Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи стикались ви з паранормальним?

Re: Чи стикались ви з паранормальним?

Неправильно сказала. Правильно буде - зникли ключі.
що сказала, те сказала  :D
для юристів - це ... номер один клієнт !
Юристи є знайомі, але друзів немає, всі із привєтами  :)
   
Re: Чи стикались ви з паранормальним?

називай. Це твоє безбожне пояснення?
мое обьяснение это - свечение над зданием
к стати почитай викпедию там много интерпретаций  :)
   
Re: Чи стикались ви з паранормальним?

мое обьяснение это - свечение над зданием
к стати почитай викпедию там много интерпретаций  :)
вже читав, і не тільки вікі. Так звідки воно взялось, те сяйво, і яка його природа? Вже обрав безбожну версію?
   
Re: Чи стикались ви з паранормальним?

вже читав, і не тільки вікі. Так звідки воно взялось, те сяйво, і яка його природа? Вже обрав безбожну версію?
когда более 2000 лет назад люди слышали гром и видели молнию никакого другого объяснения как гнев господен или благодать господня (дождь) они даже представить не могли
интересно, а полярное сияние это тоже явление кого-то?
   
Re: Чи стикались ви з паранормальним?

не раз зі мною відбувалося таке - через кілька секунд, після того як я подумав про якусь людину,   я отримую від неї телефоний звоник або вона заходить до мого двору чи до іншого місця, де я перебуваю. А ще одного разу мені наснився сон, який з цієї ж категорії.  Кілька років у мене тривали близькі стосунки з колегою по роботі жіночої статі.  Але згодом вони трансформувалися у звичайні робочі. А ще через кілька років я вимушений був піти з роботи. Інколи згадував у думках про ті часи, дуже рідко заходив погутарити  з бувшими колегами (майже всі жінки) . І ось одної ночі наснилася мені моя пасія.   Вранці прокинувшись вирішив   сходити на роботу. Прийшовши туди я побачив ту молодицю, привітався, біля нас поряд більше нікого не було і вона мені каже,  що я цієї ночі їй наснився. У мене щелепа відвисла.  На мій жаль цією розмовою все й обмежилося.
Сходи туди ще раз.
   
Re: Чи стикались ви з паранормальним?

когда более 2000 лет назад люди слышали гром и видели молнию никакого другого объяснения как гнев господен или благодать господня (дождь) они даже представить не могли
интересно, а полярное сияние это тоже явление кого-то?
не відволікайтесь, дайте безбожне пояснення того сяйва
   
Re: Чи стикались ви з паранормальним?

Коли я була в 9 класі, мені чомусь в голову влізла одна коротка думка: А як .... буде виходити заміж? З цією дівчиною я не мала ніяких перетинів - ні дружби, ні сварок. Вона була старша за мене на рік, випускний клас. Навчальний рік закінчувався. Ця думка мучила мене тижнів зо два, не давала спокою, поки за два дні до свого випускного вона загинула в ДТП - з хлопцями утрьох їхали на мотоциклі. Поховали її у весільному платті і фаті. Я була на похороні. Школу зігнали.

І да... у восьмому класі циганки мене прокляли - після того і почалися у мене такі видіння і кольорові сни. Раніше були лише чорнобілі.
   
Re: Чи стикались ви з паранормальним?

Коли я була в 9 класі, мені чомусь в голову влізла одна коротка думка: А як .... буде виходити заміж? З цією дівчиною я не мала ніяких перетинів - ні дружби, ні сварок. Вона була старша за мене на рік, випускний клас. Навчальний рік закінчувався. Ця думка мучила мене тижнів зо два, не давала спокою, поки за два дні до свого випускного вона загинула в ДТП - з хлопцями утрьох їхали на мотоциклі. Поховали її у весільному платті і фаті. Я була на похороні. Школу зігнали.

І да... у восьмому класі циганки мене прокляли - після того і почалися у мене такі видіння і кольорові сни. Раніше були лише чорнобілі.
зякої радості тебе прокляли? і шо вони тобі сказали?
   
Re: Чи стикались ви з паранормальним?

зякої радості тебе прокляли? і шо вони тобі сказали?
По дорозі йшла в селі. Вони йшли мені на зустріч. Я була в масивних золотих сережках. Причепилися погадати, я відмовилася, бо розуміла, що видурять сережки, то вони мені в догонку кинули фразу, яку і досі пам*ятаю.

Потім через 5 років одна вагітна циганка біля ж/д вокзала тіпа намагалася мені погадати, то видурила золотий перстень і 5 рублів. Я здійняла галас і видерла все обратно - вона погадала мені за 15 копійок. Але мій перстень таки потримала в руці.


Після того мене чогось цигани обходять стороною.
   
Re: Чи стикались ви з паранормальним?

По дорозі йшла в селі. Вони йшли мені на зустріч. Я була в масивних золотих сережках. Причепилися погадати, я відмовилася, бо розуміла, що видурять сережки, то вони мені в догонку кинули фразу, яку і досі пам*ятаю.

Потім через 5 років одна вагітна циганка біля ж/д вокзала тіпа намагалася мені погадати, то видурила золотий перстень і 5 рублів. Я здійняла галас і видерла все обратно - вона погадала мені за 15 копійок. Але мій перстень таки потримала в руці.


Після того мене чогось цигани обходять стороною.
ну і і шо вони сказали?
   
Re: Чи стикались ви з паранормальним?

ну і і шо вони сказали?
:gigi: не скажу, але, нажаль, діє.

А ти чого так кіпішуєш? чорне вдовство не обіцяли, так що заспокойся.  :kez_04:
   
Re: Чи стикались ви з паранормальним?

:gigi: не скажу, але, нажаль, діє.

А ти чого так кіпішуєш? чорне вдовство не обіцяли, так що заспокойся.  :kez_04:
та кажи вже...  ;)
   
Re: Чи стикались ви з паранормальним?

та кажи вже...  ;)
Не, тіке на вушко.
   
Re: Чи стикались ви з паранормальним?

Не, тіке на вушко.
ну, шепчи
   
Re: Чи стикались ви з паранормальним?

ну, шепчи
ну, підійди до мене
   
Re: Чи стикались ви з паранормальним?

ну, підійди до мене
так у приват шепни.  ;)
   
Re: Чи стикались ви з паранормальним?

не відволікайтесь, дайте безбожне пояснення того сяйва
дайте пояснение.грому и молнии
   
Re: Чи стикались ви з паранормальним?

Сталкивался с сумасшедшими, которые говорили, что сталкивались с паранормальным)
   
Re: Чи стикались ви з паранормальним?

дайте пояснение.грому и молнии
блискавка це електричний розряд в атмосфері, а грім то звукові коливання в атмосфері, що виникли внаслідок цього розряду. Ваша черга дати безбожне пояснення сяйва. Як не дасте - виходить воно божественне
   
Re: Чи стикались ви з паранормальним?

блискавка це електричний розряд в атмосфері, а грім то звукові коливання в атмосфері, що виникли внаслідок цього розряду. Ваша черга дати безбожне пояснення сяйва. Як не дасте - виходить воно божественне
:)
давным давно один шаман тоже считал что гром и молния это божественные явления потому что никто не мог пояснить что в небе может так греметь и что так гореть, только божество может так делать - говорил он
Вы к стати к церкви отношение не имеете? как служитель я имею в виду
знаете почему этот спор бесполезен?
Вы изначально утверждаете что все что нельзя пояснить с научной точки зрения является божественным
я утверждаю что все что нельзя сейчас пояснить с научной позиции можно будет пояснить через некоторое время
но даже если это будет пояснено Вы скажите - на всё воля божья
   
Re: Чи стикались ви з паранормальним?

блискавка це електричний розряд в атмосфері, а грім то звукові коливання в атмосфері, що виникли внаслідок цього розряду. Ваша черга дати безбожне пояснення сяйва. Як не дасте - виходить воно божественне
Не, не, не. Это так не работает - чуть что неясно - так сразу Бог сделал. (Бог белых пятен). Этот трюк в 20 веке перестал работать. Доказывай существование Бога, его проявлений, явлений, свойств и прочую ибалу. А потом уже можешь говорить про конкретное свечение. А то привыкли за две тысячи лет - Бог его знает, неисповедимы пути Господни, темна водица во облацех...
   
Re: Чи стикались ви з паранормальним?

я утверждаю что все что нельзя сейчас пояснить с научной позиции можно будет пояснить через некоторое время
ваш програш зараховано
   
Re: Чи стикались ви з паранормальним?

Не, не, не. Это так не работает - чуть что неясно - так сразу Бог сделал. (Бог белых пятен). Этот трюк в 20 веке перестал работать. Доказывай существование Бога, его проявлений, явлений, свойств и прочую ибалу. А потом уже можешь говорить про конкретное свечение. А то привыкли за две тысячи лет - Бог его знает, неисповедимы пути Господни, темна водица во облацех...
ви теж можете спробувати підвести наукову базу під те відео
   
Re: Чи стикались ви з паранормальним?

Не, не, не. Это так не работает - чуть что неясно - так сразу Бог сделал. (Бог белых пятен). Этот трюк в 20 веке перестал работать. Доказывай существование Бога, его проявлений, явлений, свойств и прочую ибалу. А потом уже можешь говорить про конкретное свечение. А то привыкли за две тысячи лет - Бог его знает, неисповедимы пути Господни, темна водица во облацех...
ok! хто придумав ту лєтрику?  ;)
   
Re: Чи стикались ви з паранормальним?

ваш програш зараховано
Ваш тоже
   
Re: Чи стикались ви з паранормальним?

так у приват шепни.  ;)
А ві скакой целю інтірісуєтєсь?  :blush2:
   
Re: Чи стикались ви з паранормальним?

А ві скакой целю інтірісуєтєсь?  :blush2:
освітницькою! ;)
   
Re: Чи стикались ви з паранормальним?

освітницькою! ;)
;o і шо це тобі дасть в плані освітництва?

А давай ти мене спочатку освітиш, а вже потім себе?
   
Re: Чи стикались ви з паранормальним?

;o і шо це тобі дасть в плані освітництва?

А давай ти мене спочатку освітиш, а вже потім себе?
так ти вже освічена, а я ні! я ж не знаю, що вона тобі наговорила!
   
Re: Чи стикались ви з паранормальним?

По дорозі йшла в селі. Вони йшли мені на зустріч. Я була в масивних золотих сережках. Причепилися погадати, я відмовилася, бо розуміла, що видурять сережки, то вони мені в догонку кинули фразу, яку і досі пам*ятаю.

Потім через 5 років одна вагітна циганка біля ж/д вокзала тіпа намагалася мені погадати, то видурила золотий перстень і 5 рублів. Я здійняла галас і видерла все обратно - вона погадала мені за 15 копійок. Але мій перстень таки потримала в руці.


Після того мене чогось цигани обходять стороною.
меня цыгане тоже обходят стороной
я как то у одной спросил чего так, та мне сказала - тебе фуражку носить не надо, и так видно
 :)
   
Re: Чи стикались ви з паранормальним?

меня цыгане тоже обходят стороной
я как то у одной спросил чего так, та мне сказала - тебе фуражку носить не надо, и так видно
 :)
:weep:
   
Re: Чи стикались ви з паранормальним?

якщо так опишіть в коментарі
паранормальне? Та  бачив  одного  разу,  петю  з  азіровим  на  сцені майдану
   
Re: Чи стикались ви з паранормальним?

Я видел НЛО. Наблюдал около 5 минут. Локалитет - устье Обиточной в Приазовье.
Огромная тарелка медленно летела достаточно высоко над горизонтом. Она занимала до 5 угловых градусов.
Я смотрел и понимал - это иллюзия, такого быть не может. Херня какая-то. И вот эта херня летит, делает поворот и визуально из тарелки превращается во множество косяков гуся. Просто не знаю даже сколько. Их было так много, что для моего угла они "нарисовали" такую картину.
Прошло более тридцати лет, а эта картина просто перед глазами
   
Re: Чи стикались ви з паранормальним?
van

 Я виде пару ненормальный  сегодня на форме  все твердили одно и тоже мова и мовный срач.
   
Re: Чи стикались ви з паранормальним?

В 12 років попав під напругу. Не мав вижити, але так сталося, що викарабкався. І у відключці бачив сон. Він був дуже дивний, але суть в тому що мені дали ще часу і померти я мав в 31 рік, від розірваної рани в животі, від втрати крові. Я завжди пам'ятав цю цифру і обставини і таки реально хвиоювався, коли вона підходила. А в дитинстві ще й мав дуже сильну моральну травму від того, що бачив свої кишки, хоч і увісні.
Мені виповнилося 31 в 2014. Я прийшов у воєнкомат по повістці 14го березня. Мене не забрали на війну по причині, що я був після операції на тих самих старих шрамах, які я отримав в 12 років.

От тепер не знаю коли помирати і трохи то дивно, більшість життя прожив з відчуттям, що знаю свій останній день.
От така от пригода. Я навіть дітей не мав до 31 року, не хотів сиріт залишати.
   
Re: Чи стикались ви з паранормальним?

я бачив трикутник в неби на висоті 300-400м        в Закарпаті на перевалі в 2008 , воно як жива фольга було, постійно миняло форму,і рухалось я стрикоза, наші апарати при всіх технічних плюшках не зможуть так , навіть дрон 450нм.                                                                   тттт
   
Re: Чи стикались ви з паранормальним?

так ти вже освічена, а я ні! я ж не знаю, що вона тобі наговорила!
Навпаки, ти маєш рівень магістра, а я тільки спеца. Так що, твоя черга мене освічувать.
   
Re: Чи стикались ви з паранормальним?

меня цыгане тоже обходят стороной
я как то у одной спросил чего так, та мне сказала - тебе фуражку носить не надо, и так видно
 :)
;o шо може прикрить фурашка?
   
Re: Чи стикались ви з паранормальним?

Я видел НЛО. Наблюдал около 5 минут. Локалитет - устье Обиточной в Приазовье.
Огромная тарелка медленно летела достаточно высоко над горизонтом. Она занимала до 5 угловых градусов.
Я смотрел и понимал - это иллюзия, такого быть не может. Херня какая-то. И вот эта херня летит, делает поворот и визуально из тарелки превращается во множество косяков гуся. Просто не знаю даже сколько. Их было так много, что для моего угла они "нарисовали" такую картину.
Прошло более тридцати лет, а эта картина просто перед глазами
:gigi: косяками ходять риби, а гуси ходять табуном, а літають ключами.


Так хто там по небу косяком у тебе летів? Може то був сам косяк без гусей?
   
Re: Чи стикались ви з паранормальним?

:gigi: косяками ходять риби, а гуси ходять табуном, а літають ключами.


Так хто там по небу косяком у тебе летів? Може то був сам косяк без гусей?

Я - не орнитолог. Вам по косяками, видимо, тема роднее.

Останнє редагування: 8 грудня 2019 22:16:06 від Тулуб
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія