Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

короновірус в Україні

Re: короновірус в Україні

А в самих родичів померлої?

ЦЕ СТРАШНА ТАЙНА
   
Re: короновірус в Україні

 :pleasantr:

ЖЕКи та ОСББ ЄКОНОМЛЯТЬ НА САНІТАРНІЙ ОБРОБЦІ ДОМОВОЛОДІНЬ
 :fool:
ПРОЩЕ вивісити оголошення ТА ЗОБОВЯЗАТИ ЛЮДЕЙ СМІТТЯ НОСИТИ В РУКАХ ТА ВОЗИТИ В ЛІФТАХ


https://kyiv.depo.ua/ukr/kyiv/stolichni-komunalniki-vikoristali-koronavirus-yak-privid-dlya-zavaryuvannya-smitteprovodiv-202003171132881


Зокрема, в оголошенні вказується, що начебто Кличко видав розпорядження №427 від 11.03.2020 - за вимогами якого усі сміттєпроводи в Києві потрібно заварити, щоб не розповсюджувалась інфекція коронавірусу.

"Про призупинення освітнього процесу у закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної, вищої освіти усіх типів та форм власності" № 427 від 11.03.2020

Як саме заваленій грязними кульками зі сміттям ліфт - покращує санітарію - ніхто не знає


   
Re: короновірус в Україні
Via

 
 В итоге пациентке, находящейся  с пятницы  в реанимации одной из городских Киевский больниц  с двусторонней пневмонией,после долгих раздумий, наверное руководства клиники, ведь тестов получили  всего 11 - таки провели тестирование во вторник и подтвердили COVID 19❗️
В пятидневном контакте оказались естественно все сотрудники отделения, конечно же работавшие без средств дополнительной зашиты, а соответсвенно их родственники, друзья, да сами умножайте на сколько хотите.
   
Re: короновірус в Україні


ОСЬ ДЕ НАСТОЯЩА ВЛАДА

заступник голови КМДА Микола Поворозник нарізав завдань
 :superman2:
Національна поліція та санітарна служба контролюватимуть, щоб у кількість пасажирів у громадському транспорті не перевищувала допустиму під час карантину.
Про це заявив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Департаменту транспорту в частині того, що закривається метро, потрібно забезпечити роботу громадського транспорту. Прийнято рішення про заборону перевезення понад 10 пасажирів одночасно в одному транспортному засобі. Контролювати це будуть, відповідно, санітарна служба та Національна поліція", - сказав посадовець.


   
Re: короновірус в Україні


 В итоге пациентке, находящейся  с пятницы  в реанимации одной из городских Киевский больниц  с двусторонней пневмонией,после долгих раздумий, наверное руководства клиники, ведь тестов получили  всего 11 - таки провели тестирование во вторник и подтвердили COVID 19❗️
В пятидневном контакте оказались естественно все сотрудники отделения, конечно же работавшие без средств дополнительной зашиты, а соответсвенно их родственники, друзья, да сами умножайте на сколько хотите.

ОСЬ НОВА ЦЕПОЧКА КОРОНОВІРУСУ - КИЇВСЬКА
17.03.2020
 :diablo:



   
Re: короновірус в Україні

В Одессе, кстати, тоже до сих пор нет тестов. Я вот жду как реперную точку когда завезут и ещё неделю. Там буду решать - окапываться глубже или так пока и оставить :)
   
Re: короновірус в Україні


 В итоге пациентке, находящейся  с пятницы  в реанимации одной из городских Киевский больниц  с двусторонней пневмонией,после долгих раздумий, наверное руководства клиники, ведь тестов получили  всего 11 - таки провели тестирование во вторник и подтвердили COVID 19❗️
В пятидневном контакте оказались естественно все сотрудники отделения, конечно же работавшие без средств дополнительной зашиты, а соответсвенно их родственники, друзья, да сами умножайте на сколько хотите.

Ну зравствуй, Италия !
   
Re: короновірус в Україні


 В итоге пациентке, находящейся  с пятницы  в реанимации одной из городских Киевский больниц  с двусторонней пневмонией,после долгих раздумий, наверное руководства клиники, ведь тестов получили  всего 11 - таки провели тестирование во вторник и подтвердили COVID 19❗️
В пятидневном контакте оказались естественно все сотрудники отделения, конечно же работавшие без средств дополнительной зашиты, а соответсвенно их родственники, друзья, да сами умножайте на сколько хотите.

В Україні медицини немає, переважно шарлатани в білих халатах.
   
Re: короновірус в Україні

Ну зравствуй, Италия !

бонжорно
   
Re: короновірус в Україні

В Україні медицини немає
не пи3ди.
   
Re: короновірус в Україні

В Україні медицини немає, переважно шарлатани в білих халатах.

т еж саме можна сказати про будь яку іншу сферу
   
Re: короновірус в Україні

не пи3ди.

зараз маємо нагоду перевірити
   
Re: короновірус в Україні

Да йоп же ж вашу мать... а окружная какая-то вокруг Киева взагали существует? Как из Харькова в Черновцы через Киев можно проехать своим транспортом, как объезжать?

Никак, все, сидите дома. Завтра с 12.00 никто вас не выпустит из Харьковской области, а то и из Харькова вообще.

Ваш последний шанс попасть на ЗУ -  поезд Бахмут-Львов отправлением 4.01 утра 18го марта из Харькова - там искать возможность пробраться в Черновцы.. Такси, попутки, что то такое...
   
Re: короновірус в Україні

по 4-5 тисяч на день.


Тобто за два роки всіх по одному разу перевірять  :weep:
   
Re: короновірус в Україні

Никак, все, сидите дома.
не доходить. печерні люди. :(
   
Re: короновірус в Україні

не пи3ди.

ну не все шарлатаны но большая часть не врачи а знахари.
   
Re: короновірус в Україні

Интересная инфа из Чехии.
...здесь кроется халява, для тех украинцев, что въехали на 90 дней по безвизу. Могут пока такое творится и невыезжать из Чехии. Кому война, кому мать родная. Если каждые 90 дней обязаны были ретироваться на Родину, то пока не кончится вся эта бодяга с границами и прочим, могут себе тут находиться.
:facepalm:
Хароша " мать родна"! Праця була на 90 днів, а далі що? Ну раптом нема праці? Прожирати зароблене, сидячи на карантині? Ото вже " повезло"!
   
Re: короновірус в Україні

большая часть не врачи а знахари.
Я не знаю як там у Харкові, а в Києві достатньо кваліфікованих лікарів. Не треба узагальнювати.
   
Re: короновірус в Україні

   
Re: короновірус в Україні

Я не знаю як там у Харкові, а в Києві достатньо кваліфікованих лікарів. Не треба узагальнювати.

Ну да, окуенные специалисты :facepalm1:

Цитувати
В итоге пациентке, находящейся  с пятницы  в реанимации одной из городских Киевский больниц  с двусторонней пневмонией,после долгих раздумий, наверное руководства клиники, ведь тестов получили  всего 11 - таки провели тестирование во вторник и подтвердили COVID 19❗️

сколько человек за пять дней заразила эта пациентка если учесть шо она в максимально заразном состоянии и то шо к ней относились как к обычной
   
Re: короновірус в Україні

.
   
Re: короновірус в Україні

ну не все шарлатаны но большая часть не врачи а знахари.

Вони навіть не в змозі були дотриматися протоколу та використовувати засоби захисту
   
Re: короновірус в Україні


 В итоге пациентке, находящейся  с пятницы  в реанимации одной из городских Киевский больниц  с двусторонней пневмонией,после долгих раздумий, наверное руководства клиники, ведь тестов получили  всего 11 - таки провели тестирование во вторник и подтвердили COVID 19❗️
В пятидневном контакте оказались естественно все сотрудники отделения, конечно же работавшие без средств дополнительной зашиты, а соответсвенно их родственники, друзья, да сами умножайте на сколько хотите.
в сводках офіційних ніякої інфи  може фейк?
   
Re: короновірус в Україні

Центр громадського здоров’я України
54 хв ·
Лабораторно підтверджено 14 випадків COVID-19, з них 2 летальних

(станом на 20:00 17 березня)

За результатами дослідження вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України отримано 14 позитивних результатів на COVID-19: Чернівецька (10), Житомирська (1), Київська (1) області та м. Київ (2).

Із виявлених сьогодні:
▫️Київська обл. (1) - 44-річний чоловік, що був закордоном;
▫️Чернівецька (6) - 33-річна жінка (летальний), особи віком 31, 10, 18 років, двоє дітей віком рік і десять місяців та шість місяців. Усі з них є контактними особами раніше підтвердженого випадку.

Вірусологічна референс-лабораторія Центру громадського здоров’я України досліджує не лише зразки людей, яким встановлено підозру, а і встановлених контактних осіб.
   
Re: короновірус в Україні
Via

в сводках офіційних ніякої інфи  може фейк?
Місто Київ - 2. Які саме випадки враховані, хтозна.

Цілий день сьогодні дратували сирени на вулиці, у нас поряд пожежна частина, думаю, невже стільки пожеж. Увечері пішла у супермаркет, переходила дорогу і туди і назад - їдуть "Швидкі" в сторону 8-ї лікарні, зрозуміла, що це вони цілий день сирени вмикали.
Напруга зростає, всіх відправляють у відпустки чи віддалену роботу, за пару годин зупинять метро. В супермаркеті сьогодні вже гребуть муку-крупу-олію, порожні полиці багато де.
   
Re: короновірус в Україні

Найближчим часом до Києва будуть регулярно надходити тести на коронавірус по 4-5 тисяч на день. Про це заявив на брифінгу щодо введення у Києві додаткових протиепідемічних заходів та обмежень, спрямованих на запобігання поширенню нової коронавірусної інфекції перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.
“Тестів на сьогодні достатньо, ми очікуємо, з дня на день, фактично, вже регулярних надходжень по 4-5 тисяч на день для того, щоб забезпечити всіх, кому за медичними показами треба буде пройти тест на коронавірус”, — зазначив Поворозник.
https://www.unn. com.ua/uk/news/1858364-kiyiv-ochikuye-regulyarni-postavki-testiv-na-koronavirus-po-4-5-tisyach-na-den
А толку от этих тестов? Это как в мульте про айболита - и ставил и ставил им градусники.
Какая вам всем разница что у вас будет если все равно не ясно как лечить. Мне например пофиг что коронавирус, что Н1N1, что еще подобное, это разве что патологоанатому надо знать что в справке посмертной писать.
Меня лично интересует как лечить последствия вируса, а не тесты какие-то там. Потому пусть минздрав засунет все эти тесты себе в ж... .
Сколько в каждом городе мест для вентиляции легких? Почему не завозят лекарства о которых уже и Израиль и Италия и Китай пишут. В ж... те тесты.
   
Re: короновірус в Україні

Зокрема, в оголошенні вказується, що начебто Кличко видав розпорядження №427 від 11.03.2020 - за вимогами якого усі сміттєпроводи в Києві потрібно заварити, щоб не розповсюджувалась інфекція коронавірусу.
А при чем тут мусор и коронавирус, это же не чума и не холера. Совсем уже люди того...
   
Re: короновірус в Україні

https://www.google.com/amp/s/24тв/health/ridni_pomerloyi_zhinki_z_pidozroyu_na_koronavirus_obureni_diyami_likariv_n1299218/amp


 :facepalm1:

Короче, не знаю что тут за говно с битыми ссылками, на 24 есть подробности про умершую и как её "лечили"

Останнє редагування: 17 березня 2020 21:32:03 від _GP_
   
Re: короновірус в Україні

Меня лично интересует как лечить

Да лечить просто. Завернуться в мокрою холодною простыню и медленно ползти на кладбище. (Медленно- чтоб не провоцировать паники)
   
Re: короновірус в Україні
Via

А при чем тут мусор и коронавирус, это же не чума и не холера. Совсем уже люди того...
Хтозна. Але дійсно висять такі розпорядження на дверях в під'їзд. Тільки що бачила.
   
Re: короновірус в Україні

https://24тв/health/ridni_pomerloyi_zhinki_z_pidozroyu_na_koronavirus_obureni_diyami_likariv_n1299218

100 % скажуть шо не коронавірус був
   
Re: короновірус в Україні

Місто Київ - 2. Які саме випадки враховані, хтозна.

Цілий день сьогодні дратували сирени на вулиці, у нас поряд пожежна частина, думаю, невже стільки пожеж. Увечері пішла у супермаркет, переходила дорогу і туди і назад - їдуть "Швидкі" в сторону 8-ї лікарні, зрозуміла, що це вони цілий день сирени вмикали.
Напруга зростає, всіх відправляють у відпустки чи віддалену роботу, за пару годин зупинять метро. В супермаркеті сьогодні вже гребуть муку-крупу-олію, порожні полиці багато де.

Какая ты нервная на сирены скорой помощи в Киеве .

А что бы ты писала, живя как я в Мариуполе, когда сирены скорой помощи за окном в 14-15 году каждые 2-3 часа были и я видела что везут раненых или в БСМП, или в аэропорт.

Достала уже своей истерикой.
   
Re: короновірус в Україні

   
Re: короновірус в Україні
Via

Какая ты нервная на сирены скорой помощи в Киеве .

А что бы ты писала, живя как я в Мариуполе, когда сирены скорой помощи за окном в 14-15 году каждые 2-3 часа были и я видела что везут раненых или в БСМП, или в аэропорт.

Достала уже своей истерикой.
У вас це було тоді, у нас зараз. Я помітила зміни, пишу про них.
Чого бісишся? Могла б і втішити, Київ зараз на передовій, літаки приземляються щодня з Італії. Скоро нас накриє :(
   
Re: короновірус в Україні

Ну да, окуенные специалисты :facepalm1:

сколько человек за пять дней заразила эта пациентка если учесть шо она в максимально заразном состоянии и то шо к ней относились как к обычной
з одного випадку робити висновок по всіх людях, що працють у професії?
   
Re: короновірус в Україні

не пи3ди.

Ви давно хворіли?
   
Re: короновірус в Україні

https://24тв/health/ridni_pomerloyi_zhinki_z_pidozroyu_na_koronavirus_obureni_diyami_likariv_n1299218
не откривається
   
Re: короновірус в Україні

Ви давно хворіли?
давно. але маю контакти з лікарями і студентами-медиками. так, не все гаразд. але не так, шо уже повний писець.
апд. батько рік тому потрапив у лікарню. за 2 тижні поставили на ноги. двоюрідну тітку півроку прооперували - все ок.
не нагнітайте. лікарі теж люди. є погані, є хороші. не треба під одну гребінку.

Останнє редагування: 17 березня 2020 21:58:34 від candidate
   
Re: короновірус в Україні

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія