Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Люблю рассіянські канали!

Люблю  рассіянські канали!

 Там зради зрадні!

Більше всього в [KA] мені подобається парадокс:

Одні й ті ж самі  [KA] страждають за СРСР, імперією і т.п.,
з іншого боку  [KA] дуже страждають від напливу мігрантів з Кавказу та Середньої Азії насамперед. І мріють про "праваславную славянскую русь".
   
Re: Люблю  рассіянські канали!

Це не парадокс.

Я колись переглядав їхні книжки з історії для шкіл, порівнював їхнє сприйняття історії між світовими війнами.

Так в них майже в кожному розділі подається дві точки зору: ось зробили погано (насильна колективізація наприклад), але для благого діла
Ось і в них такий когнітивний дисонанс формується з самого дитинства, тому такими баранами легше керувати.
   
Re: Люблю  рассіянські канали!

да. там начинают, а наши свини парашенковские подхватывают. Становится понятно-шоколадный хряк прикрываясь мовой и вышиванкой обслуживает чукчей
   
Re: Люблю  рассіянські канали!

да. там начинают, а наши свини парашенковские подхватывают. Становится понятно-шоколадный хряк прикрываясь мовой и вышиванкой обслуживает чукчей

? А це тут до чого?
   
Re: Люблю  рассіянські канали!

? А це тут до чого?

травма психологічна в людини
мучиться
   
Re: Люблю  рассіянські канали!

Там зради зрадні!

Більше всього в [KA] мені подобається парадокс:

Одні й ті ж самі  [KA] страждають за СРСР, імперією і т.п.,
з іншого боку  [KA] дуже страждають від напливу мігрантів з Кавказу та Середньої Азії насамперед. І мріють про "праваславную славянскую русь".

У них огромная нехватка трудовых ресурсов,поэтому они заинтересованы чтобы к ним ехали наши и белорусы,а не таджики и прочая Азия с Кавказом что вполне логично
   
Re: Люблю  рассіянські канали!

? А це тут до чого?
Старик дуже важко психічно хворий.
   
Re: Люблю  рассіянські канали!

У них огромная нехватка трудовых ресурсов,поэтому они заинтересованы чтобы к ним ехали наши и белорусы,а не таджики и прочая Азия с Кавказом что вполне логично

Я от впевнений, що на тлі деградації з різних причин слов'янської частини населення Росії, для славянської русі з центром в Москві конче потрібні українці й білоруси.
І часу для кремля залишається все менше, тому й поспіх і агресія
   
Re: Люблю  рассіянські канали!

Я от впевнений, що на тлі деградації з різних причин слов'янської частини населення Росії, для славянської русі з центром в Москві конче потрібні українці й білоруси.
І часу для кремля залишається все менше, тому й поспіх і агресія

Тобто коли Росію очолить умовний Кадиров чи Шойгу, все стане на свої місця і для більшості притомних  [KA] .
"Реінкарнація Субедея" проти "Київської Русі".
   
Re: Люблю  рассіянські канали!

Там зради зрадні!

Більше всього в [KA] мені подобається парадокс:

Одні й ті ж самі  [KA] страждають за СРСР, імперією і т.п.,
з іншого боку  [KA] дуже страждають від напливу мігрантів з Кавказу та Середньої Азії насамперед. І мріють про "праваславную славянскую русь".

У нас те ж саме. Хочемо бути європейцям, розділяти європейські цінності, і не хочемо брати участь в парадах ЛГБТ. Ось ти, наприклад, готовий взяти активну участь в такому параді?
   
Re: Люблю  рассіянські канали!

Я от впевнений, що на тлі деградації з різних причин слов'янської частини населення Росії, для славянської русі з центром в Москві конче потрібні українці й білоруси.
І часу для кремля залишається все менше, тому й поспіх і агресія
[
/quote]

Так це Росія просувається до НАТО?
   
Re: Люблю  рассіянські канали!

У нас те ж саме. Хочемо бути європейцям, розділяти європейські цінності, і не хочемо брати участь в парадах ЛГБТ. Ось ти, наприклад, готовий взяти активну участь в такому параді?

Я - не готовий. Я взагалі не люблю будь-які паради.
Але я підтримую свободу у будь-яких її проявах. Війна Україна-Росія - це передусім війна свободи проти тиранії. Просто тут на сьогоднішній день кордон.
   
Re: Люблю  рассіянські канали!

Я - не готовий. Я взагалі не люблю будь-які паради.
Але я підтримую свободу у будь-яких її проявах. Війна Україна-Росія - це передусім війна свободи проти тиранії. Просто тут на сьогоднішній день кордон.

Ще один парадокс. Війна України з Росією і транзит кацапського газу. Причому не просто транзит, але боротьба за цей транзит

   
Re: Люблю  рассіянські канали!

Ще один парадокс. Війна України з Росією і транзит кацапського газу. Причому не просто транзит, але боротьба за цей транзит
з українського боку не парадокс. Бо не ми розв'язали цю війну, і ми хочемо її закінчити. Те що на ФУПі є купа неадекватів, які пропагають тваринну ненависть до росіян - то можливо це твої колеги
   
Re: Люблю  рассіянські канали!

з українського боку не парадокс. Бо не ми розв'язали цю війну, і ми хочемо її закінчити. Те що на ФУПі є купа неадекватів, які пропагають тваринну ненависть до росіян - то можливо це твої колеги

+
   
Re: Люблю  рассіянські канали!


Ні, Україна на тлі поспіху й агресії Росії, яка хоче створити рускій мір з центром в Москві в тому числі і з українців
   
Re: Люблю  рассіянські канали!

У нас те ж саме. Хочемо бути європейцям, розділяти європейські цінності, і не хочемо брати участь в парадах ЛГБТ. Ось ти, наприклад, готовий взяти активну участь в такому параді?
Рожко, не намагайся виглядати більшим ідіотом, ніж ти є несправді. Тобі і так непогано личіть те, що є  :laugh:
   
Re: Люблю  рассіянські канали!

Схоже - кількість глядачів зменшуєцця , як і таку методу користають .
   
Re: Люблю  рассіянські канали!

Лучше б они озаботились своим пенсионным возрастом. Скоро получится, что мужик в первой в мире по добыче нефти и газа стране будет пребывать на пенсии в среднем 1 год при том, что всю жизнь платил взносы.
   
Re: Люблю  рассіянські канали!

важко дивитись шось кацапське, новини жахливо брудні, огидні
навіть освітні програми, наприклад іноземні мови
сидять наче люди, навіть симпатичні, а бачиш мерзенних брудних збоченців...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія