Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Підвернула Копитце -2

Re: Підвернула Копитце -2

Коротше, із суто статистично-науковою метою інформую, кому цікаво, що мій власноручно поставлений діагноз підтвердився результатами ультразвук-обстеження - є ознаки тендоніту. Мій лікар посилає мене до спеціаліста по стопах/хірурга, щоб обговорити лікування (хоча хірургічне втручання не показане. Скоріше всього, порекомендує фізіотерапію та спеціальні устілки).

А тим часом я зробила деякі дослідження. Справа у тому, що я декілька місяців не приймала пігулки від щитовидки. І ось, виявляється, є безпосередній зв"язок між станом м"язів та сухожиль і щитовидкою:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3838329/

https://www.mayoclinic.org/diseases-conditions/hypothyroidism/expert-answers/hypothyroidism/faq-20057789

https://www.webmd.com/fitness-exercise/arthritis-tendinitis#1

Так що не будьте мною і сумлінно слідкуйте за станом своєї щитовидної залози. Я відновила свій режим л-троксину і помітила деяке покращення.

Те що я і писав в іншій гілці.

У тебе алергія?

Лікуй печінку...  :pooh_lol:
   
Re: Підвернула Копитце -2

Inanna, у гінеколога давно були? Судоми - перша ознака, що може бути якась кіста. Не бажаю Вам такого звісно.

Я колись відпочивала у Симеїзі (а там рельєф дуже горбистий). В перший день одягнула в'єтнамки і на підйомах "зірвала" м'язи.
На другий день не стала на ноги. Так як Ви забинтовувала ноги, не знала, що робити - кінець відпустці...
А потім проаналізувала і здогадалася одягнути високий обцас. І, о диво, почала ходити. Це було кумедно: Симеїз, пляж, а я на 10 см обцасі.
Але минулося.
   
Re: Підвернула Копитце -2

а тебе не покусала якась тваринка якийсь час назад, авторко?
бо якщо в тебе такі симптоми, то це може бути невилікований свого часу бореліоз, наприклад.
тобі треба здати кров на аналіз.

 :facepalm1:

Думаю, покусало декого іншого  :laugh:
   
Re: Підвернула Копитце -2

Те що я і писав в іншій гілці.

У тебе алергія?

Лікуй печінку...  :pooh_lol:

У якій іншій гілці? алергій нема, крім легкої на парфум.
   
Re: Підвернула Копитце -2

Inanna, у гінеколога давно були? Судоми - перша ознака, що може бути якась кіста. Не бажаю Вам такого звісно.

Я колись відпочивала у Симеїзі (а там рельєф дуже горбистий). В перший день одягнула в'єтнамки і на підйомах "зірвала" м'язи.
На другий день не стала на ноги. Так як Ви забинтовувала ноги, не знала, що робити - кінець відпустці...
А потім проаналізувала і здогадалася одягнути високий обцас. І, о диво, почала ходити. Це було кумедно: Симеїз, пляж, а я на 10 см обцасі.
Але минулося.

Все там ок, проблем нема. До речі, після майже 2 тижнів після початку прийому л-троксину спазми і загальне напруження у м"язах пройшли.

Розгорнутий аналіз крові теж був повністю у нормі, крім показників щитовидки.
   
Re: Підвернула Копитце -2

Дурацкое, вообще, занятие спрашивать на форуме советы по здоровью. Тут вам налечат. По итогу, вы пошли к доктору и сейчас решаете проблему. Много вам мы помогли? Не думаю, что много.
   
Re: Підвернула Копитце -2

:facepalm1:

Думаю, покусало декого іншого  :laugh:

ти наполегливо просила в мене поради. :)
   
Re: Підвернула Копитце -2

Коротше, із суто статистично-науковою метою інформую, кому цікаво, що мій власноручно поставлений діагноз підтвердився результатами ультразвук-обстеження - є ознаки тендоніту. Мій лікар посилає мене до спеціаліста по стопах/хірурга, щоб обговорити лікування (хоча хірургічне втручання не показане. Скоріше всього, порекомендує фізіотерапію та спеціальні устілки).

А тим часом я зробила деякі дослідження. Справа у тому, що я декілька місяців не приймала пігулки від щитовидки. І ось, виявляється, є безпосередній зв"язок між станом м"язів та сухожиль і щитовидкою:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3838329/

https://www.mayoclinic.org/diseases-conditions/hypothyroidism/expert-answers/hypothyroidism/faq-20057789

https://www.webmd.com/fitness-exercise/arthritis-tendinitis#1

Так що не будьте мною і сумлінно слідкуйте за станом своєї щитовидної залози. Я відновила свій режим л-троксину і помітила деяке покращення.

Вибачте, Inanna, але з ваших посиланнь (у всякю випадку з перших 2х, які я проглянув) витікає, що щитовидка не має якогось значного впливу на суглоби, тобто він може бути, але лише ("can contribute") як додатковий чинник.

Я б сказав, там важливіше, щоб не було ніяких запалень в організмі, починаючи з банального - неполіковані зуби й т.п., а також "правильне взуття" і досить покою ногам --- і не треба ніяких лікарів (якщо випадок не хірургічний) - вого саме пройде за кілька місяців.
   
Re: Підвернула Копитце -2

Вибачте, Inanna, але з ваших посиланнь (у всякю випадку з перших 2х, які я проглянув) витікає, що щитовидка не має якогось значного впливу на суглоби, тобто він може бути, але лише ("can contribute") як додатковий чинник.

Я б сказав, там важливіше, щоб не було ніяких запалень в організмі, починаючи з банального - неполіковані зуби й т.п., а також "правильне взуття" і досить покою ногам --- і не треба ніяких лікарів (якщо випадок не хірургічний) - вого саме пройде за кілька місяців.

Не зовсім так:

The relationship between thyroid hormones and tendons diseases appears clinically relevant. The presence of high levels of TR isoforms, their protective action during tenocyte apoptosis, and the capability to enhance tenocyte proliferation in vitro in healthy tendons reinforces the idea of a physiological action of THs in the homeostasis of tendons, but does not allow to clarify the role of THs in the pathogenesis of the rotator cuff tears. There is increasing recognition of the prevalence of autoimmune thyroid diseases in patients with connective tissue disorder, highlighting a common mechanism for this disease pathogenesis23,32,33. Much research remains to be performed to clarify the exact role of THs in tendon tissues and their implications in tendons ruptures, tendinopathies and tendon healing. If this association is confirmed, assessment and management of patients with tendon conditions may have to be revisited.

Просто потрібно більше досліджень у цій галузі.

Сьогодні проходила з недовгими сеансами відпочинку майже 7 годин, нога поки ок, але як завтра буде, невідомо.
   
Re: Підвернула Копитце -2

ти наполегливо просила в мене поради. :)

?? Не тільки ніколи не просила ніяких порад від тебе, і не потребую, бо твої так звані поради - кошичок банальностей типу випий склянку води перед вечерею чи зроби желе з желатину.

Віро, я як авторка цієї теми не бажаю в ній тебе бачити. Це я висловилася культурно і у відповідності із правилами цього форуму.

Можеш не відповідати.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія