Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Темное будущее электрических машин! Почему электромобили это провал? Плюсы и минусы электромобилей!

шо ? :lol:
у вас шо електрика дешевша ніж в Украіні ?

В мене 10 центів кВт з 12 до 6 ранку чи до 2 дня на вихідні. В інші години десь 41 цент.
   
Ось добре видно в які дні я заряджав. Кожна зарядка вночі коштує десь 5 долларів.

   
Ось добре видно в які дні я заряджав. Кожна зарядка вночі коштує десь 5 долларів.

Показати зображення...
Друже, а яка в тебе була бензинова машина преміум класу перед теслою?
Якщо не секрет?
   
Друже, а яка в тебе була бензинова машина преміум класу перед теслою?
Якщо не секрет?

Були Acura та Infiniti.
   
Були Acura та Infiniti.
Це преміум клас?
Хонда і Нісан...
Я навіть не питаю про моделі.
   
Це преміум клас?
Хонда і Нісан...
Я навіть не питаю про моделі.

Достатньо того що вони вимагали преміальний бензин при цьому показували середні 17.5 (турбо двигун) та 18.5 (3.5 літра двигун) миль на галон (13 літрів на 100 км). Між мною та дружиною середній місячні витрати були 500-600 долларів на бензин.

Останнє редагування: 29 січня 2022 02:02:45 від Dobre
   
Достатньо того що вони вимагали преміальний бензин
А ти думав їздити в ХХІ сторіччі на японській машині на регулярі?
А дизель лити не пробував?
   
Достатньо того що вони вимагали преміальний бензин при цьому показували середні 17.5 (турбо двигун) та 18.5 (3.5 літра двигун) миль на галон (13 літрів на 100 км). Між мною та дружиною середній місячні витрати були 500-600 долларів на бензин.
Ну, друже, хто купує Мерседес, тому похєру на бенз.
Згоден?А ти думав і рибку, і радіо, і одночасно, і з доплатою?
Зара мрія здійснилася?
   
Ну, друже, хто купує Мерседес, тому похєру на бенз.
Згоден?А ти думав і рибку, і радіо, і одночасно, і з доплатою?
Зара мрія здійснилася?

Якщо для когось 6-7 тисяч долларів витрат на бензин кожного року, як в мене було, « похєру», то я за них радий.
   
Якщо для когось 6-7 тисяч долларів витрат на бензин кожного року, як в мене було, « похєру», то я за них радий.
Не моя справа, друже, а скільки ти заробляєш в рік брутто?
   
Не моя справа, друже, а скільки ти заробляєш в рік брутто?

LOL. Достатньо щоб в свій час купити та утримувати не самі дешеві машини в експлуатаціі та не жалітись. Але коли мої витрати на пальне знизились в багато разів, то чому я маю відмовлятись від такого подарунку?
   
LOL. Достатньо щоб в свій час купити та утримувати не самі дешеві машини в експлуатаціі та не жалітись. Але коли мої витрати на пальне знизились в багато разів, то чому я маю відмовлятись від такого подарунку?
Тобто статус і нашару?
Як крадений Мерседес в Албанії?
 (tu)
   
Шось я вже втратив суть суперечки
   
Шось я вже втратив суть суперечки
ФУП це срач (с)
   
пів бака за 15 хв, а що буде через 5 років  :rotate:


   
ФУП це срач (с)

Якщо врахувати, що в стартовому пості було якесь дебільне відео і те, що його обговорювати тут навіть близько не стояло на цих 66 сторінках, то хвуп це не срач, а шизуха натуральна.   :this:
   
Та начебто домовились, що у електромобілей немає майбутнього, бо в Україні немає де заряджати, а там де є, то ціни за кіловат як в Антарктиді.
   
Якщо врахувати, що в стартовому пості було якесь дебільне відео і те, що його обговорювати тут навіть близько не стояло на цих 66 сторінках, то хвуп це не срач, а шизуха натуральна.   :this:
І навіщо ти пишеш в цій шизхухє по 17 дописів на добу?
   

Gartner: 2022 року буде продано 6,4 млн електромобілів — на 25 % більше ніж 2021-го

https://hi-tech.ua/gartner-v-2022-godu-budet-prodano-64-mln-elektromobilej-na-25-bolshe-chem-v-2021-m/
   
Дурні, гілку не читають.
Американський автоконцерн Ford вже обіцяв витратити 30 млрд доларів на електромобілі
до 2025 року, але днями стало відомо, що найближчими роками компанія інвестує ще близько
20 млрд доларів на модернізацію своїх підприємств у заводи з виробництва електромобілів.
   
тесла обігнала дженерал моторз по нет прибутку за 4 квартал  (P)

також тойоту і взагалі всіх по продуктивності,  так так ота старенька фабрика в фрімонті яка була металобрухтом вздючіла саму круту фабрику Toyota в штатах  :gigi:

Last year Tesla’s factory in Fremont, California, produced an average of 8,550 cars a week. That’s more than Toyota Motor Corp.’s juggernaut in Georgetown, Kentucky (8,427 cars a week), BMW AG’s Spartanburg hub in South Carolina (8,343) or Ford Motor Co.’s iconic truck plant in Dearborn, Michigan (5,564), according to a Bloomberg analysis of production data from more than 70 manufacturing facilities.
   
І навіщо ти пишеш в цій шизхухє по 17 дописів на добу?

А є інше місце в укр-тирнеті, де можна на другіх пасмарєть, сєбя показать щось почитати і написати?
На безриб’ї і рак таки риба і мнясо.
   
Та начебто домовились, що у електромобілей немає майбутнього, бо в Україні немає де заряджати, а там де є, то ціни за кіловат як в Антарктиді.

І правельно домовились, бо замість того шоп про ці їхні тролейбуси сперечатися краще б домовилися про брехливий „захист нац.виробника сраковозок Роїсі“ в Україні.
Ось що треба обговорювати в укр-тирнеті, а не проблеми індіанців в далеких шерифських Штатах.
Крутить і вертить всяка газєта Правда/Ізвєстія українськими правдами як хоче.
Через всякі проксі крутить і вертить. І через п’яту і через решту чотири колони свої в Україні.


Останнє редагування: 4 лютого 2022 20:21:40 від abg
   
Дурні, гілку не читають.
Американський автоконцерн Ford вже обіцяв витратити 30 млрд доларів на електромобілі
до 2025 року, але днями стало відомо, що найближчими роками компанія інвестує ще близько
20 млрд доларів на модернізацію своїх підприємств у заводи з виробництва електромобілів.


чи не запізнилися?
   
Та начебто домовились, що у електромобілей немає майбутнього, бо в Україні немає де заряджати, а там де є, то ціни за кіловат як в Антарктиді.
Та є майбутнє.
Всі пересядуть на електрокари.
Колись.
Ти заробиш на Тестаросу і забудеш про ХВУП.
Альфонс купить нову машину, Рено. За рахунонок нової містреси.
Всі інші змінять гуму на своїх лісапетах/самокатак.
Грета Тюнберх почне зніматися в рекламі хутра.
Всіх інших вилікують.
   
Всі інші будуть сидіти мовчки і згадувати які вони були дурні  :laugh:
   
Які потворні оті великі телевізори в авто, фубля. :bueee:
   
Форд призупинив виробництво електричних авто :( не вистача мікросхем

   
Форд призупинив виробництво електричних авто :( не вистача мікросхем

Показати зображення...

мали б нормальних інженерів та вертикальну інтеграцію могли б і далі випускати
   
а тим часом Сенді продовжує розбирати плед


Auto veteran Sandy Munro of Munro & Associates is currently in the process of tearing down and analyzing every aspect of the Model S Plaid, and so far, the expert has been impressed with the vehicle. A recent video posted on the Munro Live YouTube channel showcased the Model S Plaid’s rear motor assembly, and as per one of the team’s experts, the vehicle’s rear cradle and electric drive module are nothing short of a “packaging symphony.”


   
The auto industry is on track to invest half a trillion dollars in the next five years to make the transition to electric vehicles, Wedbush Securities, an investment firm, estimates. That money will be spent to refit and build factories, train workers, write software, upgrade dealerships and more. Companies are planning more than a dozen new electric car and battery factories just in the United States.
“It’s one of the biggest industrial transformations probably in the history of capitalism,” Scott Keogh, chief executive of Volkswagen Group of America, said in an interview. “The investments are massive, and the mission is massive.”

Будущее электрических машин становится все темнее и темнее :)
   
І правельно домовились, бо замість того шоп про ці їхні тролейбуси сперечатися краще б домовилися про брехливий „захист нац.виробника сраковозок Роїсі“ в Україні.
Ось що треба обговорювати в укр-тирнеті, а не проблеми індіанців в далеких шерифських Штатах.
Крутить і вертить всяка газєта Правда/Ізвєстія українськими правдами як хоче.
Через всякі проксі крутить і вертить. І через п’яту і через решту чотири колони свої в Україні.

а ниччо шо в Уркаене работают над херней для космоса которая не подчиняется законам Ньютона???

за базар отвечаю - сам лично видел = сплетни исключены
   
а ниччо шо в Уркаене работают над херней для космоса которая не подчиняется законам Ньютона???

за базар отвечаю - сам лично видел = сплетни исключены
петрику, це ти!?  :lol:
   
петрику, це ти!?  :lol:

теж сподобалось  :laugh:
   
Фіскер Оушн нічо так


Показати зображення...
якби я їздив на такому страшидлі, в мене також був би такий вираз морди ліца  :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія