Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Несправедливий податок на нерухомість

Re: Несправедливий податок на нерухомість
Bit

Цитувати
Світова практика свідчить, що в більшості країн ЄС:

1.Ставка розраховується на основі кадастрової вартості, яка зазвичай менше ринкової вартості.

На Кіпрі та в Греції від оподаткування звільнено недорогу нерухомість, вартістю до 120 тис.євро та до 200 тис. євро відповідно.

У Болгарії, Нідерландах, Словенії та Естонії мінімальна ставка складає 0,1% від вартості нерухомості. Крім того, за ставкою менше 1% (нижній поріг) податки платять власники в Австрії, Іспанії, Італії, Латвії, Люксембурзі, Португалії, Румунії, Фінляндії та Швеції. За фіксованою ставкою 1% від оціночної    вартості сплачують власники житла в Литві. У Бельгії ставка трохи більше -        1,25-2,5%. Найвищі податки в Німеччині та Данії. В цих країнах мінімальна ставка податку становить 2,6 % від оціночної вартості і досягає 10 і 6,4% відповідно. У Берліні мешканець ( власник або орендар) квартири з однією спальнею платить від 200 до 500 євро на рік.

Слід зазначити, що в трьох країнах Євросоюзу ставка визначається у розрахунку на квадратний метр: у Польщі власники платять 0,17 євро за кв.м , у Словаччині - 0,033 євро за кв.м , в Чехії - від 0,08 до 0,4 євро за кв.м на рік.
В польше 3 гр за метр кв налог  :weep: в словакии меньше гривны за метр кв.
Нах сенин закон сделайте как в ЕС.
   
В польше 3 гр за метр кв налог  :weep: в словакии меньше гривны за метр кв.
Нах сенин закон сделайте как в ЕС.


Так що саме не так в проекті Закону???   :D
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

тому що давати він може стільки скільки в нього є. на справедливість розподілу можна кивати. але я наводив вже - якщо наддефіцитній пф розмазати рівним шаром на всіх - вийде 2 тис на пенса, а якщо забрати пряму дотацію з бюджету - трохи менше за 1,5 тис. і це з урахування зборів з валюти, мобільних, авто.
а вимагати з вас буде не він, а місцева влада. якщо оточуючі будуть незгодні - зможете змусити місцеву владу зменшити ставки.
+========================================================================+
Ну, так і я не можу платити більше, ніж маю прибутків!
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість
Bit

Так що саме не так в проекті Закону???
Ты что слепой, в ЕС основная практика это от оценочной стоимости а если привязка к метрам то ставка значительно ниже. Плюс ты сам признал что этот дебильный закон  не сможет работать в германии то есть грубо говоря не соответствует нормам ЕС.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

+========================================================================+
Ну, так і я не можу платити більше, ніж маю прибутків!

ти своєю демагогією підриваєш порохівсько-яценюковський план розквіту України! Ганьба тобі :)!
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість
Bit

Ну, так і я не можу платити більше, ніж маю прибутків!
Та нема что с ними говорить, посмотрите в Польше на наши гривны - 3гр за 1 м/кв. в Словакии 0,5гр м/кв, Чехия от 1,5гр м/кв.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Сотні років тому такого ніде не було. Так шо?   Жити як папуаси? Або козакувати? Ну, повернутися до відкритого бандитизму і рекету.
+=================================================================+
Ну, так і я проти відкритого бандитизму та рекету з боку держави. Бо збільшення податкового тиску - введення нових податків - це і є відкритий бандитизм та рекет! І зустрічати таки дії з боку держави як і личить нащадкам козаків - кулеювлоба митарям та тим, хто пропонує відкритий рекет та бандитизм.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

:lol:   Всі платять податок на нерухомість. Не вигадуй нові системи... Все вже було і перевірялося практикою.
+===============================================================+
Коли це козаки платили податок на нерухомість???
Хай тоді дупутати, митарі та менти виплачують податок на хабарі у розмірі зовнішніх та внутрішніх боргів держави!
   
Та нема что с ними говорить, посмотрите в Польше на наши гривны - 3гр за 1 м/кв. в Словакии 0,5гр м/кв, Чехия от 1,5гр м/кв.

А выродок Сеня хочет в Украине 24 грн. за кв. метр. Сеня наверное страны попутал.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

За нерухомість, як в усіх цивілізованих країнах.   Всі платять.
+==================================================================+
Знов про рибу гроші! Яка причина введення НОВОГО податку. Те, що закордон платить, не є основою для запровадження НОВОГО податку в Україні! Інакше цей уряд піде шляхом азіровського. ЛЮДИ НЕ БУДУТЬ ПЛАТИТИ БІЛЬШЕ, НІЖ ВОНИ МАЮТЬ!
   
А я и как в Словакии 0,5гр м/кв, платить не буду. Я свое жилье приобрел не благодаря государству, а вопреки и дополнительно за него платить не собираюсь.
   
+==================================================================+
Знов про рибу гроші! Яка причина введення НОВОГО податку. Те, що закордон платить, не є основою для запровадження НОВОГО податку в Україні! Інакше цей уряд піде шляхом азіровського. ЛЮДИ НЕ БУДУТЬ ПЛАТИТИ БІЛЬШЕ, НІЖ ВОНИ МАЮТЬ!

Україна збирається в ЄС? Якщо нє, то не платіь взагалі нічого! Кредити вам теж точно ніхто не дасть!
   
А чо ви до Сені доколупались? Він же не пропонує ВР ввести податок на нерухомість, а тільки дати таке право місцевим радам, наскільки я зрозумів.
Я б взагалі дав місцевим радам право вводити будь-які податки.
Отак зразу - БУДЬ-ЯКІ.
І ніхто б не протестував, бо як можна протестувати проти будь-якого податку?  :D (хто розпізнає маніпуляцію, тому печеньку)
   
> Болукан написав:
> Україна збирається в ЄС? Якщо нє, то не платіь взагалі нічого!

Хіба ЄС вимагає податок на нерухомість для вступу?
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Яу це вже набридло....  Всі платять!!!
+===========================================================+
Як це вже набридло... Україна НЕ ПЛАТИТЬ!!! І НІКОЛИ не платила! І, без компенсацій, платити не буде! Наявність компенсацій робить такий податок збитковим.
   
> Болукан написав:
> Україна збирається в ЄС? Якщо нє, то не платіь взагалі нічого!

Хіба ЄС вимагає податок на нерухомість для вступу?

Вимагає реального та збалансованого бюджету. Ще нікому це не вдавалося зробити без податку на нерухомість.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Слід зазначити, що в трьох країнах Євросоюзу ставка визначається у розрахунку на квадратний метр:
у Польщі власники платять 0,17 євро за кв.м , у Словаччині - 0,033 євро за кв.м , в Чехії - від 0,08 до 0,4 євро за кв.м на рік.

Можна пояснити логіку яценюкових ікономістів хіба якось так?

Цитувати
Україна - багата країна.
У нас чорноземи, промисловість, а також співучий народ. Ну і борщ, звісно. І сало.
Тому у нас має бути 1 Євро за квадрат. З усіх.

p.s.
Скільки там в Україні всього квадратних метрів є? Мусить бути статистика  B-)
   
Вимагає реального та збалансованого бюджету. Ще нікому це не вдавалося зробити без податку на нерухомість.

Финансирование ментов и прокуроских увеличивают. ПРОКУРОРСКИХ, которые являются главным источником коррупции в нашей стране. А я должен за это платить? Без реальной борьбы с прокурорской коррупцией?
   
> vkhavr2 написав:
> Яка причина введення НОВОГО податку.

1) компенсувати зменшені інші податки
2) звести доходи бюджету з витратами
3) вводити податки, які розвивають соціальну відповідальність

> ЛЮДИ НЕ БУДУТЬ ПЛАТИТИ БІЛЬШЕ, НІЖ ВОНИ МАЮТЬ!

так, це об'єктивний факт
але ніхто не відміняв соціальну гарантію, що рівень життя людини не буде нижче певного виживального мінімуму
тобто певний мінімальний рівень предмету оподаткування неоподатковується (дохід, нерухомість і т.п.)
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Лично я , если эту дурь примкт, принципиально платить не буду. Соберется Майдан, пойду на Майдан.
+============================================================+
Кулявлоба та його посіпаки отримають кулю в лоба! Українці вже навчені, що коли влада "борзеет", треба йти на Майдан! А народ ВЖЕ озброєний! І будь-яка спроба розігнати народ силою буде мати наслідко збройний опір! Дебіли з влади що, цього не розуміють??? То виходить що ця влада - агент хуйла!
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Без проблем. Тоді ніякого ЄС.   І ніяких більше кредитів!!!! 
+===============================================================+
Що, наявність податку на нерухомість є умовою вступу в ЄС???
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Можна пояснити логіку яценюкових ікономістів хіба якось так?

p.s.
Скільки там в Україні всього квадратних метрів є? Мусить бути статистика  B-)

пояснити можна--дуже гроші треба.
кормова база занепала, отже корову треба більше доїти. Про корм не йдеться.
Взагалі питання значно масштабніше. Тут мова йде про закріпачення населення, при чому наші вчителі в цьому питанні досягли величезних успіхів.
А тепер ще й грозяться , що грошей не дадуть. ніби ми їх про це просимо.
ось цікава стаття про це http://gazeta.dt.ua/business/zanepad-zahidnogo-opodatkuvannya-_.html
а ось статистика http://en.wikipedia.org/wiki/Tax_Freedom_Day
   
Финансирование ментов и прокуроских увеличивают. ПРОКУРОРСКИХ, которые являются главным источником коррупции в нашей стране. А я должен за это платить? Без реальной борьбы с прокурорской коррупцией?


Є ще мілійон пояснень, чому не платити. Але вирішує обрана народом ВР.
   
А выродок Сеня хочет в Украине 24 грн. за кв. метр. Сеня наверное страны попутал.

Он не страны попутал, он рамсы попутал.
   
+===============================================================+
Що, наявність податку на нерухомість є умовою вступу в ЄС???


Реальний бюджет! Знищення корупції у вигляді дотацій та субсидій!
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Просто копіює європейський...
+=================================================+
А нафік привносити в Україну іноземне рабство???
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

+============================================================+
Кулявлоба та його посіпаки отримають кулю в лоба! Українці вже навчені, що коли влада "борзеет", треба йти на Майдан! А народ ВЖЕ озброєний! І будь-яка спроба розігнати народ силою буде мати наслідко збройний опір! Дебіли з влади що, цього не розуміють??? То виходить що ця влада - агент хуйла!

ця влада агент набагато хитрішого ворога, ніж хуйло.
діють правда дещо капарно, зашвидко почали.
   
+=================================================+
А нафік привносити в Україну іноземне рабство???


А нафік Україні йти в ЄС?
   
> Болукан написав:
> Є ще мілійон пояснень, чому не платити. Але вирішує обрана народом ВР.

це не аргумент в дискусії про справедливий податок
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Що, наявність податку на нерухомість є умовою вступу в ЄС???

Цілком можливо. І це нормально. Я прихильник самого факту такого податку.

Але ненормальною є база оподаткування, як на мене.
Не може Яценюк в Нових Петрівцях за свій особняк і баба з-під Новояворівська за свою стару хату платити однакову суму податку.
   
> Болукан написав:
> Є ще мілійон пояснень, чому не платити. Але вирішує обрана народом ВР.

це не аргумент в дискусії про справедливий податок


Досвід країн ЄС - теж не аргумент?
   
> Болукан написав:
> Україна збирається в ЄС? Якщо нє, то не платіь взагалі нічого!

Хіба ЄС вимагає податок на нерухомість для вступу?


Ні, це Болухам вимагає безумовно визнати, що усе запропоноване Кролем є правильним.
   
Ні, це Болухам вимагає безумовно визнати, що усе запропоноване Кролем є правильним.


Нє. Тільки вимоги ЄС та МВФ. Реальний бюджет. Досить прожирати Україну!
   
> pent@gon написав:
> Але ненормальною є база оподаткування, як на мене.
> Не може Яценюк в Нових Петрівцях за свій особняк і баба з-під Новояворівська за свою стару хату платити однакову суму податку.

тоді треба міняти або базу (метраж) або ставку на прогресивну
   
Цілком можливо. І це нормально. Я прихильник самого факту такого податку.

Але ненормальною є база оподаткування, як на мене.
Не може Яценюк в Нових Петрівцях за свій особняк і баба з-під Новояворівська за свою стару хату платити однакову суму податку.

Вирішує місцева влада.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість
v10

Еще раз спрашиваю. Если у меня совершенно нет лишней копейки, как я могу оптимизировать свои затраты? Переселиться в картонную коробку на вокзале? Это и есть конечная цель дебила Сени? Так нахрена мне такой премьер , который работает против меня?
продать большую квартиру и купить меньшую. возможно в пригороде или селе.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

справа не у податку на повітря чи на нерухомість -
справа у тупості податкової системи взагалі!
зараз вона лише сприяє тіньовому бізнесу та
оборудкам, легальний бізнес та людей податками
перенавантажено! ми як були у дупі за зручністю
ведення бізнесу, так і залишаємося!
подібні нововведення лише повільно вбивають
економіку, витісняють людей та бізнес з України!
   
> Болукан написав:
> Досвід країн ЄС - теж не аргумент?

ні
досвід не обгрунтовує справедливість чи несправедливість
   
продать большую квартиру и купить меньшую. возможно в пригороде или селе.

У меня маленькая. У меня нет ни пеньков , ни гольф поля.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість
v10

можно еще ввести налог на право медицинского обслуживания
или образования
че уж...
так их и так платим, только не люди, а предприятия. только все идет в киев, где используется абсолютно неэффективно. поэтому эту часть нужно снижать. поэтому корпоративные налоги надо снижать на эту долю (после ввода медицинского страхования и финансирования школ из местных налогов).
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія