Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

штаты резко смягчают карантин - "экономика страны должны заработать к Пасхе, 12 апреля"

Тут начинают говорить что италия - фейк.
Потому как в прошлом годЕ 68000 смертей связано с... инфлюэнцой.
Просто истерика и новый вирус с его особенностями.
https://www.ijidonline.com/article/S1201-9712(19)30328-5/fulltext
   
Йопт, сам привёл видео в котором губернатор Куомо объяснил что 30,000 вентиляторов будут необходимы через 3 недели и потом спрашивает про логику. :facepalm:
А де ви візьмете до цих 30 000 вентиляторів декілька тисяч реаніматологів?
   
Ось-ось, буквально ж вчора Швондер та Булька істерили, що Трамп не закриває Америку на карантин. А сьогодні вже карантин не потрібен?

заспорим, что никто не ответит. питання про карантин останется открытым :)
   
Тут начинают говорить что италия - фейк.
Потому как в прошлом годЕ 68000 смертей связано с... инфлюэнцой.
Просто истерика и новый вирус с его особенностями.
https://www.ijidonline.com/article/S1201-9712(19)30328-5/fulltext

 (tu)

ковид с его нетипичной пневномией - не фейк.
но вот цифры и вклад интересно оценить

   
хочу еще для истеричек добавить. я хожу на работу каждый день. встречаюсь с людьми ежедневно. моя контора считается эссеншиал сервис. в истерику не впадаю. редька, ты сидишь дома, протираешь штаны годами. тебе лучше не писдеть..
   
Совершенно верно. Разбор полётов неизбежен. Особенно когда предсказания о десятках миллионов трупов не сбудутся.
Мелко взяли. Нужно так - МЫЛИВАРДЫ ТТРУПОВ !! МОРГЕ ЗОБИТЫ !!! АААА.

Демы и Сорос очхорошо заработали..
   
(tu)

ковид с его нетипичной пневномией - не фейк.
но вот цифры и вклад интересно оценить

Не фейк как очередной гриппок и паршивая система здравоохранения Италии.
   
К нам на заводы медицинские отходы от эпидемии COVID начали поступать неделю назад, в запечатанных бочках из стекловолокна.
   
Не фейк как очередной гриппок и паршивая система здравоохранения Италии.
Не довго залишилося чекати, всього пару тижнів. Тоді стане ясно фейк чи не фейк.
   
Тут начинают говорить что италия - фейк.
Потому как в прошлом годЕ 68000 смертей связано с... инфлюэнцой.
Просто истерика и новый вирус с его особенностями.
https://www.ijidonline.com/article/S1201-9712(19)30328-5/fulltext

68к - це за 4 сезони

estimated excess deaths of 7,027, 20,259, 15,801 and 24,981 attributable to influenza epidemics in the 2013/14, 2014/15, 2015/16 and 2016/17

взагалі дійсно, було б доречно порівняти із нинішнім станом справ (однак, треба враховувати те, що ні одна з тих епідемій грипу не стримувалась нинішніми безпрецедентними карантинними заходами)
   
68к - це за 4 сезони

estimated excess deaths of 7,027, 20,259, 15,801 and 24,981 attributable to influenza epidemics in the 2013/14, 2014/15, 2015/16 and 2016/17

взагалі дійсно, було б доречно порівняти із нинішнім станом справ (однак, треба враховувати те, що ні одна з тих епідемій грипу не стримувалась нинішніми безпрецедентними карантинними заходами)

Зачётно ты его припечатал...:)

Пока что в НЙ, несмотря на все меры, смертность в 1.5-2 раза выше, чем при гриппе.
   
К нам на заводы медицинские отходы от эпидемии COVID начали поступать неделю назад, в запечатанных бочках из стекловолокна.


булька, без обиды. я бы тебя в запечатанную бочку посадил за многолетний дешевый писдежь :)
   
все більше сварки трампістів і їх противників нагадують мені війну тупокінечників з гострокінечниками.
   
А де ви візьмете до цих 30 000 вентиляторів декілька тисяч реаніматологів?

После того как подключили больного к вентилятору врач не нужен
   
После того как подключили больного к вентилятору врач не нужен

ну и дурень :facepalm1:
   
булька, без обиды. я бы тебя в запечатанную бочку посадил за многолетний дешевый писдежь :)

Гуанус, без обиды. Ты трусливое пи3дливое банковское чмо. Ты сидишь дома и трясёшься за чужие шекели, бо своих нет. :)
   
(tu)

ковид с его нетипичной пневномией - не фейк.
но вот цифры и вклад интересно оценить
вклад і цифри будемо обговорювати(буде інфа) тільки коли то все скінчиться.Сьогодні всі,включно з головами на горі виключно припускають. Бо ніколи за всю історію СУЧАСНОГО укладу у світі такого не було.Ми живемо власне у час первинності ситуації. Тому і шарпанина влади,істерики населення не стійкого до стресу,безлад і фальшиві рухи, роздолля для скамерів і поле для наживи . Кожен з таких грає у свої звичні ігри на фоні цілком нової ситуації з надією,але не знанням  куди то і його і світ вивезе.
 Тому не дьоргаємся,бо ми тільки можемо слідувати туди де нас верхи пошлють.ну і покритикувати їх тут у інфопросторі. B-)
   
Гуанус, без обиды. Ты трусливое п***а банковское чмо. Ты сидишь дома и трясёшься за чужие шекели, бо своих нет. :)


ну вот обиделся. какой ты ранимый оказывается, мой пернатый друг :)
   
ну и дурень :facepalm1:
ти у нас медик чи у сімї медики ?.Бо у слава жінка власне така.
   
ну вот обиделся. какой ты ранимый оказывается, мой пернатый друг :)

Судя по тому, что ты взбзднул, ты пи3дливое и трусливое банковское чмо. Я прав, гуанус. :)
   
булька, пока ты здесь. может ответишь на вопрос о карантине? ты тут на говно исходил не так давно. сейчас мнение наверное переменил?
   
все більше сварки трампістів і їх противників нагадують мені війну тупокінечників з гострокінечниками.
на цьому стоя і стоятиме світ політборотьби.нічог о нового ще не видумано у тому безкровного.А просте відправлення противників у газенваген -то до диктатури.
   
ти у нас медик чи у сімї медики ?.Бо у слава жінка власне така.

Он в банке работает. :)
   
ти у нас медик чи у сімї медики ?.Бо у слава жінка власне така.

а разве жинка медсестра гарантия того, что чоловик не дурень? славка дурень и фуфлогон невидносно до жинки :)
   
булька, пока ты здесь. может ответишь на вопрос о карантине? ты тут на говно исходил не так давно. сейчас мнение наверное переменил?

Гуанус, я тебе ничего не должен. :)
   
После того как подключили больного к вентилятору врач не нужен

А нічого що це реанімація?
   
а разве жинка медсестра гарантия того, что чоловик не дурень? славка дурень и фуфлогон невидносно до жинки :)

Она врач-анестезиолог. :)
   
После того как подключили больного к вентилятору врач не нужен
А навіщо хворого тоді взагалі під'єднувати до вентилятора, якщо він на ньому так само здохне без нагляду лікаря, як і без вентилятора?
   
Он в банке работает. :)

ты уже я вижу расследование провел. все правильно. мы должны ходить на работу и встречаться с клиентами :) 
   
ты уже я вижу расследование провел. все правильно. мы должны ходить на работу и встречаться с клиентами :) 

Ты сидишь дома. Не пи3ди.
   
Она врач-анестезиолог. :)

да кто угодно. славка дурень и фуфлогон :)
   
В тебе страховка на авто є?
Ти можеж мати авто і легально ним користуватись без страховки?
Є, але страховка на авто не є обов8язкова і тій частині, що стосується мого автомобіля. Обов*язково страхувати тільки щодо заподії щкоди іншим.
У мене повна старховка, якщо що. Але мене ніхто не заставляв. більше того, мене ніхто не заставляв купувати авто. Мене ніхто не штрафує. Я колись тримав одне авто в гаражі і страховку на нього не купував. Не порівнюйте х** з пальцем, не натягуйте сову на глобус, не шукайте на гівні сметани. Обама - кусок соціалістичного лайна, яке приречене на вічне лузерство і пошуки винних. "Соціалізм не спрацював, бо його було замало, якби було багато, то спраціював би", - приблизно так. Прогарма Обамакера обгадилась, тому що було її недостатньо. От якби всіх, а штарафи збільшити, з бюджету добавити, грошей додрукувати, ну тоді точно щось вийшло б.

   
Ты сидишь дома. Не пи3ди.


 :pooh_lol:  не. не сижу. каждый день с 10 до шести в офисе
   
да кто угодно. славка дурень и фуфлогон :)

А ты ссыкливое пи3дливое банковское чмо...:)
   
:pooh_lol:  не. не сижу. каждый день с 10 до шести в офисе

Сидишь ты дома, ссыкунишка. :)
   
хочу еще для истеричек добавить. я хожу на работу каждый день. встречаюсь с людьми ежедневно. моя контора считается эссеншиал сервис. в истерику не впадаю. редька, ты сидишь дома, протираешь штаны годами. тебе лучше не писдеть..
ось і добре.Істерика нікого до добра не доводила....як і бравада. не забувай-всі ми під одним ...ходимо. І у кожного парки вже висучили нитку. тому спокій і продовження свого ритму життя. кому на роботу а кому на сонечко. B-)
   
булька, так что там насчет карантина? что там в вашем пернатом царстве решили?
   
ось і добре.Істерика нікого до добра не доводила....як і бравада. не забувай-всі ми під одним ...ходимо. І у кожного парки вже висучили нитку. тому спокій і продовження свого ритму життя. кому на роботу а кому на сонечко. B-)


так :-B
   
68к - це за 4 сезони

estimated excess deaths of 7,027, 20,259, 15,801 and 24,981 attributable to influenza epidemics in the 2013/14, 2014/15, 2015/16 and 2016/17

взагалі дійсно, було б доречно порівняти із нинішнім станом справ (однак, треба враховувати те, що ні одна з тих епідемій грипу не стримувалась нинішніми безпрецедентними карантинними заходами)
+ наблюдаемый период для последнего сезона (больше всего смертей) - 27 недель, что дает среднюю смертность 130/день. Причем плюс-минус равномерно по все Италии.
Ну понятно - там были свои пики, но не идет ни в какое сравнение с текущей ситуацией

Останнє редагування: 29 березня 2020 18:37:21 від Ersted
   
А ты ссыкливое пи3дливое банковское чмо...:)


ты экран слюной забрызгал. лучше бывшей жене помоги. она у тебя в группе риска :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія