Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Уберите камеру", - наказала Олена Зеленська та затулила її рукою

думаю, що президент переглянув новини і вже набрав Баканова

таке втручання в приватне життя не повинне залишитись непокараним   :X

приватне життя, это что, свечку в постели держали? Дрона запустили заглянуть в окна? По прихильники певної політсили логике, если одноклассник ребнека Зе захочет сделать с  ним селфи, то его семья должна быть поломана до какого колена? прихильники певної політсили, *мля! :facepalm:

Останнє редагування: 2 вересня 2019 23:50:59 від alvigo
   
Зеизбератель, детектед. Очень скоро Люся Янукович вам покажется образцом первой леди :facepalm:
Обічная порохатая брехня тупорілая: избИратель КОШУЛИНСКОГО єто раз. И а не е, так шо иди учи азбуку и не позорься :gigi:
   
Каждый имеет право возражать против съемки своих детей.
Да и себя тоже несмотря на всю публичность.
Вообще все эти фото-видеосъемки на окрытой местности
изрядно напрягают.
Идешь с детьми по улице, останавливается какое-то быдло
посреди тротуара и фотает сэлфи. По факту твое лицо бэк
фоном сзади на их фото. Вот оно мне надо, светить лицом
на чьем-то фото.
   
Я уже пару раз ответила. Для начала пусть бы не играл хуем на рояле и не пошлил двадцать лет как пьяный боцман. Какое там к чёрту возможно "нормальное детство". У сына отличная модель для подражания, да…

А он у него как? Вам понравилось? А у кого больше: у Зе, Ху или Тра?  :shuffle:
   
Каждый имеет право возражать против съемки своих детей.
Да и себя тоже несмотря на всю публичность.
Вообще все эти фото-видеосъемки на окрытой местности
изрядно напрягают.
Идешь с детьми по улице, останавливается какое-то быдло
посреди тротуара и фотает сэлфи. По факту твое лицо бэк
фоном сзади на их фото. Вот оно мне надо, светить лицом
на чьем-то фото.

Не ходіть по вулиці тоді.
Бо я Вам розкажу страше: Вас у місті сьогодні ледь не на кожному розі знімають, не кажімо вже якщо зайшли у магазин якийсь, чи установу.
   
приватне життя, это что, свечку в постели держали? Дрона запустили заглянуть в окна? По прихильники певної політсили логике, если одноклассник ребнека Зе захочет сделать с  ним селфи, то его семья должна быть поломана до какого колена? прихильники певної політсили, *мля! :facepalm:

Все-таки не дуже зрозуміло, чому президент бігав та на камери гойкав, щоб не знімали (де охорона була, якщо вже так приспічило). І чому це йому раптово почало не подобатися, бо дитина тут ні до чого - Зеленський свого дітвака сам з задоволенням світить.
Невже причина у "велосипедах" та розфуфиренності жони?
   
  "Друзьям всьо - врагам закон".
  Порохоботи реальні щизофреники. :D
   
Все-таки не дуже зрозуміло, чому президент бігав та на камери гойкав, щоб не знімали (де охорона була, якщо вже так приспічило). І чому це йому раптово почало не подобатися, бо дитина тут ні до чого - Зеленський свого дітвака сам з задоволенням світить.
Невже причина у "велосипедах" та розфуфиренності жони?

Я звичайно хз, але цілком возножно що у дитини якісь психічні патології (це в наш час, на жаль, цілком нормально), або батьки хочуть його вберегти від подібного роду патологій (що теж цілком нормально). А ось якби охраники розганяли журналюг, то це було б якраз не зовсім нормально
   

   
Я звичайно хз, але цілком возножно що у дитини якісь психічні патології (це в наш час, на жаль, цілком нормально), або батьки хочуть його вберегти від подібного роду патологій (що теж цілком нормально). А ось якби охраники розганяли журналюг, то це було б якраз не зовсім нормально

Якщо патологія якась, то чому тут, наприклад, ця патологія не спостерігається?





   
Якщо патологія якась, то чому тут, наприклад, ця патологія не спостерігається?

Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...

Я не лікар.  ;)  Може вона після чогось себе і проявила...
   
Главное чтобы сын потом не ходил с футболкой "хуйлостан" (P)
  Це ж просто психологічний тиск на Президента.
  Не вийшло зацькувати наркоманом - взялися за дитину.
  Для виродків це природно.

  А факт, що жінка з дитиною пішли пішки до школи - вже сам по собі говорить про  чесноти сім'ї.
   
  Це ж просто психологічний тиск на Президента.
  Не вийшло зацькувати наркоманом - взялися за дитину.
  Для виродків це природно.

  А факт, що жінка з дитиною пішли пішки до школи - вже сам по собі говорить про  чесноти сім'ї.

Вони не пішки, а на велосипедах приїхали. Подивіться уважніше, там видно цей велосипед, з якого злізає жона Зеленського.
   
Вони не пішки, а на велосипедах приїхали. Подивіться уважніше, там видно цей велосипед, з якого злізає жона Зеленського.

 :facepalm1:

Так це в корені міняє всю справу! І явно свідчить про корупцію та зв'язки з Ко і Ху  :gigi:
   
:facepalm1:

Так це в корені міняє всю справу!

Це міняє лиш тезу, що прийшли пішки.
При чому я взагалі-то не проти, навіть вважаю за потрібне, щоб президенти їздили на "роверах". Навіть не проти, щоб ці президенти слуги народу розповідали охлосу про те, як вони на велосипедах їздять при цьому. Але проти фактів не попреш, тим більше, що не виключено, що цей факт - причина такої неадекватної поведінки Слуги Народу.
   
Це міняє лиш тезу, що прийшли пішки.

  Згоден - тезу міняє.
  Але й підкреслює абсолютну моральну ницість порошків.
  Їм дитина Президента пече. :facepalm1:
  Усе, що завгодно, аби облити брудом - традиційна тактика риговонял(порошків, ПЄСдунів - одні й ті самі люде).
   
  Згоден - тезу міняє.
  Але й підкреслює абсолютну моральну ницість порошків.
  Їм дитина Президента пече. :facepalm1:
  Усе, що завгодно, аби облити брудом - традиційна тактика риговонял(порошків, ПЄСдунів - одні й ті самі люде).

Правильно "рыбёнок презЕдента". И вы его тоской абсолютно всех утомили.
   
  Згоден - тезу міняє.
  Але й підкреслює абсолютну моральну ницість порошків.
  Їм дитина Президента пече. :facepalm1:
  Усе, що завгодно, аби облити брудом - традиційна тактика риговонял(порошків, ПЄСдунів - одні й ті самі люде).

Дитину приплітаєте Ви навіщось та деякі інші. Відчуваєте, що щось не теє, що симуляція "слуги народу на велосипеді" не в"яжеться з елітною та не для смертних школою та президенто-возками, заперечити нема що, але хочеться - тому прикриваєтесь дитиною.
Благо сам Зеленський на ходу вигадав цю відмазку.

Останнє редагування: 3 вересня 2019 03:24:33 від MartinFierro
   
Всё же просто. Мама дала по морде журналисту. После чего журналист извинился. Бг.... Очевидно за свою морду. Без какого-либо насилия :)
   
  Це ж просто психологічний тиск на Президента.
  Не вийшло зацькувати наркоманом - взялися за дитину.
  Для виродків це природно.

  А факт, що жінка з дитиною пішли пішки до школи - вже сам по собі говорить про  чесноти сім'ї.

ЧОГО??? Пішки?

 :facepalm:

Топа, ви дивилися відео? Там  чітко видно, що пішки Лєна Зеленська пройшла аж цілих  метрів п'ятнадцять від машини до школи. Там же видно, що вона йде від тих чорних машин, що стоять прямо на дорозі - бо мені завжди було дивно, така крута школа, а парковки для авто батьків майже немає - так, стоїть огорожа максимум для десятка авто перед самісіньким входом до школи.

Там нема чого робити на протилежній стороні, Топа, якщо ви наївно вважаєте, що Лєна прийшла саме з протилежної сторони вулиці пішки.  Я живу поряд і добре знаю цю школу і всі дороги до неї.

Тим більше, що, якщо навіть повірити отому вашому наївному - пішки - то від будинка Зеленського біля Маріїнського парку до тієї школи навіть на тролейбусі їхати хвилин 20. Ще й пішки йти хвилин десять до того закритого кварталу. І там ще хвилин десять йти вже до самої школи. Не кажу вже про заміський будинок Зеленського - якщо йти пішки, до обіду якраз дійдеш. :gigi:

То розкажіть мені, як саме сім'ї Зеленських треба возити до школи своїх дітей? Йти пішки цілу годину? Їхати на тралікє? Чи почекати маршрутку? Чи їхати з пересадкою на метро, бо там не та лінія?

Зараз я буду вас розчаровувати. Бачите на фото на задньому плані жопи отих великих чорних авто? То сім'я Зеленських привезла дітей до школи. З охороною. В принципі, нічого такого тут немає. В ту школу пішки не ходять. Тільки якщо живуть поруч у тому закритому кварталі. А Вова там точно не живе.

І "апчєствєнний транспорт" у тому кварталі не ходить. Взагалі. Там всюди на дорогах стоять огранічітєді швидкості, і це едине в Києві місце, де, коли ти виходиш на дорогу, всі авто - а вони там зазвичай дуже недешеві - зупиняються, пропускаючи пішохода.

Якщо ви не знали, Топа, то і прості кияни теж дозволяють собі привозити своїх дітей до школи на авто. :gigi:   Тож  зрозуміло, що і сім'я Зеленських, керуючись піклуванням про свою безпеку, теж приїхала до школи на авто. Ще й охорона стопроцентно була - бо ж президент виходив на вулицю.

Чи, може,  оті п'ятнадцять метрів від авто до школи - це саме і називається у вас  "жінка з дитиною пішли пішки до школи "? Ну тоді звиняйте. Тоді - да. Дійсно, пішли. Пішки. Таки правда. :D

То ж придумайте собі ще якісь чесноти президентської сім'ї, ці не спрацювали :lol: На жаль, він, як і тисячі пересічних киян, що мають авто, привозить дітей до школи саме машиною. :-)o




Останнє редагування: 3 вересня 2019 03:41:48 від шуша
   
  Згоден - тезу міняє.
  Але й підкреслює абсолютну моральну ницість порошків.
  Їм дитина Президента пече. :facepalm1:
  Усе, що завгодно, аби облити брудом - традиційна тактика риговонял(порошків, ПЄСдунів - одні й ті самі люде).

От не перекручуй. Дитина взагалі нікому тут не пече.

Людей здивувала реакція Вови та Лєни на зйомку в публічному місці, ось і все.

І не треба істерити про дітей, у свій час всі діти всіх президентів так само перебували під пильними очима та під камерами людей. А про моральну ницість розкажи своїм однодумцям, коли вони в наступний раз будуть писати про калірованих дітей та про класичних жидівочек, розглядаючи дітей чергових президентів.
   


Показати зображення...

Нагадує анекдот про Гену та Чебурашку, до речі.
"Гєна, давай я панєсу чумадани, а ти панєсьош мєня" - дитина влочить чумадан, а мама так ніби-то запереживалася за дітвака, що волочить дітвака разом з чумаданом.
   
Нагадує анекдот про Гену та Чебурашку, до речі.
"Гєна, давай я панєсу чумадани, а ти панєсьош мєня" - дитина влочить чумадан, а мама так ніби-то запереживалася за дітвака, що волочить дітвака разом з чумаданом.

Теж  дивуюсь, що там такого можна було напхати у той чумадан, якщо підручники в тій школі в класах є свої, і їх не треба носити, та й сніданок теж, бо дітей там годують два рази по заказаному батьками меню. :)
   
Правильно "рыбёнок презЕдента". И вы его тоской абсолютно всех утомили.

   Блаблабла.
   Коле правда?
   Ні?
   Сенс це обговорювати?
   Нема важливішого?
   Свинарчуки неактуальні?

   Підроти таки хуцпарі кончені.
   
Дитину приплітаєте Ви навіщось та деякі інші. Відчуваєте, що щось не теє, що симуляція "слуги народу на велосипеді" не в"яжеться з елітною та не для смертних школою та президенто-возками, заперечити нема що, але хочеться - тому прикриваєтесь дитиною.
Благо сам Зеленський на ходу вигадав цю відмазку.

  Мені до сраки , яке Фамілійо на табуретці.
  Не судіть ж бо по собі.
  Замість тиснути "ущємлєніє журналіста", "Зе це не Голобородько" є багато фншого, актуальнішого.
  Але у ПЄСдунів інша задача - обісрати поточну українську владу.
  Причому на користь геть забріханого та спаплюженого.

  3.14здіть і далі неугомонні.
  ПиСи. Вашим діткам того ж, чого ви іншим бажаєте.
   
Не ходіть по вулиці тоді.
Бо я Вам розкажу страше: Вас у місті сьогодні ледь не на кожному розі знімають, не кажімо вже якщо зайшли у магазин якийсь, чи установу.

А це мене не хвилює. Відеоспостереження не підпадає під втручання в приватне життя.
Про нього принаймні попереджають відвідувачів.
Спробуй в штатах познімати перехожих або відвідувачів у ресторані без їхнього дозволу.
Дізнаєшься багато цікавого про себе від поліціянтів.
   
Взагалі чого це тут знову емігів так корячить.
Може порадуєте світлинами дітей своїх президентів, бажано знятими невідомими особоми посеред вулиці.
   
   Блаблабла.
   Коле правда?
   Ні?
   Сенс це обговорювати?
   Нема важливішого?
   Свинарчуки неактуальні?

   Підроти таки хуцпарі кончені.

Свинарчуками вы утомили ещё больше. Никто из нормальных людей в этот зелёный визг давно не верит.
   
Вона дружина Шостого дійсно виглядає, як бидлота в цьому випадку. Хотіли бути публічними особами, це є їх робота в даному випадку... :facepalm1:
   
Людей здивувала реакція Вови та Лєни на зйомку в публічному місці, ось і все.

Не людей, а порохоботів. Це не одне і те саме (P)
   
Всё же просто. Мама дала по морде журналисту. После чего журналист извинился. Бг.... Очевидно за свою морду. Без какого-либо насилия :)
Вы это серьезно, прямо так и дала по морде журналисту?

И почему тогда сразу  этот журнализд не побежал в поликлинику снимать побои и в полицию заявление писать на не правомерные действия жены президента, а выложил видео в сеть и затихарился?
   
ЧОГО??? Пішки?

 :facepalm:

Топа, ви дивилися відео? Там  чітко видно, що пішки Лєна Зеленська пройшла аж цілих  метрів п'ятнадцять від машини до школи. Там же видно, що вона йде від тих чорних машин, що стоять прямо на дорозі - бо мені завжди було дивно, така крута школа, а парковки для авто батьків майже немає - так, стоїть огорожа максимум для десятка авто перед самісіньким входом до школи.

Там нема чого робити на протилежній стороні, Топа, якщо ви наївно вважаєте, що Лєна прийшла саме з протилежної сторони вулиці пішки.  Я живу поряд і добре знаю цю школу і всі дороги до неї.

Тим більше, що, якщо навіть повірити отому вашому наївному - пішки - то від будинка Зеленського біля Маріїнського парку до тієї школи навіть на тролейбусі їхати хвилин 20. Ще й пішки йти хвилин десять до того закритого кварталу. І там ще хвилин десять йти вже до самої школи. Не кажу вже про заміський будинок Зеленського - якщо йти пішки, до обіду якраз дійдеш. :gigi:

То розкажіть мені, як саме сім'ї Зеленських треба возити до школи своїх дітей? Йти пішки цілу годину? Їхати на тралікє? Чи почекати маршрутку? Чи їхати з пересадкою на метро, бо там не та лінія?

Зараз я буду вас розчаровувати. Бачите на фото на задньому плані жопи отих великих чорних авто? То сім'я Зеленських привезла дітей до школи. З охороною. В принципі, нічого такого тут немає. В ту школу пішки не ходять. Тільки якщо живуть поруч у тому закритому кварталі. А Вова там точно не живе.

І "апчєствєнний транспорт" у тому кварталі не ходить. Взагалі. Там всюди на дорогах стоять огранічітєді швидкості, і це едине в Києві місце, де, коли ти виходиш на дорогу, всі авто - а вони там зазвичай дуже недешеві - зупиняються, пропускаючи пішохода.

Якщо ви не знали, Топа, то і прості кияни теж дозволяють собі привозити своїх дітей до школи на авто. :gigi:   Тож  зрозуміло, що і сім'я Зеленських, керуючись піклуванням про свою безпеку, теж приїхала до школи на авто. Ще й охорона стопроцентно була - бо ж президент виходив на вулицю.

Чи, може,  оті п'ятнадцять метрів від авто до школи - це саме і називається у вас  "жінка з дитиною пішли пішки до школи "? Ну тоді звиняйте. Тоді - да. Дійсно, пішли. Пішки. Таки правда. :D

То ж придумайте собі ще якісь чесноти президентської сім'ї, ці не спрацювали :lol: На жаль, він, як і тисячі пересічних киян, що мають авто, привозить дітей до школи саме машиною. :-)o


Показати зображення...

Ну надо же, шуша наконец то увидела ребенка на видео в отличие от...
Но теперь  она зашла с другого фланга, переймаеться  теперь маршрутом передвижения родителей с сыном и про то что этому малявке недолугие родители в рюкзак напихали.
Про наглую повединку журнализда мовчить как рыба об лед

Останнє редагування: 3 вересня 2019 08:21:52 від Громадянка даунбасу
   
Мдя.....топа докатился до откровенной брехни: на "пьешки дошла, страдалица с ребеночком" - я прослезилась ))))  чесноти  :lol:
врать не надоело , хуцпари зелёные?

Останнє редагування: 3 вересня 2019 08:31:15 від Бяка
   
  Це ж просто психологічний тиск на Президента.
  Не вийшло зацькувати наркоманом - взялися за дитину.
  Для виродків це природно.

  А факт, що жінка з дитиною пішли пішки до школи - вже сам по собі говорить про  чесноти сім'ї.

Пані втратила здоровий глузд? з офіційних джерел Зеленські мають квартиру на Грушевського 9а та будинок під Києвом (це ті, де вони можуть проживати, а не ті які є комерційною нерухомістю (тобто передаються в оренду). Новопечерська школа знаходиться на Михайла Драгомирова. Звідки Лєна Зеленська пішки йшла, цікаво просто...:))
   
Дуже важко буде пану Зе наступних 5 років. Наркоманія в купі з провінційним апломбом , хз куда ця стежка приведе. Януковича в Ростов, а цей може й не встигнути.
   
зевбойоби просто фанатики.  :facepalm:

вже г+г показало цей сюжет, а зевбойобів заклинило "как он посмєл пріблізіться", "падлєц, вилажил відєо і затіхарілся" 

грьобаний стид
   
Пані втратила здоровий глузд? з офіційних джерел Зеленські мають квартиру на Грушевського 9а та будинок під Києвом (це ті, де вони можуть проживати, а не ті які є комерційною нерухомістю (тобто передаються в оренду). Новопечерська школа знаходиться на Михайла Драгомирова. Звідки Лєна Зеленська пішки йшла, цікаво просто...:))

У свидетелей Секты Зелёной Шмаркли мозги не включаются за неимением оных.
Чесноти -  ааааа  :lol:
Как там: готова принять спереди и сзади ?)))) Ой, это ж ее супружник про страну сказал , где он временно  калымит презиком  :X
   
Мдя.....топа докатился до откровенной брехни: на "пьешки дошла, страдалица с ребеночком" - я прослезилась ))))  врать не надоело , хуцпари зелёные?
А если бы видео этого в кавычках журналиста не было?

Где тогда  бы вы 15, ой уже 16  страниц оттачивали свое мастерство?

А ведь на все это и смотрят фупчики и гости. И делают свои выводы  (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія