Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ТОР-3 Ексгібіціоністи ФУПу :)

ТОР-3 Ексгібіціоністи ФУПу  :)

ІМНО:

Nr1 - Турчінафф (заради слави на фупі навіть сраку показав - ну кацапи вони такі - є в них таке)

Nr2 - Слав (до жопи не опустився, трошки зациклився на бетоні, але факт є факт - 2 місце)

Nr3 - Вальтер - хвілосф і алхімік (з цих 3-х найрозумніший таки, але конина робить своє).

Ну й на горизонті підтягуєцця "васхадяща звізда" Білий Хорват, але розрив трішки безнадійний - треба якісь радикальні кроки.



Парі переможців - приз:


   
Re: ТОР-3 Ексгібіціоністи ФУПу  :)

4 Фрилендер показал свою латину, от радости возможности поебаться скоро.  :laugh:
   
Re: ТОР-3 Ексгібіціоністи ФУПу  :)

4 Фрилендер показал свою латину, от радости возможности поебаться скоро.  :laugh:

 :facepalm1:

правильно, переходь на українську, а потім на УКРАЇНСЬКУ ЛАТИНИЦЮ  :)

   
Re: ТОР-3 Ексгібіціоністи ФУПу  :)

без Болукана цей рейтинг до жопи (с). очевидно що наш німецький сокіл на першому місті.
   
Re: ТОР-3 Ексгібіціоністи ФУПу  :)

:facepalm1:

правильно, переходь на українську, а потім на УКРАЇНСЬКУ ЛАТИНИЦЮ  :)

Рагуль сразу мову достал  :weep:
   
Re: ТОР-3 Ексгібіціоністи ФУПу  :)

Это пишет тот, чьи семейные перипетии известны всему форуму? После подробностей и фото латинской беременной невесты я, например, из комментов узнал , что это уже третья или четвертая жена, что была жена -китаянка, собаки -маламуты.  Сам автор в подробностях описывает свои пристрастия - влечение к цветным, некие моменты своего бизнеса - уход от налогов в испании, свои душевные метания: через месяц после приезда невесты скрыться на необитаемом острове.
Ну, и наконец, о необычно ранней беременности своей жены обычно не рассказывают вообще, не то что на форуме.

Так кто у нас тут эксгибиционист?
   
Re: ТОР-3 Ексгібіціоністи ФУПу  :)

Это пишет тот, чьи семейные перипетии известны всему форуму? После подробностей и фото латинской беременной невесты я, например, из комментов узнал , что это уже третья или четвертая жена, что была жена -китаянка, собаки -маламуты.  Сам автор в подробностях описывает свои пристрастия - влечение к цветным, некие моменты своего бизнеса - уход от налогов в испании, свои душевные метания: через месяц после приезда невесты скрыться на необитаемом острове.
Ну, и наконец, о необычно ранней беременности своей жены обычно не рассказывают вообще, не то что на форуме.

Так кто у нас тут эксгибиционист?

Прошу заметить, что жопу я показал в июне, а сейчас уже декабрь почти. Пол года рагуль ходил мучался в злости своей, носил в себе... а через пол года не выдержал, бомбанул пердаком
   
Re: ТОР-3 Ексгібіціоністи ФУПу  :)

Это пишет тот, чьи семейные перипетии известны всему форуму? После подробностей и фото латинской беременной невесты я, например, из комментов узнал , что это уже третья или четвертая жена, что была жена -китаянка, собаки -маламуты.  Сам автор в подробностях описывает свои пристрастия - влечение к цветным, некие моменты своего бизнеса - уход от налогов в испании, свои душевные метания: через месяц после приезда невесты скрыться на необитаемом острове.
Ну, и наконец, о необычно ранней беременности своей жены обычно не рассказывают вообще, не то что на форуме.

Так кто у нас тут эксгибиционист?
ліпше б він сраку показав  :-)o
   
Re: ТОР-3 Ексгібіціоністи ФУПу  :)

Целая многостраничная ветка, где половина форума демонстрирует свои геморройные жопы. Абсолютно без стыда, как в кабинете у проктолога.
Там не нашел ТС эксгибиционистов?
   
Re: ТОР-3 Ексгібіціоністи ФУПу  :)

Рагуль сразу мову достал  :weep:

хромосомний а шо йому костями копчьоних курей понтоватися? чи думаєш шо язьк в жьопе ьієта клута чим мова? :laugh:
   
Re: ТОР-3 Ексгібіціоністи ФУПу  :)

 "через месяц после приезда невесты скрыться на необитаемом острове" - шо, правда?)))
   
Re: ТОР-3 Ексгібіціоністи ФУПу  :)

хромосомний а шо йому костями копчьоних курей понтоватися? чи думаєш шо язьк в жьопе ьієта клута чим мова? :laugh:

О! Первый пришел.

Обидившись на ответ одинокий дрочер про поебаться с латиной, сразу же позвал на подмогу своих братив "застосувавши мовне питання". Такой же глупый рагуляка сразу же клюнул и подтянулся  :weep:
   
Re: ТОР-3 Ексгібіціоністи ФУПу  :)

 ;o
Вроде ж еще не пятница.
   
Re: ТОР-3 Ексгібіціоністи ФУПу  :)

Товагищи, это здесь алхимики показывают жопы?
   
Re: ТОР-3 Ексгібіціоністи ФУПу  :)

О! Первый пришел.

Обидившись на ответ одинокий дрочер про поебаться с латиной, сразу же позвал на подмогу своих братив "застосувавши мовне питання". Такой же глупый рагуляка сразу же клюнул и подтянулся  :weep:

:D та шо тебе так клинить? зі всіх хромосомногаварящіх ти не настільки упоротий кому можна не відповідати. В тебе соображалка правильно працює, тільки не плюй в колодязь з якого пєш воду. І огулци глупих логулєй не будуть лвать твой пєлдак. :D
   
Re: ТОР-3 Ексгібіціоністи ФУПу  :)

Товагищи, это здесь алхимики показывают жопы?
да мешая бетон
   
Re: ТОР-3 Ексгібіціоністи ФУПу  :)

 :weep:
   
Re: ТОР-3 Ексгібіціоністи ФУПу  :)

ну, все ж интереснее -чем про политику
   
Re: ТОР-3 Ексгібіціоністи ФУПу  :)

Вплив коніни на мою геніальність значно перебільшен! :-)o
   
Re: ТОР-3 Ексгібіціоністи ФУПу  :)

Прошу заметить, что жопу я показал в июне, а сейчас уже декабрь почти. Пол года рагуль ходил мучался в злости своей, носил в себе... а через пол года не выдержал, бомбанул пердаком
вроде и часто захожу сюда..но оказывается и не знал шо турч тут жопы показывал :weep:

тут помню харьковского мента на форуме(вот блин вылетел ник с головы)..он кудато пропал...

так тот причиндалы свои показывал  :weep:
   
Re: ТОР-3 Ексгібіціоністи ФУПу  :)

філіал Кємбриджу
   
Re: ТОР-3 Ексгібіціоністи ФУПу  :)

ІМНО:

Nr1 - Турчінафф (заради слави на фупі навіть сраку показав - ну кацапи вони такі - є в них таке)

Nr2 - Слав (до жопи не опустився, трошки зациклився на бетоні, але факт є факт - 2 місце)

Nr3 - Вальтер - хвілосф і алхімік (з цих 3-х найрозумніший таки, але конина робить своє).

Ну й на горизонті підтягуєцця "васхадяща звізда" Білий Хорват, але розрив трішки безнадійний - треба якісь радикальні кроки.



Парі переможців - приз:


https://www.youtube.com/watch?v=SjczOJCsr7I

+10000

спывпадає з моєю думкою.

Ще був один - олдвуд  :gigi:
   
Re: ТОР-3 Ексгібіціоністи ФУПу  :)

 :laugh:
   
Re: ТОР-3 Ексгібіціоністи ФУПу  :)

Я готов поучавствовать в Конкурсе.)))
пс. Не понимаю шо вы так носитесь с той анонимностью)))
Есть форумсиви.ком( форум города Черновцы)--- я там самый неанонимный чувак.
Даже темку создал вчера про Ананимность в интернетах ваших( писал вчера здесь много про заробитчан и в подробностях).
   
Re: ТОР-3 Ексгібіціоністи ФУПу  :)
Svitlana Bykova

ааааааааааааааааааа аааааааа яка гілочка! X(
   
Re: ТОР-3 Ексгібіціоністи ФУПу  :)
Svitlana Bykova

а ексгібіціоністОК - берете до себе?... :shuffle:
   
Re: ТОР-3 Ексгібіціоністи ФУПу  :)

А шо там про коньяк казали? Десь наливають? :-)o
   
Re: ТОР-3 Ексгібіціоністи ФУПу  :)
Svitlana Bykova

А шо там про коньяк казали? Десь наливають? :-)o
волько, коняк - у магазині))))))) ти ж не ніщєброд якийсть, щоб падати комусь на хвіст)
   
Re: ТОР-3 Ексгібіціоністи ФУПу  :)

Маємо нову кандидатуру: sergey1974007

 :pooh_lol:
   
Re: ТОР-3 Ексгібіціоністи ФУПу  :)

волько, коняк - у магазині))))))) ти ж не ніщєброд якийсть, щоб падати комусь на хвіст)
--------------------------------
Ааааа! Копєєєчка до копєєєчкі.... :-)o
   
Re: ТОР-3 Ексгібіціоністи ФУПу  :)

Маємо нову кандидатуру: sergey1974007

 :pooh_lol:

Дякую за Увагу до моєі скромноі Персони)))
   
Re: ТОР-3 Ексгібіціоністи ФУПу  :)

     А-  Ананизмь.  Тьфу,  -Ананимность.
   
Re: ТОР-3 Ексгібіціоністи ФУПу  :)

Маємо нову кандидатуру: sergey1974007

чекай-но!
там десь після Новго Року з самобану підятгнеться Wall.Street.insider,
нарбуавши бабла,
ото порадує нас настирливими розповідями про свою крутизну  :new_russi:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=980313.0
Прошу забанити мене до нового року. Багато роботи. Дякую.
Wall.Street.Insider
   25 вересня 2017
Дякую за увагу.
   
Re: ТОР-3 Ексгібіціоністи ФУПу  :)

чекай-но!
там десь після Новго Року з самобану підятгнеться Wall.Street.insider,
нарбуавши бабла,
ото порадує нас настирливими розповідями про свою крутизну  :new_russi:

 ;o
   
Re: ТОР-3 Ексгібіціоністи ФУПу  :)

Дякую за Увагу до моєі скромноі Персони)))

Я просто випередив тебе!  :pooh_lol:
   
Re: ТОР-3 Ексгібіціоністи ФУПу  :)

ІМНО:

Nr1 - Турчінафф (заради слави на фупі навіть сраку показав - ну кацапи вони такі - є в них таке)



Турчинофф такой же кацап, как я якут.
Всегда давай точную информацио
   
Re: ТОР-3 Ексгібіціоністи ФУПу  :)

Турчинофф такой же кацап, как я якут.
Всегда давай точную информацио

Хто дружній до України має право називатися українцем!  :punish:

   
О мля клапи тріпихающіеся щьокі надулі.
 да пьорніте с бризгамі!
 Я прікрасін і акуенін а некатарие із вас - гавно в адьоже!
 
 Я главний фазан і нарцис панятна?!

   
Re: ТОР-3 Ексгібіціоністи ФУПу  :)

О мля клапи тріпихающіеся щьокі надулі.
 да пьорніте с бризгамі!
 Я прікрасін і акуенін а некатарие із вас - гавно в адьоже!
 
 Я главний фазан і нарцис панятна?!

Показати зображення...

І весь в білому!!!

 X(
   
Re: ТОР-3 Ексгібіціоністи ФУПу  :)

Я главний фазан і нарцис панятна?!
аааа
на ФУПі почалася жостка конкуренція
 :lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія