Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Центральне опалення всьо [ua]

Re: Центральне опалення всьо  [ua]

За описом того, що встановлюється в ГРП.
Ага, а описания просто вывешивают на бигбордах.  :shuffle:
   
Re: Центральне опалення всьо  [ua]

7% это то, что заложено в теории(хотя цифр уже не помню) но если в канал теплотрасы поступают грунтовые воды, а темперература теплоносителя 120/70 то...

А для цього треба культуру виробництва, не брати на роботу алканів за копійки і не красти безбожно з мріями "а вот наші прідут ми тагда і раскрутімся" як це є з більшістю тих керівників теплоенерго.
   
Re: Центральне опалення всьо  [ua]

Ага, а описания просто вывешивают на бигбордах.  :shuffle:
Ніт.
Звичайно ніт.
   
Re: Центральне опалення всьо  [ua]

7% это то, что заложено в теории(хотя цифр уже не помню) но если в канал теплотрасы поступают грунтовые воды, а темперература теплоносителя 120/70 то...

 Я відповів вам, але цю цифру подали не ви, тому моя емоційна відповідь була направлена не проти вас.  :) 
Саме так, теоретично, але фактично - мінімум 50 %!!! По країні більшість теплотрас використовуються без ізоляції, на це просто неможливо дивитись, адже мільярди доларів щорічно вилітають просто в атмосферу без користі!!!
   
Re: Центральне опалення всьо  [ua]

   
Re: Центральне опалення всьо  [ua]

Цілком вірне рішення ! Я вже 13 років користуюсь індивідуальним опаленням. Ні яких проблем ! Коли захотів - увімкнув, коли захотів - вимкнув. Сам можеш регулювати свої витрати на опалення. Красота !
   
Re: Центральне опалення всьо  [ua]

Цілком вірне рішення ! Я вже 13 років користуюсь індивідуальним опаленням. Ні яких проблем ! Коли захотів - увімкнув, коли захотів - вимкнув. Сам можеш регулювати свої витрати на опалення. Красота !

Це так тідьки коли приватний будинок або у вас сусіди, які не вимикають опаленя.
В мурашнику, якщо ви вимкнули опалення, то вас обігрівають сусіди.
В мене є знайомий, який вмикає опалення тільки в великі морози.
   
Re: Центральне опалення всьо  [ua]

Цілком вірне рішення ! Я вже 13 років користуюсь індивідуальним опаленням. Ні яких проблем ! Коли захотів - увімкнув, коли захотів - вимкнув. Сам можеш регулювати свої витрати на опалення. Красота !
За рахунок сусідів. Чмо детектед.
   
Re: Центральне опалення всьо  [ua]

За рахунок сусідів. Чмо детектед.
Дятел. У всих сусідів теж індивідуальне опалення. В нас центральна тепломережа припинила своє існування ще 2008 році. Так що вимикай свій "детектор чма". Він в тебе дає збої.

Останнє редагування: 13 червня 2021 14:21:39 від Влад
   
Re: Центральне опалення всьо  [ua]

Це так тідьки коли приватний будинок або у вас сусіди, які не вимикають опаленя.
В мурашнику, якщо ви вимкнули опалення, то вас обігрівають сусіди.
В мене є знайомий, який вмикає опалення тільки в великі морози.
Живу в 5-ти поверхівці. 4-й поверх, кутова квартира. Так що це скоріше я сусідів опалюю.
   
Re: Центральне опалення всьо  [ua]

Живу в 5-ти поверхівці. 4-й поверх, кутова квартира. Так що це скоріше я сусідів опалюю.

6 поверхонь, тільки 2 на вулицю.
   
Re: Центральне опалення всьо  [ua]

а когда ізносятся газовые турбины , создающие давление , где вы газ будете для индивидуалки брать?
если подход к инфраструктуре такой: раз износилось значит надо нахер выкинуть!

   
Re: Центральне опалення всьо  [ua]

6 поверхонь, тільки 2 на вулицю.
В мене, якщо рахувати "по-ченому" п'ятий поверх. Особливість могу будинку, що в нього є "нульовий" (цокольний поверх), який в обчисленні поверхів будинку не враховується. Тому офіційно в мене 4-й поверх, а по висоті над землею - п'ятий.
   
Re: Центральне опалення всьо  [ua]

а когда ізносятся газовые турбины , создающие давление , где вы газ будете для индивидуалки брать?
если подход к инфраструктуре такой: раз износилось значит надо нахер выкинуть!

укулєло на мєтал здасть. воно все одно непонятне шось, в нього в селі такого не було
   
Re: Центральне опалення всьо  [ua]

а когда ізносятся газовые турбины , создающие давление , где вы газ будете для индивидуалки брать?
если подход к инфраструктуре такой: раз износилось значит надо нахер выкинуть!
А якщо Земля налетить на небесну вісь ? А якщо газ в скважині закінчиться ? А на чому тоді, по-вашому, працювала центральна котельня ? На тому ж самому газі, який качали ті ж самі турбіни. Так що коли б вийшли з ладу турбіни, то котельня зупинилась би в будь-якому випадку.
Ті ж самі турбіни подають газ не тільки населенню, а й на підприємства.

Останнє редагування: 13 червня 2021 14:32:10 від Влад
   
Re: Центральне опалення всьо  [ua]

Дятел. У всих сусідів теж індивідуальне опалення. В нас центральна тепломережа припинила своє існування ще 2008 році. Так що вимикай свій "детектор чма". Він в тебе дає збої.

А, ну так тоді вибачаюсь.
Тоді в принципі це єдиний варіант.
   
Re: Центральне опалення всьо  [ua]

А якщо Земля налетить на небесну вісь ? А якщо газ в скважині закінчиться ?
Ті ж самі турбіни подають газ не тільки населенню, а й на підприємства.

а нашо Україні підприємства ? гей-гоп козаки ботьоки туризм там, пісні, а ну ойті в Києві і все. ну і заробітчанство канєшно



   
Re: Центральне опалення всьо  [ua]

а нашо Україні підприємства ? гей-гоп козаки ботьоки туризм там, пісні, а ну ойті в Києві і все. ну і заробітчанство канєшно

https://www.youtube.com/watch?v=d_RN0CMgyME
Уявіть собі, що таки є. На одному з них, яке споживає газ (хоч не так і багато), я працюю.
   
Re: Центральне опалення всьо  [ua]

Уявіть собі, що таки є. На одному з них, яке споживає газ (хоч не так і багато), я працюю.

Уявіть собі що я знаю.
І уявіть собі що мій пост - гіркий сарказм. Отак.
   
Re: Центральне опалення всьо  [ua]

Я вже колись казав, що якщо на нас нападе Росія, то їй достатньо просто вибомбити в нас інфраструктуру - І ВСЕ.
Одразу  з'являться мільони укулєл, які все те розтягнуть, а гроші на відновлення, які можливо нам нададуть - розікрадуть.
   
Re: Центральне опалення всьо  [ua]

А якщо Земля налетить на небесну вісь ? А якщо газ в скважині закінчиться ? А на чому тоді, по-вашому, працювала центральна котельня ? На тому ж самому газі, який качали ті ж самі турбіни. Так що коли б вийшли з ладу турбіни, то котельня зупинилась би в будь-якому випадку.
Ті ж самі турбіни подають газ не тільки населенню, а й на підприємства.

понимаешь, если инфраструктура если приходит в упадок , то она вся приходит в упадок.
Первым накрылось ЦО, ну его еще добили воры в местной власти ускоренно. А потом начет сыпаться энергосистема. Ведь все электро подстанции , трансформаторы еще со времен ссср.

Скоро у тебя начет гулять частота и автоматика твоего котла будет просто вылетать. 
   
Re: Центральне опалення всьо  [ua]

понимаешь, если инфраструктура если приходит в упадок , то она вся приходит в упадок.
Первым накрылось ЦО, ну его еще добили воры в местной власти ускоренно. А потом начет сыпаться энергосистема. Ведь все электро подстанции , трансформаторы еще со времен ссср.

Скоро у тебя начет гулять частота и автоматика твоего котла будет просто вылетать. 

Ну тоді вони почнуть пічки з цегли класти і дивуватися чого в них плити тріскаються і сусіди п***а дають.
   
Re: Центральне опалення всьо  [ua]

понимаешь, если инфраструктура если приходит в упадок , то она вся приходит в упадок.
Первым накрылось ЦО, ну его еще добили воры в местной власти ускоренно. А потом начет сыпаться энергосистема. Ведь все электро подстанции , трансформаторы еще со времен ссср.

Скоро у тебя начет гулять частота и автоматика твоего котла будет просто вылетать.
Централь опалення в таких містах, як моє, - зло !
1) Коштує дорого.
2) Потребує великих затрат на утримання.
3) Системи опалення в старих будинках не нажають змоги споживачеві регулювати температуру в себе в квартирі.
4) Відключити споживача-неплатника технічно неможливо.

З індивідуальним опаленням я чітко розумію скільки я витрачаю і за що оплачую. Потеплішало на вулиці - автоматика вимкнула бойлер, похолоднішало - ввімкнула.
Холодно мені, чи жарко - я натисканням пари кнопок на термостаті на стіні в кімнаті (навіть не підходячи до бойлера), можу змінити температуру в квартирі.
Можу запрогамувати зниження температури в квартирі, коли я, наприклад, на роботі, чи у від'їзді. За годину до мого повернення з роботи автоматика почне прогрівати квартиру. І, коли я повернусь, вже буде тепло.
Плюсів для споживача дуже багато.

Останнє редагування: 13 червня 2021 14:54:21 від Влад
   
Re: Центральне опалення всьо  [ua]

люди не понимают, что на больших ТЭЦ хоть хоть какая то свобода инженерного маневра. Можно форсунки менять, можно мешать топливои. Можно поднастраиваться под разные виды угля и мазута.
Можно жечь газ, можно мазут, можно мазутом только подсвечивать.


А с индивидуалкой с газовым котлом  такое невозможно. Упало давление, автоматика отключит котёл. Загуляла частота котёл отключится. Особенно когда начинаются снова газовые войны с рашкой после достройки северного потока.
   
Re: Центральне опалення всьо  [ua]

Централь опалення в таких містах, як моє, - зло !
1) Коштує дорого.
2) Потребує велики затрат на утримання.
3) Системи опалення в старих будинках не нажають змоги споживачеві регулювати температуру в себе в квартирі.
4) Відключити споживача-неплатника технічно неможливо.

З індивідуальним опаленням я чітко розумію скільки я витрачаю і за що оплачую. Потеплішало на вулиці - автоматика вимкнула бойлер, похолоднішало - ввімкнула.
Холодно мені, чи жарко - я натисканням пари кнопок на термостаті на стіні в кімнаті (навіть не підходячи до бойлера), можу змінити температуру в квартирі.
Можу запрогамувати зниження температури в квартирі, коли я, наприклад, на роботі, чи у від'їзді. За годину до мого повернення з роботи автоматика почне прогрівати квартиру. І, коли я повернусь, вже буде тепло.
Плюсів для споживача дуже багато.

ты как будто не слышишь. Ты думаешь ты нашел прекрасное индивидуальное решение! супер.
А я пытаюсь пояснить, что если сыпется инфраструктура , то она сыпется вся. 
Сначала закрылись заводы, имеющие свои генерирующие мощности, и сбрасывающие избыточное тепло в общую сеть, чтобы не строить градирни.

ЦО после этого стало дорогим для населения, ок, нет проблем, порезали ЦО. Потом окажется избыточня генерация электричества, начнут выводить блоки АЭС, что уже делают. У тебя загуляет частота. Потом блэкаыты. Погорят трансформаторы. Денег на новые нет.

Ты думаешь ты первый кто через это проходил?  куча стран уже прошла деиндустриализацию
   
Re: Центральне опалення всьо  [ua]

Централь опалення в таких містах, як моє, - зло !
1) Коштує дорого.
2) Потребує великих затрат на утримання.
3) Системи опалення в старих будинках не нажають змоги споживачеві регулювати температуру в себе в квартирі.
4) Відключити споживача-неплатника технічно неможливо.

З індивідуальним опаленням я чітко розумію скільки я витрачаю і за що оплачую. Потеплішало на вулиці - автоматика вимкнула бойлер, похолоднішало - ввімкнула.
Холодно мені, чи жарко - я натисканням пари кнопок на термостаті на стіні в кімнаті (навіть не підходячи до бойлера), можу змінити температуру в квартирі.
Можу запрогамувати зниження температури в квартирі, коли я, наприклад, на роботі, чи у від'їзді. За годину до мого повернення з роботи автоматика почне прогрівати квартиру. І, коли я повернусь, вже буде тепло.
Плюсів для споживача дуже багато.

По пунктах.

1,2. Для кого "дорого" ? для місцевої влади, яка тирить гроші і доводить тепломережу до банкрутства ? І які великі затрати ? рівно ті самі, які витратилися на вдосконалення електросистем, або на переробку газових. Чи ти вважаєш що ті системи не треба обслуговувати ?

3.Ну давай почнемо з того, що терморегулююча система використовується й при ЦО і ти сам можеш нею керувати. Це якщо в тебе по людськи зроблена система опалення, або змодернізована і цю модернізацію зробити - ДУЖЕ ЛЕГКО.Але місцеві влади вкрали у вас гроші і насрали вам у голову -це легше , аніж модернізувати тепломережу під індивідуальний вхід . Це ж стосується й п.4 - це вже на рівні держави робилося, бо беззаконня було вигідне всім і повір мені - зараз у нових будинках з правильною схемою опалення боржників відрізають нафіг, але я знаю лише одну таку людину.
   
Re: Центральне опалення всьо  [ua]

ты как будто не слышишь. Ты думаешь ты нашел прекрасное индивидуальное решение! супер.
А я пытаюсь пояснить, что если сыпется инфраструктура , то она сыпется вся. 
Сначала закрылись заводы, имеющие свои генерирующие мощности, и сбрасывающие избыточное тепло в общую сеть, чтобы не строить градирни.

ЦО после этого стало дорогим для населения, ок, нет проблем, порезали ЦО. Потом окажется избыточня генерация электричества, начнут выводить блоки АЭС, что уже делают. У тебя загуляет частота. Потом блэкаыты. Погорят трансформаторы. Денег на новые нет.

Ты думаешь ты первый кто через это проходил?  куча стран уже прошла деиндустриализацию

 :-B  :-B

і залізниці вопщє не нужні
і самальоти то транспорт для ізбраних
і нафіг нужні оті великі вавтобуси ? бидлу рути хвате
   
Re: Центральне опалення всьо  [ua]

   
Re: Центральне опалення всьо  [ua]

Первым накрылось ЦО, ну его еще добили воры в местной власти ускоренно
Чому  в Вінниці ЦО не лише не накрилось, а чи не щороку міняють  совдепівські магістральні  труби на нові?

Це якщо в тебе по людськи зроблена система опалення, або змодернізована і цю модернізацію зробити - ДУЖЕ ЛЕГКО.
Ну, воно то легко, але бабла треба з когось на це здерти ))
   
Re: Центральне опалення всьо  [ua]

Чому  в Вінниці ЦО не лише не накрилось, а чи не щороку міняють  совдепівські магістральні  труби на нові?

Ну, воно то легко, але бабла треба з когось на це здерти ))

Ну то в Полтаві теж міняють все і все роблять і в нас нормальна система ЦО та ЦГВ. Про гроші на модернізацію я вже казав - останню робили на гроші ЄБРР, зараз гроші дає USAID.
   
Re: Центральне опалення всьо  [ua]

Ну то в Полтаві теж міняють все і все роблять і в нас нормальна система ЦО та ЦГВ. Про гроші на модернізацію я вже казав - останню робили на гроші ЄБРР, зараз гроші дає USAID.
Тим паче, шо за ті гроші, що зараз беруть з юзерів за опалення, там можна  усю систему ЦО з нуля побудувати.)))
   
Re: Центральне опалення всьо  [ua]

Тим паче, шо за ті гроші, що зараз беруть з юзерів за опалення, там можна  усю систему ЦО з нуля побудувати.)))

Ну те саме можна і про електрику сказати, але тарифи наразі надвисокі, це так і з цим треба вже щось робити.
   
Re: Центральне опалення всьо  [ua]

Ну те саме можна і про електрику сказати, але тарифи наразі надвисокі, це так і з цим треба вже щось робити.
Це не тарифи надвисокі, це дохід в  манюпаса наднизький, особливо в пенсів.
Й допоки в нас стабільно 11 лямів пенсів, з цим (тобто низьким доходом) фуй шо кардинально зробиш.
   
Re: Центральне опалення всьо  [ua]

и шоб не было разночтений. Я сторонник горизонтальной разводки и индивидуальных счетчиков на тепло на каждую квартиру при ЦО.
   
Re: Центральне опалення всьо  [ua]

и шоб не было разночтений. Я сторонник горизонтальной разводки и индивидуальных счетчиков на тепло на каждую квартиру при ЦО.
Оце ти розмріявся.
Нехай хоча б біля будинкових лічильників нормальні теплопункти пороблять з автоматичним регулюванням подачі тепла ))
   
Re: Центральне опалення всьо  [ua]

Патамушто ти далбайоб  :gigi:
А может ты  долбоеб. Каким образом может быть ЦО более дешовым чем индивидуальное?
Теплоноситель нужно доставить до конечного потребителя ,а это потери плюс обслуживание магистралей доставки.
   
Re: Центральне опалення всьо  [ua]

Каким образом может быть ЦО более дешовым чем индивидуальное?
Може, якшо будуть палити наприклад не газом,  а якимись брикетами/пелетами.
В квартирі "індивідуал" не  буде ставити твердопаливного котла. :gigi:
   
Re: Центральне опалення всьо  [ua]

Може, якшо будуть палити наприклад не газом,  а якимись брикетами/пелетами.
В квартирі "індивідуал" не  буде ставити твердопаливного котла. :gigi:
Так почему сейчас дешевле отапливатся электроэнергией про помощи кондиционера чем пользуясь ЦО?
   
Re: Центральне опалення всьо  [ua]

Так почему сейчас дешевле отапливатся электроэнергией про помощи кондиционера чем пользуясь ЦО?
Та фуй там  дешевше.
Принаймні двоє моїх знайомих спочатку юзали кондішин зимою на нагрів - й припинили цю забавку взагалі. Кажуть прямо - дорого, нуйогонах.
А зараз ще й тариф на електрику в 2 рази влуплять. Фанати індивідуального електричного опалення лососнуть фуйца.
   
Re: Центральне опалення всьо  [ua]

Та фуй там  дешевше.
Принаймні двоє моїх знайомих спочатку юзали кондішин зимою на нагрів - й припинили цю забавку взагалі. Кажуть прямо - дорого, нуйогонах.
А зараз ще й тариф на електрику в 2 рази влуплять. Фанати індивідуального електричного опалення лососнуть фуйца.

 Цена 1 Гкал 1654грн  в 1 гкал  1163 квтчас значит цена 1 квт час подаваемая  при помощи ЦО 1.422 грн кондиционеры дают тепла в  2-5 раз больше чам потребляют.
Вывод твои знакомые врут или некомпетентны.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія