Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Президент нагородив орденом Лірника!!! :-B

Re: Президент нагородив орденом Лірника!!! :-B

Кого президент наградил орденом Лирныка? :S
   
Re: Президент нагородив орденом Лірника!!! :-B

Кого президент наградил орденом Лирныка? :S

Із 100% гарантією можу повідомити що не тебе.))))
   
Re: Президент нагородив орденом Лірника!!! :-B

Поздоровляю!
   
Re: Президент нагородив орденом Лірника!!! :-B

 :-B
   
Приємно бути в одному ряду із Валерієм Мареничем,Тарасом Петриненком,Едіком Драчем ,Тарасом Компаніченком і сестрами Тельнюк.))) [ua]  (tu)
а ще з багатьма відомими ригами, беркутівцями та іншим непотребом  :D які теж нагороджені таким самим орденом.
   
Re: Президент нагородив орденом Лірника!!! :-B

Серджио. То ваше дело, понятно. Но что проукраинского человека, всеми фибрами души, просто украинца и митця, Президент наградил, то для вас позорно? Его дело принимать или отказаться, но то только его дело. Мы с вами не награждены, чтоб думать о том выборе. Лирник, вы молодец. Очень рад за вас.
   
Re: Президент нагородив орденом Лірника!!! :-B

 :-B
   
Re: Президент нагородив орденом Лірника!!! :-B

Дякую
   
Re: Президент нагородив орденом Лірника!!! :-B

а ще з багатьма відомими ригами, беркутівцями та іншим непотребом  :D які теж нагороджені таким самим орденом.
Та ні, не з ними, а з тими про кого я написав.)))
А взагалі не твоє, кацапське, діло.)))
   
Re: Президент нагородив орденом Лірника!!! :-B

Вы бы Сашко, анонсировали ваши выступы, дочка сказки пишет, хотел бы, чтоб она вас послушала, в плане тренинга.
   
Вітаю!  [ua]
   
Re: Президент нагородив орденом Лірника!!! :-B

Вітаю!  [ua]

Дякую,братіку!
   
Re: Президент нагородив орденом Лірника!!! :-B

Вы бы Сашко, анонсировали ваши выступы, дочка сказки пишет, хотел бы, чтоб она вас послушала, в плане тренинга.

А ви в Києві?
   
Re: Президент нагородив орденом Лірника!!! :-B

.

Останнє редагування: 28 січня 2019 17:54:09 від etochtod
   
Re: Президент нагородив орденом Лірника!!! :-B

А ви в Києві?
так, пане. Майже. Ви бачили її переклади, в вашої темі, колись.  Це творча людина. Доросла за віком, та не за розумом, зараз того донабирає. Не погано набирає,  все глибше їі переклади та казки.  Хочу щоб майстер-клас отримала, за можливістю. Їй буде на користь. Десь буде ваш виступ, завезу, їі послухати, щось може залишиться в неї.

Останнє редагування: 28 січня 2019 17:56:54 від beggy
   
Re: Президент нагородив орденом Лірника!!! :-B

так, пане. Майже. Ви бачили її переклади, в вашої темі, колись.  Це творча людина. Доросла за віком, та не за розумом, зараз того донабирає. Не погано набирає,  все глибше їі переклади та казки.  Хочу щоб майстер-клас отримала, за можливістю. Їй буде на користь. Десь буде ваш виступ, завезу, їі послухати, щось може залишиться в неї.

Як буде виступ в Києві я напишу.
Поки точно знаю 16 лютого в ОХМАТдиті для онкохворих дітей. Але туди вас не пустять.
Буде щось раніше - я скажу на форумі.
   
Re: Президент нагородив орденом Лірника!!! :-B

Сценарист, актор, телеведучий Олександр Власюк (Сашко Лірник) отримав орден "За заслуги" ІІІ ступеня.

- За значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю, - йдеться в указі Президента №14.

 (tu)
да не оставит его вдохновение
   
Re: Президент нагородив орденом Лірника!!! :-B

Якщо на то ваша ласка буде, й не важко занадто, в личку, плиз. Є сумніви, що то ще когось зацикавить.
   
Re: Президент нагородив орденом Лірника!!! :-B
k03

мої щирі вітання
   
Re: Президент нагородив орденом Лірника!!! :-B

Якщо на то ваша ласка буде, й не важко занадто, в личку, плиз. Є сумніви, що то ще когось зацикавить.

Ну тут треба не забути...
Я напишу номер телефону в приват
   
Re: Президент нагородив орденом Лірника!!! :-B

мої щирі вітання
:-B
   
Re: Президент нагородив орденом Лірника!!! :-B

(tu)
да не оставит его вдохновение
:drinks:
   
Re: Президент нагородив орденом Лірника!!! :-B

Вітаю!
   
Re: Президент нагородив орденом Лірника!!! :-B

Сашко, щиро вітаю! Ти дуже багато зробив для малих українців. А для великих ще більше. Сили та наснаги в усіх справах!
   
Re: Президент нагородив орденом Лірника!!! :-B

Дякую!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія