Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Масло Рошен

Re: Масло Рошен

Йопане мудачйо. :lol:
Вас позвільняють зі служби, пенделем під сраку, і правильно зроблять.
Як можна так безталанно, унило, тупо брехати? І навіщо? Хто в своєму розумі сприйме ваш скульож всерйоз? :weep:
запалав пердак у тупого брехливого порохоскота з відділу піару кнурошена (tu)
   
Re: Масло Рошен

коХве ,скуштував бутерброд з сьомгою та маслом "Рошен".
оцього всього в твоємі віці треба уникати. Уникаєш оподаткування, щоб за ці гроші шкодити свому організму.
   
Re: Масло Рошен

запалав пердак у тупого брехливого порохоскота з відділу піару кнурошена (tu)

Не бреши, зескот :punish:
   
Re: Масло Рошен

Попробовал несколько разных конфет из новогоднего подарка Рошен и был разочарован.Полное говно.Даже как-то удивился этому,потому что многие хвалят и продаётся за пределами Украины
   
Re: Масло Рошен

Не бреши, зескот :punish:
пройдіть у кнурячу сраку. Бігом, я сказав!
   
Re: Масло Рошен

запалав пердак
   
Re: Масло Рошен

Попробовал несколько разных конфет из новогоднего подарка Рошен и был разочарован.Полное говно.
Мітяю не дають спокою лаври костіка-опущєнца. :lol:
Ви іобнулись, порохозалежні.
   
Re: Масло Рошен

Говно ваше масло Рошен. В Метро полно было 36 грн. по акции скидка 50%, никто не брал. :laugh:
Я взяла пару пачек , попробовала - говно говном. Для випечки разве что пойдет :laugh:
Для меня лучшее масло - Молокия, если что.

Я тут спробував пригадати арихметику трохи

Якщо розуміти "36 грн" як базову ціну то по акції "-50%" воно мало би коштувати 18 грн
і ніхто не брав?!  ;o

якщо ж розуміти що "36 грн" як ціну вже по акції "-50%", то базова виходить була 72 грн

тобто в природі десь існує масло Рошен чи то по 36 грн чи то по 72 грн  ;o

мабуть вуха у мене слизькі, локшина не тримається

ну перевірмо ціну в Метро на теє дивне масло
https://metro.zakaz.ua/uk/products/04823077630064/maslo-roshen-200g/
Дива! 46.90 грн

Користуючись термінологією автора: "Гавно ваша брєхня!"

Останнє редагування: 16 січня 2021 12:21:47 від H.Kropp
   
Re: Масло Рошен

вы живете в Сельпо в отделе масло?  ;o
не придурюйтеся, що не розумієте
Що означає фраза "розбирають одразу"?
Що покупці, яких не так і мало у магазині, мали би масово викладати Масло Рашен на касову стрічку. Це було би помітно.
Або. От у нас минулого тижня у Варусі було по акції Масло Харківське.
У холодильнику, у кутку, де розміщалося саме це масло, валялося дві порожніх картонних коробки, і у третій всього пару пачок залишилося.
"Розбирання" очевидне.

Але у мене інше питання. ПЄСдюки, а чому ви масово зробили стійку саме на моє повідомлення?  :lol:
Чому не запитали у Генріха Генріховича, чи не живе він у масляному магазині, де зафіксував "РОЗБИРАННЯ" масла Рашен?
В чому полягало те "розбирання", якому став свідком ваш Генріх, га, ПЄСдюки?  :laugh:
   
Re: Масло Рошен

Мітяю не дають спокою лаври костіка-опущєнца. :lol:
Ви іобнулись, порохозалежні.
палає пердак у тупого брехливого порохоскота з відділу піару кнурошена (tu)
   
Re: Масло Рошен

чому ви масово зробили стійку саме на моє повідомлення?
Тому що ти є знаною, доведеною, дешевою брехухою. І все, що ти говориш, тому звучить трешевим петросянством.
Ваш К.О.
   
Re: Масло Рошен

Ти ж ніби не касир в сільпо і точно не адміністратор щоб знати що продано

Може я помиляюсь , тоді вибач
А ти точно знаєш, що Генріх Генріхович, який зафіксував "розбирання одразу" масла Рашен, працює касиром, або принаймні розкладає товар на полицях супермаркету?
Чомусь питань щодо "розбирання одразу" у тебе не виникло..Чому?
   
Re: Масло Рошен

не придурюйтеся, що не розумієте
Що означає фраза "розбирають одразу"?
Що покупці, яких не так і мало у магазині, мали би масово викладати Масло Рашен на касову стрічку. Це було би помітно.
Або. От у нас минулого тижня у Варусі було по акції Масло Харківське.
У холодильнику, у кутку, де розміщалося саме це масло, валялося дві порожніх картонних коробки, і у третій всього пару пачок залишилося.
"Розбирання" очевидне.

Але у мене інше питання. ПЄСдюки, а чому ви масово зробили стійку саме на моє повідомлення?  :lol:
Чому не запитали у Генріха Генріховича, чи не живе він у масляному магазині, де зафіксував "РОЗБИРАННЯ" масла Рашен?
В чому полягало те "розбирання", якому став свідком ваш Генріх, га, ПЄСдюки?  :laugh:


за нагоди особисто для тебе зроблю фото з нашого Сільпо де цього масла лежить також кнацик, навіть без акції
саме так і було минулої п'ятниці
що це доведе? Що його масово розкупили? Що його мало завезли? Що воно довго лежить?
   
Re: Масло Рошен

Тому що ти є знаною, доведеною, дешевою брехухою. І все, що ти говориш, тому звучить трешевим петросянством.
Ваш К.О.
Ти хараз просто тупо хамиш, як ПЄСдюк мохнорилий звичайний.
   
Re: Масло Рошен

пройдіть у кнурячу сраку. Бігом, я сказав!
  Там вже ти сидиш - причому цілодобово  :lol:  І кукарєкаєш  :D
   
Re: Масло Рошен

Мітяю не дають спокою лаври костіка-опущєнца. :lol:
Ви іобнулись, порохозалежні.

Я просто написал своё мнение.Я вообще конфеты не ем и ребёнку тоже стараюсь давать больше фруктов или что то натуральное,а тут подарил кто то из бабушек и пришлось попробовать.Я не какой-то упоротый который будет обсерать что то только потому что это сделал неприятный мне человек.Те же торты,как то пробовал в гостях и были норм,несмотря на то что я вообще не по сладкому.
   
Re: Масло Рошен

за нагоди особисто для тебе зроблю фото з нашого Сільпо де цього масла лежить також кнацик, навіть без акції
саме так і було минулої п'ятниці
що це доведе? Що його масово розкупили? Що його мало завезли? Що воно довго лежить?
Ти не зрозумів смислу мого поста?
   
Re: Масло Рошен

так себе маселко,конечно.Ну тут другое удивляет,польское молоко в Варусе стоит на 2-3 гривны дороже Яготынского и прочих,но реально вкуснее.Ну как так то  может быть? Логистика,растаможка,вкуснее а стоимость практически такая?
   
Re: Масло Рошен

так себе маселко,конечно.Ну тут другое удивляет,польское молоко в Варусе стоит на 2-3 гривны дороже Яготынского и прочих,но реально вкуснее.Ну как так то  может быть? Логистика,растаможка,вкуснее а стоимость практически такая?

дотації виробникам та експортерам
   
Re: Масло Рошен

Тому що ти є знаною, доведеною, дешевою брехухою.
брехливий порохоскот
   
Re: Масло Рошен

Ти хараз просто тупо хамиш, як ПЄСдюк мохнорилий звичайний.
Констатую факт. І ти добре знаєш, що можу чітко аргументувати його.
Покайся, миросю, вибачся перед спільнотою за багаторічну наглу брехню - це єдиний достойний вихід для тебе.
   
Re: Масло Рошен

Ти не зрозумів смислу мого поста?

звісно зрозумів
що ти протягом значного часу стояла контролювала всі "касові стрічки" на предмет чи викладують на них масово саме це масло
що ж тут незрозумілого
   
Re: Масло Рошен

взагалі марність таких суперечок очевидна
ну от років з 10 чи більше тому сказали що "Волошкове Поле" належить відвертому ригові
з тих пір я їхню продукцію жодного разу не купив
як і Конті

але я не кажу що продукція та лайно
   
Re: Масло Рошен

звісно зрозумів
що ти протягом значного часу стояла контролювала всі "касові стрічки" на предмет чи викладують на них масово саме це масло
що ж тут незрозумілого
Нє
У який спосіб Генріх генріхович визначив "розбирання одразу" масла Рашен?
   
Re: Масло Рошен

взагалі марність таких суперечок очевидна
ну от років з 10 чи більше тому сказали що "Волошкове Поле" належить відвертому ригові
з тих пір я їхню продукцію жодного разу не купив
як і Конті

але я не кажу що продукція та лайно
а кнурошен пальмове лайно
   
Re: Масло Рошен

Я не какой-то упоротый который будет обсерать что то только потому что это сделал неприятный мне человек
Я теж на те сподівався. Але тут зазвучали твої слова в унісон с форумними клікушами юродивими.
Не треба бути експертом чи гурманом, щоб знати і розуміти - в сегменті масово доступної кондитерки продукція рошену - номер один. То не елітний продукт, просто нормальний доступний харч, цілком годний до споживання. Мене приваблює те, що навіть беручи щось нове - можна бути певним, що воно не виявиться лайном.
Не сподобатись - може, може не підійти на мій смак, але і тільки.
Іншого такого виробника я не знаю, хоча окремі хороші речі трапляються і в інших.
   
Re: Масло Рошен

взагалі марність таких суперечок очевидна
ну от років з 10 чи більше тому сказали що "Волошкове Поле" належить відвертому ригові
з тих пір я їхню продукцію жодного разу не купив
як і Конті

але я не кажу що продукція та лайно

Просто тому що Ви - не тупе п***а брехло, як зе-скот. Тому що стверджувати, що це спред, а не масло можна тільки після експертизи, яку ТС не має. А значить - він тупо бреше.
   
Re: Масло Рошен

стверджувати, що це спред, а не масло можна тільки після експертизи
а стверджувати, що це масло, а не спред, можна без усякої експертизи :lol:
   
Re: Масло Рошен

а кнурошен пальмове лайно

іди в жопу
   
Re: Масло Рошен

в сегменті масово доступної кондитерки продукція рошену - номер один. То не елітний продукт, просто нормальний доступний харч, цілком годний до споживання
пальмове лайно
   
Re: Масло Рошен

іди в жопу
там Бяка стирчить безвилазно :weep:
   
Re: Масло Рошен

Я теж на те сподівався. Але тут зазвучали твої слова в унісон с форумними клікушами юродивими.
Не треба бути експертом чи гурманом, щоб знати і розуміти - в сегменті масово доступної кондитерки продукція рошену - номер один. То не елітний продукт, просто нормальний доступний харч, цілком годний до споживання. Мене приваблює те, що навіть беручи щось нове - можна бути певним, що воно не виявиться лайном.
Не сподобатись - може, може не підійти на мій смак, але і тільки.
Іншого такого виробника я не знаю, хоча окремі хороші речі трапляються і в інших.

дешевий сегмент цукерок у них як і у всіх - на аспартані замість цукру
це бренд і не елітний і не дешманський
просто нормальний
   
Re: Масло Рошен

що це доведе? Що його масово розкупили? Що його мало завезли? Що воно довго лежить?
спробуй увімкнути елементарну логіку
зараз по всіх супермаркетах - масові акції на ковбасу, масло, навіть молоко суперстерилізації, на кефір теж
Наприклад, як я вище писала, масло Харківське, до речі досить пристойне, у Варусі по 27 гривень за пачку.
Закінчиться акція на Харківське - почнеться нова акція на якесь інше. Всю осінь і зиму так було.
А тепер питання. За факту загальної незаможності Українців - хто братиме масло Рашен по 52 гривні за пачку при наявності вдвічі дешевшого і жодним чином щонайменше не гіршого ?
На кого розраховані ці казочки про собак і таксистів?
   
Re: Масло Рошен

там Бяка стирчить безвилазно :weep:

ти як отой пес на цепу
йому сумно і він оббріхує все що рухається мимо двору
   
Re: Масло Рошен

а стверджувати, що це масло, а не спред, можна без усякої експертизи :lol:
:lol:  (tu)
але тільки у разі якщо йдеться про масло Рашен
   
Re: Масло Рошен

Я теж на те сподівався. Але тут зазвучали твої слова в унісон с форумними клікушами юродивими.
Не треба бути експертом чи гурманом, щоб знати і розуміти - в сегменті масово доступної кондитерки продукція рошену - номер один. То не елітний продукт, просто нормальний доступний харч, цілком годний до споживання. Мене приваблює те, що навіть беручи щось нове - можна бути певним, що воно не виявиться лайном.
Не сподобатись - може, може не підійти на мій смак, але і тільки.
Іншого такого виробника я не знаю, хоча окремі хороші речі трапляються і в інших.

Ну хз.Я же говорю что я не по сладостям и ем их крайне редко.Жена иногда покупает чернослив,курагу,инжир в шоколаде хз какого производителя и хз по какой цене,но не космос точно.Там просто норм шоколад и натуральные сухофрукты.Вполне сьедобно и полезно.Те же шоколадки Милка тоже вполне приличные по крайней мере по вкусу и цена обычная.А тут раз в 100 лет попробовал рошеноские конфеты и как-то совсем не зашло.Причем я из принципа пробовал разные в надежде что попадется что то вкусное.Одна там какая-то была более менее вкусная по вкусу напоминающая сникерс.Что то вроде карамель в шоколаде кажется в синей обертке
   
Re: Масло Рошен

дешевий сегмент цукерок у них як і у всіх - на аспартані замість цукру
це бренд і не елітний і не дешманський
просто нормальний
Так.
Але навіть елементарні карамельки у них - смачні, бо якісні ароматизатори і пристойна технологія виробництва. До речі, не зовсім розумію, як можна виготовити карамельки не з цукру. ;)
   
Re: Масло Рошен

Ну хз.Я же говорю что я не по сладостям и ем их крайне редко.Жена иногда покупает чернослив,курагу,инжир в шоколаде хз какого производителя и хз по какой цене,но не космос точно.Там просто норм шоколад и натуральные сухофрукты.Вполне сьедобно и полезно.Те же шоколадки Милка тоже вполне приличные по крайней мере по вкусу и цена обычная.А тут раз в 100 лет попробовал рошеноские конфеты и как-то совсем не зашло.Причем я из принципа пробовал разные в надежде что попадется что то вкусное.Одна там какая-то была более менее вкусная по вкусу напоминающая сникерс.Что то вроде карамель в шоколаде кажется в синей обертке

А теперь попробуй перевернуть ту Милку и прочитать состав  :fool:  А потом что-то вякать в сторону рошена :))) Хотя - ты сможешь, я верю :)))
   
Re: Масло Рошен

Кудись ТС сдуло - мабудь робить експертизу масла, бо ж брехуном бути не хоче  :pooh_lol:
   
Re: Масло Рошен

при наявності вдвічі дешевшого і жодним чином щонайменше не гіршого ?
Брррехуха. :lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія