Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Той хто сидить в кафе і не купив тепловізор - має схильності до содомії

це не консерва, це свіжачок
в мене є 2 аптечки з пломбою + декілька хірургхалатів + бондаж/дрессінг…   кому їх передати? 
Писав nativi, так не відповіла навіть у тлгрм
   
Куда отсылать деньги, чтоб знать, что они не будут украдены? Хоть в кафе и не сижу, жарю картошку дома.
   
Написав xyйню тут патріарх і ти. Гай з першого дня в зсу, шо не ясно?
Пруф?)
   
Ти не знаєш, хто такий Гай?
Ну так поясни, все що я бачу це що він очолює чи зв’язаний з волонтерською організацією, він кадровий воєнний?
   
Гюльчатай, відкрий лічіко?
Бо пан бреше, й не червоніє

Я це пишу не просто так, бо в курсі, як айтішники збирають, на що й за який час
Й да, айтішники вже не дуже довірливі й усіляким "волонтерам" та "хвондам" грошей вже не дають, а збирають під конкретних людей й під конкретні замовлення. Причому цих "конкретних людей" вони знають особисто
Пруф? Про мільйон на коптер?) я про айтішників знаю багато)
   
А
Вже бачу
Гарі, ви ж полюбляєте в кафе сидіти, по словам того ж гая - ви краще б ті гроші віддали волонтерам а не пропили)
Про консерви я б не писав)
   
Куда отсылать деньги, чтоб знать, что они не будут украдены? Хоть в кафе и не сижу, жарю картошку дома.
Є рахунок нацбанку для ЗСУ - там зібрали якщо не помиляюсь 500 млн баксів за три місяці війни - це люди і фірми, можете порахувати скільки дав кожен громадянин України або фірма резидент - в середньому по 50 баксів якщо дітей не рахувати - тому казки про коптер і про простих айтішників залиште для казкарів)
   
Мабуть не треба пост Гая сприймати прямолінійно. Всі розуміють що написав він про те, щоб не забували допомогати.
   
Куда отсылать деньги, чтоб знать, что они не будут украдены? Хоть в кафе и не сижу, жарю картошку дома.
Знайомим які воюють, звісно
   
айти украины за год принесло бюджету украины 5 ярдов баксов
не дратуй ) моя компанія зібрала і купила обладнання вже майже на 300 тис. І це навіть не перший десяток у топі.
тільки тобі не розповідають про це, тому тобі доводиться писати таку дурницю.
   
Й да, айтішники вже не дуже довірливі й усіляким "волонтерам" та "хвондам" грошей вже не дають, а збирають під конкретних людей й під конкретні замовлення. Причому цих "конкретних людей" вони знають особисто
саме так.
   
Куда отсылать деньги, чтоб знать, что они не будут украдены? Хоть в кафе и не сижу, жарю картошку дома.
nativi :)
   
А їбатись з гандонами чи без ?
   
в мене є 2 аптечки з пломбою + декілька хірургхалатів + бондаж/дрессінг…   кому їх передати? 
Писав nativi, так не відповіла навіть у тлгрм

я тебе в личку писала, телеграм дала - куда тебе еще писать? в телеграмме я от тебя не видела ничего. и тебя не видела.
   
Пентагон снабжает ЗСУ
Night vision devices,
 thermal imagery systems, and optics
Tactical secure communications systems;

Где это все?
Мне шо официальным данным не верить?
   
Пентагон снабжает ЗСУ
Night vision devices,
 thermal imagery systems, and optics
Tactical secure communications systems;

Где это все?
Мне шо официальным данным не верить?

як кажуть - мало й не усім.
а у держави нема грошей.
   
як кажуть - мало й не усім.
а у держави нема грошей.
Чому на асфальт знайшли, а на тепловізори ні?
   
Насправді, все вирішується просто

Коломойський, на вкрадені у держави кошти, може забезпечити ЗСУ на 100% тепликами

Поставити йому таку умову

Не забезпечив?

Забрати бізнес. Справа відкрита
   
Пентагон снабжает ЗСУ
Night vision devices,
 thermal imagery systems, and optics
Tactical secure communications systems;

Где это все?
Мне шо официальным данным не верить?



   
Гарі, ви ж полюбляєте в кафе сидіти, по словам того ж гая - ви краще б ті гроші віддали волонтерам а не пропили)
Про консерви я б не писав)

Ти скільки на армію купив? Я на 4 штуки баксів
От купиш на ту ж суму, тоді поговоримо
   
Ти скільки на армію купив? Я на 4 штуки баксів
От купиш на ту ж суму, тоді поговоримо
Ну десь таку ж суму я перерахував на рахунки нацбанку для ЗСУ і біженців, і що? Тут мріяння суммами чи обговорення недолугого поста гая?
   
Ну десь таку ж суму я перерахував на рахунки нацбанку для ЗСУ і біженців, і що? Тут мріяння суммами чи обговорення недолугого поста гая?

ти на мене наїхав, що я за три місяці випив пару раз пиво в барі чи я не зрозумів ще не проснувшись?
   
ти на мене наїхав, що я за три місяці випив пару раз пиво в барі чи я не зрозумів ще не проснувшись?
В сарказм не вмієш?)
   
Насправді, все вирішується просто

Коломойський, на вкрадені у держави кошти, може забезпечити ЗСУ на 100% тепликами

Поставити йому таку умову

Не забезпечив?

Забрати бізнес. Справа відкрита

Кстаті да ! каломойський прикинувся мертвим опосумом і не відсвічує ! І ні у кого до нього жодних питань - всьо шито-крито !
   
40 министров обороны. 40 генеральных штабов  в рамштайне держат ситуацию со снабжение ЗСУ под контролем. Кончайте зрадоебить.
   
каломойський прикинувся мертвим опосумо
Жириновським
   
40 министров обороны. 40 генеральных штабов  в рамштайне держат ситуацию со снабжение ЗСУ под контролем. Кончайте зрадоебить.

Та то хіба ми ?? То онде армія увесь час вимагає щось - то тепліки, то каски.
   
В сарказм не вмієш?)

не догнав спросоння
проїхали)
   
Та то хіба ми ?? То онде армія увесь час вимагає щось - то тепліки, то каски.

я бы на месте армии еще много чего вимагав. радиотехническая и звуковая разведка вещь, связь и информационные системы - чтобы обмен инфой с соседями и по целям быстро шел
мортарки чтобы не вопить что нечем технику бить, кроме тепликов еще пнв надо,
тупой пример - два комплекса на базе hackrf с компом и направленными антеннами много инфы дать могут про противника, а стоит вместе 4к баксов
бпла вместе с бпла ретрансляторами, автоматизированные комплексы стрельбы (какой нибудь пулемет с камерой и сервоприводамии и радиоуправлением, или пушка как на бтр-4, только с удаленным управлением)

то просто чуваки из армии скромные. там можно требовать и требовать

что прикольно - та же информационная система есть , сделанная аэроразведкой - это мегавещь, когда туда инфа из разных источников стекается

Останнє редагування: 22 травня 2022 13:06:56 від sklm
   
если технический спецов подключить - они много прикольных нестандартных схем нарисовать могут

но все пляшет от схем использования и задач, как обычно
   
не дратуй ) моя компанія зібрала і купила обладнання вже майже на 300 тис. І це навіть не перший десяток у топі.
тільки тобі не розповідають про це, тому тобі доводиться писати таку дурницю.

чего не розповидают, наша компашка тоже дополнительно собирает и дает. только это ж компашка а не я
конечно там и кусочек бабла заработанного компашкой на мне :)

Останнє редагування: 22 травня 2022 13:18:32 від sklm
   
Фомочка тебе прислать фото  того, что я отсылал ВСУ? Сратое ты гавно. Ты всегда был сратым зависливым и истеричным гавном. Но фото у меня есть и есть фуповцы, что подтвердят отправку тех же больших количеств тех же турникетов, что спасают жизни на поле боя. Причем мы отпавляем больше всех турникетов. Еще какие-то иглы при лёгочных кровотечениях-тут дочка специалист. А ты редиска гнойный.

Альо, голова.
Хома разведосам, нам та іншим допомогає, передає тепліки, дрони, всякі інші няшки для війни.
Не мели помелом.
Це не прохання.
   
Насправді скоална тема
Я так думаю що люди, які не донатять, але ходять в ресторани роблять таким чином корисну справу
- хоч щось працює і менше безробіття
- податки хоч якісь
- власник ресторану може лонатити на ЗСУ або навіть волонтерити напряму

З іншого боку дивитися не дуже просто як в Києві через місяць після звільнення Бучі є забиті ресторани


П.с. мабуть витрачати на локальні послуги краще ніж на чистий імпорт. - краще хай люди роблять ремонт ніж купують нові айфони зараз
   
Гай неправий. Посиденькі і кафе це хоч яке пожвавлення нашої економіки. Це заробіток кафетярів, постачальників їжі. Це зрештою податки та просто обіг гривні.
Це тил. Який має жити і працювати. Саме для того, щоб ЗСУ теж могли робити свою роботу
А ще це настрій. Відпочинок і вгамування нєрвів теж важлива річ

Щоб один солдат воював, на нього в тилу мають працювати 15 людей в середньому. У тому числі і власники кафешек, які без відвідувачів зароблять рівно нікуя

Сподіваюсь, після війни ми з ним знову перестрінемось десь в красивому місці і ще раз поплаваємо і попірнаємо.
   
большая часть потерь от артиллерии и вертушек, тепловизор никак эту проблему не решит.
американцы уже среагировали, позавчера следующая партия гаубиц пришла укомплектована с контрбатарейными радарами сразу.
будет изменена тактика для ускореного подавления кацапской арты, так шо дело не в кафешках и не в тепловизорах

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія