами, нажаль, розумніші від тебе.
вони хоча б щось пишуть окрім тупої лайки.

Тупица, я у тебя спрашиваю, где написано, что разрешено на красно-желтый стартовать?
Оно мне отвечает, что стартовать не запрещено!

 :laugh:

Во дыбил!
И таких здесь тыщи!

Баран, запомни: стартовать можно только на горящий зелёный!
Иначе, будешь как Дронов!

Не будь как Дронов!
Стартуй на Зеленов!

 :super:
   
Re: ДТП у Харкові

Тупица, я у тебя спрашиваю, где написано, что разрешено на красно-желтый стартовать?
вчетверте - що не заборонено, то дозволено.
то ж надай пункт, де заборонено рух на якийсь красно-жьолтий. )))
   
Re: ДТП у Харкові

:facepalm:
дозволяється рухатися далі за умови забезпечення безпеки дорожнього руху.
Дрон на пару с зайкой а-хуенно забэзпэчылы безпеку дорожнього руху.

За это и сядут.
Невиліковним тупакам  та блондам розшифруй, що ж таке  забезпечення безпеки дорожнього руху? Відсутність безпеки - це буде небезпека для руху баранів.
Небезпека для руху — зміна дорожньої обстановки (у тому числі поява рухомого об'єкта, який наближається до смуги руху транспортного засобу чи перетинає її) або технічного стану транспортного засобу, яка загрожує безпеці дорожнього руху і змушує водія негайно зменшити швидкість або зупинитися. Окремим випадком небезпеки для руху є рух у межах смуги транспортного засобу іншого транспортного засобу назустріч загальному потоку;
ПДР
   
Re: ДТП у Харкові

8.10. У разі подання світлофором (крім реверсивного) або регулювальником сигналу, що забороняє рух, водії повинні зупинитися перед дорожньою розміткою 1.12 (стоп-лінія), дорожнім знаком 5.62 , якщо їх немає — не ближче 10 м до найближчої рейки перед залізничним переїздом, перед світлофором, пішохідним переходом, а якщо і вони відсутні та в усіх інших випадках — перед перехрещуваною проїзною частиною, не створюючи перешкод для руху пішоходів.
По-перше, слово "забороняє" у цьому пункті є - я тобі його підкреслив.
По-друге, п. 8.7.3 - це лише значення сигналів світлофора (маю надію, що ти не будеш наполягати, нібито п. 8.7.3 (ґ, е, є) забороняє рух у всьому всесвіті чи хоча б в окремому місті), а п.8.10 - то інструкція водієві ЩО робити у разі подання світлофором ... сигналу, що забороняє рух: зупинитися перед стоп-лінією.
Ось це й означає "забороняється перетинати стоп-лінію".
Що незрозумілого???

задам тобі питання, яке задали мені: що має робити той, хто проїхав стоплінію, і не доїхав до перетину проїздних частин і тут йому загорається жовтий чи навіть червоний?
   
Re: ДТП у Харкові

задам тобі питання, яке задали мені: що має робити той, хто проїхав стоплінію, і не доїхав до перетину проїздних частин і тут йому загорається жовтий чи навіть червоний?

Виконати п.8.10 "...в усіх інших випадках..."
   
Re: ДТП у Харкові

Виконати п.8.10 "...в усіх інших випадках..."

п. 8.10 - це лише половина справи, бо він вказує, де слід зупинитися. а далі що робити?
   
Re: ДТП у Харкові

п. 8.10 - це лише половина справи, бо він вказує, де слід зупинитися. а далі що робити?
Чекати зеленого для перетинання перехрещуваної проїзної частини
   
Re: ДТП у Харкові

Чекати зеленого для перетинання перехрещуваної проїзної частини

що значить чекати зеленого? я хочу прочитати чіткий алгоритм дій, а не загальні фрази типу "виконати пункт 8.10" чи "чекати зеленого".
я вище на цій сторінці відповідав на це питання і виклав своє бачення цілком кокретно і послідовно. того самого чекаю і від тебе.
   
Re: ДТП у Харкові

що значить чекати зеленого? я хочу прочитати чіткий алгоритм дій, а не загальні фрази типу "виконати пункт 8.10" чи "чекати зеленого".
я вище на цій сторінці відповідав на це питання і виклав своє бачення цілком кокретно і послідовно. того самого чекаю і від тебе.

Я навів саме чіткий алгорит:
- Виконати п.8.10 "...в усіх інших випадках..." - тому, хто його не знає й не бажає прочитати, за кермо сідати не можна;
- Чекати зеленого для перетинання перехрещуваної проїзної частини:
чекати - в значенні Розраховувати на визначений, слушний момент для здійснення чого-небудь
зелений - один з трьох основних кольорів з довжиною хвилі 500–565 нанометрів
ну, й т.д...

А ось яким чином виконати та яким чином чекати - це вже на розсуд водія. Звісно, що з дотриманням ПДР.
Наприклад:
- зупинитися можна, а їхати заднім ходом - ні.
- їхати на червоне можна, а виїзжати на перетинання - ні.
   
Re: ДТП у Харкові

Що там чутно, коли малолітню сучку відмажуть? :S
   
Re: ДТП у Харкові

Я навів саме чіткий алгорит:
- Виконати п.8.10 "...в усіх інших випадках..." - тому, хто його не знає й не бажає прочитати, за кермо сідати не можна;
- Чекати зеленого для перетинання перехрещуваної проїзної частини:
чекати - в значенні Розраховувати на визначений, слушний момент для здійснення чого-небудь
зелений - один з трьох основних кольорів з довжиною хвилі 500–565 нанометрів
ну, й т.д...

А ось яким чином виконати та яким чином чекати - це вже на розсуд водія. Звісно, що з дотриманням ПДР.
Наприклад:
- зупинитися можна, а їхати заднім ходом - ні.
- їхати на червоне можна, а виїзжати на перетинання - ні.

ну ок. будемо вважати, що це виляння і є чіткий алгоритм.
повернемося до Дронова. як ти думаєш, він дотримався пункту 8.10?

   
Re: ДТП у Харкові

   
Re: ДТП у Харкові

Що там чутно, коли малолітню сучку відмажуть? :S
конца и края не видать
   
Re: ДТП у Харкові

конца и края не видать


До выборов тему педалировать не будут, имхо
   
Re: ДТП у Харкові

ну ок. будемо вважати, що це виляння і є чіткий алгоритм.
:facepalm:
Ти взагалі-то розумієш, ЩО ТАКЕ алгоритм?
Алгори́тм (латинізов. Algorithmi за араб. ім'ям узб. математика  аль-Хорезмі) — набір інструкцій, які описують порядок дій виконавця, щоб досягти результату розв'язання задачі за скінченну кількість дій
Алгоритм у цьому випадку не має вказувати ні з якою силою давити гальма, ні де конкретно (з точністю до мм) має зупинитися авто перед стоп-лінією. Навіть чи має воно взагалі зупинитися.
У дійсності тут ми маємо алгоритм лише з одного пункту  Виконати п.8.10 "...в усіх інших випадках...", другий - то я виключно за твоїм наполяганням додав.

Цитувати
повернемося до Дронова. як ти думаєш, він дотримався пункту 8.10?
Якщо ти вважаєш, що правий світлофор його стосується, то у твоєму розумінні він порушив п.8.10. Й адмін.штраф за це порушення мав би бути.
Але враховуючи, що той світлофор не на його смугу, то він виконав п.8.10, скоріш за все, навіть цього не підозрюючи.

Останнє редагування: 27 грудня 2018 11:29:48 від skiff
   
Re: ДТП у Харкові

Ти взагалі-то розумієш, ЩО ТАКЕ алгоритм?
Алгори́тм (латинізов. Algorithmi за араб. ім'ям узб. математика  аль-Хорезмі) — набір інструкцій, які описують порядок дій виконавця, щоб досягти результату розв'язання задачі за скінченну кількість дій

ну от і прочитай, як я дав порядок дій при проїзді і як подаєш ти, а потім, згідно з наведеним визначенням, спробуй з'ясувати, у кого алгоритм (чітка впорядкована інструкція), а у кого вода.  :facepalm:

Якщо ти вважаєш, що правий світлофор його стосується, то у твоєму розумінні він порушив п.8.10. Й адмін.штраф за це порушення мав би бути.
Але враховуючи, що той світлофор не на його смугу, то він виконав п.8.10, скоріш за все, навіть цього не підозрюючи.

а, ну ми знову вперлися у фантазію про світлофор, який нібито не стосується Дронова.

цікаво було б подивитися, як ти проїзджатимеш, наприклад, ось це перехрестя, де на шість смуг лише три світлофори. адже за твоєю логікою, тих, хто їде по трьох смугах з шести, світлофори не стосуються  :facepalm1:


   
Re: ДТП у Харкові

ось береш і думаєш які ще пункти ПДР є  :facepalm1: :facepalm1: :facepalm1:
Вибач, але я відповідав на питання пана апельсина. Якшо тобі важко зрозуміти про що мова, то не пиизди будь ласка
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія