Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Австралійська антиковідна ізоляція - ой

Будні австралійських концтаборів. Зауважте наприкінці кажуть за що пацана закуярили. Нелегально заїхав в зону. Тепер тюряга.

https://www.bitchute.com/video/8onYlithzieE/
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

Не вся Австралія - але Сідней і Мельбурн
В Мельбурні +450, із них 375 - mistery cases
Це пісець
Порадуйся, Хома
В решті штатів - зеро
а чому так, тобто чому така велика різниця?
   
Порадуйся, Хома
Так а чому радіти? 2 роки сидять по будках  :facepalm:

В решті штатів - зеро
Тимчасово. Чи потім буде не у решті штатів а у решті районів?
   
Будні австралійських концтаборів. Зауважте наприкінці кажуть за що пацана закуярили. Нелегально заїхав в зону. Тепер тюряга.

https://www.bitchute.com/video/8onYlithzieE/

Хто знає що це за сімпатяга з довгими вухами в кінці пропагандонить? Якійсь прім'єр міністрь?
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

В них зараз змінилась риторика і знайшли та призначили виних - тепер вся провина що два роки сиділи в локдауні як звірі з зоопарку без належного результату лежить на їх голові департаменту охорони здоров’я, що не проявив ініціативу в свій час і залишив громадян Австраліі без вакцини.
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

Бувшого премєра Tony Abbott оштрафували на $500 за те що на пляжі у нього не було на лиці маски
Тоні - заядлий серфінгіст

Фашисти!
https://www.theage.com.au/national/australia-covid-live-updates-delta-takes-its-toll-on-the-economy-as-governments-look-to-future-20210910-p58qqg.html?post=p52tjm#p52tjm

Коронавірус в Мельбурні
375 кейсів невідомого походження із 450 виявлених за добу

   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

Бувшого премєра Tony Abbott оштрафували на $500 за те що на пляжі у нього не було на лиці маски
Тоні - заядлий серфінгіст
Показати зображення...
Фашисти!
https://www.theage.com.au/national/australia-covid-live-updates-delta-takes-its-toll-on-the-economy-as-governments-look-to-future-20210910-p58qqg.html?post=p52tjm#p52tjm

Коронавірус в Мельбурні
375 кейсів невідомого походження із 450 виявлених за добу
Показати зображення...
це серйозно, чи жарт? Його оштрафували за перебування на пляжі без маски?
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

це серйозно, чи жарт? Його оштрафували за перебування на пляжі без маски?

Former prime minister Tony Abbott has been fined $500 for allegedly failing to wear a mask as required by public health orders.

Mr Abbott was photographed this week by a member of the public in Manly who observed him talking to a friend at Fairy Bower near the main beach.

He was subsequently reported to NSW Police, who confirmed on Saturday the former prime minister had been issued with a fine.

“A 63-year-old man was issued a $500 Penalty Infringement Notice on Friday (10 September 2021), for failure to comply with wearing face covering directive,” police said in a statement.
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

Вовчік, Австралія - чудова країна!
Ніхто не може бути над Законом
   
Бувшого премєра Tony Abbott оштрафували на $500 за те що на пляжі у нього не було на лиці маски
:facepalm: це еталонний ідіотизм
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

Вовчік, Австралія - чудова країна!
Ніхто не може бути над Законом
я далекий від Австралії, справді, не володію інформацією про ваше життя, крім тієї, що з’являється періодично в стрічках новин чи тут, на ФУПі. Гасло «закон один для всіх» підтримую. Але, моє чисто поверхневе враження, щось там ваші законодавці чи урядовці «переборщили». Сьогодні сам гуляв на пляжі, хотів поплавати, але не зміг, сильний холодний вітер був і вода зкаламутилась. Був без маски. За таку йухню штраф? :X
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

я далекий від Австралії, справді, не володію інформацією про ваше життя, крім тієї, що з’являється періодично в стрічках новин чи тут, на ФУПі. Гасло «закон один для всіх» підтримую. Але, моє чисто поверхневе враження, щось там ваші законодавці чи урядовці «переборщили». Сьогодні сам гуляв на пляжі, хотів поплавати, але не зміг, сильний холодний вітер був і вода зкаламутилась. Був без маски. За таку йухню штраф? :X

Vovchik , ти лінивий
Прочитай заметку по посиланню - Еббот на пляжі довго говорив з якимось другим чуваком, у Тоні - не було маски під час розмови
Цей факт зняв на відео прохожий, послав відео в поліцію
Поліція випаяла із кишені Тоні $500

https://www.theage.com.au/national/australia-covid-live-updates-delta-takes-its-toll-on-the-economy-as-governments-look-to-future-20210910-p58qqg.html?post=p52tjm#p52tjm
   
Добре, що я не в Австралії. І в нас Зеленський. Бо в нас якось не так все жорстоко
   
це так задумано - корону в кожну родину. В новинах показували "едвайзера-генія" який пояснював що вакцинуватися і перехворіти - це те що ваша імунка запам"ятає на все життя... але невідомо чи будете довго жити після такої комбінації.
взагалі, коли жорсткий локдауну, як в Італії, то там через примусову самоізоляцію люди приносили корону родині. Тому оте сидіння на локдауні це дурня
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

375 кейсів невідомого походження із 450 виявлених за добу


пригадався чувак, який мало жер, щоб потім не срати. Довго стримувався, страждав, я не всруся. Приймав різні пози, затикав дупу чопиком. І зараз підійшов до точки, коли вже невмоготу зовсім. Ось-ось у штанях опиниться субстанція.

Чувак на межі, його бісять і дратують ті хто жеруть, він не може виносити вида розслаблених людей.
   
Вовчік, Австралія - чудова країна!
Ніхто не може бути над Законом

Який же ти казковий довбойоб.  :facepalm1:
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

Хто знає що це за сімпатяга з довгими вухами в кінці пропагандонить? Якійсь прім'єр міністрь?

Петруха, ти уже їдеш чердаком
19-річний хлопець-наркоман (drug addiction history) на карантині, 14 днів без наркотиків - став буянити. Розбив стіни, телевізор - на $10000 збитків
Засунули з карантину на нари, бо не перший раз він на поліцію кидається
Правильно зробили. Хай посидить без наркоти ще декілька місяців

А в кінці твого ролика - недавній виступ нашого премєра Daniel Andrews, який каже - не будете вакцинуватись - сидіть дома
Ми дуже поважаємо нашого премєра
   
Петруха, ти уже їдеш чердаком
19-річний хлопець-наркоман (drug addiction history) на карантині, 14 днів без наркотиків - став буянити. Розбив стіни, телевізор - на $10000 збитків
Засунули з карантину на нари, бо не перший раз він на поліцію кидається
Правильно зробили. Хай посидить без наркоти ще декілька місяців

А в кінці твого ролика - недавній виступ нашого премєра Daniel Andrews, який каже - не будете вакцинуватись - сидіть дома
Ми дуже поважаємо нашого премєра

Який же ти казковий довбойоб.
   
який каже - не будете вакцинуватись - сидіть дома
Так вакцина не зупиняє. Скільки пока будете сидіти?
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

BFBF, ти виглядаєш як принцеса яка хоче какати метеликами.
Так сруть тільки в казках. Ви і так чудово пройшли найсмертельніший перший етап пандемії. Коли ковід реально багато вбивав.
Пройде хвиля - нічого страшного.
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ойь шьшьь

Vovchik , ти лінивий
Прочитай заметку по посиланню - Еббот на пляжі довго говорив з якимось другим чуваком, у Тоні - не було маски під час розмови
Цей факт зняв на відео прохожий, послав відео в поліцію
Поліція випаяла із кишені Тоні $500
&
https://www.theage.com.au/national/australia-covid-live-updates-delta-takesго-its-toll-on-the-economy-as-governments-look-to-future-20210910-p58qqg.html?post=p52tjm#p52tjm
  песець той хлоп яке страшне правопорушення здійснив, поговорив зі знайомим на пляжі без маски впродовж якогось часу, хтось вирішив, що цього часу забагато, зафіксував і настукав. Тобі вирішувати, а я в такій країні з такими правилами жити не хочу, і не буду. Між
Ш іншим, я читав, що ти пишаєшся кількістю збережених австралійським урядом життів завдяки жорстким обмеженням. Зайди у ворлдометр, і в турнірній таблиці кількості смертей порівняй результати Австралії з сусідами по цій самій таблиці
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

Так вакцина не зупиняє. Скільки пока будете сидіти?

Максимум - ще один місяць, ІМХО
80% вакцинація очікується до 28 вересня,
90% вакцинація очікується до середини жовтня.
Десь там полегчать або закінчать локдаун

Локдаун в Мельбурні - це найважче для власників бізнесу в сфері обслуговування, а остальним - в кайф
Весілля - заборонені
В гості - не можна
Інтимні зустрічі можна
Якщо на вулиці - маска на морді в обяз (за що і бувшого премєра оштрафували)

Магазини переповнені всякими товарами, бухлом, закриті магазини - доставлять на дом

Так, роботи стало менше, бо менше грошей в народу
Але - це війна, Хома

Пустити на самотьок - через місяць завалимо здравохраненіє, і лікарі стануть вимирати
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

Максимум - ще один місяць, ІМХО
80% вакцинація очікується до 28 вересня,
90% вакцинація очікується до середини жовтня.
Десь там полегчать або закінчать локдаун

Локдаун в Мельбурні - це найважче для власників бізнесу в сфері обслуговування, а остальним - в кайф
Весілля - заборонені
В гості - не можна
Інтимні зустрічі можна
Якщо на вулиці - маска на морді в обяз (за що і бувшого премєра оштрафували)

Магазини переповнені всякими товарами, бухлом, закриті магазини - доставлять на дом

Так, роботи стало менше, бо менше грошей в народу
Але - це війна, Хома

Пустити на самотьок - через місяць завалимо здравохраненіє, і лікарі стануть вимирати

Це п1здєць алєнь.  :laugh:
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

Максимум - ще один місяць, ІМХО
80% вакцинація очікується до 28 вересня,
90% вакцинація очікується до середини жовтня.
Десь там полегчать або закінчать локдаун

Локдаун в Мельбурні - це найважче для власників бізнесу в сфері обслуговування, а остальним - в кайф
Весілля - заборонені
В гості - не можна
Інтимні зустрічі можна
Якщо на вулиці - маска на морді в обяз (за що і бувшого премєра оштрафували)

Магазини переповнені всякими товарами, бухлом, закриті магазини - доставлять на дом

Так, роботи стало менше, бо менше грошей в народу
Але - це війна, Хома

Пустити на самотьок - через місяць завалимо здравохраненіє, і лікарі стануть вимирати
в штатах лікарі і медперсонал не вимерли, в Україні теж. Перехворіли - так, майже всі, а дехто вже встиг і по два рази. Але про яке вимирання лікарів йде мова?
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

У цього кенгуру всі шанси обійти по алєнячому доблоєбізму балалайкєнда з костяшею разом взятих.  :gigi:
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ойь шьшьь

  песець той хлоп яке страшне правопорушення здійснив, поговорив зі знайомим на пляжі без маски впродовж якогось часу, хтось вирішив, що цього часу забагато, зафіксував і настукав. Тобі вирішувати, а я в такій країні з такими правилами жити не хочу, і не буду. Між
Ш іншим, я читав, що ти пишаєшся кількістю збережених австралійським урядом життів завдяки жорстким обмеженням. Зайди у ворлдометр, і в турнірній таблиці кількості смертей порівняй результати Австралії з сусідами по цій самій таблиці
Той хлоп - бувший премєр-міністр Австралії. Має показувати приклад всім іншим австралійцям

Вовчик, ти якось незрозуміло поставив запитання
Кількість смертей від ковіду на 1 млн населення в Австралії - одна із найнижчих в світі - 10 чел на 1 млн
В США - 2033
В Британії - 1964
Австралійський уряд береже своїх громадян
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

Так, його мислення і судження навіть мене вражають, в принципі, терплячого та толерантного чувака. Особливо його віра в те, що «через місяць все закінчиться».
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ойь шьшьь

Той хлоп - бувший премєр-міністр Австралії. Має показувати приклад всім іншим австралійцям

Вовчик, ти якось незрозуміло поставив запитання
Кількість смертей від ковіду на 1 млн населення в Австралії - одна із найнижчих в світі - 10 чел на 1 млн
В США - 2033
В Британії - 1964
Австралійський уряд береже своїх громадян
а в Сингапурі?
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ойь шьшьь

Той хлоп - бувший премєр-міністр Австралії. Має показувати приклад всім іншим австралійцям

Вовчик, ти якось незрозуміло поставив запитання
Кількість смертей від ковіду на 1 млн населення в Австралії - одна із найнижчих в світі - 10 чел на 1 млн
В США - 2033
В Британії - 1964
Австралійський уряд береже своїх громадян
так я тому і поставив так питання, цілком свідомо. Порівнювати потрібно з сусідами по турнірній таблиці
   
Кількість смертей від ковіду на 1 млн населення в Австралії - одна із найнижчих в світі - 10 чел на 1 млн
В США - 2033
В Британії - 1964

Алєнь, а ти хоч розумієш що ці числа близькі до офіційної смертності/каліцтв від пфайзерів на мільон народу?

Серед дітей взагалі пропорція 1 на 10.

Та шо тобі говорити. Ти алєнь з паралельної реальності.
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ойь шьшьь

а в Сингапурі?

В Сінгапурі - 6 смертей на 1 млн населення
Але в Сінгапурі - ти там не був, а я бував дуже багато разів - (це як центр Нью-Йорка) людей під час карантину запирали наглухо по квартирах - майже як в Китаї заварювали двері домов
В Австралії - єпать той карантин - сиди дома і готов в своєму садочку шашлики чи що там хочеться
Вирощуй квіти, фрукти, овощі.
ТВ, інтернет, різномаітна їжа і випивка

Влада допомагала і до цих пір допомагає грошима
Потім нам за це мало не покажеться - інфляція, те-се
Ми ніколи не були закриті
Були огранічені
Не можна на рибалку, по гриби, на охоту, на пляж
Все остальне - можна.
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ойь шьшьь

В Сінгапурі - 6 смертей на 1 млн населення
Але в Сінгапурі - ти там не був, а я бував дуже багато разів - (це як центр Нью-Йорка) людей під час карантину запирали наглухо по квартирах - майже як в Китаї заварювали двері домов
В Австралії - єпать той карантин - сиди дома і готов в своєму садочку шашлики чи що там хочеться
Вирощуй квіти, фрукти, овощі.
ТВ, інтернет, різномаітна їжа і випивка

Влада допомагала і до цих пір допомагає грошима
Потім нам за це мало не покажеться - інфляція, те-се
Ми ніколи не були закриті
Були огранічені
Не можна на рибалку, по гриби, на охоту, на пляж
Все остальне - можна.
чекай-чекай, не спіши, і не змішуй все на кучу. Отже, смертність в Сингапурі значно
 менша, ніж в Австралії, я правильно порахував? Ти кажеш, що я там не був, це правда; але ж ти також там не був під час пандемії, правда?). Вони, за твоїми словами, були наглухо закриті в своїх квартирах. Скільки часу конкретно за 18 місяців розгорнутої пандемії вони сиділи під замком? Яка різниця між Австралійськими і Сингапурськими обмеженнями? Яка густота населення в цих двох країнах? І майже наостанок. Виявляється, ти немаєш права навіть поїхати на гриби, на рибалку, вважаєш, що це якісь не суттєві обмеження. А накуя взагалі таке життя, ти не задумувався?
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

Пандемія - це війна, пан Vovchik
Більше нічого не можу сказати, бо top secret.
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

Пандемія - це війна, пан Vovchik
Більше нічого не можу сказати, бо top secret.
можливо, це війна. Але тоді ми повинні боротись, а не тішитись тому, що нам дають корм, тобто годують, як худобу. Встановили межі, сьогодні можеш відійти на 5км від свого житла, завтра на 7км, післязавтра на 300м… а потім що, який наступний етап? В підвалі сидіти? Мене вражає той факт, що ти тішишся своїм теперішнім можливостям, мовляв, магазини працюють, можна все собі замовити, шашлики на власному подвір’ї посмажити, квіточки підлити… а в ліс чи на пляж ні, не дозволено! та ну його нах! Так нижчий клас американців і до вірусу жив, а тепер тим більше, тішиться новим можливостям і новим виплатам, новому корму. Послухай, чоловіче, ми є для того, щоб спілкуватися, і не лише на форумі. Тобто ми маєм зустрічатися. Я маю право поїхати до своєї мами в Україну, до дитини в Німеччину, до брата в Англію… і це не повний перелік моїх бажань та прав
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

Ну хоч вбий мене, я цього не розумію. Як можна тішитись тому, що тебе прив’язали до буди, як пса, і ти можеш лежати, сидіти всередині буди або назовні; чи ходити й бігати, але лише на довжину ланцюга. А, виявляється, тобі ще й корм дають, афуєть!
   
Свіжий позов до Верховного Суду Нового Півд. Уєльсу(Австралія)

https://www.bitchute.com/video/AaJNrhmprWvC/

Юрист каже прямим текстом що нажаль у нас нема Другої Поправки... а зброю вже давно всю вигребли.
   
В Сінгапурі - 6 смертей на 1 млн населення
Але в Сінгапурі - ти там не був, а я бував дуже багато разів - (це як центр Нью-Йорка) людей під час карантину запирали наглухо по квартирах - майже як в Китаї заварювали двері домов
В Австралії - єпать той карантин - сиди дома і готов в своєму садочку шашлики чи що там хочеться
Вирощуй квіти, фрукти, овощі.
ТВ, інтернет, різномаітна їжа і випивка

Влада допомагала і до цих пір допомагає грошима
Потім нам за це мало не покажеться - інфляція, те-се
Ми ніколи не були закриті
Були огранічені
Не можна на рибалку, по гриби, на охоту, на пляж
Все остальне - можна.

Про Сингапур ви трохи перебільшуєте. Я тут всю пандемію знаходжуся. Під час карантину навесні минулого року ми з малим гуляли майже весь день - я зранку, дружина у другій половині дня. Причому оскільки від нас до Gardens by the Bay пішки півгодини, ми гуляли саме там. Вільний від людей Gardens by the Bay - найкращий спогад пандемії. Ми не могли зустрічатися з друзями, але магазини працювали, і на виніс або з доставкою працювали всі ресторани.

Найбільші незручності зараз від фактичної неможливості подорожувати. Причому враховуючи рівень вакцинації і наявність дельти у Сингапурі, у обмеженнях на подорожі, принаймні для вакцинованих, немає сенсу.
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

це серйозно, чи жарт? Його оштрафували за перебування на пляжі без маски?
Имеющим ковидсертификат маска для дайвинга не обязхательна. :lol:  :super:
Всё таки кенгурятником правят ипанаты. Это какой-то всепланетный эксперимент не иначе.
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

Найбільші незручності зараз від фактичної неможливості подорожувати.
Так це і була чи не найголовніша мета всієї цієї ковідо істеріі і так званої пандеміі.
Панам заїло що пересічні багато подорожують і плутаюцця під ногами.
Коли є гроші, щось я не бачу щоб мені перешкоджали літати чи їздити.
Причому в багатьох місцях земної кульки насрати всім на вакцинацію.
Обходиться тема на раз-два.
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

і це не повний перелік моїх бажань та прав
:weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія