Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

За впровадження в шкільну програму вивчення наукової теорії Креаціонізму

Нечего там возражать.
Это просто бред сивой кобылы.
Круто!
Яку маєте освіту, юначе?  B-)

Можете конкретно, поабзацно заперечити?
Чи лише: "...етого нє может бить, патаму, что бить етава нє может!.."

Останнє редагування: 16 серпня 2018 18:39:19 від MAG
   
Бог сотворив Матерію і дав закони діалектики. Далі пішов саморозвиток з епізодичними втручаннями Світового розуму (Бога) для задавання напрямків розвитку/еволюції.
Чому не так? B-)

 Из чего это следует? И кто в таком случае создал Бога?
   
гіпотез може бути 10ки
варто звертати увагу лише на ті по яких є фактаж
наразі це лише теорія еволюції
...яка не пояснює ні етики, ні моралі

Коротше кажучи:
ми знаємо тільки те, що нічого не знаємо(с)

Але креаціоністи це визнають прямо, а дарвіністи-матеріалісти -  приховано :)
   
Из чего это следует? И кто в таком случае создал Бога?
Найпростіше мені запитати, а хто створив Матерію?
Але я скажу інакше.
Ми на стадії розвитку аналогічному утробному розвитку людини. А наші оці суперечки анологічні тому, якби діти в утробі філософствували на тему чи буває життя поза утробою?
Скоро "народження"/т.зв.Кінець Світу, тоді все і дізнаємось. Нині достатньо знати, що ми існуємо і ЩОСЬ БУДЕ.  B-) 
   
Бог сотворив Матерію і дав закони діалектики. Далі пішов саморозвиток з епізодичними втручаннями Світового розуму (Бога) для задавання напрямків розвитку/еволюції.
Чому не так? B-)

та можна вигадувати все що завгодно. ти не чим не обмежений
   
...яка не пояснює ні етики, ні моралі

Коротше кажучи:
ми знаємо тільки те, що нічого не знаємо(с)

Але креаціоністи це визнають прямо, а дарвіністи-матеріалісти -  приховано :)

не так
ми знаємо лише те що знаємо
   
Я за свободу освіти. Нехай буде.
   
Найпростіше мені запитати, а хто створив Матерію?
Але я скажу інакше.
Ми на стадії розвитку аналогічному утробному розвитку людини. А наші оці суперечки анологічні тому, якби діти в утробі філософствували на тему чи буває життя поза утробою?
Скоро "народження"/т.зв.Кінець Світу, тоді все і дізнаємось. Нині достатньо знати, що ми існуємо і ЩОСЬ БУДЕ.  B-) 

 Я ж не спрашиваю, что проще, я спрашиваю из чего это следует и откуда в таком случае взялся Бог?
   
та можна вигадувати все що завгодно. ти не чим не обмежений
Критичний аналіз і врахування всієї інформації є запорукою упішного руху по Спіралі Розвитку/по Шляху Пізнання/ тощо.  B-)

p.s.Я не вигадую, я опираюсь на узагальнення  відомої мені і людству інформації.
   
Я ж не спрашиваю, что проще, я спрашиваю из чего это следует и откуда в таком случае взялся Бог?
--------------------------------------
 Дурне питання. Творець має позасистемне походження,за межами нашего Всесвіту. Це ти питаєш у зозулі в дерев'яних часах,як звати тітку часовщика? B-)  Але навіть це незрівнянно...
   
Я ж не спрашиваю, что проще, я спрашиваю из чего это следует и откуда в таком случае взялся Бог?
Ну почитайте Гіпотезу, я там намагаюсь дати відповідь на це не просте питання.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=788207.0
   
--------------------------------------
 Дурне питання. Творець має позасистемне походження,за межами нашего Всесвіту. Це ти питаєш у зозулі в дерев'яних часах,як звати тітку часовщика? B-)  Але навіть це незрівнянно...

 Тоесть Бог может существовать без того, чтобы его кто-то создал? Правильно? Почему тога материя и эволюция не могут существовать без того чтобы быть кем-то созданными?
   
не так
ми знаємо лише те що знаємо
Це початкова стадія (середня школа)
А вища - див.вище :)
   
--------------------------------------
 Дурне питання. Творець має позасистемне походження,за межами нашего Всесвіту. Це ти питаєш у зозулі в дерев'яних часах,як звати тітку часовщика? B-)  Але навіть це незрівнянно...

+ Десь так.
   
Ну почитайте Гіпотезу, я там намагаюсь дати відповідь на це не просте питання.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=788207.0

 Многие много чего пытаются. Мы тут обсуждаем не Ваши попытки, а Ваши утверждения. У Вас есть ответ на мой вопрос?
   
Тоесть Бог может существовать без того, чтобы его кто-то создал? Правильно? Почему тога материя и эволюция не могут существовать без того чтобы быть кем-то созданными?
-----------------------------------
Висновок знов таки дурний. Генезіс Бога нам просто невідомий. Але це не означає,що його нема.Напевне він є.
   
-----------------------------------
Висновок знов таки дурний. Генезіс Бога нам просто невідомий. Але це не означає,що його нема.Напевне він є.

 Ок, значит генезис Бога нам неизвестен. Это отлично. А что нам известно?
   
Ок, значит генезис Бога нам неизвестен. Это отлично. А что нам известно?
Та за великим рахунком - НІХРЕНА!
Про це ще Сократ писав...
   
Тоесть Бог может существовать без того, чтобы его кто-то создал? Правильно? Почему тога материя и эволюция не могут существовать без того чтобы быть кем-то созданными?

Пояснюю на пальцях:
немовля в утробі запитує: "...Бог Батьки ...может существовать без того, чтобы его кто-то создал? Правильно? Почему тога материя и эволюция утроба  ...не могут существовать без того чтобы быть кем-то созданными..."

Всьому свій час. "Народимось" і дізнаємось як насправді. Батьки навчать. Вже скоро.

Останнє редагування: 16 серпня 2018 19:03:39 від MAG
   
Та за великим рахунком - НІХРЕНА!
Про це ще Сократ писав...

 Согласен. От этого наука и пытается плясать. Креационисты же вылезли с утверждением "мы знаем ответ, осталось только найти доказательства".
   
Пояснюю на пальцях:
немовля в утробі запитує: "...Бог Батьки ...может существовать без того, чтобы его кто-то создал? Правильно? Почему тога материя и эволюция утроба  ...не могут существовать без того чтобы быть кем-то созданными

 Спасибо за попытку объяснить, но я ничего не понял. Утроба и родители были кем-то созданы? Кем?
   
Наука ищет ответы, а не подгоняет наблюдения под заранее заданные ответы.
осьо власне. Атеїсти підганяють-підтасовують факти під свою догму - "Бога нема".
зрештою, є таке поняття як реверс-інжінірінг(зворотнє проектування).
А наука( чи "не наука" по вашому) криміналістика якраз пояснює, хто, коли, де, як і навіщо щось зробив чи не зробив.


   
Согласен. От этого наука и пытается плясать. Креационисты же вылезли с утверждением "мы знаем ответ, осталось только найти доказательства".
---------------------------------------------
На самом деле мы и с наукой ни хера не знаем. Так...мелкие наблюдения,какие-то поверхностные практические выводы.... не больше. Типа,мы пользуемся электричеством,но о нём реально знаем очень мало. О поле тоже почти ничего. Мы используем эффект гравитации и ничего о нём не знаем. Мы почти ничего не знаем об эволюции, так как одним естественным отбором она не объясняется. Та что не возьми! Все лишь частичные наблюдения,далеко не всегда верные, немного практического использования без понимания теории.  Наука и вправду лишь "пытается плясать." Все ваши "доказательства" против Бога-это "Гагарин летал ,но Бога не видел!"  (Кстати,не факт,могли просто и не сказать...- :D  X(   ).

 Аргументы атеистиков жалки, реально НЕ НАУЧНЫ, одно богохульное бла-бла-бла... А вот мы,верующие люди, совсем не отрицаем науку,мы более умные и имеем бОльшую широту взглядов! :fuck:
   
Согласен. От этого наука и пытается плясать. Креационисты же вылезли с утверждением "мы знаем ответ, осталось только найти доказательства".
Взагалі-то й дарвіністи сумніви щодо теорії еволюції сприймають...ну як мусульмани карикатури на пророка Мухамеда :)
Нє?
   
Многие много чего пытаются. Мы тут обсуждаем не Ваши попытки, а Ваши утверждения. У Вас есть ответ на мой вопрос?

Я маю Гіпотезу як насправді:
Бог створює Матерію
В Матерії виростає Розум/Людство, яке оволодіває всіма знаннями і якостями Бога/Отця.
Людство/Син створює Матерію...
І так безмежно.
Це Формула Вічності.
Простіше:
Бог створює Матерію/Всесвіт
В Матерії народжується Розум/Син, який стає Богом для нового Всесвіту...

Може бути, що Спочатку була Матерія, в якій народився Розум, а далі по Формулі вічності...
Як насправді дізнаємось після Народження/якісної зміни, як Нового етапу Еволюції Людини.

Маєте питання?
   
осьо власне. Атеїсти підганяють-підтасовують факти під свою догму - "Бога нема".
зрештою, є таке поняття як реверс-інжінірінг(зворотнє проектування).
А наука( чи "не наука" по вашому) криміналістика якраз пояснює, хто, коли, де, як і навіщо щось зробив чи не зробив.


   Атеизм в школе не преподается, в школе преподается теория эволюции.
   
Кстати, а кто решил,что эволюционная теория хоть в чем то противоречит идее Сотворения мира? Мы имеем дело в уникальной программой развития материи,в том числе и живой, в которой заложена адаптация к внешним условиям и не только.
   
Я маю Гіпотезу як насправді:
Бог створює Матерію
В Матерії виростає Розум/Людство, яке оволодіває всіма знаннями і якостями Бога/Отця.
Людство/Син створює Матерію...
І так безмежно.
Це Формула Вічності.
Простіше:
Бог створює Матерію/Всесвіт
В Матерії народжується Розум/Син, який стає Богом для нового Всесвіту...

Може бути, що Спочатку була Матерія, в якій народився Розум, а далі по Формулі вічності...
Як насправді дізнаємось після Народження/якісної зміни, як Нового етапу Еволюції Людини.

Маєте питання?

Тоесть вполне возможно что наша материя первичная и мы первые божества которые могут создать новый мир и запустить волну самозарождающихся Вселенных? Я правильно понял?
   
Дякую
Але теорія дарвінізму чомусь не пояснює, як у мавпи з'явилася душа...


Що зявилося? :facepalm1:
   
Кстати, а кто решил,что эволюционная теория хоть в чем то противоречит идее Сотворения мира? Мы имеем дело в уникальной программой развития материи,в том числе и живой, в которой заложена адаптация к внешним условиям и не только.

 Надеюсь что не противоречит, потому что эволюция точно есть. А вот разумное сотворение под большим вопросом.
   
Спасибо за попытку объяснить, но я ничего не понял. Утроба и родители были кем-то созданы? Кем?

 :)

Розкріпостіть свідомість. Спробуйте подивитись на процес утворення матерії/бога з іншої точки зору. Тої,що я намагаюсь вам запропонувати.
   
Що зявилося? :facepalm1:
Це така штука, яка в атеїстів -  відсутня :)
   
Та відчипиЦЦя выд мавп. Мавпи то мавпи,а люди то люди. Ось що точно наукой не доведено,так це походження людини від мавпи.
   
Бог сотворив Матерію і дав закони діалектики. Далі пішов саморозвиток з епізодичними втручаннями Світового розуму (Бога) для задавання напрямків розвитку/еволюції.
Чому не так? B-)

Хто і коли створив бога?
   
Надеюсь что не противоречит, потому что эволюция точно есть. А вот разумное сотворение под большим вопросом.
-----------------------------------------------------------
 То,что ти вважаєш за еволюцію,теж під великим питанням. :D
   
Та відчипиЦЦя выд мавп. Мавпи то мавпи,а люди то люди. Ось що точно наукой не доведено,так це походження людини від мавпи.
Угу
Але можна спостерігати...звор отній процес :)
   
Та відчипиЦЦя выд мавп. Мавпи то мавпи,а люди то люди. Ось що точно наукой не доведено,так це походження людини від мавпи.

На 100 відсотків відомо, що вірунам наукою нічого не доведено!
   
-----------------------------------------------------------
 То,что ти вважаєш за еволюцію,теж під великим питанням. :D

 Ты в курсе что люди в разных частях мира имеют разный цвет кожи?
   
Хто і коли створив бога?
---------------------------------------------
Знов за рибу гроші! :facepalm:  Ми не можемо знати генезіс Творця поза системою,де знаходимся. Кажу ж,те все одно,як спитати зозулю з часів - як звати батька часового майстра. :D
   
Ты в курсе что люди в разных частях мира имеют разный цвет кожи?
Після відпустки я теж маю дещо інший колір шкіри, ніж дотого. Це пояснює теорію еволюції? :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія