Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."


ОК. Я разумеется "с дивана" не буду про "война до победного" - тупо не имею морального права. Хотя свою обязанность я выполнил - пошел в военкомат, встал на ВУ, а то что я со своей 38/2 им нахрен не нужен - вопрос другой, это не в моей неготовности воевать идти, а в нецелесообразности. Однако, лично как я это вижу.
Если мы только выходим на 23.02 и штыки в землю, "а остальное по результатам переговоров", то:
1. Восстанавливать все расхуяченное мы будем исключительно за власный кошт. Не, конечно каких то денег нам подкинут, правда в основном в виде кредитов, но это все равно - за власный кошт. А поскольку речь идет о десятках, если не сотнях миллиардов долларов, то мы скатываемся по экономике в веселые 90-е
2. Никаких внятных гарантий безопасности нам НИКТО не даст, где вы видели идиотов, которые зная нынешнюю ситуацию подпишут что-то типо "обязуемся ввести войска, если что не так". Политики прагматики, а не за все хорошее, против всего плохого.
3. Года через 2-4, когда армия РФ "почистит перышки и учтет ошибки" - будет повторение банкета, только позиции наши будут уже гораздо хуже, они на своих ошибках тоже учится умеют.
4. Никаких особых инвестиций учитывая 1, 2 и 3 уже не будет, хватит, люди уже "по первому разу" здесь из-за войны бабло потеряли, два раза в такие игры будет играть только идиот.
5. Лично я собирался восстанавливать производство в Харькове, всадил зелени массу как раз в январе-феврале, запускаться в новом цеху собирались. Запустились мля... но на таких раскладах, вот лично я учитывая 1, 2 и 3 - положил на это буй 100%, два раза на одни грабли я наступать не буду, только хардкор, только релокация в Болгарию, хоть там налоги и повыше, но второй раз вложения не похерит бешенный сосед Ваня.
А "минималисты" - ну что же, радуйтесь победе и предполагайте, что Мир навсегда, потому что в глазах хуйло поменялось выражение.


почему Болгария?  есть  тоже подобные планы у партнероа, думают куда
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

амеріканців змінили лише одне в ленд-ліз який використовували для ссср, це викрислили термін дві 5-ть років і поставили безсроковим

Та якби не США нас би вже просто не існувало як країни ! Я не знаю якими словами висловити вдячність цій великій країні.
   
Какое-то дно
Та дайте людині заглянути в очі Хуйлу...
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

Впевнена - що купують. по Кубам - цирк для лохів.

це легко перевіряється по військових подіях
можеш навести приклади що саме засветилось?
я знаю що в них суперпупер гвінтівка Мосіна з'явилась ..



Останнє редагування: 21 травня 2022 22:53:41 від Good-Luck
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

Такие вещи нельзя вслух произносить тем более называть жадибнистю.Не тянет наш герой на Черчиля
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

Та якби не США нас би вже просто не існувало як країни ! Я не знаю якими словами висловити вдячність цій великій країні.
если бы не ЗСУ и реальный героизм военнослужащих! Первый удар приняли на себя далеко не США и миф "три дня на взятие Киева" развенчали не они! Так что отрабатывай свои 15 рублей в другом месте! США реально подвязались и помогают - честь им и хвала!
   
Всю тему не читав але думка така - якщо наші перемелють кацапню до такого стану, що фронт рухне і вони ломануться тупо тікати, то тоді можна в коцапів "на плечах" зайти туди, куди зможемо їх загнати, зупинятися в такому випадку було би смішно (і на Донбасі, і в Криму). Якщо ж будемо вибивати їх в кровопролитних боях за кожну висоту і кожне село, то дійшовши до лінії 23.02 варто подумати що далі робити. ІМНО  B-)
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

если бы не ЗСУ и реальный героизм военнослужащих! Первый удар приняли на себя далеко не США и миф "три дня на взятие Киева" развенчали не они! Так что отрабатывай свои 15 рублей в другом месте! США реально подвязались и помогают - честь им и хвала!

я тобі воєнну тайну відкрию
битви виграються не героізмом а меньшостью пройобів
а героізм одного це як правило пройоб іншого

   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

Якщо ти сильний, прикидайся слабким. Якщо слабий, прикидайся сильним. (Це)
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

я тобі воєнну тайну відкрию
битви виграються не героізмом а меньшостью пройобів
а героізм одного це як правило пройоб іншого
про пройобы сейчас говорить нельзя... Херсон, Мелитополь, Энергодар..
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

если бы не ЗСУ и реальный героизм военнослужащих! Первый удар приняли на себя далеко не США и миф "три дня на взятие Киева" развенчали не они! Так что отрабатывай свои 15 рублей в другом месте! США реально подвязались и помогают - честь им и хвала!

Ти %%нутий ? чи всіх по собі рівняєш ? казьол...
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."


почему Болгария?  есть  тоже подобные планы у партнероа, думают куда
Ну во первых там самые низкие налоги в ЕС, а во вторых - у жены ПМЖ уже, будет директором.
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

В Кремле подают свою версию происходящего так, чтобы к концу войны рассказать россиянам о "победе" в виде захвата Мариуполя и выхода на границы Луганской области, - Арестович

Кроме того, Кремль пытается запустить своих людей во все правительства Европы, чтобы переубедить мир, что Россия и Запад достигли соглашений, а миру опирается только Украина.
   
Вже пишуть в ірландській газеті. Президент України заявив, що тільки переговори можуть закінчити війну.

Ukraine warns only talks can end war as Russia cuts Finland gas

Ukraine’s president says “there are things that can only be reached at the negotiating table”.


https://www.thejournal.ie/ukraine-talks-russia-finland-gas-5770299-May2022/
   
Я думаю, хоч би який апетит був у різних верств нашого населення, я думаю, що найцінніше - зберегти більше людей, військових. Це наша цінність і скарб, як показали результати цього вторгнення", - сказав він в інтерв`ю телекомпанії ICTV, показаному в суботу у форматі телемарафону.

"Не треба бути дуже жадібними щодо цього, хоча це не зовсім справедливо. Справедливо – це коли ми заберемо все… Але є земля, де вони зайшли й окупували, а є земля, де вони вже вкопувалися, глибоко на деяких територіях", - зауважив глава держави.

"Ми повинні дивитися на ціну цієї війни. Все одно все повернеться. Ми зламали хребет одній із найсильніших армій світу. Ми вже це зробили. І психологічно ми це зробили. Вони не стануть на ноги протягом найближчих кількох років", - сказав президент.

Вихід на лінію 23 лютого, за його словами, підіб`є підсумки першого етапу. "А другу частину я хотів би проговорити за столом переговорів. І щоб результатом цієї розмови була справедливість для нас", - сказав Зеленський.
Зеленський не розуміє значення слова, жадібність і запхав його сюди даремно...
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

Такі слова викликають депресію
Особливо у тих, хто в свіжій окупації :(
   
Такі слова викликають депресію
Особливо у тих, хто в свіжій окупації :(

Уныние - смертный грех.

Надо верить. В ЗСУ и в Зеленского.

Все будет хорошо
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

ЗАЄБАЛИ НИТИ.
ЧИТАЙТЕ УВАЖНО І СТАТТІ І ІНТЕРВ'Ю.

ааа иии котик без ногииии

ІДІТЬ У ВІЙСЬККОМАТ, ВОЛОНТЕРТЕ, ПРАЦЮЙТЕ !
Ще раз повторюю - ми не можемо знати всього що зараз розгортається
Є потужна атака західних ЗМІ з купленими кореспондентами
Є прохуйловські політики
Є багато всього.

Віримо у майстерність нашого МЗС. ВСЕ.
   
Про жадібнісь тут недоречно. Якби мова йшла про кубань чи белгород, то так, м не жадібні, нах воно нам тре. Але про свої території гаранту Конституції  таке казати  то дурня.
(tu)Випередила.По писаному, молодець, а тут... :facepalm1:
   
Мені теж. БО найбільша проблема: що робити з ОТИМ ОТ, що зараз населяє Крим ?
Перейняти досвід орків.
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

ЗАЄБАЛИ НИТИ.
ЧИТАЙТЕ УВАЖНО І СТАТТІ І ІНТЕРВ'Ю.

ааа иии котик без ногииии

ІДІТЬ У ВІЙСЬККОМАТ, ВОЛОНТЕРТЕ, ПРАЦЮЙТЕ !
Ще раз повторюю - ми не можемо знати всього що зараз розгортається
Є потужна атака західних ЗМІ з купленими кореспондентами
Є прохуйловські політики
Є багато всього.

Віримо у майстерність нашого МЗС. ВСЕ.


термин жадибность даже мзс  зимбабве не употребил бы
потому строго по бумажке надо читать
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

Об этом сегодня и Портников говорил: только вступление в НАТО даст нам гарантию.
Все остальное - просто отложенная война. Это горькая - но правда.
Тільки так.
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

Уныние - смертный грех.

Надо верить. В ЗСУ и в Зеленского.

Все будет хорошо
Та ми тут в Києві звісно палко віримо, та то несуттєво.
Головне щоб маріупольці і херсонці повірили.
   
Та ми тут в Києві звісно палко віримо, та то несуттєво.
Головне щоб маріупольці і херсонці повірили.

Безусловно. Также как и обитатели Крыма и Донецко-Луганского региона.
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

Я не против вернутся к границам на 22 февраля 2022, + Украиана в ЕС в течении трех лет и не признает Лугандонокрімию + часть стран нам гарантирует территориальную целостность проголосованную в парламентах + помощь оружием.
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

Зеленський не розуміє значення слова, жадібність і запхав його сюди даремно...
Так і запишемо термін не той, а про що тоді 5 сторінок. про  МЗС Зімбабве?
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

Так і запишемо термін не той, а про що тоді 5 сторінок. про  МЗС Зімбабве?

жадность это когда отбираешь чужое
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

Я не против вернутся к границам на 22 февраля 2022, + Украиана в ЕС в течении трех лет и не признает Лугандонокрімию + часть стран нам гарантирует территориальную целостность проголосованную в парламентах + помощь оружием.

Який хитрожопий хохол. Просто взірець хохлізма. Хтось йому має щось гарантувати, допомогати, щоб він міг без великих зусиль на чужому горбу заїхав в свій маленький рай, де бджоли гудуть, вареники в рота залітають самі.

Все намагаються зіскочити і чужими руками вигрести каштани з полум’я. Цей взірець примітивної хитрожопості та хохлізма на рівні дитини 5 років що намагається перехитрити батьків, і є першопричиною сьогоднішньої війни.

Ти можеш оголосити весь список, хто тобі ще щось повинен?

Останнє редагування: 22 травня 2022 03:24:23 від Dobre
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

жадность это когда отбираешь чужое
Жадібність, захланність — (рос. алчность, лат. avaritia, грец. filarguria) — жага до здобування
Зеленський не розуміє значення слова, жадібність
   
Кацапи мають відійти на кордони які займали до 24.02 і більше ніколи не намагатись їх порушити, залишилось знайти механізм їх змусити

а шо с Мариуполем? с Рубежным? оживят убитых и восстановят инфраструктуру?
   
оживят убитых

Есть вариант, при котором это можно сделать?
   
жадность это когда отбираешь чужое
(tu)
   
Жадібність, захланність — (рос. алчность, лат. avaritia, грец. filarguria) — жага до здобування
Зеленський не розуміє значення слова, жадібність
"Розуміє" так як ви...  :D
   
Кацапи мають відійти на кордони які займали до 24.02 і більше ніколи не намагатись їх порушити, залишилось знайти механізм їх змусити
Чому вони мають відійти і чому вони мають не порушувати, якщо вони завжди порушують за першої підходящої нагоди?
   

почему Болгария?  есть  тоже подобные планы у партнероа, думают куда

у половых?

Останнє редагування: 22 травня 2022 09:48:29 від dimec
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

а шо с Мариуполем? с Рубежным? оживят убитых и восстановят инфраструктуру?
А шо с нашими военными? Ты автосейв установишь, или думаешь что у нас ресурс безграничный?
 Почитай про Азов и рейды вертолетчиков. Хс с техникой, ее купить можно, но лётчика с нуля до такого уровня надо готовить минимум семь лет!
 У нас сейчас есть воинские специальности на вес золота. Можно начать получать лэндлиз, но воевать новой техникой будет некому .
 Повторюсь, озвучена вполне реальная программа.
И хорошо что в военно-политическом руководстве страны нет жуковщины, а есть холодный расчёт
   
если бы не ЗСУ и реальный героизм военнослужащих! Первый удар приняли на себя далеко не США и миф "три дня на взятие Киева" развенчали не они! Так что отрабатывай свои 15 рублей в другом месте! США реально подвязались и помогают - честь им и хвала!

Есть версия что все американские инсайды были лично сказаны хуйло во время встречи с американцами незадолго до войны.Тоесть прямо в лоб сказали мы нападем и возьмем Киев за 3 дня.А потом оно все обросло легендамии и загадочностью.А по поводу вашего спора с Бякой,тут 2 в одном.Без героизма вся эта помощь до сраки (пример Афганистан).Как и героизм без оружия и помощи тоже обречен на провал
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

у половых?

сидм ровно на своей заднице
а то повторишь судьбу ишакова. хуесос шариевский
   
Re: Зеленський: "Не треба бути надто жадібними."

А шо с нашими военными? Ты автосейв установишь, или думаешь что у нас ресурс безграничный?
 Почитай про Азов и рейды вертолетчиков. Хс с техникой, ее купить можно, но лётчика с нуля до такого уровня надо готовить минимум семь лет!
 У нас сейчас есть воинские специальности на вес золота. Можно начать получать лэндлиз, но воевать новой техникой будет некому .
 Повторюсь, озвучена вполне реальная программа.
И хорошо что в военно-политическом руководстве страны нет жуковщины, а есть холодный расчёт

ну не щнаю
Буданов и Кулеба два дня назад говорил совершенно иное
а теперь пианино кто начал нести в разные стороны
   
Який хитрожопий хохол. Просто взірець хохлізма. Хтось йому має щось гарантувати, допомогати, щоб він міг без великих зусиль на чужому горбу заїхав в свій маленький рай, де бджоли гудуть, вареники в рота залітають самі.

Все намагаються зіскочити і чужими руками вигрести каштани з полум’я. Цей взірець примітивної хитрожопості та хохлізма на рівні дитини 5 років що намагається перехитрити батьків, і є першопричиною сьогоднішньої війни.

Ти можеш оголосити весь список, хто тобі ще щось повинен?
Та невже?

А що, Литві або Польщі не гарантують захист союзники?

Балтія тільки тому і без війни, що має такі гарантії

В сучасному світі це норма
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія