Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленский Президент Украины. Он выбран большинством.

У Раши рвет пуканы от него.... Сегодня он заявил - переговоров с рашей не будет. и раша - АГРЕССОР... Российские гимлеры и студии ревут как недорезанные.. Они тепло вспоминают Порошенко.
Какой то сегодняшний ролик-стеб прессконференции лишил росиян ваще рассудка...
Зеленский не дурак, он правильно тролит Рашу...Там все продумано.
Я ему почему-то начинаю верить. Голосовал я за Порошенко.
Может стоит поддержать Президента?
   
Россия-агрессор я не слышал.
   
Re: Зеленский Президент  Украины. Он выбран большинством.

Может стоит поддержать Президента?

Нехай повертається в правове поле, гарант.
   
Может стоит поддержать Президента?

а стоит?
   
Там все продумано
досить гарна гра...
вийде все.... і часу не потрібно буде багато..
   
Зеленский правильно шугает Раду-дармоедов. О Раде - это мнение большинства жителей Украины.... Нах такое количество, нах такую выборчую систему... Чем Зеленский не прав?
   
а стоит?
то не до президента...
віагру спробуй для початку...
бо там де треба точно стоїть...  :D
   
У Раши рвет пуканы от него.... Сегодня он заявил - переговоров с рашей не будет. и раша - АГРЕССОР... Российские гимлеры и студии ревут как недорезанные.. Они тепло вспоминают Порошенко.
Какой то сегодняшний ролик-стеб прессконференции лишил росиян ваще рассудка...
Зеленский не дурак, он правильно тролит Рашу...Там все продумано.
Я ему почему-то начинаю верить. Голосовал я за Порошенко.
Может стоит поддержать Президента?

меня чесно говоря, как голосвовашего за Зе смущают некоторые его назначения...
ну а вообще Злой респект!  (tu)  :-B
   
а стоит?
думаю. стоит. А есть другой выход?
   
Зеленский правильно шугает Раду-дармоедов. О Раде - это мнение большинства жителей Украины.... Нах такое количество, нах такую выборчую систему... Чем Зеленский не прав?

житєлі України.. :weep:
   
смущают некоторые его назначения...
є суд і інші органи.. процес пішов, з рішеннями будуть згідні
ніби все в правовому поки
   
думаю. стоит. А есть другой выход?

Есть. Не стоит.
   
Есть.
висечь? чи відсечь?
   
є суд і інші органи.. процес пішов, з рішеннями будуть згідні
ніби все в правовому поки

точно, Зибіл на дебатах розпитував чому ніхто не люстрований
і призначив головою своєї адміністрації шестьорку Коломойського
розказував про армійських друзів і Рошен, і призначив свого бізнес партнера замом глави СБУ

політ нормальний (tu)
   
Россия-агрессор я не слышал.
Я тоже все не успеваю... Об этом визжит Скабеева с мужем
   
точно, Зибіл на дебатах розпитував чому ніхто не люстрований
і призначив головою своєї адміністрації шестьорку Коломойського
розказував про армійських друзів і Рошен, і призначив свого бізнес партнера замом глави СБУ

політ нормальний (tu)
если минюст признает, не сомневаюсь - отменит Указ и извинится перед народом
   
політ нормальний (tu)
пост дебільний...
по чьом нинче за пост?
   
если минюст признает, не сомневаюсь - отменит Указ и извинится перед народом

толково (tu)
давай всі так будуть робить
порушать закон, а потім, єслі мінюст прізнаєт, то вибачаться?
   
Re: Зеленский Президент  Украины. Он выбран большинством.

Зеленский правильно шугает Раду-дармоедов. О Раде - это мнение большинства жителей Украины.... Нах такое количество, нах такую выборчую систему... Чем Зеленский не прав?

Тим, що він ініціював дострокові вибори за старим законом і потім новообрана рада цілий рік не може бути розпущена. Це замість того, що він мав можливість пів року їм довбати мозок про прийняття виборчого кодексу, а потім, після виборів, мав можливість достроково припинити повноваження ВР, якщо будуть підстави. Зеленський виступив за консервацію мудаків у ВР за старими законами, думав, що закони можна змінити за один день... невіглас.
   
пост дебільний...
по чьом нинче за пост?

по суті щось буде?
   
если минюст признает, не сомневаюсь - отменит Указ и извинится перед народом

мінюст вже визнав незаконним цей указ,
але команда блазня тепер розповідає, що закон про люстрацію неправильний, тому вони не будуть його виконувати, поки конституційний суд не визнає його конституційність,
нове слово в українському законодавстві!
   
Re: Зеленский Президент  Украины. Он выбран большинством.

если минюст признает, не сомневаюсь - отменит Указ и извинится перед народом

Так він обіцяв піти, хіба ні?
   
Re: Зеленский Президент  Украины. Он выбран большинством.

Зеленский правильно шугает Раду-дармоедов. О Раде - это мнение большинства жителей Украины.... Нах такое количество, нах такую выборчую систему... Чем Зеленский не прав?
а зачем нам єта рада вообще? нам одного зеленского с головой хватит! а депутатов расстрелять. имущество раздать а любовниц выипать
   
та підтримуй. Тільки це все дарма, коли він тупо клоун. Нуль повний. Політичний імпотент
   
мінюст вже визнав незаконним цей указ,
але команда блазня тепер розповідає, що закон про люстрацію неправильний, тому вони не будуть його виконувати, поки конституційний суд не визнає його конституційність,
нове слово в українському законодавстві!

це при тому що Зибіл прийшов до влади на хвилі "а пачіму парашенка нікаво ні люстріравал"
Бот Семен рвав сраку тут про медвечука

а тепер як виявляється, закон про люстрацію неправильний
   
К названию темы
Да были уже одни "большевички" в истории.
К чему это привело всем известно.
Так что далеко не всегда выбор большинства - это благо.
По крайней мере я не намерен поддерживать киношный-мультяшный персонаж, которое выбрало ЭТО 73%-ое большинство , которое с мозгами не дружит.
   
Re: Зеленский Президент  Украины. Он выбран большинством.

а зачем нам єта рада вообще? нам одного зеленского с головой хватит! а депутатов расстрелять. имущество раздать а любовниц выипать

А якщо у Ляшко не коханки, а... хм... то їх теж, ну того?
Давайте може без цього?
   
по суті щось буде?
буде. позиція мінюсту... вони визнають формальне порушення і одночасно його відсутність
день вирішували і на решті подали до суду. підозрювані визнали, що якщо є порушення, виправлять...
ще є питання?
   
Вони переводять увагу від внутрішньої колотнечі.
   
К названию темы
Да были уже одни "большевички" в истории.
К чему это привело всем известно.
Так что далеко не всегда выбор большинства - это благо.
По крайней мере я не намерен поддерживать киношный-мультяшный персонаж, которое выбрало ЭТО 73%-ое большинство , которое с мозгами не дружит.
вони зе-генії. Щоб не ображати, їм подобається таке прізвисько
   
більшість завжди неправа
   
Re: Зеленский Президент  Украины. Он выбран большинством.

А якщо у Ляшко не коханки, а... хм... то їх теж, ну того?
Давайте може без цього?
остання опція факультативна
   
Re: Зеленский Президент  Украины. Он выбран большинством.

день вирішували і на решті подали до суду. підозрювані визнали, що якщо є порушення, виправлять...
ще є питання?

Ні, вони сказали, що їм закон не подобається і нехай конституційний суд спочатку скаже конституційний то закон чи ні, а вже потім вони будуть його виконувати. Ви розумієте наскільки це люта маячня таке почу3ти від офіційної особи з адміністрації Президента? Верховенство права? - ні, не чули!
   
буде. позиція мінюсту... вони визнають формальне порушення і одночасно його відсутність
день вирішували і на решті подали до суду. підозрювані визнали, що якщо є порушення, виправлять...
ще є питання?

є
чи бізнес-партнер Зибіла на держслужбі принципово відрізняється від бізнес-партнера Порошенка на держслужбі
дякую
   
Есть. Не стоит.
Раша не зря устроила гимлеровскую истерику против Зеленского-президента, провоцируя украинцев на майдан.... против Зеленского... - Главнокомандующего и с еще неоперившимся нач Генштаба(не мне решать какой он)...
Это при ПОЛНОМ НЕДОВЕРИИ украицев ВР(жалко что Савченко не взорвала их к ебеням (шучу))
Нам, украинцам, отается в этой ситуации не оскорблять Президента и дать ему исполнять свои обязанноти... Да забыл про Конституционный суд, который НИКОГДА НЕ БЫЛ СУДОМ... Разогнать без пенсии нахер
   
У Раши рвет пуканы от него.... Сегодня он заявил - переговоров с рашей не будет. и раша - АГРЕССОР... Российские гимлеры и студии ревут как недорезанные.. Они тепло вспоминают Порошенко.
Какой то сегодняшний ролик-стеб прессконференции лишил росиян ваще рассудка...
Зеленский не дурак, он правильно тролит Рашу...Там все продумано.
Я ему почему-то начинаю верить. Голосовал я за Порошенко.
Может стоит поддержать Президента?

Не в том месте спросил.

Тут навала ботів.

Совесть свою спроси.
   
а зачем нам єта рада вообще? нам одного зеленского с головой хватит! а депутатов расстрелять. имущество раздать а любовниц выипать
Ну если ты богатый - плати им...Они мне врачу - платят минималку, и не верьте Супрун
   
Re: Зеленский Президент  Украины. Он выбран большинством.

Нам, украинцам, отается в этой ситуации не оскорблять Президента и дать ему исполнять свои обязанноти...

Зеленський зараз має своїми діями заслужити повагу до себе, поки у нього не виходить, скоріше навпаки.
Який саме хороший вчинок його я маю підтримати? Призначення Богдана на посаду? Клоунаду з розгоном ВР та законопроектом з закритими списками? Призначення заступника голови СБУ?

Останнє редагування: 23 травня 2019 21:53:13 від Raha
   


Баба і кіт
5 год ·

Це називається "я хочу віддати Крим та Донбас і зробити винними вас".
   
У Раши рвет пуканы от него.... Сегодня он заявил - переговоров с рашей не будет. и раша - АГРЕССОР... Российские гимлеры и студии ревут как недорезанные.. Они тепло вспоминают Порошенко.
Какой то сегодняшний ролик-стеб прессконференции лишил росиян ваще рассудка...
Зеленский не дурак, он правильно тролит Рашу...Там все продумано.
Я ему почему-то начинаю верить. Голосовал я за Порошенко.
Может стоит поддержать Президента?

Молодец. Понимаешь что в России очень рассчитывали на Петю и его еб...лю мозгов украинцев. Рассчитывали чтобы Украина была задворками Европы и на нее можно было показывать пальцами, мол, фу, вот к чему приводит демократия и Европа. А тут облом. Они от злости аж выворачиваются. Но увы.
Кстати не ты один заметил из порохогаласавателей .
Не ты один.
Достаточно быть немного незазомбированным петей.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія