Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Контрнаступ

Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

Я про це і веду мову. Що не треба усі речі сприймати як данність. Тому що кацапи майстри створення видимості. Поки хтось ту видлимість не попробує за ляжку, як зробив це Пригожин, вирушивши на Москву. І раптом виявилося, що його зупиняти нікому.Кацапи всі сили зконцентрували на захисту Мелітополя, а Москву залишили захищати Байдена, Макрона і Шольца  8-)

 (tu)  :laugh:
   
Re: Контрнаступ

я не военный эксперт, но чисто по физике как по мне, баллостика как раз лучше для сбивания, чем управляемая/программируемая ракета или нет?
просто баллистика - это как кинул камень, он так и летит, то есть легко определять маршрут движения
баллистика летит( а вернее "падает") с очень большой скоростью и для того чтобы ее сбить не достаточно разорваться зенитной ракете по близости (это достаточно для сбитие крылатой ракеты), необходимо прямое попадание в баллистическую ракету
современные баллистические ракеты могут маневрировать на конечном участке
   
Re: Контрнаступ

"ЗСУ побачили що орк сидить самотній у лісі,
тому вирішили його якомога швидше відправити до своїх побратимів на той світ"




   
Re: Контрнаступ

"під Вишневим Василівського району
здетонувала ворожа РСЗВ БМ-27 “Ураган”




   
Re: Контрнаступ

"У районі населеного пункту Гольмівське Донецької області
оператори дронів бригади «Лють» виявили 152-мм російську САУ 2С5 Гіацинт-С,
на яку навели українську реактивну артилерію"




   
Re: Контрнаступ

"Підарський танк знищили касетним боєприпасом.

Локація: Новоселівка Друга, Донецька обл"




   
Re: Контрнаступ

"Запорізький напрямок.
116 механізована бригада знищує станцію контрбатарейної боротьби
біля н.п. Новофедорівка"





   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

"поднимите голову вверх!"
Бойцы ВСУ анонсируют "выборы" с огоньком
   
Re: Контрнаступ

Впервые на видео было запечатлено поражение 2С35 "Коалиция-СВ". Коалиция выжила, но получила повреждения.
   
Re: Контрнаступ

"Я - піхотинець.
Звичайний піхотинець зі штурмовою гвинтцвкою. Це все".


Кулеметник з 47-ї ОМБр "Вано" та його друг солдат "Сірий" розповідають про те, яким чином зараз просувається наступ на південь

   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ
DBA

я не военный эксперт, но чисто по физике как по мне, баллостика как раз лучше для сбивания, чем управляемая/программируемая ракета или нет?
просто баллистика - это как кинул камень, он так и летит, то есть легко определять маршрут движения

Во-первых у атакамс траектория не типичная арка, ракета постоянно меняет курс, определить место пуска радаром не реально (так было задумано), уже на подлете она падает практически вертикально. Во-вторых высота - она бОльшую часть траектории летит на высоте 50 км. Так ее конечно видно радарами хорошо, но даже по бумажкам у с300/с400 потолок для цели 27-35 км (смотря какой тип ракеты). А на конечном участке очень большая скорость и практически вертикальный полет, тут надо выпустить о-о-очень много ракет чтобы иметь более-менее хорошую вероятность сбития. А теперь представь если выпустили сразу несколько атакмс

Поэтому самой лучшей возможностью сбить атакмс - это сразу после старта пока и скорость и высота маленькие… но как я уже говорил тут надо очень быстрая реакция расчетов ПВО и близость к пуску ракеты. Но есть и контрмеры для старта у фронта - запуск дешевых ложных целей, например полузалп града

Поэтому хотя и в теории сбить атакмс можно, при реальной атаке несколькими ракетами сразу цель будет практически поражена 100%

   
Re: Контрнаступ
DBA

https://twitter.com/view/status/1700449254462898543https://twitter.com/view/status/1700449259512836511https://twitter.com/view/status/1700449262020984885

Странно, что пишут о расширении серой зоны на запад от работино, а дипстейт недавно обновил карту наоборот - продвижение кацапов, в некоторых местах на 1.5км
   
Re: Контрнаступ

Поэтому самой лучшей возможностью сбить атакмс - это сразу после старта пока и скорость и высота маленькие… но как я уже говорил тут надо очень быстрая реакция расчетов ПВО и близость к пуску ракеты. Но есть и контрмеры для старта у фронта - запуск дешевых ложных целей, например полузалп града
Кацапи зараз своє ППО близько до фронту чомусь  :shuffle:  не підтягують, і якщо проста наявність атакмс примусить їх це робити то теж буде непогано  :-)o
   
Re: Контрнаступ

Впервые на видео было запечатлено поражение 2С35 "Коалиция-СВ". Коалиция выжила, но получила повреждения.
https://t.me/WarZoneInc/56385

пишуть , що там башта роботизована

робот Фьодор бьється у конвульсіях? :beach:
   
Re: Контрнаступ

https://t.me/Crimeanwind/41841
Ролік прикольний, але мапа України без Криму.
   
Re: Контрнаступ

Странно, что пишут о расширении серой зоны на запад от работино, а дипстейт недавно обновил карту наоборот - продвижение кацапов, в некоторых местах на 1.5км

На какие 1,5 км? Там вся зона выступа с начала лета 10 км. Движение идет на метры, десятки метров, даже не на сотни. А тут сразу 1,5 км кацапы отбили? Нет на дипстейт этого
   
Re: Контрнаступ

https://t.me/voynareal/71535

незрозуміло нічого..
хтось шось стрельнув ,кудись поїхав..
хто знає чим закінчилось маю надію наш підбив тих підарів.
   
Re: Контрнаступ

На какие 1,5 км? Там вся зона выступа с начала лета 10 км. Движение идет на метры, десятки метров, даже не на сотни. А тут сразу 1,5 км кацапы отбили? Нет на дипстейт этого

Мабуть, просто уточнили карту
   
Re: Контрнаступ

На какие 1,5 км? Там вся зона выступа с начала лета 10 км. Движение идет на метры, десятки метров, даже не на сотни. А тут сразу 1,5 км кацапы отбили? Нет на дипстейт этого
он за этот участок говорит

   
Re: Контрнаступ

Мабуть, просто уточнили карту

Я не вижу по дипстейт, что кацапы в р-не Работино отбили 1,5 км.
   
Re: Контрнаступ

он за этот участок говорит

Показати зображення...

Понятно, но это не Работино, а новопокровка
   
Re: Контрнаступ

оператори дронів бригади «Лють» виявили 152-мм російську САУ 2С5 Гіацинт-С,
на яку навели українську реактивну артилерію"[/size][/i]
https://t.me/mysiagin/26437

Це ж ті кацапи навіть не встигли про щось подумати. Сиділи собі, думали, що гарно сховалися. А тут бац - дощ з вольфрамових кульок, і життя припинилося  8-)
   
Re: Контрнаступ

Я не вижу по дипстейт, что кацапы в р-не Работино отбили 1,5 км.

Там контратаки на флангах відбуваються постійно, так доктрина кацапів працює.
   
Re: Контрнаступ
DBA

Понятно, но это не Работино, а новопокровка

 :facepalm1:

А теперь прочитай что я говорил - «на запад от работино»
   
Re: Контрнаступ

Я не вижу по дипстейт, что кацапы в р-не Работино отбили 1,5 км.

Помилково записали в сіру зону 2 посадки

10.09.2023 00:32
Оновлено район Новомайорського. Уточнено лінію фронту біля Новопокровки.
   
Re: Контрнаступ
DBA

Мабуть, просто уточнили карту

Нихера ж себе уточнення - 1.5км. А для чего закрашивали тогда раньше? В общем с нынешним темпом все эти карты по дням и их анализ со стрелочками - херня. Все равно на месте поля сражения ситуация вообще другая. Достаточно заходить раз в 2 недели. Пока не изменится баланс и кацапы не посыпятся
   
Re: Контрнаступ

Помилково записали в сіру зону 2 посадки

10.09.2023 00:32
Оновлено район Новомайорського. Уточнено лінію фронту біля Новопокровки.


Але маленька та приємна ЗРАДА вже підкинута в маси  :zrada:

Странно, что пишут о расширении серой зоны на запад от работино, а дипстейт недавно обновил карту наоборот - продвижение кацапов, в некоторых местах на 1.5км
   
Re: Контрнаступ

А для чего закрашивали тогда раньше?

мізки тобі зафарбувало блєт :facepalm1: . Сіра зона = "статус невідомий"
на діпстейті так написано. І завжди було так. Було невідомо, стало відомо

зі. як же замахали зрадойоби та істерички
   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

кому там контрнаступ повільний
   
Re: Контрнаступ

:facepalm1:

А теперь прочитай что я говорил - «на запад от работино»

Ліво/право теж плутаєш? ))
   
Re: Контрнаступ
DBA

Ліво/право теж плутаєш? ))

Упс, сорян, я с австралии, мы тут вверх тормашками
   
Re: Контрнаступ

Пишут в районе Опытного продвижение
   
Re: Контрнаступ

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія