Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хто завтра на майдан?

Re: Хто завтра на майдан?

========================================
Кому шо,а ЗЕленій курці -просо. Тобто Порох... Воно все чекає на "кримінальне переслідування", коли мова вже йде про його Бубочку. :facepalm:    :D  X(
"...От кальсон отказался, выразив протест хриплыми криками: "в очередь, сукины дети, в очередь!"..."  ;)
Для початку Порошенко з Парубієм  - за жарт з амністією 2016 року.
   
Re: Хто завтра на майдан?

З якими гаслами? Під чиїми прапорами? Чи просто так?

Как "просто так"..?

Пидра на табуретку  X(
   
Re: Хто завтра на майдан?

Смисл? Петро в Канаді  :weep: почекай трохи.

Как так?

А кто ж возглавит и вдохновит?
   
Re: Хто завтра на майдан?

Педро не когда не будет презом больше. Его и тогда однотуровым, что он человек Яныка. и всех устроит. Но он залез на табуретку и отдал приказ военной силой задушить мятежников, не согласных. И потом позже сработал второй закон Ньютона - сила действий равна противодействию. зашли кацапы. (ТСК. следственным комитетом Верховной Рады официально установлено, кацапы зашли в время Иловайских событий. Всё что было до.. Были преступные приказы применения армии против собственного народа.
   
Re: Хто завтра на майдан?

Педро не когда не будет презом больше. Его и тогда однотуровым, что он человек Яныка. и всех устроит. Но он залез на табуретку и отдал приказ военной силой задушить мятежников, не согласных. И потом позже сработал второй закон Ньютона - сила действий равна противодействию. зашли кацапы. (ТСК. следственным комитетом Верховной Рады официально установлено, кацапы зашли в время Иловайских событий. Всё что было до.. Были преступные приказы применения армии против собственного народа.

+

Остальное-чушь!
   
Re: Хто завтра на майдан?

Там обережно на Майдані...! Бурба вміє придушувати Майдани, у нього для цього є величезний досвід!


 :laugh:
   
Re: Хто завтра на майдан?

прихильники певної політсили зкентовалися з кацапопропагандонам и у ненавісті до майдану. Епічна гілка

Останнє редагування: 21 листопада 2021 10:48:22 від Agni
   
Re: Хто завтра на майдан?

Если кто и соберётся, нужно провести - народное вече.. Правда надо было ещё вчера организовать штаб, и раздать приглашения на вече профильным министрам, членан наглядовых рад государственных компаний и руководителям.. и бывшим. Лещенко, Кобалев и Ветренко.. на перегонки бы бежали к микрофону.
Ти б ото грамотності повчилося. Тобі б мій шкільний вчитель російської мови поставив одразу б "кол" і викликав би батьків до школи.
   
Re: Хто завтра на майдан?

прихильники певної політсили зкентовалися з кацапопропагандонам и у ненавісті до майдану. Епічна гілка

Ти не плутай хер з пальцем, а Майдан з шоколадним збіговиськом....
   
Re: Хто завтра на майдан?

+================+
Це фотка із завтра?

Ні, це я зеленим уєбанам показую скільки людей підтримують Революцію Гідності і Незалежність України.
А було це пару місяців тому.
   
Re: Хто завтра на майдан?

прихильники певної політсили зкантовалися з кацапопропагандонам и у ненавісті до майдану. Епічна гілка

По-перше, не прихильники певної політсили, а вельмишановні..., по-друге не у ненависті до Майдану, доречи - я завжди з поваги до Майдану пишу про нього з великої літери, чого не можна сказати про вас!
Ну і про головне - мене завжди дратує, коли до Майдану туляться порохоботи, їх треба відректи від нього, вони зрадили Майдану, їх бог це свиня - порошенко!
Тому їх присутність на Майдані не бажана!
   
Re: Хто завтра на майдан?

Ти б ото грамотності повчилося. Тобі б мій шкільний вчитель російської мови поставив одразу б "кол" і викликав би батьків до школи.
Я этнический белорус, пишу и разговариваю часто безграмотно. не обращайте внимание.
   
Re: Хто завтра на майдан?

По-перше, не прихильники певної політсили, а вельмишановні..., по-друге не у ненависті до Майдану, доречи - я завжди з поваги до Майдану пишу про нього з великої літери, чого не можна сказати про вас!
Ну і про головне - мене завжди дратує, коли до Майдану туляться порохоботи, їх треба відректи від нього, вони зрадили Майдану, їх бог це свиня - порошенко!
Тому їх присутність на Майдані не бажана!
(tu)
   
Re: Хто завтра на майдан?

Я этнический белорус, пишу и разговариваю часто безграмотно. не обращайте внимание.

Ти етнічний донбасянин, і таким і сконаєш, навіть як що навчишся грамотно писати. Хоча в твоїй грамотності є величезні сумніви.
Бидло, воно і є бидло.
   
Re: Хто завтра на майдан?

А що сталося?

 Певне потрібно Росії допомогти Україну розхитати із середини, щоб виникла причина ввести війська.  :(
   
Re: Хто завтра на майдан?

Ти етнічний донбасянин, і таким і сконаєш, навіть як що навчишся грамотно писати. Хоча в твоїй грамотності є величезні сумніви.
Бидло, воно і є бидло.
Два диплома с отличием (с видзнакою).. один сССр, второй Украина.
   
Re: Хто завтра на майдан?

По-перше, не прихильники певної політсили, а вельмишановні..., по-друге не у ненависті до Майдану, доречи - я завжди з поваги до Майдану пишу про нього з великої літери, чого не можна сказати про вас!
Ну і про головне - мене завжди дратує, коли до Майдану туляться порохоботи, їх треба відректи від нього, вони зрадили Майдану, їх бог це свиня - порошенко!
Тому їх присутність на Майдані не бажана!
Чия присуність на майдані бажана чи я ні - не у прихильники певної політсили питати. Ви обрали Зеленського в купі з прямими ворогами України. Ніхто цього не забув. Так що вельмишановні прихильники певної політсили, коли ваших обранців будуть судити за державну зраду ви будете не свідками а співучасниками.
   
Re: Хто завтра на майдан?

Чия присуність на майдані бажана чи я ні - не у прихильники певної політсили питати. Ви обрали Зеленського в купі з прямими ворогами України. Ніхто цього не забув. Так що вельмишановні прихильники певної політсили, коли ваших обранців будуть судити за державну зраду ви будете не свідками а співучасниками.

Дурнику, в тебе судилка не виросла. Вас педранутих в три рази менше в Україні ніж людей....
   
Re: Хто завтра на майдан?

Два диплома с отличием (с видзнакою).. один сССр, второй Украина.

   
Re: Хто завтра на майдан?

https://www.youtube.com/watch?v=TXM3esHDRvE
Зачем мне надо, что то Вам доказывать?. Крайний Диплом должен храниться в архиве Министерства Освиты в Киеве. Все знают кто с отличием защищал. Обычные по месту и дипломы сразу, с отличием.. через время, в типографии по особому заказу.. страдал когда первый с отличием.. на работу не брали, нет диплома.. сССр. Привёз справку, что окончил, взяли. Диплом потом.
   
Re: Хто завтра на майдан?

Так що там зараз на Майдані? Хтось має вісті з полів?

І неварто сьогодні спілкуватися з явними вражинами та телепнями. Ігнорувати.
   
Re: Хто завтра на майдан?

Два диплома с отличием (с видзнакою).. один сССр, второй Украина.

Заметно

Курс Истории КПСС ещё не выветрился
   
Re: Хто завтра на майдан?

Чия присуність на майдані бажана чи я ні - не у прихильники певної політсили питати. Ви обрали Зеленського в купі з прямими ворогами України. Ніхто цього не забув. Так що вельмишановні прихильники певної політсили, коли ваших обранців будуть судити за державну зраду ви будете не свідками а співучасниками.

Коли Зе обирали, я був у Канаді, тому слово "прихильники певної політсили" залиште собі, це мене не стосується...! Хоча я вважаю, що  Зе є найкращім президентом з  усього о того( з 90-х) до нього лайна!
Це ви самі придумали про зраду у справі вагнергейту, то самі себе і судіть..., белигкет незалежний нічого не знайшов нового, все було зраджено до Зе!
Бурба є головним кротом, який виконує замовлення на цей шкандаль від порошенко, бо останньому конче потрібно знову до корита!
Ще Бурба нехай краще розповість як він придушував Майдан, як вивозив таємно за вказівкою порошенко суддю Чауса, пора крота вже цього вскрити!
   
Re: Хто завтра на майдан?

Зелепні, можете поржати


   
Re: Хто завтра на майдан?

Я этнический белорус, пишу и разговариваю часто безграмотно. не обращайте внимание.

ты кацап, независимо от этнической принадлежности.
И брехло. Педро у него "отдал приказ задушить несогласных"))
Ононо что. А я думал, что это твои тамбовские братья войнуху нам устроили.
Про фошиздов еще напиши. И про распятых мальчиков.
Блин ну как же одинакова риторика у фашиков кацапских и у наших кликуш типапатриотов.
Наверное сейчас уже только слепому не видно
   
Re: Хто завтра на майдан?

Зе є найкращім президентом з  усього о того( з 90-х)

Доброї коноплі десь дістав!  :super:
   
Re: Хто завтра на майдан?

Заметно

Курс Истории КПСС ещё не выветрился
Первый диплом ПТУ №27 г.Счастье, радиомеханик.. после школы хотелось слезть з шеи родителей и побыстрее деньги зарабатывать. Второй заочно универ, когда уже по факту инженером работал, но не было образования.
   
Re: Хто завтра на майдан?

Хто завтра на майдан?
Ну какой майдан)), только что с магазина. Возле пункта где делают прививки очередь несколько сотен человек. И это у меня в деревне))
   
Re: Хто завтра на майдан?

Доброї коноплі десь дістав!  :super:

Порохоботи гірше за будь яке  Зелье  дістають...  :laugh:
   
Re: Хто завтра на майдан?

И потом позже сработал второй закон Ньютона - сила действий равна противодействию.

В школі вчився?
   
Re: Хто завтра на майдан?

Луг, то... був третій закон Ньютона  :lol:
   
Re: Хто завтра на майдан?

В школі вчився?
Ну третий, подглянул в гугл.. суть дела не меняет. И ещё ФУПчиков проверил на знания.
   
Re: Хто завтра на майдан?

Ну какой майдан)), только что с магазина. Возле пункта где делают прививки очередь несколько сотен человек. И это у меня в деревне))

Какие прививки нах..Майдан- наше фсё...

 :laugh:
   
Re: Хто завтра на майдан?

Зелена та донбаська нелюдь never changes. У 2013-14 році благали Овоча та Хуйла, аби Майдан розчавили російськими танками, зараз те саме.
   
Re: Хто завтра на майдан?

Все, я спати.
Слава Україні!
   
Re: Хто завтра на майдан?

   
Re: Хто завтра на майдан?

Не кто не когда за дарма на майданы не ходил.

 Огласите прейскурант.

 Сколько гривен дадут просто постоять в толпе и сколько за постоять с флагом.
+=================================================+
Якщо ти продажний кацапський пітар, то в Україні ще є люди.
   
Re: Хто завтра на майдан?

Я за то чтобы каждое воскресение на майдане проводили ВЕЧЕ, Приходили профильные министры, руководители державных компаний, члены наглядовых рад. И отчитывались перед микрофоном. Вначале должны всем сказать, какая зарплата и премия за останний месяц, и потом что сделано, что нет. кто помешал, и как будут дальше.
   
Re: Хто завтра на майдан?

Первый диплом ПТУ №27 г.Счастье, радиомеханик.. после школы хотелось слезть з шеи родителей и побыстрее деньги зарабатывать. Второй заочно универ, когда уже по факту инженером работал, но не было образования.

Да пох твои дипломы...Донбассят ство съело тебя изнутри
   
Re: Хто завтра на майдан?

Если кто и соберётся, нужно провести - народное вече.. Правда надо было ещё вчера организовать штаб, и раздать приглашения на вече профильным министрам, членан наглядовых рад государственных компаний и руководителям.. и бывшим. Лещенко, Кобалев и Ветренко.. на перегонки бы бежали к микрофону.
+==================================+
Колорадського жучка тіпає від Майдану!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія