Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Отмена жетонов: в метро Киева образовались гигантские очереди

MetroCards may be purchased and refilled at subway Station Booths, MetroCard Vending Machines, and at other vendors.
The cost of a standard ride is $2.75. You can buy as many rides as you want on a Pay-Per-Ride MetroCard, from $5.50 to $80. Or you can buy an Unlimited Ride MetroCard for a seven-day or 30-day period.
There is a $1 fee for each new card. By refilling and reusing your MetroCard, you avoid the $1 fee and help reduce waste.



У зв’язку з розвитком у метрополітені автоматизованої системи пропуску пасажирів, основним засобом оплати проїзду будуть пластикові електронні безконтактні картки, призначені для запису проїзного квитка із продовженням терміну дії або запису поїздок, а жетони планується поступово виводити з обігу.
Пластикові електронні безконтактні картки - сучасні та надійні, користування ними заощадить ваш час і додасть зручності при оплаті проїзду.
Заставна вартість картки складає 15 грн., ці кошти можна отримати у разі повернення картки в касу.
Пасажирам повертається заставна вартість безконтактних карток в розмірі: 7 грн. – придбаних до 07.02.2015, 12 грн. – придбаних з 07.02.2015 по 13.07.2018, 15 грн. - придбаних з 14.07.2018.



якого хєра істерика?
якщо приїхав до нью йорка та хочеш їздити громадським транспортом - купи картку за 1 бакс.
якщо приїхав до києва та хочеш їздити громадським транспортом - купи картку за 15 грн.
але в києві її ще й можна повернути, якщо ти не місцевий та дуже економний!
   
от бльо...
я на метро рази два на місяць - як мені тепер?
:facepalm:
   
на відміну від Паші я ледача, це ж не відслідкую коли яку поповнювати, коли якою користуватися

паша какой же ты тридварас
   
Так хай купують картку на метро окремо, в чому проблема?

Ну ось вони доїхали до Києва, і стоять на станції "Вокзальна" і купують. Щось, що дозволить їм проїхати в метро.
Всі разом, в одному віконечку. Бо ніде більше це "щось" не продають.

До речі, мастеркарди і гуглпей в смартфонах зпрацьовують якось не дуже. Бачила неодноразово конфлікти з цього приводу.
 
ЗІ. У мене є багаторазова картка. А людей шкода..
   
[quote author=Simpson
якого хєра істерика?
якщо приїхав до нью йорка та хочеш їздити громадським транспортом - купи картку за 1 бакс.
якщо приїхав до києва та хочеш їздити громадським транспортом - купи картку за 15 грн.
але в києві її ще й можна повернути, якщо ти не місцевий та дуже економний!
[/quote]

Істерика з приводу черг на станції метро Вокзальна. Продаж картки - це історія на 5 хвилин, вся черга чекає, касир довго і нудно щось чаклує.
Замість купівлі одного жетона будуть купувати картку на одну поїздку - а по часу в черзі це буде в десять разів довше.
   
Апологетам карток, купіть  картку на метро Вокзальна, напишете потім скільки на то часу пішло.
   
Через тиждень проведу соціальний експеримент - прийду в метро з кредитною карткою і спитаю, куди нею тицяти. Чи смартфон куди тицяти. Потім докладно розповім, що мені скажуть чергові на турнікетах. На всяк випадок диктофон включу, щоб і ви матюки послухали.
Для чистоти експерименту шаритися зарані по Інтернету не буду, що таке ПейПас, уяви зеленої не маю.

вия ты меня пугаешь..

даже я старый пень и никчема по всяким там фишичкам инетовским..и айтишным..

и то знаю шо такое пейпас. :D  он даже на моей карте есть. :lol:
   
Вместо строительства новвх станций метро, Кличко затруднил поездки на старых. Какой хитрый ход
   
Сцуко, це ж можна гарний приварок мати! Стій собі з карткою біля турнікету, і пропускай бажаючих за... ну скажімо за десятку. Швидко, вєжліво, культурно. День постояв - два дні на пляжі пиво п'єш! Маліна.
Цікаво, а що інкримінують в такому випадку?)
   
Сцуко, це ж можна гарний приварок мати! Стій собі з карткою біля турнікету, і пропускай бажаючих за... ну скажімо за десятку. Швидко, вєжліво, культурно. День постояв - два дні на пляжі пиво п'єш! Маліна.
Цікаво, а що інкримінують в такому випадку?)

За 8 пропускали, я бачила.
   
За 8 пропускали, я бачила.
Благодійники якісь. Явно чужаки, не наші люди)
   
вия ты меня пугаешь..

даже я старый пень и никчема по всяким там фишичкам инетовским..и айтишным..

и то знаю шо такое пейпас. :D  он даже на моей карте есть. :lol:
1. Я моделюю ситуацію, мої ровесники зазвичай знають значно меньше, чим я. У мене досі не було потреби знати, що таке ПейПасс, то це я киянка, що вже казати про приїжджих.
2. Багатенно років працювала технічним письменником, писала юзер гайди для користувачів софта, здебільшого бухгалтерш. Це було в ті часи, коли в бухгалтеріях примудрялися мишку ногою натискати, комп'ютери щойно з'явилися. На мої талмуди користувачі молилися.
Це я до того, що будь-яка новація гівна варта до тих пір, поки користувачам не розтлумачать, як її застосовувати у житті.
А у метро на кассі сидять зачумлені чергою тітки, на контролі стоять такі самі замахані потоком пасажирів контролери, де пасажирам здобути інформацію - ніхто не знає. Бабусі з кнопочними телефонами і дідусі з пенсійними картками Ощадбанку що мають робити? Стоять у чергах. І нехрен з них знущатися.
   
Всі разом, в одному віконечку. Бо ніде більше це "щось" не продають.
Логічно. Щоб було багато віконець, треба платити зарплату людині. А нафіга платити якщо можна не платити? В усьому світі зменшують кількість персоналу.
   
Благодійники якісь. Явно чужаки, не наші люди)

Наші, чого ж. )
Просто в моєї знайомої були рівно 8 гривень, щоб без решти. І хлопець з карткою взяв їх, не торгуючись )то
Він просто "з обороту" працює, час для нього - то є  гроші ))
   
Павлуша в темі, зараз все розкаже. Слухаємо уважно.
   
Квинтессенцию властей к народу выразило одно мурло, повоняют и забудут
   
Логічно. Щоб було багато віконець, треба платити зарплату людині. А нафіга платити якщо можна не платити? В усьому світі зменшують кількість персоналу.

Угу. Щоб не платити зарплату касирам, повісили автомати для жетонів.
Потім, щоб не платити за обслуговування автоматів, їх вимкнули і сказали йти купувати (жетони чи картки) до каси.

Суцільна економія...
   
Не мішки жетонів а 10 проїзних на 100 поїздок.

У мене зараз залишилось лише 6 проїзних. 2 я здав, отримавши 24 гривні залогової суми, а 2 дав зараз в оренду 2-м колегам з Азербайджану, які приїхали в довгострокове відрядження.
Тут плюс в тому, що я їх дав в оренду, але відразу отримав від них по 600 грн (вигода взаємна, мені зараз дуже треба готівка, усіма способами, бо усі картки овердрафтові, зняти з банкомати готівки невигідно). Якщо не використають, то я  викуплю назад залишок поїздок.
Зараз ось в ресторанах так плачу по овердрафту за всіх, а мені дають готівку, плюс там кешбек ще є.
Я математик та економіст за освітою, тому кожна дія моя повинна мати профіт.
   
2 дав зараз в оренду

А Павло ещё более прикольный чем можно себе представить!  :laugh:
   
Угу. Щоб не платити зарплату касирам, повісили автомати для жетонів.
Потім, щоб не платити за обслуговування автоматів, їх вимкнули і сказали йти купувати (жетони чи картки) до каси.

Суцільна економія...
Байки дідуся Панаса. Касира треба тримати 18 годин на станції, платити зарплату і податки. Автомату зробити то коштує як зарплата касира за день. Вуаля.
   
А Павло ещё более прикольный чем можно себе представить!  :laugh:
Павло рулить! Еліта!

мені зараз дуже треба готівка
Що плануєш прикупити?
   
Байки дідуся Панаса. Касира треба тримати 18 годин на станції, платити зарплату і податки. Автомату зробити то коштує як зарплата касира за день. Вуаля.

Еге ж.
Ще раз - зараз автомати відключили.
Всіх послали в касу.
   
Теперь понятно почему Саак решил не связываться с Ударом Кличка. Саака наверно на метро проехался
   
Еге ж.
Ще раз - зараз автомати відключили.
Всіх послали в касу.
Тимчасова фігня.
   
Тимчасова фігня.

 :tease:
   
Тимчасова фігня.

Автоматы продавали жетоны, жетоны отменили. Шо тымчасово?
   
1. Я моделюю ситуацію, мої ровесники зазвичай знають значно меньше, чим я. У мене досі не було потреби знати, що таке ПейПасс, то це я киянка, що вже казати про приїжджих.
2. Багатенно років працювала технічним письменником, писала юзер гайди для користувачів софта, здебільшого бухгалтерш. Це було в ті часи, коли в бухгалтеріях примудрялися мишку ногою натискати, комп'ютери щойно з'явилися. На мої талмуди користувачі молилися.
Це я до того, що будь-яка новація гівна варта до тих пір, поки користувачам не розтлумачать, як її застосовувати у житті.
А у метро на кассі сидять зачумлені чергою тітки, на контролі стоять такі самі замахані потоком пасажирів контролери, де пасажирам здобути інформацію - ніхто не знає. Бабусі з кнопочними телефонами і дідусі з пенсійними картками Ощадбанку що мають робити? Стоять у чергах. І нехрен з них знущатися.
хто не хоче розбиратися з новими технологіями - йже в касу
Хто хоче - проходить одразу
Я от дуже хочу щоб всі турнікети були жовтими і ніяких сраних жетонів з сраного совка. Приклав картку і пішов
   
хто не хоче розбиратися з новими технологіями - йже в касу
Хто хоче - проходить одразу
Я от дуже хочу щоб всі турнікети були жовтими і ніяких сраних жетонів з сраного совка. Приклав картку і пішов


Новые технологии это когда новые метропоезда, новые щиты для прокладки новых станций метро, а не задрачивание людей на станции построеной при коммунистах
   
Павло рулить! Еліта!

Що плануєш прикупити?

Долари треба. Мені зараз треба до 14 червня віддати в 2 банки овердрафти на 40 та 70 тис. (брав на операцію батьку), щоб не виплачувати відсотки за користування кредитом (я ніколи в житті не брав кредит та не сплачував відсотки).
У мене рівно-рівно зараз доступних грошей, щоб погасити овердрафти, а зп буде 20-го лише, інші виплати 23-28.
А я 17-го улітаю, а доларів у мене менше 200 готівкою. Планую ще 300 купити.
   
За совка, до речі, ніяких жетонів не було.
Турнікети приймали просто монети.
   
Автоматы продавали жетоны, жетоны отменили. Шо тымчасово?
Жетони, проїзні і т д. Скоро 90% будуть платити карткою/телефоном
   
Новые технологии это когда новые метропоезда, новые щиты для прокладки новых станций метро, а не задрачивание людей на станции построеной при коммунистах
розкажіть це, наприклад, будапештському метро де ті самі совкові вагони крім центральної лінії, там взагалі початок 20 століття
Але ж нормально народ купує в автоматах квитки, а не срані жетони в тьотєнькі за нєучтьонний нал
   
За совка, до речі, ніяких жетонів не було.
Турнікети приймали просто монети.

Молчиииии! Вдруг тебя услышит Кличко.

Представил мелочью 8 гривен накидать в турникет в час пик
   
я ніколи в житті не брав кредит та не сплачував відсотки
І на ремонт трьошки не брав? Павлуша, кредит це не страшно. Страшно це коли телевізорів більше ніж кімнат :(
   
Долари треба. Мені зараз треба до 14 червня віддати в 2 банки овердрафти на 40 та 70 тис. (брав на операцію батьку), щоб не виплачувати відсотки за користування кредитом (я ніколи в житті не брав кредит та не сплачував відсотки).
У мене рівно-рівно зараз доступних грошей, щоб погасити овердрафти, а зп буде 20-го лише, інші виплати 23-28.
А я 17-го улітаю, а доларів у мене менше 200 готівкою. Планую ще 300 купити.

а під який відсоток ти позичив батьку ті 110 тисяч? тільки не кажи що по синівські спас батька - ми всі вкурсі що твій батько тобі взаємозаліком платить зща проживання в квартирі [ua]
   
І на ремонт трьошки не брав? Павлуша, кредит це не страшно. Страшно це коли телевізорів більше ніж кімнат :(

Лишние телевизоры можно сдать в аренду!  :laugh:
   
Молчиииии! Вдруг тебя услышит Кличко.

Представил мелочью 8 гривен накидать в турникет в час пик

Я виключно для точності.
Жетони були засобом пристосування існучих турникетів до галопуючої інфляції....
   
І на ремонт трьошки не брав? Павлуша, кредит це не страшно. Страшно це коли телевізорів більше ніж кімнат :(

Ні, ніколи не брав. Лише позичав у знайомих. Бо настрибали на майдані так, що я заплатив за нерухомість сумарно  з ремонтом 1 600 000 замість 1 000 000.
   
а під який відсоток ти позичив батьку ті 110 тисяч? тільки не кажи що по синівські спас батька - ми всі вкурсі що твій батько тобі взаємозаліком платить зща проживання в квартирі [ua]

Не під який, бо я і не позичав, а в більшості це було на Австрію витрачено, інакше і операцію, і поїздку я би не витягнув,  щоб не зняти гроші з депозитів, а вони тільки в серпні  закінчуються (зараз 2 депозити по 6 тис доларів та 1 по 6  тис. євро).
Зараз мені він винен лише 10 тис. грн. Я 400 Євро йому віддав (він зараз євро збирає на депозит), а мені долари треба.


ПС. Боже, який ти дегенеративний підарок... це аут та повний піздець. Я не думав, що в реалі ТАКЕ чмо може існувати, це якась гра. Повне посміховисько та дегенерат. Тому й жопомий без нерухомості.
   
Ні, ніколи не брав. Лише позичав у знайомих.
:weep: Звучить як один раз не підарас, Павлуш.

Бо настрибали на майдані так, що я заплатив за нерухомість сумарно  з ремонтом 1 600 000 замість 1 000 000.
От кляті майдауни!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія