Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

ти точно розумієш слово "запрєтіт"?

Так я про це й кажу. Неможливо нічого в інтернеті заборонити. Все обходиться. Але можно ускладнити, уповільнити, удорожнити користування. І юзери самі починають шукати альтернативу. І в один прекрасний день контрагент пропонує новий платіжний засіб. А на старому лишаються все менше. Так він і вмирає, хоча нібито заборонити не можливо.

Так було з вебмані, так буде і з іншими. У крипти слабка ланка це вивід в кеш, про це вже давно говорили. І її можно легко зарегулювати.

Останнє редагування: 12 червня 2021 10:34:46 від DeL1T
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Newbie, newb, noob, or nub is a slang term for a novice or newcomer, or somebody inexperienced in a profession or activity.

З чого ти взяв, що я ненавиджу криптовалюту?
Вона мені - побоку, i я слідкую за її розвитком із чистого curiosity
Ethereum-2 мені подобається більше, ніж Біткойн
Але в обоїх криптах багато того, що називається loopholes
Через такий loophole ФБР забрала частину того, що вспів здерти Darkside з Colonial Pipeline, IMXO
І здирав він не через біржу
А через звичайну транзакцію між двома учасниками
І ти ніяк не можеш це пояснити
Що свідчить про урівень твоїх знань, знаток кіслих щей
І в Darkside учасники не такі пусті балаболи, як ти

Вже фаза прийняття?
Твої знання теоритичні до сраки
бо ти навіть незвмозі зараз купити нічого,бо не вмієш
шо мені тобі пояснювати якшо ти  навіть цього не можеш зробити?


Останнє редагування: 12 червня 2021 10:39:14 від Ukraine
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Так я про це й кажу. Неможливо нічого в інтернеті заборонити. Все обходиться. Але можно ускладнити, уповільнити, удорожнити користування. І юзери самі починають шукати альтернативу. І в один прекрасний день контрагент пропонує новий платіжний засіб. А на старому лишаються все менше. Так він і вмирає, хоча нібито заборонити не можливо.

Так було з вебмані, так буде і з іншими. У крипти слабка ланка це вивід в кеш, про це вже давно говорили. І її можно легко зарегулювати.

не хвилюйся..я її у тебе куплю обійшовши любу заборону
неможливо заборонити якшо хтось хоче продати а інший купити.
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Твої знання теоритичні до сраки
бо ти навіть незвмозі зараз купити нічого,бо не вмієш
шо мені тобі пояснювати якшо ти  навіть цього не можеш зробити?

Небагато ти видавив із багажа твоїх кислих знань
Я не вмію, але не вміє і Darkside
Мавроді з його МММ - вмів
Дуже похоже, що зараз вміє і ФБР


   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Шо Мавроді вмів? Слухай ти реально дебіл якшо продовжуєш сувати Мавроді?
Чи ти  не розумієш шо таке єдиний центр(у Мавроді) і його відсутність?
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

не хвилюйся..я її у тебе куплю обійшовши любу заборону
неможливо заборонити якшо хтось хоче продати а інший купити.
Але ж ФБР заборонило, хоча і частково, продати Darkside  його шантаж Колоніал Пайплайну
Шось ти тут підбрехуєш, дружочек...
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Але ж ФБР заборонило, хоча і частково, продати Darkside  його шантаж Колоніал Пайплайну
Шось ти тут підбрехуєш, дружочек...

заборонили заборонили,розслабся. Вже ніхто не користується.Спи спокійно
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Шо Мавроді вмів? Слухай ти реально дебіл якшо продовжуєш сувати Мавроді?
Чи ти  не розумієш шо таке єдиний центр(у Мавроді) і його відсутність?

ОК, Мавроді - приклад не туди
Але в блокчейні, при обналічке, ФБР навчилось (вродi!) плавати не гірше Мавроді
А якщо навчилось ФБР, то зовсім скоро навчиться і -умовно - дімец - і обчистить тебе

Ти краще розкажи, як ФБР надурило Дарксайд?
А то все на третьестепенниє питання їдеш.
Хах вони кому потрібні?
Уходішь від ответа, дружочек


   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

ОК, Мавроді - приклад не туди
Але в блокчейні, при обналічке, ФБР навчилось (вродi!) плавати не гірше Мавроді
А якщо навчилось ФБР, то зовсім скоро навчиться і -умовно - дімец - і обчистить тебе

Ти краще розкажи, як ФБР надурило Дарксайд?
А то все на третьестепенниє питання їдеш.
Хах вони кому потрібні?
Уходішь від ответа, дружочек

Якщо дімец це зробить він має отримати нобєлєвку а Сатоши Накамато віддаст ьйому свій 1 млн бітків :laugh:
Бо ціна їх буде 0 
Я йому тільки поаплодую
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Управляющий триллионами американский банк State Street открывает криптовалютное отделение
11.06.2021, 19:08

Второй старейший банк США State Street создал подразделение, которое будет заниматься криптовалютами и другими цифровыми активами.

State Street объявил об открытии нового подразделения в четверг, 10 июня, подчеркнув, что его работа будет сосредоточена на криптовалютах, технологии блокчейна, цифровых валютах центрального банка (CBDC) и токенизации.

«Финансовая индустрия трансформируется в цифровую экономику, и мы рассматриваем цифровые активы как одну из наиболее значительных сил, которая будет влиять на нашу отрасль в течение следующих пяти лет», — сказал генеральный директор и председатель правления State Street Рон О’Хэнли (Ron O’Hanley):

Цифровые активы быстро интегрируются в существующую структуру финансовых услуг, и очень важно, чтобы у нас были инструменты для предоставления нашим клиентам решений как для их традиционных инвестиционных потребностей, так и для их возросших цифровых потребностей.

Главой подразделения станет нынешний руководитель отдела глобальных рынков Надин Чакер (Nadine Chaker). Она надеется, что банк сыграет важную роль в эволюции цифровой рыночной инфраструктуры.

Компания планирует расширить свою собственную технологию GlobalLink до платформы, поддерживающей несколько цифровых активов, включая функционал P2P.

В настоящее время под управлением State Street находятся активы на сумму $3,6 трлн, а также $40,3 трлн кастодиальных активов. Банк является вторым старейшим американским банком после BNY Mellon, который также работает с цифровыми активами.

State Street был среди первых участников банковского консорциума R3 в 2015 году. В феврале 2016 года корпорация вошла в состав Hyperledger Project. В 2019 году холдинг запустил пилотный проект в сфере цифровых активов в сотрудничестве с биткоин-биржей Gemini.
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Я тебе трошки завтішу,  Юкрейн
Darkside залишив сліди на біржі, через яку тупо вивів частину шантажу. Треба було почекати 2-3 років.
ФБР контролює всі біржі в світі, взяло її за яйця - вона здала все, що можна про Дарксайд

Якщо ти і тисячі тобі подібних захочуть свої гроші заховати він податків в крипті - їх завжди найдуть, якщо буде потреба
Самий перший вивід із крипти в фіат - і біржі будуть добровільно доповідати - куди треба - про твої невінниє шалості
Як це добровільно роблять провайдери Інтернету в Китаї та Росії
Так що - не тратьте, куме, сили
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Я тебе трошки завтішу,  Юкрейн
Darkside залишив сліди на біржі, через яку тупо вивів частину шантажу. Треба було почекати 2-3 років.
ФБР контролює всі біржі в світі, взяло її за яйця - вона здала все, що можна про Дарксайд

Якщо ти і тисячі тобі подібних захочуть свої гроші заховати він податків в крипті - їх завжди найдуть, якщо буде потреба
Самий перший вивід із крипти в фіат - і біржі будуть добровільно доповідати - куди треба - про твої невінниє шалості
Як це добровільно роблять провайдери Інтернету в Китаї та Росії
Так що - не тратьте, куме, сили

І шо ти тут нового розказав нам? Ми тобі це одразу казали це з дфмб.До тебе це тільки зараз дійшло? :facepalm1:
Я на відміну від тебе плачу усі податки
Я нічого не порушую. Я не порушую жодного існуючого закону. Банк сам дозволяє купувати-обналювати через картку і тд
Про шо ти теревениш?

Останнє редагування: 12 червня 2021 11:11:50 від Ukraine
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

І шо ти тут нового розказав нам? Ми тобі це одразу казали це з дфмб.До тебе це тільки зараз дійшло? :facepalm1:
Я на відміну від тебе плачу усі податки
Я нічого не порушую. Я не порушую жодного існуючого закону. Банк сам дозволяє купувати-обналювати через картку і тд
Про шо ти теревениш?

Бо ти - лопух
Ти робиш те, що надлежить холопам
Ілон Маск, Безос, Блумберг і багато інших податків не платять від слова зовсім
https://www.propublica.org/article/the-secret-irs-files-trove-of-never-before-seen-records-reveal-how-the-wealthiest-avoid-income-tax
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Бо ти - лопух
Ти робиш те, що надлежить холопам
Ілон Маск, Безос, Блумберг і багато інших податків не платять від слова зовсім
https://www.propublica.org/article/the-secret-irs-files-trove-of-never-before-seen-records-reveal-how-the-wealthiest-avoid-income-tax

а ти лох який навіть не розуміє про шо каже
зате продовжую умнічать. Ти лошара навіть купуючи хліб платиш податок і не розумієш того. Це яким бараном треба бути щоб того не розуміти?І ти ще намагаєшся тут комусь щось доводити?
я нічого не порушую купуючи чи продаючи криптовалюту через картку банку.Ти лох неавіть того ще не зрозумів,що на зараз  це легальна операція яка дозволяє не думати шо тебе хтось буде переслідувати


Останнє редагування: 12 червня 2021 11:32:41 від Ukraine
   
Я тебе трошки завтішу,  Юкрейн
Darkside залишив сліди на біржі, через яку тупо вивів частину шантажу. Треба було почекати 2-3 років.
ФБР контролює всі біржі в світі, взяло її за яйця - вона здала все, що можна про Дарксайд

Якщо ти і тисячі тобі подібних захочуть свої гроші заховати він податків в крипті - їх завжди найдуть, якщо буде потреба
Самий перший вивід із крипти в фіат - і біржі будуть добровільно доповідати - куди треба - про твої невінниє шалості
Як це добровільно роблять провайдери Інтернету в Китаї та Росії
Так що - не тратьте, куме, сили

 Какой же ты смешной.В интернете миллионы хакеров и прочих мутных личностей у которых "бизнес" поставлен на поток,а ловят из них единицы.Как думаешь они между собой рассчитываются?С карты на карту друг другу скидывают или есть другие способы?
   
В Нидерландах призвали запретить биткоин
Нидерланды должны немедленно ввести полный запрет на майнинг и операции с биткоином. Об этом заявил директор Бюро экономического анализа при Минэкономики страны Питер Хасекамп, пишет Forklog.
Цифровое золото без ценности
В своей статье чиновник перечислил ряд причин, по которым властям необходимо признать первую криптовалюту незаконной. По его мнению, у цифрового золота нет внутренней ценности, а сама монета не выполняет ни одну из трех функций денег: единицы учета, платежного средства и средства накопления.
https://minfin.com.ua/2021/06/12/66204872/
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

 :facepalm1:
хейтер не зайобуй зупинись

вже було годину тому
нахєра ти ходиш у гілку якщо ти її навіть не читаєш за сьогодні?

Останнє редагування: 12 червня 2021 11:59:46 від Ukraine
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Какой же ты смешной.В интернете миллионы хакеров и прочих мутных личностей у которых "бизнес" поставлен на поток,а ловят из них единицы.Как думаешь они между собой рассчитываются?С карты на карту друг другу скидывают или есть другие способы?

це мудло не платить податки(називає усіх лопухами хто їх платить) але лякає усіх від несплати податків  у крипті :facepalm:
чи є дно у цьому дніщі?

Останнє редагування: 12 червня 2021 12:15:48 від Ukraine
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

а ти лох який навіть не розуміє про шо каже
зате продовжую умнічать. Ти лошара навіть купуючи хліб платиш податок і не розумієш того. Це яким бараном треба бути щоб того не розуміти?І ти ще намагаєшся тут комусь щось доводити?
я нічого не порушую купуючи чи продаючи криптовалюту через картку банку.Ти лох неавіть того ще не зрозумів,що на зараз  це легальна операція яка дозволяє не думати шо тебе хтось буде переслідувати

Ми всюди в Мельбурні платимо 10% GST (в Британії - VAT) - за всі покупки і послуги
Я зробив роботy на $2000 - мені заказчик платить $2200
І навіть за буханку хліба, чи літр  палива в автобак я плачу 10% звeрху
А ти за все криптою платиш?  Без  GST?
В якій чудній країні ти живеш?
І навіщо ти цей туман мульку запустив?
PS
В Мельбурні купля і продажа біткойнів робиться через АТМ
https://www.seekbusiness.com.au/business-listing/bitcoin-atm-fleet-operator-melbourne-5107611/498009
На даний момент ці АТМ розпродують
Не хочеш, часом, купити?

Так що не світись своїми кислими знаніями
Якось по-деццкі в тебе виходить
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Ми всюди в Мельбурні платимо 10% GST (в Британії - VAT) - за всі покупки і послуги
Я зробив роботy на $2000 - мені заказчик платить $2200
І навіть за буханку хліба, чи літр  палива в автобак я плачу 10% звeрху
А ти за все криптою платиш?  Без  GST?
В якій чудній країні ти живеш?
І навіщо ти цей туман мульку запустив?
PS
В Мельбурні купля і продажа біткойнів робиться через АТМ
https://www.seekbusiness.com.au/business-listing/bitcoin-atm-fleet-operator-melbourne-5107611/498009
На даний момент ці АТМ розпродують
Не хочеш, часом, купити?

Так що не світись своїми кислими знаніями
Якось по-деццкі в тебе виходить


де я казав шо я криптою за все плачу?Знову твої вологі мрії?
в Україні я зараз можу купити (або навпаки вивести у фіат ) через банківську картку легально не тільки біток..а твій улюблений ефір..і ще з 30 інших.Які закони я порушую?
мені не потрібні ніякі ATM
ти теоретик так ним і залишишся поки будеш вірити у все шо пишуть ш о потрібно вкласти у твою м"яку головку
Розвивайся практикою, а не чужими  дописами

Останнє редагування: 12 червня 2021 12:45:40 від Ukraine
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Ну, те ж саме в Австралії!
Не наравиця АТМ - можеш купити онлайн з допомогою твого банківського розрахунку
Я користуюсь банком Westpac
Хочеш ВТС  - гуляй сюди
https://www.buybitcoinfinder.com/westpac-bank
І ти там залишаєш всі сліди, по яким тебе знайдуть в мить

дімець шось написав, що його не знайде податкова служба
Він помиляється
Поки що не шукають
Але знайдуть на раз, як буде треба

Україна зараз іде по слідам Сальвадору
Хоче майнити біткойни... закон вроді приймає...
Ну-ну....
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Ну, те ж саме в Австралії!
Не наравиця АТМ - можеш купити онлайн з допомогою твого банківського розрахунку
Я користуюсь банком Westpac
Хочеш ВТС  - гуляй сюди
https://www.buybitcoinfinder.com/westpac-bank
І ти там залишаєш всі сліди, по яким тебе знайдуть в мить

дімець шось написав, що його не знайде податкова служба
Він помиляється
Поки що не шукають
Але знайдуть на раз, як буде треба

Україна зараз іде по слідам Сальвадору
Хоче майнити біткойни... закон вроді приймає...
Ну-ну....

я не від кого не ховаюсь :facepalm1:
Навіщо це мені? :facepalm:
купівля продаж на зараз це те саме як простий переказ на іншу картку...чи мені теж не переказувати нікому нічого через картку?
Кому є що ховати той ховає іншими методами. Кому нема що ховати він тим не заморочується

Останнє редагування: 12 червня 2021 12:53:44 від Ukraine
   
Ну, те ж саме в Австралії!
Не наравиця АТМ - можеш купити онлайн з допомогою твого банківського розрахунку
Я користуюсь банком Westpac
Хочеш ВТС  - гуляй сюди
https://www.buybitcoinfinder.com/westpac-bank
І ти там залишаєш всі сліди, по яким тебе знайдуть в мить

дімець шось написав, що його не знайде податкова служба
Він помиляється
Поки що не шукають
Але знайдуть на раз, як буде треба

Україна зараз іде по слідам Сальвадору
Хоче майнити біткойни... закон вроді приймає...
Ну-ну....

 :lol: Какой же ты упоротый.Вот тебе самая простая рабочая схема.Я даю деньги в Одессе.Тебе дают эту же сумму в Германии,Турции,России,США итд.Стоит такое по разному.В основном 3-5%.Суммы в принципе любые,но понятно что не 100 долларов и даже не 1000.Ну и кого будет искать налоговая и по каким следам?  :weep:
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

:lol: Какой же ты упоротый.Вот тебе самая простая рабочая схема.Я даю деньги в Одессе.Тебе дают эту же сумму в Германии,Турции,России,США итд.Стоит такое по разному.В основном 3-5%.Суммы в принципе любые,но понятно что не 100 долларов и даже не 1000.Ну и кого будет искать налоговая и по каким следам?  :weep:

да він того не розуміє))

він навіть не розуміє шо таке саме можна провернути у криптовалютах через 2-3 міксери різних блокчейнів.Ніхто навіть не візметься те шукати.Бо воно може коштувати дорожче ніж та сама сума яку прячуть. (і 90% вірогідність ш о нічог о не вийде)Але ресурсів потратять пздц

Він просто до цього ще не дійшов. Думаю скоро дійде і взнає нарешті. І одразу стане крипто активістом і почне сам прятати на ура :laugh:
він ніяк не може зрозуміти шо коли почнуть прятати мільони людей..ніякому фбр не вистачить ніяких ресурсів щоб те все знайти

Останнє редагування: 12 червня 2021 13:14:20 від Ukraine
   
да він того не розуміє))

він навіть не розуміє шо таке саме можна провернути у криптовалютах через 2-3 міксери різних блокчейнів.Ніхто навіть не візметься те шукати.Бо воно може коштувати дорожче ніж та сама сума яку прячуть. (і 90% вірогідність ш о нічог о не вийде)Але ресурсів потратять пздц

Він просто до цього ще не дійшов. Думаю скоро дійде і взнає нарешті. І одразу стане крипто активістом :laugh:

Просто когда человек не в теме,то какие то вещи ему кажутся слишком простыми,а какие-то невозможными и все это просто от недостатка информации.Люди гоняют деньги мимо банков и налоговых в товарных количествах и виноваты в этом в первую очередь сами власти,загоняющие простых людей в рамки и берущие  налоги за каждое действие.
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Просто когда человек не в теме,то какие то вещи ему кажутся слишком простыми,а какие-то невозможными и все это просто от недостатка информации.Люди гоняют деньги мимо банков и налоговых в товарных количествах и виноваты в этом в первую очередь сами власти,загоняющие простых людей в рамки и берущие  налоги за каждое действие.

я думаю є немаленька вірогідність шо він так глибоко вже почав тим цікавитись саме тому шо шукає як можна десь щось запрятати від податкової)) (усі лопухи хто платить податки (с)) .Таке палєво
але ж ніколи цього не визнає

Останнє редагування: 12 червня 2021 13:28:18 від Ukraine
   
Коли наступний стрибок?? Біткоін до 70тисяч хочаби!
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)


NFT-токен фотографии, вдохновившей создателя Dogecoin, продан за $4 млн
15:00

Криптовалюта Dogecoin находится на пике популярности в связи с резким ростом ее цены и масштабным пиаром, который ей обеспечил Илон Маск (Elon Musk), основатель компаний PayPal, Tesla и SpaceX. Воспользовавшись хайпом, кто-то продал уникальный токен NFT изображения, на основе которого был сделан логотип модного токена.

Описание NFT гласит: «Оригинальное изображение, с которого все началось. Эта фотография сиба-ину Кабосу была сделана ее владелицей Ацуко Сато (Atsuko Sato) 13 февраля 2010 года».

После того, как хозяйка собаки поделилась несколькими фото в своем личном блоге, назвав пост «Прогулка с Кабосу-тян», эти фотографии стали использоваться в мемах и получили широкое распространение в сети.

NFT был выпущен пользователем под ником kabosumama 31 мая, сказано на сайте аукциона. Первая заявка поступила 8 июня и составляла 6,5 Ethereum (ETH). В конечном итоге победитель аукциона заплатил за токен 1696,90 ETH — более $4 млн на момент публикации. Аукцион был завершен 11 июня.

Dogecoin был создан в 2013 году, это, по сути, одна из самых старых монет на криптовалютном рынке. Листинг токена на таких биржах, как Binance и OKEx, укрепил его позиции, создав более стабильные торговые потоки и интерес к накоплению монет. Представители бирж отмечают его удобство, низкие транзакционные сборы и надежность. Ничего удивительного, что кто-то решил подсуетиться и продать уникальный токен с изображением знаменитой собаки.

Уникальные токены (NFT) начали набирать популярность в начале этого года. Каждый уникальный токен содержит код, который указывает, что он является конкретным активом с собственной цифровой идентификацией, поэтому они удобны для подтверждения права владения предметом цифрового искусства и другими не слишком полезными вещами. Люди заключают браки, обмениваясь кольцами-NFT, знаменитые спортсмены продают памятные NFT-карточки, а более предприимчивые люди даже придумывают, как монетизировать мемы. Генеральный директор Tron Джастин Сан (Justin Sun) даже токенизировал работу знаменитого художника Пабло Пикассо «Лежащая обнаженная в колье» (Femme Nue Couchee Au Collier).

https://very.auction/doge/doge
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Ну ви понялі

Cardano: В тестовой сети Alonzo наконец запущен смарт-контракт
14:38

Сегодня в общедоступной тестовой сети Cardano Alonzo успешно запущен первый смарт-контракт. Как сообщал HCN, ожидается, что смарт-контракты будут полностью развёрнуты к сентябрю.

В настоящее время команда разработчиков находится в середине фазы «Alonzo Blue», которая ориентирована на разработку интерфейса командной строки для написания смарт-контрактов в стиле «Hello World».

Как только партнёры смогут создавать базовые сценарии, Cardano будет готов перейти к фазе «Alonzo White». По словам руководителя отдела доставки и проектов IOHK Найджела Хемсли, они должны успешно доказать, что они могут «отправлять, проверять и выполнять в сети».

В настоящее время Altlabs, Eleks, Mlabs, Obsidian и другие партнёры работают над такими вариантами использования, как обмен токенов, пулы ликвидности и стейкинга, NFT и биржа.

На этом этапе будут представлены все компоненты Plutus, включая серверную часть приложения.

Тестовая сеть станет полностью общедоступной во время фазы «Alonzo Purple», когда все операторы стейкинговых пулов и первые пользователи Plutus присоединится к ней.


Останнє редагування: 12 червня 2021 15:30:37 від Ukraine
   
ну за туземун відскокович  :laugh:
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

ну за туземун відскокович  :laugh:


Та дайте блин закупиться.Я на 32 уже согласен  :weep:
   
Та дайте блин закупиться.Я на 32 уже согласен  :weep:

7 касаній уже робим  :gigi: в лінію спротиву 5й добу тримається 37500 не рпобиваємий

Останнє редагування: 13 червня 2021 21:49:14 від DFMB
   
зараз шортістів на кукан насадять  :gigi:
   
Я ждал этой сраной встечи Г7 где Байден должен был что то сказать про крипту.Опять забыл? Какого черта 39 почти?  :laugh:
   
Я ждал этой сраной встечи Г7 где Байден должен был что то сказать про крипту.Опять забыл? Какого черта 39 почти?  :laugh:

 :pooh_lol:
   
Я ждал этой сраной встечи Г7 где Байден должен был что то сказать про крипту.Опять забыл? Какого черта 39 почти?  :laugh:

Там піздабол вже за біток знову

В твите Илона Маска говорится, что компания Tesla вновь начнет принимать биткоины, если добыча криптовалюты хотя бы наполовину будет осуществляться с помощью возобновляемых источников энергии. Кроме этого, Маск отметил, что производитель электрокаров реализовал около 10% своих BTC, чтобы доказать, что криптовалюту без изменений на рынке.


Практически все цифровые валюты позитивно отреагировали на улучшение новостного фона. Эфир (ETH) и Binance Coin (BNB) подорожали до $2520 и $366 соответственно.

В зеленую зону вернулась и любимая монета Илона Маска Dogecoin (DOGE). Ее цена на момент публикации данного обзора достигла $0,329 (+5%). Капитализация рынка увеличилась до $1,624 трлн.

Финансист Питер Шифф отреагировал на твит Илона Маска издевательским постом. Он вновь раскритиковал биткоин и усомнился в его потенциале как платежном средстве. Кроме этого, Шифф обрушился и на гендиректора Tesla, обвинив его в манипулировании рынком.
   
Чувак явно заигрался, это уже пахнет мошенничеством и открытой манипуляцией рынками  с целью наживы. Я думаю, тут дело уже не только в рыночной реакции, ему подыгрывают подставные броекрские контроы, которые используют бабло с печатного станка ФРС.
Что говорить про какого-то мошенника, когда в грязной игре повязаны правительства и печатные станки. Сейчас много событий - сразу и фед, и ЕЦБ, и саммит 7-ки. Еще и макрон призвал продавать золото (а сам, похоже, сейчас его скупает, там цинизму нет предела). Похоже, задействовали всю "тяжелую артиллерию", чтоб сбить золото и нарисовать позитив к этим событиям. Как последний раз, завтра хоть трава не расти. Показательно, что что при этом загоняют не столько в доллар и фонду, сколько в крипту! Сразу видно, чей проект по стерилизации "лишней" денежной массы в вашем кошельке и где будет кидок в ноль.
   
Ілон лише показує шо Біток такий самий шіткоін як і всі монєтки  :facepalm:
реагує не на новини, а на тупо твіти
   
Народ,а что это с коинмаркеткапом?Это какие-о глюки?Кардано показывает цену 0.44
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)
Via

Так, Кардано, Тезер, Трон , Солана падають у прірву. Чого раптом - хтозна, хтось розважається.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія