Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зимнее время проголосовали? Они ипанулись мудаки конченные? ;o

ес де факто  і де юре вирішив позбавитись переводу, але не можуть дати собі раду який час лишати.
ну, как бы, надо действовать синхронно с ЕС. У нас ассоциация и Украина стремится стать членом или членкиней ЕС
   
ну, как бы, надо действовать синхронно с ЕС. У нас ассоциация и Украина стремится стать членом или членкиней ЕС
так синхронно и действуем. в ес страны каждая по себе решает какое время ей оставить. вот мы тоже обсуждаем решение наших депутанов оставить зимнее.
   
Та ну его нах.
Выходной на даче. Вроде поспал как обычно. Ну так выспался.
А глядь на Часы уже 11.
А по зимнему бы было Нормик, как обычно 10.
Или ночью, если укладываюсь обычно в час ночи. То из- за летнего времени это всего лишь 12, спать ещё не хочу. В результате ложусь в два. А вставать утром на час раньше.

Останнє редагування: 4 березня 2021 22:34:01 від Камрад
   
доброго ранку) ну от і початок мого дня .
   
я виспався, відпочив, зараз п.ю вранішню каву з кокосовим тортом. набирається ванна . життя прекрасне  ;)
   
до півдня , 12.00 , у мене від просинання БЕЗ будильника а сам по собі в 3.00 ранку - у мене до 12.00 - дев.ять годин, тобто, 9 годин актимвності від 3 ранку - і у мене якраз півдня в 12.00 - і з півдня  - з 12 годин - до часу коли я засинаю - до 21.00 - якраз теж 9 годин) . частенько я лягаю спати у 20.00 , якщо втомився в день .

   
Ось у мене і півдня активності. З третьої ранку. А хтось лиш недавно прокинувся))) сови блджд
   
Свинособаки ввели спочатку літній, а потім перейшли на зимовий.
   
Можна, але це треба буде на раніше вставати, а це не природньо, буде шкодити здоров'ю не менше ніж коли переводять годинники!
 :lol:

неук блд.
 
   
То їх справа, як вони там працюють - вони значно західніше. Більшість населення України з точки зору довжини робочого дня в співвідношенні до робочого часу влаштовує +3. Це факт, а інше - політика.

ти ще й хуцпате, тому що виділене - хуцпа
   
Ложусь спать обычно между часа и двух ночи.
Просыпаюсь обычно в районе 10.
В 9 вставать из- за летнего времени мне рано, не высыпаюсь.
Отмену этого бесполезного верчения стрелок туда сюда поддерживаю бо заипало.
как это может заипать, если у тебя вообще нет четкого распорядка?
   
Короче людині яка ходить на роботу жити ніколи. Тобто додому ів ліжко, а вранці нічого не працює ні в магазин ні з друзями зустрітися... Нє а чо гарний графіг зробили для пенсіонерів і тунєядців.

можна працювати з 7 до 15,  а з друзями зустрічатись з 15 до 22
   
Робочий день завершується о 18-00. До ночі 2 години. В Києві можна не встигнути додому доїхати

завершуйте в 15, як у  всьому світі
   
завершуйте в 15, як у  всьому світі

Це капець як дратує
   
до півдня , 12.00 , у мене від просинання БЕЗ будильника а сам по собі в 3.00 ранку - у мене до 12.00 - дев.ять годин, тобто, 9 годин актимвності від 3 ранку - і у мене якраз півдня в 12.00 - і з півдня  - з 12 годин - до часу коли я засинаю - до 21.00 - якраз теж 9 годин) . частенько я лягаю спати у 20.00 , якщо втомився в день .

Ну і нахєра ти всіх прогібаєшь під свій придурастий режим?
   
Ну і нахєра ти всіх прогібаєшь під свій придурастий режим?

Вчора, наприклад, я ліг спати в 4:40  (серіал дивився 4 години, а до того з 14 до 23:55 постійно йшли футбольні матчі). Як раз тому, що футболи майже кожен день, то на серіали та фільми залишається лише час після 12 ночі. У будні я до 2:30 максимум намагаюсь лягти, а в вихідні можу і в 7 ранку. Мені не треба сонце в 3 ранку влітку... а в 23 - треба!

У кожного свій розклад життя, і дійсно, якось дивно його розповсюджувати на всіх.
   
розпорядок дня звикли вимірювати за московським часом. Звички ламати складно.
   
розпорядок дня звикли вимірювати за московським часом. Звички ламати складно.
який зв'язок?
   
Давайте зайдемо трохи з іншого боку. Для чого це все робиться у нормальних країнах? Щоб громадянам було максимально зручно, чи не так? Якщо в Україні провести опитування я впевнений, що більшість (а в половині регіонів переважна більшість) проголосує за літній варіант. А що далі? Далі ОПЗЖ вийде зі "світловим геноцидом сходу" й заробить трошки балів на електоральному полі. Воно вам треба?

Та хрін там. Більшість проголосує за зимовий час.  :fool:
   
как это может заипать, если у тебя вообще нет четкого распорядка?
Ну почему очень даже есть. Я же его расписал
   
який зв'язок?

ну вже сформовано уявлення о якій годині має темнішати, а коли має бути світанок. Тобто звикли не до астрономічного часу, а до московського.

Міцна звичка. І вона додатково закарбована в розкладах державних установ.
   
В дискусії про літній/зимовий час безглуздо вказувати о котрій годині прокидаєшся. Вказуйте через скільки годин після/до сходу сонця.
   
ну вже сформовано уявлення о якій годині має темнішати, а коли має бути світанок. Тобто звикли не до астрономічного часу, а до московського.

Міцна звичка. І вона додатково закарбована в розкладах державних установ.

Вже 30 років живемо не за моск часом. Та й моск час вже кілька разів змінювався. А звичка все існує?
   
В дискусії про літній/зимовий час безглуздо вказувати о котрій годині прокидаєшся. Вказуйте через скільки годин після/до сходу сонця.
Прокидаюсь, будні - 9, вихідні - 12-13. Лягаю, будні 2-3, вихідні - 4-5.
Я за літній час, але ще +1 від теперішнього літнього.
   
В дискусії про літній/зимовий час безглуздо вказувати о котрій годині прокидаєшся. Вказуйте через скільки годин після/до сходу сонця.
В нашій місцині сонце зходить в діапазоні 4,5 години.
   
В дискусії про літній/зимовий час безглуздо вказувати о котрій годині прокидаєшся. Вказуйте через скільки годин після/до сходу сонця.
Продолжительность дня/ночи меняется за 6 месяцев, от 8 часов до 16 часов, то-есть в течении месяца день/ночь увеличиваются на 1 час 20 минут. Так что вы там спрашивали? Через сколько часов просыпаюсь до/после восхода солнца? А в какой день?  :lol:
   
Вже 30 років живемо не за моск часом. Та й моск час вже кілька разів змінювався. А звичка все існує?

мався на увазі астрономічний.

Хехе. Американець коли нашій людині призначає зустріч на вісім, то наш неохоче погоджується. Чогось ранувато. А потім американець перепрошує, чи може він перенести зустріч на сім, і от тут у нашого наступає прозріння. Вони-то живуть в іншому графіку ніж ми  :rotate:
   
ну вже сформовано уявлення о якій годині має темнішати, а коли має бути світанок. Тобто звикли не до астрономічного часу, а до московського.

Міцна звичка. І вона додатково закарбована в розкладах державних установ.

Що б ти не написав: світанок у третій ночі - це маразм
   
Продолжительность дня/ночи меняется за 6 месяцев, от 8 часов до 16 часов, то-есть в течении месяца день/ночь увеличиваются на 1 час 20 минут. Так что вы там спрашивали? Через сколько часов просыпаюсь до/после восхода солнца? А в какой день?  :lol:

Якщо ваш розпорядок дня не прив'язаний до сонця то яка вам різниця якими цифрами позначається конкретний момент часу?

От мені важливо прокидатись засвітла. Тому я і вважаю, що робота має починатись не раніше ніж через годину після сходу сонця. (Якщо схід сонця 22 грудня позначити як  "8-ма година". то робота має починатись о 9-й)

Останнє редагування: 7 березня 2021 17:31:41 від Допіру
   
В нашій місцині сонце зходить в діапазоні 4,5 години.

Прив'яжіться до найпізнішого світанку. Тобто до 22 грудня.
   
Якщо ваш розпорядок дня не прив'язаний до сонця то яка вам різниця якими цифрами позначається конкретний момент часу?

От мені важливо прокидатись засвітла. Тому я і вважаю, що робота має починатись не раніше ніж через годину після сходу сонця. (Якщо схід сонця 22 грудня позначити як  "8-ма година". то робота має починатись о 9-й)

Просыпайся хоть в 12-00 дня, кто тебе не дает? А ничего, что солнце садится по разному, спишь ты хоть не как курица, солнце село пора на сидало и спать? Да и спать по утрам тебе похоже ничего не мешает, летом светает уже в начале чевертого...  ;) 
   
Просыпайся хоть в 12-00 дня, кто тебе не дает? А ничего, что солнце садится по разному, спишь ты хоть не как курица, солнце село пора на сидало и спать? Да и спать по утрам тебе похоже ничего не мешает, летом светает уже в начале чевертого...  ;) 

1 Прокижатись о 12-й мені не дає робота, яка починаєьться о 8-й
2 Чітко ж сказав: прокидатись коли світло.
3 Влітку ніяких проблем. Проблеми взимку. Найбільші - 22 грудня.

   
Ну хоть кто-нибудь мне скажет или нет - совпадает ли у нас теперь полдень с астрономическим или нет ?
   
Ну хоть кто-нибудь мне скажет или нет - совпадает ли у нас теперь полдень с астрономическим или нет ?

Так
   
Так
тільки середина робочого дня не співпадає. більшість працює з 9 до 17 або з 10 до 18.
а треба все коригувати на з 8 до 16.
   
Північ має бути північчю. Тобто половиною сну. А південь півднем. Лягайте спати як я о 20.00 -21.00 прокидайтесь о 3.00-4.00 і будете як. Аеліт)))
   
1 Прокижатись о 12-й мені не дає робота, яка починаєьться о 8-й
2 Чітко ж сказав: прокидатись коли світло.
3 Влітку ніяких проблем. Проблеми взимку. Найбільші - 22 грудня.
1) Ну то меняй работу, солнце под тебя не станет подстраиваться. 22 декабря восход солнца 7:56, ты встаешь за 4 минуты до работы?
2) Таймер на освещение не судьба поставить?
3) И тем не менее, ты жив, не смотря на прожитые годы, и "муки" от 22 декабря.
   
тільки середина робочого дня не співпадає. більшість працює з 9 до 17 або з 10 до 18.
а треба все коригувати на з 8 до 16.

Якщо з 9 , то до 18. А з 8 до 17. Чи ти без перерви працюєш?  :-)o
   
Ну хоть кто-нибудь мне скажет или нет - совпадает ли у нас теперь полдень с астрономическим или нет ?
Киев максимально близко к середине часового пояса, при зимнем времени солнце в зените в 12-00, выводы думаю сам сделаешь.
   
Північ має бути північчю. Тобто половиною сну. А південь півднем. Лягайте спати як я о 20.00 -21.00 прокидайтесь о 3.00-4.00 і будете як. Аеліт)))
та ну на. Досить одного.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія