Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

фзв. Хелп. Пканове, шо воно таке із суставом на нозі 8-:

Це однозначно нерв. У суставі.
:facepalm:  :lol:
   
спробуй простий, як двері народний метод: листки звичайної білокочанної капусти проштрикай вилкою і прикладай. коротше весь час носи, чи хоча б на ніч. з власного досвіду по колінному суглобу - зразу знімає запалення, набряк і біль.

але до лікаря таки треба., бо суглоби це не жарти. і тут час працює проти хазяїна.
спробуй листок капусти намазувати медом.
   
:facepalm:  :lol:
То називаєцця защємлєніє сєдаліщного нєрва. Він саме це має на увазі, а не те, що ви подумали.
   
То називаєцця защємлєніє сєдаліщного нєрва. Він саме це має на увазі, а не те, що ви подумали.
Воно - впороте.
і давно в ігнорі. І як бачите, недаром :D
   
вправи зроби
регулярно.


ps
ефект наступний. Ліва нога (та шо болить) тепер робить вправи краще правої. Отакий от звиздець.
   
Отакий от звиздець.
стремись до гармонії
легше стало?
   
стремись до гармонії
легше стало?
ну да. Уже вище писав, шо майже всьо.

але до кікарки на днях таки зайду. Плюс вона мені для суда можливо понадобиться, але це інша історія.
   
То називаєцця защємлєніє сєдаліщного нєрва. Він саме це має на увазі, а не те, що ви подумали.
Я знаю, як воно називається, але це ніяк не впливає на те, що всі до єдиної теми ТС - верх маразму ;)
Колись, про те, що ти ідіот, знала тільки твоя сім'я, але ера інтернету докорінно змінила ситуацію ...

Останнє редагування: 8 березня 2021 22:12:45 від Agh
   
Re: фзв. Хелп. Пканове, шо воно таке із суставом на нозі  8-:

Ельф, у тебе таке насичене життя?!
   
спробуй листок капусти намазувати медом.
дякую.  ти пробувала? кращий ефект? липкість не дратує? наступного разу, як буде треба, ще спробую, як тут писали творог прикладати.
   
дякую.  ти пробувала? кращий ефект? липкість не дратує? наступного разу, як буде треба, ще спробую, як тут писали творог прикладати.

Розказуваю:

Свекруха у мене дуже тучна жіночка, і з віком суглоби на ногах - це больна тема. Якось заходжу до неї, а вона мені жаліється, що не може ходити - коліно дуже пеком пече і розпухло.

Я нічого не придумала, як їй порадити капусту прикладати. А вона ще й додала, що кращим буде ефект із медом. Меду не було - я їй із села привезла.

Карочь, різниця в чому: із медом капустина швидше висихає - стає як папіросна бумага - із капусти саме через мед поживні речовини краще всмоктуються. Та й мед сам по собі теж антибактеріальний та протизапальний засіб.

Я медом собі і дитині мазала лише коли зуби різалися. Все інше - тільки внутрь.
   
наступного разу, як буде треба, ще спробую, як тут писали творог прикладати.


Творог - це та ж сама сироватка. Що таке сироватка - це такий собі солерозчиняючий засіб. Я коли не було певний період медичної жовчі в аптеках, намочувала в добряче прокисшу сироватку випрані в господарському милі носки надягала їх на ноги, потім зверху пакет, потім зверху сухі носки. Отакі парові баньки на 10 ночей і пяточні шпори як і не було.
   
Розказуваю:

Свекруха у мене дуже тучна жіночка, і з віком суглоби на ногах - це больна тема. Якось заходжу до неї, а вона мені жаліється, що не може ходити - коліно дуже пеком пече і розпухло.

Я нічого не придумала, як їй порадити капусту прикладати. А вона ще й додала, що кращим буде ефект із медом. Меду не було - я їй із села привезла.

Карочь, різниця в чому: із медом капустина швидше висихає - стає як папіросна бумага - із капусти саме через мед поживні речовини краще всмоктуються. Та й мед сам по собі теж антибактеріальний та протизапальний засіб.

Я медом собі і дитині мазала лише коли зуби різалися. Все інше - тільки внутрь.
Мед - від зубів, тобто дитині мазали ясна, а собі - від зубного болю? Так? І допомагало?
   
Шото воно мене уже почало лякати.

Почалось минулого року приблизно у цю ж саму пору.
Сустав на лівій нозі, той шо у тіло вставляється.
Почало пздц боліти, не можна було ні сидіти, ні лежати, взутися це ваще пздц. Носки натягав, повернувшись спиною до стільця і поклавши на нього ногу підошвою доверху, і то було больно шо капець.
Спати неможливо, боліло. Кажись дві ночі не спав.
Через два-три дні почало відпускати і доволі швидко пройшло шо і забув.


Через рік, приблизно місяць назад та ж фуйня, ті ж симптоми, те ж натягування носків со спини.
Тільки уже так швидко не відпускало. Через дня три поволі-поволі ставало легше. Але час від часу починало знов боліти, але не критично. Були навіть дні шо вполнє нормально ходив, не хромаючи. Позавчора ваще не боліло, вчора чуток начало поболювати.

А сьодні апять сцукко хромаю, опять носки со спини, бляха. Болить :(
Шо воно за херня?  8-:


ps
умнікам, які рекомендуватимуть до лікаря - нема грошей. Всьо.
І ваще від наших лікарів тре триматися подалі. Останній раз був у лор-а, ублюдок потримав дві секунди пальцями за ніс, сказав шо ніфуя не находить і здер 50 грн, пдарас, бліа.  :facepalm:

Хоть ты и ЗЕ!дегенерат, но тут уж - увы!


К врачу, батенька. К врачу.

Что-то очень сильно пахнет артрозом у вас.

Можно доиграться.
   
Хоть ты и ЗЕ!дегенерат
не більший ЗЕ!дегенерат ніж ваша милість  :fuck:
   
Мед - від зубів, тобто дитині мазали ясна, а собі - від зубного болю? Так? І допомагало?
І собі мазала ясна в юності коли різалися зуби мудрості - таки так, допомагало.

Від зубного болю - інше. Коли болять зуби, то тре до стоматолога.
   
Шото воно мене уже почало лякати.

Почалось минулого року приблизно у цю ж саму пору.
Сустав на лівій нозі, той шо у тіло вставляється.
Почало пздц боліти, не можна було ні сидіти, ні лежати, взутися це ваще пздц. Носки натягав, повернувшись спиною до стільця і поклавши на нього ногу підошвою доверху, і то було больно шо капець.
Спати неможливо, боліло. Кажись дві ночі не спав.
Через два-три дні почало відпускати і доволі швидко пройшло шо і забув.


Через рік, приблизно місяць назад та ж фуйня, ті ж симптоми, те ж натягування носків со спини.
Тільки уже так швидко не відпускало. Через дня три поволі-поволі ставало легше. Але час від часу починало знов боліти, але не критично. Були навіть дні шо вполнє нормально ходив, не хромаючи. Позавчора ваще не боліло, вчора чуток начало поболювати.

А сьодні апять сцукко хромаю, опять носки со спини, бляха. Болить :(
Шо воно за херня?  8-:


ps
умнікам, які рекомендуватимуть до лікаря - нема грошей. Всьо.
І ваще від наших лікарів тре триматися подалі. Останній раз був у лор-а, ублюдок потримав дві секунди пальцями за ніс, сказав шо ніфуя не находить і здер 50 грн, пдарас, бліа.  :facepalm:

Хлопче, ти брешеш. До лікаря не потрібно грошей в Україні.  Я маю величезний досвід з лікарями. Гроші не потрібні, якщо це не хабар, звичайно.
   
До лікаря не потрібно грошей в Україні.
скоро узнаю.
але лор, ублюдок, з мене рік тому 50 грн таки здер.
   
Творог - це та ж сама сироватка. Що таке сироватка - це такий собі солерозчиняючий засіб. Я коли не було певний період медичної жовчі в аптеках, намочувала в добряче прокисшу сироватку випрані в господарському милі носки надягала їх на ноги, потім зверху пакет, потім зверху сухі носки. Отакі парові баньки на 10 ночей і пяточні шпори як і не було.
(tu) ти прямо колодязь народної медицини.
   
суко какой же ты идиот
:lol:
   
(tu) ти прямо колодязь народної медицини.

допомогла тобі народна "медицина"  з коліном?
   
Нерв в суставе защемленный,капуста, творожок на колено. :facepalm1:
А потом  удивляются что выбрали Зеленского. Хуже африки бля
   
Нерв в суставе защемленный,капуста, творожок на колено. :facepalm1:
А потом  удивляются что выбрали Зеленского. Хуже африки бля

про сир це до цієї дами
вона звичайно ж з Африки на відміну від ...



а це де вона про ту терапію чи лікування сиром казала

https://www.nbcnews.com/id/wbna35444182

Lindsey Vonn's cheese cure baffles experts
Can topfen curd heal a bruised shin? The Olympic gold medal winner may have been following her ski coach's Austrian tradition when she slathered it on her leg after her injury.

а ось і хфото того топфен кезе



я на відміну від понти не кидаю і не п.... жу
   
як подобається коли бідота вибивається типу в цивілізацію і починає пальці гнути  (td)
   
про сир це до цієї дами
вона звичайно ж з Африки на відміну від ...

Показати зображення...
а це де вона про ту терапію чи лікування сиром казала

https://www.nbcnews.com/id/wbna35444182

Lindsey Vonn's cheese cure baffles experts
Can topfen curd heal a bruised shin? The Olympic gold medal winner may have been following her ski coach's Austrian tradition when she slathered it on her leg after her injury.

а ось і хфото того топфен кезе

Показати зображення...
я на відміну від понти не кидаю і не п.... жу

Так а хули вы таким как я по 500£ за получасовую консультацию платите если творожок помогает :weep:
У Линдси Вон было 12 операций на колене, это примерно от 5  до 15 тысяч за операцию.
Дебилы бля  :facepalm1:
   
допомогла тобі народна "медицина"  з коліном?
так, звичайно. інакше би не писала про це.

при лактостазі самі лікарі кажуть капустні листи до грудей прикладати..
   
самі лікарі кажуть капустні листи до грудей прикладати
І пити святу воду? Чи кропити?
   
болить спереду. хз

Сідаліщний нерв і нижня частина хребта - масажі костоправ.
Це не страшно.
Покищо.
   
І пити святу воду? Чи кропити?
на самом деле помогает. Когда уже п***а как болит. То что угодно приложишь.
Как действует я не знаю. Может просто греет
   
Давно уже ответили на вопрос чудаку. Но он очень бедный. Это реальная проблема.
Сейчас можно попасть к врачу бесплатно. Но врач конечно же даст только бесплатную короткую справку. Ельф не способен выслушать внимательно и поверить. Визит к врачу будет бесполезен
Сейчас его болезнь находится в таком состоянии что ее можео лечить без денег вообще. Без копейки. Нет денег на тренажерку - занимайся спортом сам.
Но он безнадежный идиот
   
Но он очень бедный.
Тому що
он безнадежный идиот
   
забув сказати, сунувся в поліклініку - хер пустили.
Питають "а ви декларацію підписали"? Кажу яку нафуй декларацію...
Кажуть без декларації нізя, тому шо доктор Смерть, гнойсманова міністрка шоколадного уряду, придумала фуєту з підписом декларацій (пітараси).
Сунувся в якусь "доктор лікар про" - там сказали платіть двісті грн за декларацію. Кажу йдіть ви нафуй.
Сунувся апять в поліклініку, там послали в іншу поліклініку, дитячу. Сказали шо декларації там.
Херово шо в дитячу. Після всіх цих педохвільних новин стрьомно по таких місцях ходити.
   
Ельфе, уйобку, як вам 200-500-700 грівен не вистачає на лікування, то я вам вишлю. В лічку пішить.
   
Це від того, Ельфік,що ти все не п'єш,все не п'єш...так у тебе всі кінцівки рухатися перестануть. :weep:
   
грівен не вистачає на лікування
він на тій спині вже другу хату добудовує...  :K
   
Це від того, Ельфік,що ти все не п'єш,все не п'єш...так у тебе всі кінцівки рухатися перестануть. :weep:
тре сполоснути сустави коньячком  :-)o
   
У мене років 5 тому була біда - так боліло ліве коліно, що шлях до роботи займав хвилин 40 замість звичних 20, ледь доходила, намагаючись щоб було непомітно...
А все одно народ помічав..Вночі взагалі спати не могла - так боліло..
Лікарів не переношу, ще й у сусідки було щось аналогічне, то їй ще й уколи робили в коліно..Жах..
Словом вичитала в інеті спецсклад з превалюючим коренем селери. Я нічого не втрачала, тому вирішила спробувати.
І - о диво!...Відтоді щоосені роблю цей напій, і вуаля - забула про те коліно.
Я нічого не стверджую і не закликаю до самолікування, але це - ФАКТ.
Як могло таке бути, що ціле літо боліло і сильно, а потім без будь-якого медикаментозного втручання пройшло?...Отакоєот..
У вас в Дніпрі виробляють чудодійну мазь. Мені теж врятувала коліно.
Бережу її як панацею, бо привозять лише на замовлення.
Називається Мазь для суглобів "Нове життя". У фіолетових тюбиках.

Для ТС: спробуйте для початку розігріваючою маззю натерти область сідалечного нерва.
   
маззю натерти область
після конини... він краще нею бутер намаже
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія