Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чорнобиль (серіал НВО)

Re: Чорнобиль (серіал НВО)

Я дивлюся на піратському онлайн-кінотеатрі, нафуй той 1+1 
Таке, не поважаю "піратів".
У мене Netflix.
   
Re: Чорнобиль (серіал НВО)

Чернобыльскую запустили в 1983. Поэтому неправда, да
геніально..забанілі не тільки в гуглі, але і в вікі?  :facepalm1:
Год начала строительства   май 1970 года
Ввод в эксплуатацию   26 сентября 1977 года
Вывод из эксплуатации   15 декабря 2000 года
   
Re: Чорнобиль (серіал НВО)

геніально..забаніла не тільки в гуглі, але і в вікі?  :facepalm1:
Год начала строительства   май 1970 года
Ввод в эксплуатацию   26 сентября 1977 года
Вывод из эксплуатации   15 декабря 2000 года
Палерму на "український напрямок" кинули недавно, після 2014
Клієнт плутається у показах.
   
Re: Чорнобиль (серіал НВО)

Таке, не поважаю "піратів".
У мене Netflix.

Не те щоб я їх поважав, але свої 50 гривень на місяць вони від мене отримують.
Відносно якісні переклади фільмів (вчора вийшло - сьогодні перевели й виклали), HD-якість.

А Нетфлікс точно не 50 гривень й там не буде такого вибору фільмів.
Й якщо чесно, от дивишся дивишся ці фільми, таке враження що 80% - такий шлак, що там не те що гроші за підписку давати, але й потрібно, щоб мені платили бабло в якості компенсації за те, що витратив час на перегляд цього лайна.
   
Re: Чорнобиль (серіал НВО)

Не те щоб я їх поважав, але свої 50 гривень на місяць вони від мене отримують.
Відносно якісні переклади фільмів (вчора вийшло - сьогодні перевели й виклали), HD-якість.

А Нетфлікс точно не 50 гривень й там не буде такого вибору фільмів.
Й якщо чесно, от дивишся дивишся ці фільми, таке враження що 80% - такий шлак, що там не те що гроші за підписку давати, але й потрібно, щоб мені платили бабло в якості компенсації за те, що витратив час на перегляд цього лайна.

мовою оригіналу ?
   
Re: Чорнобиль (серіал НВО)

Издание Reuters сообщило, что благодаря популярности сериала «Чернобыль» от HBO спрос на экскурсии в Зону отчуждения ЧАЭС вырос на 30-40%.

В частности, представители турфирмы SoloEast заявили, что в мае текущего количество туристов возросло на 30%, а на лето забронировано на 40% больше мест. Компания Chernobyl Tour сообщила о росте спроса на экскурсии на 30-40% после выхода сериала, при этом она успела сориентироваться и уже предлагает специальный тур по локациям, присутствующим в сериале.

Экскурсоводы также отмечают, что посетители все чаще спрашивают о местах и событиях, о которых они узнали по сериалу. Туры на английском языке в среднем стоят около $100 на одного человека, ежегодно зону посещает более 70,000 туристов, большинство из которых иностранцы.



В свою очередь управление туризма КГГА вместе с представителями бизнеса хочет сделать комплексный тур по местам съемок и событий сериала. Предполагается, что тур стартует в Киеве, где посетителям покажут места, изображенные в сериале, а финалом станет путешествие в Зону отчуждения.

Там проведут экскурсию по улицам Припяти, а затем привезут посетителей к ЧАЭС и в Чернобыль. В данный момент КГГА ведет переговоры и консультации по наполнению такого тура с некоторыми представителями профильных туристических операторов.


Напомним, что пятисерийный сериал «Чернобыль» выходил на канале HBO с 6 мая по 3 июня 2019 года. В данный момент сериал о катастрофе на ЧАЭС в 1986 году занимает первое место в мировом рейтинге лучших сериалов на IMDb с оценкой 9,6 балла (кстати, последняя серия набрала 9,9 балла).
   
Re: Чорнобиль (серіал НВО)

в Зону отчуждения
Промайнула думка, може з'їздити, пофоткати, сомів погодувати (чи є ще там вони?)
Але, нуйонах, ні, не поїду, мабуть старий вже.
   
Re: Чорнобиль (серіал НВО)

Ну, трагедія більше білоруська.
Там набагато більше все засрано радіацією.
Тому не знаю, яким потрібно бути їпаньком, щоб купувати "якісну білоруську їжу",  сировиною до якої є усе що вирощується/вигодовується на територію, яку бацько Лука дозволив не вважати забрудненою.

В Україні трохи менші площі поза межами станції з дуже високим забрудненям ніж в Білорусі. Але їм повезло, що то все випало плямою на малозаселеній території, що межує з нами, там  величезне болото, мега болото, називається Гало. Там був полігон і закрита зона при совку, де випробовували всі бомби, снаряди, термобаричні теж, ну, крім ядерних і водородних, звичайно.
На тому болоті-полігоні місцевий і прийшлий з України народ роками збирав ягоди і гриби і везли продавати всюди. І досі так роблять. Тому не треба купувати такі продукти, то дуже небезпечно, особливо дітям.

А у нас і такі ж високі рівні забруднення і випало то все на заселені території з с/г угіддями, населеними пунктами і містами. І основний тягар наслідків аварії ліг саме на наші плечі і з самого початку і досі так є. У нас і ліквідаторів найбільше, бо гребли всіх хто ближче і військових і мобілізованих

В перші дні всі хто там діяв, були наші, місцеві - пожежники, міліція, КДБешники, хімвійська, лікарі і  авіація, все-все. Потім підтягли людей і техніку з усього Союзу, в тому числі і з Білорусі і раші.
А про це ні слова - все тільки русскіє, русскіє, русскіє, накрайняк білоруси.

   
Re: Чорнобиль (серіал НВО)

кстати, последняя серия набрала 9,9 балла)

Последняя серия набрала 10 из 10 https://www.imdb.com/title/tt9166696/?ref_=ttep_ep5


   
Re: Чорнобиль (серіал НВО)

нормально і без грошей то тілько торент

magnet:?xt=urn:btih:2bc07d8de2b37a8260a 1e2ea83d89bd1f5f1d3 39&tr=http://bt.hurtom.com/announce/

я знайшов онлайн але російською...
http://filmix.cc/dramy/133397-chernobyll-2019.html
   
Re: Чорнобиль (серіал НВО)

   
Re: Чорнобиль (серіал НВО)

 [ua]

Останнє редагування: 5 червня 2019 17:56:00 від Бандер1вець
   
Re: Чорнобиль (серіал НВО)

Хоч я поки не дивлюсь серіал, але цікава інфа:

https://www.facebook.com/Ukrainiandiasporaintheworld/posts/873018076390731?__xts__[0]=68.ARCEfghnFkR2tBiAjZkWKWFOeoHDBewBhG7q1dsmh843PY12pZdLb2tozkLeyFQ0ygwQCs7qdFYwWmKTafxRcok-uKTAhjIQVkEaJGmnMsVCbTKW2bfBpzcGzd0Y76Y4Ny0p7jWRJVu-xaGGhRJ_cksrkuUl1_JsyLNNPUeqWVa_amNt2XNw3KBmtYu5gNqJtRruaVpfd0XPjYo2W0BbD6FqrBfquzCJebaRnmfatnoRrpAh2wFOgdxTS3-QRsVFu9wMILiUAhIkH52_7b-a2WzzMiPTFy0hxY9hqK3vv01vwfvhAbEVNTQjhpvwSwzzx8XfO-SejzmGPEo87CTr0O4&__tn__=-R

я вірно розумію що ми усі живі (першочергово українці і білорусси) завдяки трьом чувакам теплотехнікам ?
чому вони не Герої світу у такому випадку ?
чому увесь світ про них не знав ?
   
Re: Чорнобиль (серіал НВО)

я вірно розумію що ми усі живі (першочергово українці і білорусси) завдяки трьом чувакам теплотехнікам ?
чому вони не Герої світу у такому випадку ?
Ми живі, просто тому що так склалося.
Коли йопнув реактор то більшість палива пішло у повітря й засрало територію.
Й те, що  тисячі зольдів ліквідували наслідки у зоні відчуження, й опромінювалися за нізафуй собачий  над та під реактором, глобально нічого не змінило.

Просто  совдепія "попалила"  людей, посилаючи їх на безпонтові ліквідації, просто через те, щоб решта енергоблоків могли й далі працювати та постачати електроенергію для економіки. Якби совдепія не розвалилася, не виключено що й працювала б АЕС й надалі, й може  б й людей повернули до зони, й пофуй було б  на той фон. Пишалися б перемогою на кожному кутку.


Останнє редагування: 5 червня 2019 17:52:32 від птах Сорока
   
Re: Чорнобиль (серіал НВО)

я вірно розумію що ми усі живі (першочергово українці і білорусси) завдяки трьом чувакам теплотехнікам ?
чому вони не Герої світу у такому випадку ?
чому увесь світ про них не знав ?


Я про них знав ще з 1987, але у мене батько працював в сфері де їх знали.
Батько залишався у радіаційному Києві до серпня 1986, після цього він прожив всього 8 років.
А портрети всіх загиблих пожежників з "першої хвилі" висіли завжди у школі.
Вони були як "апостоли" Іісуса Христа.
   
Re: Чорнобиль (серіал НВО)

Я про них знав ще з 1987, але у мене батько працював в сфері де їх знали.
А портрети всіх загиблих пожежників з "першої хвилі" висіли завжди у школі.
Вони були як "апостоли" Іісуса Христа.

пожежників памятаю. у нас в школі теж портрети були довго.
а про водолазів вперше чую.  (tu)
без них на Україні була би випалена земля.

Останнє редагування: 5 червня 2019 17:53:23 від Бандер1вець
   
Re: Чорнобиль (серіал НВО)

я вірно розумію що ми усі живі (першочергово українці і білорусси) завдяки трьом чувакам теплотехнікам ?
чому вони не Герої світу у такому випадку ?
чому увесь світ про них не знав ?
відповідь на це запитання знайдете в останній серії
   
Re: Чорнобиль (серіал НВО)

відповідь на це запитання знайдете в останній серії

та там буде якась політика ?
чому ми про пожежників знали а про трьох теплотехніків ні ?
   
Re: Чорнобиль (серіал НВО)

та там буде якась політика ?
чому ми про пожежників знали а про трьох теплотехніків ні ?
щоб визнати чиюсь героїчність треба визнати масштаб небезпеки, яка була.
А з цим у совка було дуже туго, особливо якщо це стосується катастроф
Пожежники гасили пожежу, пожежу нема чтго приховувати. А от про термічний вибух, що був здатний перетворити пів східної європи на місячну поверхню - інша справа
   
Re: Чорнобиль (серіал НВО)

чому ми про пожежників знали а про трьох теплотехніків ні ?
Бо пожежники загинули, а "водолази" живі лишились  (не знаю як зараз, чи є вони ще чи ні).
Крім того, совдепія їх наїпала, крім кількох тисяч рублів на бригаду, пообіцяли кожному тачку й квартиру. Бабло дали,  а про тачку й квартиру - "забули".
Звісно шо бабло дуже швидко витратилося, особливо в контексті лікування.

Останнє редагування: 5 червня 2019 18:05:00 від птах Сорока
   
Re: Чорнобиль (серіал НВО)

Бо пожежники загинули, а "водолази" живі лишились  (не знаю як зараз, чи є вони ще чи ні).
Крім того, совдепія їх наїпала, крім кількох тисяч рублів на бригаду, пообіцяли кожному тачку й квартиру. Бабло дали,  а про тачку й квартиру - "забули".
Звісно шо бабло дуже швидко витратилося, особливо в контексті лікування.

Баранов помер у 2005 році від серцевого нападу здається.
Ананенко та Беспалов живі до сих пір.
Їм Порошенко у 2018 році вручав нагороди, чомусь це якось повз телебачення пройшло.
Ананенко здається ще працює в українській атомній енергетиці.
У 2015 також помер Ігор Костін, саме завдяки йому ми маємо стільки хроніки з подій на даху реактора номер 3.
   
Re: Чорнобиль (серіал НВО)

2 вопроса.
1. Почему не показали демонстрацию на 1 мая аккурат после взрыва в Киеве. Ведь всех тогда согнали облучаться. Или боятся сценаристы чего то.
2. Из фильма я понял что в Киеве и области лучше не жить теперь 100 лет а то и больше, ведь землю всю с области никто не вывозил, деревья не вырубал, животных не убивал. Имеем кучу разных изотопов с очень долгим сроком распада.
   
Re: Чорнобиль (серіал НВО)

А Нетфлікс точно не 50 гривень й там не буде такого вибору фільмів
Там ніколи не буде Чорнобиля
   
Re: Чорнобиль (серіал НВО)

1. Почему не показали демонстрацию на 1 мая аккурат после взрыва в Киеве. Ведь всех тогда согнали облучаться. Или боятся сценаристы чего то.
Цікаве питання.
Тому що сцену  першотравневої демонстрації  в Києві знімали, але вирізали. :-o

Там ніколи не буде Чорнобиля
Ну  щодо цього не знаю. До речі, ти бачив ?  там Оля  тоді персональну гілку замутила, в коханні зізнається :gigi:

Останнє редагування: 5 червня 2019 20:58:45 від птах Сорока
   
Re: Чорнобиль (серіал НВО)

2 вопроса.
1. Почему не показали демонстрацию на 1 мая аккурат после взрыва в Киеве. Ведь всех тогда согнали облучаться. Или боятся сценаристы чего то.
Можливо просто не придумали як вписати демонстрацію в серіал. Це ж не документальний фільм. Там і так питання як Хомюк проривалася через кордони і її прийняли в комісію... Як змогли, так і ввели персонаж)))
   
Re: Чорнобиль (серіал НВО)

До речі, ти бачив ?  там Оля  тоді персональну гілку замутила, в коханні зізнається
Ні, дай лінк.
Ну  щодо цього не знаю
HBO жлоби, вони не дадуть контент.
   
Re: Чорнобиль (серіал НВО)

Це ппц, єбанулась кобила
   
Re: Чорнобиль (серіал НВО)

ключовий талан, що дуло на північ перші дні, аж до травня.
   
Re: Чорнобиль (серіал НВО)

Я слышал версию причины такую, - писали какой то шишке в кремле диссертацию, дали приказ на АЭС раскручивать ее по полной, выжать по максимуму, ну и до раскручивали. А в фильме как я понимаю совсем другую версию предлагают.

p.s.
А не геноцид ли это был в т.ч. очередной... Ну после взрыва разумеется, в действиях кремля.
   
Re: Чорнобиль (серіал НВО)

Я слышал версию причины такую

Шо ти могло чути, ботяра?
Цитувати
Ім'я користувача: PiterPen
Дата реєстрації: 29 квітня 2019 13:01:29
Повідомлень: 5 (~0 в день)

Навчися гуглом користуватись.
   
Re: Чорнобиль (серіал НВО)

Ну Легасов же сказав, що у малих дозах радіація лише на користь  :laugh:
https://www.youtube.com/watch?v=kkVLx8crLeU

А йойооо тобі весело ?
Ти дегенерат.
Я маю друга який вмер від поменевої хвороби.
Шоб такі як ти через 33роки жартували тут на головному політфорумі України...
Весело тобі прихильники певної політсили ?
Ну смійся даун :(
   
Re: Чорнобиль (серіал НВО)

Це ппц, єбанулась кобила

Нє.
Діваха на тебе запала...
Ех молодий дурний ;)
   
Re: Чорнобиль (серіал НВО)

Шо ти могло чути, ботяра?
Навчися гуглом користуватись.

Натисніть доповідь.
Нехай кацапа забанять навічно.
Чорнобиль не підпадає під жарти і версії...
   
Re: Чорнобиль (серіал НВО)

Це ппц, єбанулась кобила

Трохи єсть такоє. Дати плутає, відать сломался бот :)
   
Re: Чорнобиль (серіал НВО)

я знайшов онлайн але російською...
http://filmix.cc/dramy/133397-chernobyll-2019.html

Есть сайт rezka или hdrezka - там всё в отличном качестве. Даже на смартТВ работает.

Если не найдёшь, напиши, я завтра у супруги спрошу. Она у меня спец по смартТВ, я там не хочу разбираться как оно работает :)
   
Re: Чорнобиль (серіал НВО)

А йойооо тобі весело ?
Ти дегенерат.
Я маю друга який вмер від поменевої хвороби.
Шоб такі як ти через 33роки жартували тут на головному політфорумі України...
Весело тобі прихильники певної політсили ?
Ну смійся даун :(
Шкода, що друг помер, а не ти! Єдина радість, що ти здохнеш 100%-во! Я за твого Зеленомойського не голосував! Жартую не я, а Легасов, але кому я це пояснюю...
   
Re: Чорнобиль (серіал НВО)

Там ніколи не буде Чорнобиля
Мова про ресурс, який не дуже переймається захистом прав правовласників, так би мовити.

ключовий талан, що дуло на північ перші дні, аж до травня.
Але ж і там не пустеля. І по Європі був спалах захворювань внаслідок опадів.

Есть сайт

Є агрегатори (збирають тільки посилання, без контенту) з різних сайтів. Під андроід.
Шукайте.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія