Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Майбутній уряд Німеччини хоче скасувати візи для молодих росіян до 25 років :peremoga:

так вони зараз якраз повинні бути старими і перевихованими
і виховати своїх дітей, тобто молодь

Та нема їх там - всі втекли.
   
Показати зображення...

Який гидкий гандон. Я серйозно, це перше асоціяція з такою зачісткою
   
Туди поїде молодь з Кавказу, і "обробка" буде знатною "і не язиком".  :-)o
з Кавказу джигіти поїдуть, а зВоронєжа оброблятельки язиком. вистачить всіх.

тут негатив не тому, що та молодь буде небезпечна для німців чи прохуйловська. можливо більшість з них дійсно аполітичні слухачі моргенштернів.
негатив в другому - кожен росіянин "має страждати", ну, в сенсі  мати незручності з візовими волокітами тощо, і знати "за що" це. а так, це ще один якорьок в мозку на користь хуйла - яку б куйню ми не впороли, розслабтеся - "повоняють і забудуть".
   
Пофік на політику це не космополітична. Це пофік на політику. Але це не значить що вони проти як ті кому не пофік скинуть на Київ ядерну бомбу оці космополіти будуть проти чи не будуть з того радіти що хохлів поставили на место


І те що ви називаєте космополітичною українською молоддю, то має іншу назву - ватне бидло. Бо космополілти, наприклад, слухають світову музики а не бидло Моргенштерна, дивляться нетфліск (в оригіналі) а не русобидлосеріали.

Ватность это упоротость на национализме, ура патриотизме и ненависти к тем, кто не разделяет такие взгляды. В этом аспекте, русские нацыки и украинские это братюни. Они и рефлексируют только друг на друга, поддерживая взаимный градус ненависти  :laugh:
   
Скоро "80-летие Великой Победы"  і присутність великої кількісті росіян молодших від 25 років у Берліні та інших німецьких містах буде дуже доречною у цей знаменний час. X(  Думаю із безвізом для них до 25 року встигнуть   :super:
   
нормальна тема (tu) серед молодих кацапів дуже багато опозиційних
   
На самом деле это очень сильный ход. Реально хуйловский режим свою молодежь приграл. Даже топчиновники своих детей. И дать им возможность влиться в цивилизацию довольно таки умно. Вопрос в другом. При достижении 25 лет, безвиза лишать?
ЗЫ ну и Германия может предлагать все что угодно. Но они в ЕС и решать будет ЕС... и думаю та же Польша будет от таких решений не в восторге...
   
 мовные полицаи ФУПа,



хто тебе тримає в українському "концтаборі"?
чого ти не звиздуєш до своїх братів за мовою і розумом?
   
Як варіант можна запопадливо зазирнути їм у вічі або...пожмурукать
і вони відразу зрозуміють, що мали на увазі під своїм ідіотським "можем повторіть"
   
Молодые россияне не имеют ничего общего с хуйло. Скажу даже больше, они более европейские и ментально свободные, чем мовные полицаи ФУПа,  которые на 100% являются советскими людьми.
:facepalm1:  :facepalm: як все занедбано
   
нормальна тема (tu) серед молодих кацапів дуже багато опозиційних
Тоді кацапи свою молодьож будуть посилати в Германію цілими  батальйонами прямо з армійських частин . Вивчати шпилі німецьких соборів .
   
отакої...
ми тут заради безвізу кістьми лягали, революції влаштовували, умови виконували
а кацапам все нашару!
несправедливо! :X
Я так понимаю эта молодежь сразу на машинах  с наклейками На Берлин туда и поедет. А чё такого, Пива попить, немок потрахать да фашистам рожи побить
   
Я так понимаю эта молодежь сразу на машинах  с наклейками На Берлин туда и поедет. А чё такого, Пива попить, немок потрахать да фашистам рожи побить
то не молодьож, то 40+. молодьож в кацапів зовсім інша
   
Я так понимаю эта молодежь сразу на машинах  с наклейками На Берлин туда и поедет. А чё такого, Пива попить, немок потрахать да фашистам рожи побить

   
то не молодьож, то 40+. молодьож в кацапів зовсім інша
та ладно. подивіться хроніки побєдобєсія.
   
та ладно. подивіться хроніки побєдобєсія.
на 140 млн навіть дитсадовців у гімнастьорках можна пару тисяч винайти. і що з того? я ж кажу про переважну більшість 18-25
   
путєнг заїбав уже усю молодь, ті його вже тупо ненавидять і навіть не ховаються.
   
В Україні взагалі ще й досі є російськомовна молодь, а серед молодих арабів є терористи.
   
В Україні взагалі ще й досі є російськомовна молодь, а серед молодих арабів є терористи.
усіх в піч :D
   
усіх в піч :D

Є такі ідеї...  Але є інші методи, трохи більш гуманні...
   
Это потому что мовные патриоты видят только таких же агрессивных мракобесов, которыми сами являются. Это как прогуляться по Нью-Йорку, увидеть грязь, бомжей и крыс и на этом основании сделать космический вывод, что жители Нью-Йорка это крысы и бомжи, которые живут среди гор мусора.

В топіку німці, кацапи молоді. Новий уряд у німців. Все, що хочеш є, крім мови. Але Савентеру так припікає від мови, що навіть сюди її втулив.  :facepalm:
   
Є такі ідеї...  Але є інші методи, трохи більш гуманні...
та то ясно, я жартую. просто дивно як тут реагують на ініціативу зі стартпосту. тут радіти треба! ми приречені вічно жити поруч із кацапами і не мати на кордоні навіть гір… тому будь яка можливість хоча б у майбутньому нормалізувати ситуацію має вітатися… але ніт :(
   
чим швидше кацапи європеїзуються, тим скоріше ми почнемо нормально жити. а це можливо тільки через роботу з кацапською молоддю, бо пенсів вже тільки у піч :D
   
чим швидше кацапи європеїзуються, тим скоріше ми почнемо нормально жити. а це можливо тільки через роботу з кацапською молоддю, бо пенсів вже тільки у піч :D

Да, десь так. Хоча я не оптиміст, це може тривати дуже довго.
   
Да, десь так. Хоча я не оптиміст, це може тривати дуже довго.
та хто каже що буде швидко? але інших варіантів просто не існує. нормалізувати усе можна тільки через роботу з молоддю, хай хоч яка тривала вона не буде
   
надрукують паспортів "молодим" чеченцям та дагестанцям та тисячами завезут їх до Європи
   
нормальна тема (tu) серед молодих кацапів дуже багато опозиційних
ага. (tu)  :laugh:
скоро,зовсім скоро,жителі найвіддаленіших баварських місцевостей пізнають,шо це-лєзгінка о півночі на центальній вулиці
   
ага. (tu)  :laugh:
скоро,зовсім скоро,жителі найвіддаленіших баварських місцевостей пізнають,шо це-лєзгінка о півночі на центальній вулиці
жителі баварських місцевостей бачили вже стільки всього, що тобі й не снилося, тож їх складно буде здивувати якимись лезгінками
   
що тобі й не снилося, тож їх складно буде здивувати якимись лезгінками
чим блеат вас в омериках-конадах годують,шо завжди від наших американських дописувачів віє такою беззастережною і повною певністью свого пункту бачення.
шо кацапйо,шо омериканці,шо кітайці-один х...й-гівно па патичку
   
на 140 млн навіть дитсадовців у гімнастьорках можна пару тисяч винайти. і що з того? я ж кажу про переважну більшість 18-25

Джерело ось цього переважна більшість 18-25 інша? По їх діям (і бездіяльності), по їх смакам, по тому що вони кажуть в соцмережах цього ну ніяк не можна побачити.
   
чим швидше кацапи європеїзуються, тим скоріше ми почнемо нормально жити. а це можливо тільки через роботу з кацапською молоддю, бо пенсів вже тільки у піч :D

Чим швидше в кацапів наступить економічна дупа (до голоду) і вони почнуть один одного вирізати як в 1917, тим швидше ми почнемо нормально жити. На жаль, в цьому напрямку Захід навіть не намагається працювати
   
Чим швидше в кацапів наступить економічна дупа (до голоду) і вони почнуть один одного вирізати як в 1917, тим швидше ми почнемо нормально жити. На жаль, в цьому напрямку Захід навіть не намагається працювати

І не повинен. Це проблеми населення ТАМ.
   
Чим швидше в кацапів наступить економічна дупа (до голоду) і вони почнуть один одного вирізати як в 1917, тим швидше ми почнемо нормально жити. На жаль, в цьому напрямку Захід навіть не намагається працювати
цього не відбудеться ніде крім твоєї фантазії. є фантазії божевільних, а є реальність. в реальності буде тривала політика європеїзації кацапської молоді. щось типу денацифікації, тільки з поправкою на 21-сторіччя
   
цього не відбудеться ніде крім твоєї фантазії. є фантазії божевільних, а є реальність. в реальності буде тривала політика європеїзації кацапської молоді. щось типу денацифікації, тільки з поправкою на 21-сторіччя

Денацифікація без розбомблених міст і Нюрнбергського Трибунулу працювати не може.

Та і взагалі, неможливо реформувати ракову пухлину намагаючись перетворити її клітини в здорові. НЕМОЖЛИВО. В німців в 1930-х було тимчасове божевілля, Орда така була ЗАВЖДИ.

Окрім того, економічна дупа до голоду там настане неодмінно. Скоріше за все вже після війни з нами і в нас буде ще гірше але то таке.
   
До речі. до Ради Європи кацапів повертали з якою метою?
   
Денацифікація без розбомблених міст
у мене на слові «денацифікація» речення не закінчилося. якщо ви будете вихоплювати лише окремі слова, що сподобалися, і якось реагувати на них, тоді краще не витрачатиму час
   
До речі. до Ради Європи кацапів повертали з якою метою?
шоб плюнути їм в нахабний писк,коли  вони почнуть бомбити Україну.
і особисто виразити діпконсьорн-це там мило.

а і таке питання до всіх,риторичне

як там з побудовою демократичного суспільства в Іраку,Афганістані,Лівії?
ето другоє,ясно.
   
у мене на слові «денацифікація» речення не закінчилося. якщо ви будете вихоплювати лише окремі слова, що сподобалися, і якось реагувати на них, тоді краще не витрачатиму час

Оця поправка на 21 століття не спрацює. Вже практика показала що не спрацювала в тій же РФії в 90-ті

 Не можна асоціальну мерзоту навчити бути неасоціальною мерзотою морковкою, лише батіг.
   
Оця поправка на 21 століття не спрацює. Вже практика показала що не спрацювала в тій же РФії в 90-ті

 Не можна асоціальну мерзоту навчити бути неасоціальною мерзотою морковкою, лише батіг.


Це про виборців Зеленського?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія