Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Під враженням теми Гонти "На жаль..." хочу запитати... B-)

от зверни увагу- в Німеччині "були страчені та увязнені виконавці репресій, була проведена люстрація", а ти від свого кривдника грошей бажаєш.
Якось не по-дисиденські це..
Тут справа в справедливоті. Якщо СРСР, за повалення котрого я виступав, розвалився то я таки був правий! Чому ж тоді мій зрадник, (і не він один) котрий той злочинний режим захищав, сьогодні отримує від Незалежної України високу пенсію а я мінімалку!?  8-:
   
Хочеш відвести дискусію в сторону й тему перетворити на срач?

Опачки.
Однозначна відповідь на питання чий Крим - це значить перетворення теми в срач?
Твоя відсидка і часті поїздки в кацапію даремно не пройшли.
   
Тут справа в справедливоті. Якщо СРСР, за повалення котрого я виступав, розвалився то я таки був правий! Чому ж тоді мій зрадник, (і не він один) котрий той злочинний режим захищав, сьогодні отримує від Незалежної України високу пенсію а я мінімалку!?  8-:
Тому що його вину не встановлено в законному порядку, себто судом. Ви його позивали?
   
Хочеш відвести дискусію в сторону й тему перетворити на срач?


Який срач ти відповідаєш чий крим  і або йдеш в бан назавжди або залишаєшся на фупі, або невідповідаєш і точно в бан
   
Тому що його вину не встановлено в законному порядку, себто судом. Ви його позивали?
А був хоч один подібний випадок? Не було. Немає закону тому що. Так отож... :shuffle:
От написав на тебе сусід анонімку й ти поїхав етапом в табори. Ти знаєш, що то сусід написав а от добитися покарання негідника неможливо. Немає відповідної статті в КК України. :shuffle:
Судитися із колишніми КДБістами? http://rivnepost.rv.ua/lenta_msgshow.php?id=70603
Марна справа... :facepalm1:

Останнє редагування: 26 серпня 2016 11:20:13 від antik
   
Тут справа в справедливоті. Якщо СРСР, за повалення котрого я виступав, розвалився то я таки був правий! Чому ж тоді мій зрадник, (і не він один) котрий той злочинний режим захищав, сьогодні отримує від Незалежної України високу пенсію а я мінімалку!?  8-:

певно совок ще не розвалився..
   
Тут справа в справедливоті. Якщо СРСР, за повалення котрого я виступав, розвалився то я таки був правий! Чому ж тоді мій зрадник, (і не він один) котрий той злочинний режим захищав, сьогодні отримує від Незалежної України високу пенсію а я мінімалку!?
Тому що ти був не в системі. Як щоб ти був агентом ЦРУ і виконував накази по розвалу совка, то була б  інша справа. А він виконував чиїсь накази, от йому і віддячили. Таким чином навчають нас, тих, хто по молодше: що один в полі не воїн.
   
Який срач ти відповідаєш чий крим  і або йдеш в бан назавжди або залишаєшся на фупі, або невідповідаєш і точно в бан
Так ти ж його наповал б"єш цим питанням  :weep:
   
Антік. не будь жалюгіднім, а будь гідним, відповідай громаді ЧИЙ КРИМ? А по темі .нічого соплі роспускать.. тобі підказали, трубой по голові віддяч....
   
По суті Крим наш. Був. А от в дійсності він під владою тих, чиї там прапори, армія та гроші. Така відповідь влаштовує?
 
   
По суті Крим наш. Був. А от в дійсності він під владою тих, чиї там прапори, армія та гроші. Така відповідь влаштовує?

наш це чий?
бо ти тут за кацапів топиш так щр хєр його знає хто там твої
   
По суті Крим наш. Був. А от в дійсності він під владою тих, чиї там прапори, армія та гроші. Така відповідь влаштовує?

Мутно, таваріщь, мутно.  :S 
   
наш це чий?
бо ти тут за кацапів топиш так щр хєр його знає хто там твої

на зоне его могли сломать и сделать стукачом кгб
   
Ворона вороні, а кебети для сівби ні до чого...

Останнє редагування: 26 серпня 2016 23:51:29 від Гайди До Байди
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія