Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Проблема з ноутбуком - не бачить вінт

ФЗВ: Проблема з ноутбуком - не бачить вінт Нове

ноут dell latitude 6500 - нормальний ноут - з кортудуо і 4 гігами оперативки що для мене - я юзаю софт на вінді хп - більш ніж досить.

взяв старий бо новий пластиковий став сильно убиватись при тасканні а тут він з магнієвого сплаву всі діла .

але проблема - ноут проходить селфтест все гут крім одного. не бачить вінта - вінт сата3 хітачі - на ньому стояла і хпшка і купа софту і все було добре - два роки пролежав і перестав його бачити.

вінчестер в компі бачиться а в ноуті ні. в компі проходить всі тести, але ноут його не бачить. інші вінчестери ноут теж не бачить - все що стосується вінта в біосі перепробував. ніфіга. а я вже замови на нього нову батарею. що за х


https://www.notebookcheck-ru.com/Obzor-noutbuka-Dell-Latitude-E6500.13809.0.html

Останнє редагування: 26 жовтня 2018 23:39:46 від pravda
   
пише ноу бутбл девайсис   - хоча вінт стовідсотково робочий
   
пише ноу бутбл девайсис   - хоча вінт стовідсотково робочий
Пише шо вінт не загрузочний, тіпа вінда злетіла нах. Перевстанови.
   
Пише шо вінт не загрузочний, тіпа вінда злетіла нах. Перевстанови.

Не вінда а сектор загрузочний.
   
Пише шо вінт не загрузочний, тіпа вінда злетіла нах. Перевстанови.

не те він пише. він пише що не бачить вінта взагалі . і в не лише вінта не бачить - він і сата сіді прівода не бачить .
 і з флешки встановити вінду теж не можна - бо не бачить вінта знову ж таки . і не лиш одного  а трьох різних які в мене є і я вставляв перевірити - один сата 2 один сата 3 і один ссд сата 3 . невже полетів южний сомт контролер сата?
   
Не вінда а сектор загрузочний.

який сектор. він вінта і сіді прівода взагалі не бачить. невже ви думаєте що я б звернувся по такій дрібниці?
   
Глянь дату в біосі

дату оновив. батарейку біоса поміняв.
ноут здається чи то 10 чи то якого року . ніколи не глючив . потім віддав його дружині . потім вона віддала собі бопланшети смартфони і він їй нах не треба був -  трохи поюзав і поклав на полку . і ось таке
   
постучі кулаком, йобні апстєну.
зтелевізором помагало 8-)
   
Сата3 не бачив. Колись були старі IDE шлейфи. Було 2 порти IDE. Ще були перемички-перемикачі primary-slave.
Тобто спробувати на інший порт, якщо є. Інший шлейф. Глянути перемички.
   
Пряма дорога до сервісу...

ніколи. ніколи я не носив нічого до сервісу. все моє інженерське нутро тому бунтує. та й фзв.
віднести до сервісу це й моя дружина знає - а вона ж не фуп
   
вінчестер працює крутиться - тобто вольтаж нанього подається . тільки чомусь не бачиться(

сіді привод теж крутиться але тежне бачиться(
   
Сата3 не бачив. Колись були старі IDE шлейфи. Було 2 порти IDE. Ще були перемички-перемикачі primary-slave.
Тобто спробувати на інший порт, якщо є. Інший шлейф. Глянути перемички.
:facepalm1:

те що ти розказуєш це початок 00х. вже прошло два десятиліття.
перемичок на вінту перемикати режими сата не має - але в мене є вінти і сата 2 і сата 3. не видиться жоден(
   
вінчестер працює крутиться - тобто вольтаж нанього подається . тільки чомусь не бачиться(

сіді привод теж крутиться але тежне бачиться(

Може шлейфи посмикай, могли контакти окислитись
   
не проблема шлейфу - там не має шлейфу - вінчестер всовується в нішу і фіксується штекерами і сигналу і живлення прямо в материнку

похолду наіпнувся південний міст чіпсету . а це реально торба
   
не проблема шлейфу - там не має шлейфу - вінчестер всовується в нішу і фіксується штекерами і сигналу і живлення прямо в материнку

похолду наіпнувся південний міст чіпсету . а це реально торба

Чого йому найопуватись, як ноут не працював? Мости дохнуть від перегріву, бо термопрокладка там дубіє
   
Шлейфу немає, а контакти є. В контакті контакту немає. Або погнувся, або зламався, окислився. Чи неправильно підключено.
   
Шлейфу немає, а контакти є. В контакті контакту немає. Або погнувся, або зламався, окислився. Чи неправильно підключено.

та все прочитис гумкою все було добре . просто перестав бачити сата приводи. і есата теж
   
та все прочитис гумкою все було добре . просто перестав бачити сата приводи. і есата теж

Мо піталово на міст здохло?
   
Мо піталово на міст здохло?

мо й таке. і що . виковирювати материнку і заміряти напругу на конденсаторах біля моста? в принципі конденсатори не мали б вилетіти бо вони тут твердотільні
   
спиртом протереть надо контакты
   
мо й таке. і що . виковирювати материнку і заміряти напругу на конденсаторах біля моста? в принципі конденсатори не мали б вилетіти бо вони тут твердотільні

Ну є варіант чіп феном погріти, тоді точно знатимеш.
Щодо піталова - бж ноута видає 18в (умовно), а на чіп приходить як мінімум 12 і 5, десь поруч мають стояти  мікрухи. Може навіть і двополярні.
Кароч, то треба в сервісі дивитись
   
Завантаж вінду з флешки і глянь, що вона про контролери каже.
   
Або біос не коректно робить, або скоріше мамка полетіла ... ТЮ-ТЮ. Краще замов нову.
   
ляяяя. я діііііііііііііііібі іііііііііііііл)))

кароче там цей лоток в який вставляється вінчестер - знизу нічим не підпертий і коли я вставляв вінт він просто своїми шеткерами не входив в пази материнки а входив під ними - а здавалось що все гут - а я перед тим як кластиноут н аполку - виймав вінт і зкидав підключивши його до компа з нього всю інфу - і вставив не подивившись що штекера вінчестера зайшли акуратно іп пази мамки))

оце то прогнав   :facepalm1:  :-G  мені
   
ляяяя. я діііііііііііііііібі іііііііііііііл)))

кароче там цей лоток в який вставляється вінчестер - знизу нічим не підпертий і коли я вставляв вінт він просто своїми шеткерами не входив в пази материнки а входив під ними - а здавалось що все гут - а я перед тим як кластиноут н аполку - виймав вінт і зкидав підключивши його до компа з нього всю інфу - і вставив не подивившись що штекера вінчестера зайшли акуратно іп пази мамки))

оце то прогнав   :facepalm1:  :-G  мені
Ти мене розстроїв, я надіявся ти на мамку влетів ... Ми сумніваючщіся такі.  :lol:
   
Ти мене розстроїв, я надіявся ти на мамку влетів ... Ми сумніваючщіся такі.  :lol:

ні. ноут реально добротний . металевий -  елементна база не фуфло. і металевий не такий як металеві макбуки - реально суровий ноут )))  все тепер у мене гарний настрій (tu)
   
Спробуй у bios погратися з AHCI та IDE MODE

https://pcpro100.info/kak-pomenyat-ahci-na-ide/

та все вже добре - запустив ноут . все ок. тільки батерея вже доха - але що поробиш майже 10 років - та й кортудуо 45 нанометрів це вам не уйсобачий))
   
ляяяя. я діііііііііііііііібі іііііііііііііл)))

кароче там цей лоток в який вставляється вінчестер - знизу нічим не підпертий і коли я вставляв вінт він просто своїми шеткерами не входив в пази материнки а входив під ними - а здавалось що все гут - а я перед тим як кластиноут н аполку - виймав вінт і зкидав підключивши його до компа з нього всю інфу - і вставив не подивившись що штекера вінчестера зайшли акуратно іп пази мамки))

оце то прогнав   :facepalm1:  :-G  мені
ти не тільки діііііііііііііііібі іііііііііііііл, а і брехун.


> вінчестер працює крутиться - тобто вольтаж нанього подається . тільки чомусь не бачиться <

а я ще хотів свої 5 копійок вставити, тому що в мене такий самий делл 

   
ти не тільки діііііііііііііііібі іііііііііііііл, а і брехун.


> вінчестер працює крутиться - тобто вольтаж нанього подається . тільки чомусь не бачиться <

а я ще хотів свої 5 копійок вставити, тому що в мене такий самий делл 

я не брехав - там де вінчестер коли я приклада руку корупс ноута був теплий - з чого я й зробив висновок що на вінт подається живлення - а виявляється - через більшу теплопровідність металу корпусу - корпус просто рівномірно нагрівався. але я як працюючий на пластикових ноутах - то знехтував і зробив хибний висновок
   
хм ззнявши аккум знайшов наліпку віста бізнес))) я й забув що тут стояла віста бо відразу переставив хп
   
хм ззнявши аккум знайшов наліпку віста бізнес))) я й забув що тут стояла віста бо відразу переставив хп
хп 4 гіга памяті не бачить   :)
   
хп 4 гіга памяті не бачить   :)

3.4 чи 3.6, точно не пам"ятаю
   
хм ззнявши аккум знайшов наліпку віста бізнес))) я й забув що тут стояла віста бо відразу переставив хп
давай поміряємося піськами
який в тебе бут ап тайм ?
в мене 19 сек   :)
   
давай поміряємося піськами
який в тебе бут ап тайм ?
в мене 19 сек   :)
аптайм це час з моменту натискнення на кнопку до загрузки вінди?я хз але більше ніж 19 -в мене тік заставка дел літютуд секунд 7 грузилась -  тре полазить налаштувати швидкий бут але вже сьогодні
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія