Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Других менеджерів в мене для вас немає

Re: Других менеджерів в мене для вас немає

От і думай хто тобі краще - Зеленський з Єрмаком чи хуйло? Бо це саме і є те з чого треба вибирати зараз.
Офуєть. Переплюнули Петра. Той альтернативою хуйлу ставив себе одноосібно.
А тут вже якісь сіамські близнюки, трясця.
Хотілося б не хуйло, а просто Зеленського, обраного президента України, без регентів і різних наперсників - так можна?
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

мислю собі шо ця війна не надовго.
вона вже тепер - назавжди, поки існуватиме росія яка має гроші на зброю і війну.
ми починаємо ставати мілітарною державою по прикладу Ізраїлю.
цей процес вже пішов і він вже невідворотній.

питання : критикувати владу тепер неможна ніколи вже буде ?
п.с. критика влади і робота політичних ботоферм - різні речі.
п.п.с. робота провладних ботоферм - теж не начі у такому випадку.
на фупі - викупляється за годину часу.

повторюсь бо штабні зафлудили тему.
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Я тут зараз за бригаду відпрацьовую що закидує Спарс з Фрідманом гівном. Ну я в них кидатися вже не буду, я краще в тебе, патріота, кину. Бо понаписував ти всякої ххх-ні.

Зброї нам надають мало не тому що не довіряють владі, а тому що побоюються спровокувати скажену росію на ядерну війну.

Критикувати владу справа хороша в мирний час. Але зараз йде війна з росією. На знищення. На наше знищення. Розумієш патріоте? Бо ніхто росію знищувати не збирається. А от росія дуже хоче знищити нашу владу. Так от, якщо їй це вдасться то буде в нас владою хуйло. І як будеш вкотре критикувати владу та розганяти зраду то пам’ятей що можеш отримати собі хуйла замість нашої влади. От і думай хто тобі краще - Зеленський з Єрмаком чи хуйло? Бо це

саме і є те з чого треба вибирати зараз.

Юля краще ?  :D
Юля так ? гииии
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Офуєть. Переплюнули Петра. Той альтернативою хуйлу ставив себе одноосібно.
А тут вже якісь сіамські близнюки, трясця.
Хотілося б не хуйло, а просто Зеленського, обраного президента України, без регентів і різних наперсників - так можна?

Не можна.

При Петрі не було такої війни як зараз. Ме ще не виграли і можемо програти. І програш означає знищення України. Це не пафосні слова. Це реальність. Через рік-два тут або залишиться влада Зеленського або прийде влада хуйла. Ви з цим не згодні? Інших варіантів немає.

Якщо ви обираєте владу Зеленського то дайте йому володарювати відповідно до його повноважень. Йому вирішувати як користуватися своїми повноваженнями і кого куди призначати а не вам.

А ви будете вирішувати за кого голосувати на наступних виборах. Але тільки якщо вистоїть влада Зеленського. Бо з хуйлом ви вирішувати вже нічого не будете.

І не забувайте що всі ці Спарси з Фрідманами і інші західні довбойоби не живуть в Україні. І родичі їхні тут не живуть. Для них вистоїть Українська влада чи ні це суто теоретичне питання. Їм не жити під хуйлом.
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Не можна.

При Петрі не було такої війни як зараз. Ме ще не виграли і можемо програти. І програш означає знищення України. Це не пафосні слова. Це реальність. Через рік-два тут або залишиться влада Зеленського або прийде влада хуйла. Ви з цим не згодні? Інших варіантів немає.

Якщо ви обираєте владу Зеленського то дайте йому володарювати відповідно до його повноважень. Йому вирішувати як користуватися своїми повноваженнями і кого куди призначати а не вам.

А ви будете вирішувати за кого голосувати на наступних виборах. Але тільки якщо вистоїть влада Зеленського. Бо з хуйлом ви вирішувати вже нічого не будете.

І не забувайте що всі ці Спарси з Фрідманами і інші західні довбойоби не живуть в Україні. І родичі їхні тут не живуть. Для них вистоїть Українська влада чи ні це суто теоретичне питання. Їм не жити під хуйлом.

От же дурко! По-1ше, ловлю наостанньому: у Спартс як раз "родичі їхні тут...живуть"! До родичів, у 1шу чергу, вона, здається, і приїздила спочатку.

По-2ге, чомусь за допомогою українські "володарі", за твоєю термінологією, звертаються не до аборигенів, а саме до "інших західних довбойобів", за твоєю ж термінологією - дивно, чи не так? Куди б скрепніше цим українським "володарям" було б відбивати агресію викльчно своїми, скрепно-українськими, засобами - нахер-бо руки марать якимись чужими, зробленими "західними довбойобами" що "не живуть в Україні"

Ну і стосовно "володарювання" відповідно "повноважень": ну, не знаю, я не юрист, але якщо Конституція і закони України дають йому право призначать кого і куди завгодно за бажанням Його Величності, то... для західних демократій Україна залишиться незбагненним бантустаном, який і отримає по своїй мірі.

Мурко, а ти хоч українець?

Зараза, нечистий попутав дискутувать з ботом. Більше не буду.
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

От же дурко! По-1ше, ловлю наостанньому: у Спартс як раз "родичі їхні тут...живуть"! До родичів, у 1шу чергу, вона, здається, і приїздила спочатку.

По-2ге, чомусь за допомогою українські "володарі", за твоєю термінологією, звертаються не до аборигенів, а саме до "інших західних довбойобів", за твоєю ж термінологією - дивно, чи не так? Куди б скрепніше цим українським "володарям" було б відбивати агресію викльчно своїми, скрепно-українськими, засобами - нахер-бо руки марать якимись чужими, зробленими "західними довбойобами" що "не живуть в Україні"

Ну і стосовно "володарювання" відповідно "повноважень": ну, не знаю, я не юрист, але якщо Конституція і закони України дають йому право призначать кого і куди завгодно за бажанням Його Величності, то... для західних демократій Україна залишиться незбагненним бантустаном, який і отримає по своїй мірі.

Мурко, а ти хоч українець?

Зараза, нечистий попутав дискутувать з ботом. Більше не буду.
я не бот, проста фізична особа українець з українським паспортом
Скажу Вам так: наявність родичів у цієї Спартц чи як там її, вже не пам’ятаю, це не індульгенція. Родичі далекі, мабуть, і їй вони зовсім байдужі. Не в родичах справа
Чому на 5 місяці війни, в такий складний час, вона намагається призупинити(!) американську військову допомогу Україні (якої й так недостатньо для переваги на полях бою), граючи майже в унісон з кацапською пропагандою про перепродаж чи недостатній контроль зброї? Що це за фуйня? Це вона таким чином про нас турбується, про долю України, про своїх родичів?
Та пішла вона нахуй, п***а американська.
Є дані, що Єрмак щось хімічить зі зброєю? Перепродав у Ліван чи в якусь Сирію з Іраками? Є дані, чи їх нема? А якщо вони є, то в кого вони мали би бути?
Є дані, що Єрмак підставив під удар каравани допомоги? Такі дані є, чи їх нема?
А якщо хтось і підставив, то це Єрмак чи може хтось інший? Хто це має з’ясувати?
Я не був виборцем Зеленського і аж ніяк не є захисником Єрмака. Більше того, чисто візуально він мені неприємний тип
Але! Є дані в американців про його роботу на кацапів, чи нема?
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає
DBA

Може нам зовнішнє управління ввести - наприклад якогось генерала НАТО?
. Ты думаешь на западе не воруют? Воруют, просто не так явно, не теми способами и в тех объемах, которые по сравнению с экономикой страны - мизер. Возьми ту же спартц, поинтересуйся ее «бизнесом» и как она с зарплаты бухгалтера завладела многими объектами недвижимости и земли.

Политики в мире на постоянной основе возглавляют список least trusted professions вместе с работниками real estate, продавцами машин и рекламщиками, за ними брокеры , телеведущие и журналисты

Очевидно что Спартц куплена и отрабатывает заказ, вот и весь расклад, а кукловоды остаются в тени
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Колись давно, більше 5 років тому, в приватній розмові на політичні теми з «міцно стоячими на ногах» американцями українсько-єврейського походження я зауважив наївно, для підтримання бесіди, що це іхні, американські політики беруть приклад з наших і «крадуть».
Ні, швидко і категорично заперечили мені. Це ваші вчаться в наших і переймають досвід.
Але в США є елементи законності і принципи невідворотності покарання. Точно не знаю, але здається, два останніх мери Детройта або відбували покарання в місцях позбавлення волі за фінансові махінації, або зараз перебувають в місцях позбавлення волі
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Я от змушений їздити до тещі, це Ryan Rd між 11 і 10 милею. Це дорога з обмеженням швидкості 40 миль/год, досить насичена автомобілями.
Десь 3-4 роки тому після зими як повипирали хвилі висотою до 20см, ефект пральної української дошки початку 20 століття, так вони і є…
Ну зате вони змінюють бетонні дороги між приватними будинками на рівні 15-16 милі, де лише поодинокі авто проїжджають, там бачте щілини утворились більші 1см, які навіть невідчутні
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Якщо ви обираєте владу Зеленського то дайте йому володарювати відповідно до його повноважень.
Ну так про це й бажання!
Йому вирішувати як користуватися своїми повноваженнями і кого куди призначати а не вам.
А от тут - фуя. Забороняють закони України делегувати владні повноваження хз кому.
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Якось воно нічого не змінюється. Бали в нас і адміністрація президента, і офіс президента, і його секретаріат… а голова завжди чомусь одіозна фігура
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

І перейменовують, і знову перейменовують… то адміністрація, то секретаріат, то офіс…
Наступна назва буде канцелярія, 100%
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Тому що імітують. Вішають лапшу на вуха
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Ахуєть! Вони таблички нам міняють, імітуючи якісь зміни. Була адміністрація, а став секретаріат!
Я ібу і плачу)))
Був секретаріат, а став аж цілий офіс!!! б***ь, це так круто!!!
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Ну наступного разу дійсно перенесуть десь (офіс, секретаріат, адміністрацію, канцелярію, штаб-квартиру) в інше місце. Ось тоді заживем
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Ще й судам можна інші назви давати. Ось був колись Личаківський районний суд м Львова. Потім він став місцевим судом Личаківського району м Львова. Пізніше, знову перетворився на Личаківський районний суд м Львова.
Завтра його можна буде перейменувати на громадський народний Личаківсько-Винниківський суд м Львова. А що, погано звучить?
А післязавтра його можна об’єднати з громадсько-народним Франківсько-Пустомитвським районним судом м Львова.
Явважаю, це взагалі буде круто! Хіба не звучить?
Ось вам і судова реформа! А хулі ви хотіли?
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

А які невєбенні реформи в СБУ нас чекають!
Це взагалі небачені реформи! Хто очолить комісію зреформування? Єрмак, Данілов, чи ще якийсь Єгоров (перепрошую, не пам’ятаю прізвищ, які наводив Фантомас в своїй гілці). Сподіваюсь, не Наумов)))
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Добре, рєбята, я дам собі і вам спокій, перекурю.
Але чому найбагатші і найвпливовіші люди в Закарпатській або Львіській області (будь-яка інша область не євиключенням) це керівники різних підрозділів СБУ? При всіх президентах! Ви тут списи ламаєте, штабами боретеся… штаб на штаб, до переможного кінця!!!!
Як з цим боротися?
Та просто!!!
Необхідно умовного начальника спецпідрозділу по боротьбі з контрабандою УСБУ у Львівській області перевести в Чернігів! А з Одеси - у Львів!
А в Одесу, взагалі можна з Сімферополя… ну а шо, хлопці ж якось мають жити?
А те, що вони «юг проєбалі», то нічого. Ну хлопці жякось мали жити…
І вони живуть…
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

І ви, дві штабні ботоферми, тут бігаєте один за одним, і щось намагаєтесь комусь довести?
Кому б***ь, і що?
Обсираєте один одного, наводите цитати чи відеоролики? Тих пару копійок, що ви заробите, воно того варте?
Іванова перевели з Західної митниці (умовно) на південну, в Одесу(о, там порт)
Або навпаки.
Які ракети, які патронні заводи чи засоби ПВО???
Яка боротьба з диверсантами????
Та вони ліпше бригаду з 5 блядєй накриють і щось зароблять, ніж міст замінують…
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Зверніть увагу на багатих і відносно впливових людей типу нашого Фантомаса .Про  що його внутрішні бімби?
Іванов з Петровим наїхали на Сидорова. Однак, Сидоров включив механізми і своі зв’язки, щоб залучити на свій захист Пелерастова.
Спостерігаєм за розвитком подій, хто кого?
Але Педерастов (умовно) працював на По, а Сидоров на КУ.
Це офуітєльно!
Вони граються з нами, навіть зараз, під час війни…..
А чому б умовному Фантомасу не байки  розповідати, а поставити питання рубом:
1. Я багатий і впливовий чоловік, я маю бізнес в Україні
2. Я кровно зацікавлений в тому, щоб у моїй країні було правосуддя. Тобто, для прикладу, якщо мене якийсь рагуль підрізав на дорозі, я не розібашу його бітою, а чемно почекаю приїзду поліцейських.
3. Я просто плачу податки. Багато заробляю - більше сплачую. І я прагну, як зять батька Конституції, щоб всі були рівні перед законом. Я плачу, і ви платите (смішно, правда?)
4. Ми всі, умовно багаті люди, середнього класу, я Фантомас, інші Яйценюки чи Балашови чи Гордони з або Єрмаки починаєм жити за правилами
Мають бути правила
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає
ATF

Зверніть увагу на багатих і відносно впливових людей типу нашого Фантомаса .Про  що його внутрішні бімби?
Іванов з Петровим наїхали на Сидорова. Однак, Сидоров включив механізми і своі зв’язки, щоб залучити на свій захист Пелерастова.
Спостерігаєм за розвитком подій, хто кого?
Але Педерастов (умовно) працював на По, а Сидоров на КУ.
Це офуітєльно!
Вони граються з нами, навіть зараз, під час війни…..
А чому б умовному Фантомасу не байки  розповідати, а поставити питання рубом:
1. Я багатий і впливовий чоловік, я маю бізнес в Україні
2. Я кровно зацікавлений в тому, щоб у моїй країні було правосуддя. Тобто, для прикладу, якщо мене якийсь рагуль підрізав на дорозі, я не розібашу його бітою, а чемно почекаю приїзду поліцейських.
3. Я просто плачу податки. Багато заробляю - більше сплачую. І я прагну, як зять батька Конституції, щоб всі були рівні перед законом. Я плачу, і ви платите (смішно, правда?)
4. Ми всі, умовно багаті люди, середнього класу, я Фантомас, інші Яйценюки чи Балашови чи Гордони з або Єрмаки починаєм жити за правилами
Мають бути правила

Я можливо помиляюсь, але в нас основна кількість "багатих і впливових" - це колишнє бандво з 90-х. Відповідно з менталітетом кацапа-орка-бурята. В їх нема і небуде чемно, законність. Там - "Ти чьо казліна! Ти знаєш на кого наєхал?!"
Дивіться на Поворознюка.
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Я можливо помиляюсь, але в нас основна кількість "багатих і впливових" - це колишнє бандво з 90-х. Відповідно з менталітетом кацапа-орка-бурята. В їх нема і небуде чемно, законність. Там - "Ти чьо казліна! Ти знаєш на кого наєхал?!"
Дивіться на Поворознюка.
[/quote так, я розумію це.  І типаж Поворознюка знаю, завдяки футболу. Ну Поворознюк здається, горло кацапам готовий перегризти
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Я можливо помиляюсь, але в нас основна кількість "багатих і впливових" - це колишнє бандво з 90-х. Відповідно з менталітетом кацапа-орка-бурята. В їх нема і небуде чемно, законність. Там - "Ти чьо казліна! Ти знаєш на кого наєхал?!"
Дивіться на Поворознюка.
для мене це не так важливо, якою мовою людина говорить, важливіше значно, що вона робить зараз, в цих умовах
Я хотів сказати, що будь-які правоохоронні органи чи структури, починаючи від Конституційного суду і нижче, до Турківського райвідділу внутрішніх справ - це були кормушки. СБУ - це кормушка, корито для свиней. Так само ДБР чи МВС.
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Ну от, Спартц запропонували зустрітися з Єрмаком, і ця хуйлівська шавка відмовилася. Хто б сумнівався.

Якби я був Зеленським то Єрмака я б не знімав. І більше за все він теж його не зніме. Бо є питання принципів. Якщо у вашого сусіда горить хата то що - ви відмовитеся допомогти її гасити бо вам не подобається його фізіономія? Ви почнете ставити умови? Поголися спочатку, помий харю а потім вже звертайся за допомогою? Бо це те що робить Спарц - ставить умови. Тобто якщо в нас корупція то нам не треба допомогати. Хай русня знищує Україну.

Дивно що багато українців цього не розуміють. Цей скандал що вона створила не призведе до жодних реформ. Єдине до чого це може призвести це до затримки військової допомоги. Тут радіти треба лише хуйлу.

І ще раз, сама Спарц особисто нічим не ризикує. Навіть я особисто не ризикую бо в Україні не живу, але в мене тут живуть батьки. Але ви, якщо живете в Україні і підтримуєте Спарц, ви просто якісь камікадзе.
   
Ну от, Спартц запропонували зустрітися з Єрмаком, і ця хуйлівська шавка відмовилася. Хто б сумнівався.

Якби я був Зеленським то Єрмака я б не знімав. І більше за все він теж його не зніме. Бо є питання принципів. Якщо у вашого сусіда горить хата то що - ви відмовитеся допомогти її гасити бо вам не подобається його фізіономія? Ви почнете ставити умови? Поголися спочатку, помий харю а потім вже звертайся за допомогою? Бо це те що робить Спарц - ставить умови. Тобто якщо в нас корупція то нам не треба допомогати. Хай русня знищує Україну.

Дивно що багато українців цього не розуміють. Цей скандал що вона створила не призведе до жодних реформ. Єдине до чого це може призвести це до затримки військової допомоги. Тут радіти треба лише хуйлу.

І ще раз, сама Спарц особисто нічим не ризикує. Навіть я особисто не ризикую бо в Україні не живу, але в мене тут живуть батьки. Але ви, якщо живете в Україні і підтримуєте Спарц, ви просто якісь камікадзе.
Лише те, що у Єрмака є близькі родичі, що працюють в силових органах ворожої країни, унеможнивлює його роботу в таких місцях, де є доступ до найвищих державних таємниць.  Очолювати якусь там РДА -   будь ласка. Було ж таке, що в Штатах всіх японців не те що не допускали до керівництва, але й інтернували в табори. Вони розуміли що таке державна безпека.
Але у нас все не так як у нормальних людей.
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Лише те, що у Єрмака є близькі родичі, що працюють в силових органах ворожої країни, унеможнивлює його роботу в таких місцях, де є доступ до найвищих державних таємниць.  Очолювати якусь там РДА -   будь ласка. Було ж таке, що в Штатах всіх японців не те що не допускали до керівництва, але й інтернували в табори. Вони розуміли що таке державна безпека.
Але у нас все не так як у нормальних людей.

Віка з Носівки пішла далі, вона заявляла, що Єрмак – шпигун. Коли її запитали про подробиці, вона води в рот набрала...  :( Американські силові та розвідувальні структури ФУП не читають, а тому не знають на яку небезпеку нариваються  :shuffle:
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Не розумію як такє може бути що перед війною Аваков у Савіка разом с Ригами обсирав Зелю
Нічого Аваков не "возглавит". Це так випускають пару. Затихне нарід, чекаючи, і все залишиться по-старому.
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Віка з Носівки пішла далі, вона заявляла, що Єрмак – шпигун. Коли її запитали про подробиці, вона води в рот набрала...  :( Американські силові та розвідувальні структури ФУП не читають, а тому не знають на яку небезпеку нариваються  :shuffle:
Подробиці - то вже справа СБУ, ...але якби його Баканови не очолювали...
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Ну от, Спартц запропонували зустрітися з Єрмаком, і ця хуйлівська шавка відмовилася. Хто б сумнівався.
Переконайте нас, плз, що то не ви - х-ка шавка.
   
Віка з Носівки пішла далі, вона заявляла, що Єрмак – шпигун. Коли її запитали про подробиці, вона води в рот набрала...  :( Американські силові та розвідувальні структури ФУП не читають, а тому не знають на яку небезпеку нариваються  :shuffle:

є два факти:  наявність фсбшних родичів і заява американської конгресменки.  У такому випадку цей "державний муж"  мав би бути відсторонений від справ і призначено спецрозслідування компетентними органами.  Тим більше від відсутності Єрмака на робочому місці державні справи не повинні сильно постраждати,  папір і скрєпки закупить хтось інший,  папочки зі справами на підпис Президента поставить хтось інший.   Чи це не так? Чи дійсно без Єрмака Держава не проживе і дня?
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Переконайте нас, плз, що то не ви - х-ка шавка.


А це дуже просто насправді. Звичайно якщо ви хоч трошки вмієте думати.  Давайте розберемося хто такі хуйлівські шавки. Це ті особи що переконують Захід в корупції/ненадійності/зрадництві української влади. Чому так? Тому що під час війни це ставить під сумнів військову допомогу Україні. Мовляв все розкрадуть/передадуть росії. А це дуже корисно для хуйла. Правда? Бо влада зміниться тільки після виборів, а допомога може припинитися зараз. Розумієте, чи ще ні? Бо я не знаю як ще вам пояснити.

Я не займаюся переконуванням Заходу в корупції української влади. Тому я не є хуйлівською шавкою. А Спарц цим займається. Тому вона є такою шавкою. І не тільки вона. Ось зацініть статтю в СіБіеС про те що тільки 30% американської допомоги доходить до фронту. Стаття дуже маніпулятивна. І дуже корисна для хуйла. Бо коли пересічний американець бачить такі заголовки, то перша його реакція не вникаючи в деталі це перестати нам допомогати.

Так що це не тільки Спарц, це ціла інформаційна кампанія на Заході дискредитувати військову допомогу Україні. Звичайно що це все на користь хуйла і робиться це хуйлівськими шавками.

Це трагічно і сумно що ви цього не розумієте.

   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Я не займаюся переконуванням Заходу в корупції української влади.
Але перекручуєте те, що сказала пані Спартц. А вона настоювала лише на контролі поставок, що є розумним, доцільним і логічним.
Дивно, що наша влада це не зробила сама, хоч вже під натиском оголосили про впровадження системи контролю за поставками.
Не беріть на себе місії вирішувати, що корисне чи некорисне для ворожої держави. Бо дуже тхне джинсою, як і ваша риторика.

Ви ще раз мене впевнили, що пані Спартц таки права.
Те, що не забажала зустрічатися з Єрмаком, то абсолютно резонно. Про що з ним говорити? може розкаже правду? Для розслідування існують компетентні органи, і якби не було рильце в пушку, то не було б ніякої протидії цьому.

Отака логіка, пане з українським ніком.
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Толково  (tu)  Підтримую пана Слава.

Ні, це неправильно. Манюпас таки в загальній масі вчиться скоріше, аніж влада, котру ще вчора вибрали.
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає


[/quote] я не бот, проста фізична особа українець з українським паспортом
Скажу Вам так: наявність родичів у цієї Спартц чи як там її, вже не пам’ятаю, це не індульгенція. Родичі далекі, мабуть, і їй вони зовсім байдужі. Не в родичах справа
Чому на 5 місяці війни, в такий складний час, вона намагається призупинити(!) американську військову допомогу Україні (якої й так недостатньо для переваги на полях бою), граючи майже в унісон з кацапською пропагандою про перепродаж чи недостатній контроль зброї? Що це за фуйня? Це вона таким чином про нас турбується, про долю України, про своїх родичів?
Та пішла вона нахуй, п***а американська.
Є дані, що Єрмак щось хімічить зі зброєю? Перепродав у Ліван чи в якусь Сирію з Іраками? Є дані, чи їх нема? А якщо вони є, то в кого вони мали би бути?
Є дані, що Єрмак підставив під удар каравани допомоги? Такі дані є, чи їх нема?
А якщо хтось і підставив, то це Єрмак чи може хтось інший? Хто це має з’ясувати?
Я не був виборцем Зеленського і аж ніяк не є захисником Єрмака. Більше того, чисто візуально він мені неприємний тип
Але! Є дані в американців про його роботу на кацапів, чи нема?
[/quote]

Vovchik, вибачте, а ви читали чи дивились/слухали її інтервью? Бо інфа у вас з точністтю до навпаки: вона, як і всі нормальні люди, і казала: у вас, України, є певні проблеми (які вона не деталізувала з очевидних міркувань) з функціонуванням владного апарату. І це ПРИВОДИТЬ ДО ТОГО, ЩО ВАМ НЕ БУДУТЬ НАДАВАТИ ДОПОМОГУ В ПОТРІБНІЙ КІЛЬКОСТІ. Тобто, на даному рівні довіри нам надають МІЗЕР і в подальшому будуть надавати МІЗЕР, - і не тому, що цього хоче Спартс (от же дурня!) чи ще якийсь виродок-запроданець. А тому, що нема повного розуміння, і як наслідок - довіри, з боку американської влади і політичного істеблешменту. - Сподіваюсь, ви поочитаєте її інтервью, а не будете спиратись на вирази тутешніх лайнометів. І тоді побачите, що вона казала і до чого

Ну, і стосовно її рідні і відносин і що вона, Спартс, там думала та відчувала - це не вам судить. Каждій судіт па сібє, да?

Про Єрмака не коментую - я нічого не знаю про нього, як і Спартс. Але вона чула від українських співрозмовників якісь факти і думки, які, на її думку, були варті уваги і навіть перевірки з боку нашої влади - вона їх озвучила (наївна, так, укр.влада - це не амер.влада, тут інші нрави і абичяї) і була послана - і після того, вона сказала, у неї пропало бажання (та й часу на це нема - вона амерівський політик) ще щось робить. Це в інтересах самих українців - розслідувать щось, чи "і так сойдьот", "а какая разніца?",  "нехай не лізуть своїм ковбасницьким рилом у наші справи ми самі разбірьомся" і т.д.

Коротше, ви просто прочитайте її інтервью
   
Спартц - просто заробляє політичні бали.
їй насрати на Україну.

а нам насрати на Спартц.
   
Спартц - просто заробляє політичні бали.
їй насрати на Україну.

а нам насрати на Спартц.

 (tu)
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає


я не бот, проста фізична особа українець з українським паспортом
Скажу Вам так: наявність родичів у цієї Спартц чи як там її, вже не пам’ятаю, це не індульгенція. Родичі далекі, мабуть, і їй вони зовсім байдужі. Не в родичах справа
Чому на 5 місяці війни, в такий складний час, вона намагається призупинити(!) американську військову допомогу Україні (якої й так недостатньо для переваги на полях бою), граючи майже в унісон з кацапською пропагандою про перепродаж чи недостатній контроль зброї? Що це за фуйня? Це вона таким чином про нас турбується, про долю України, про своїх родичів?
Та пішла вона нахуй, п***а американська.
Є дані, що Єрмак щось хімічить зі зброєю? Перепродав у Ліван чи в якусь Сирію з Іраками? Є дані, чи їх нема? А якщо вони є, то в кого вони мали би бути?
Є дані, що Єрмак підставив під удар каравани допомоги? Такі дані є, чи їх нема?
А якщо хтось і підставив, то це Єрмак чи може хтось інший? Хто це має з’ясувати?
Я не був виборцем Зеленського і аж ніяк не є захисником Єрмака. Більше того, чисто візуально він мені неприємний тип
Але! Є дані в американців про його роботу на кацапів, чи нема?
[/quote]
Vovchik, вибачте, а ви читали чи дивились/слухали її інтервью? Бо інфа у вас з точністтю до навпаки: вона, як і всі нормальні люди, і казала: у вас, України, є певні проблеми (які вона не деталізувала з очевидних міркувань) з функціонуванням владного апарату. І це ПРИВОДИТЬ ДО ТОГО, ЩО ВАМ НЕ БУДУТЬ НАДАВАТИ ДОПОМОГУ В ПОТРІБНІЙ КІЛЬКОСТІ. Тобто, на даному рівні довіри нам надають МІЗЕР і в подальшому будуть надавати МІЗЕР, - і не тому, що цього хоче Спартс (от же дурня!) чи ще якийсь виродок-запроданець. А тому, що нема повного розуміння, і як наслідок - довіри, з боку американської влади і політичного істеблешменту. - Сподіваюсь, ви поочитаєте її інтервью, а не будете спиратись на вирази тутешніх лайнометів. І тоді побачите, що вона казала і до чого

Ну, і стосовно її рідні і відносин і що вона, Спартс, там думала та відчувала - це не вам судить. Каждій судіт па сібє, да?

Про Єрмака не коментую - я нічого не знаю про нього, як і Спартс. Але вона чула від українських співрозмовників якісь факти і думки, які, на її думку, були варті уваги і навіть перевірки з боку нашої влади - вона їх озвучила (наївна, так, укр.влада - це не амер.влада, тут інші нрави і абичяї) і була послана - і після того, вона сказала, у неї пропало бажання (та й часу на це нема - вона амерівський політик) ще щось робить. Це в інтересах самих українців - розслідувать щось, чи "і так сойдьот", "а какая разніца?",  "нехай не лізуть своїм ковбасницьким рилом у наші справи ми самі разбірьомся" і т.д.

Коротше, ви просто прочитайте її інтервью
[/quote]

Єдина представниця в конгресі США народжена в Україні, Вікторія Спартс, виявилася повною іпанаткою. Ви замість того щоб її виправдовувати краще почитайте що вона молола. 

And Congresswoman Victoria Spartz called for proper oversight of shipments "so we don't have to look for our weapons in Syria or Mexico."
   
І ви, дві штабні ботоферми, тут бігаєте один за одним, і щось намагаєтесь комусь довести?
Кому б***ь, і що?
Обсираєте один одного, наводите цитати чи відеоролики? Тих пару копійок, що ви заробите, воно того варте?
Іванова перевели з Західної митниці (умовно) на південну, в Одесу(о, там порт)
Або навпаки.
Які ракети, які патронні заводи чи засоби ПВО???
Яка боротьба з диверсантами????
Та вони ліпше бригаду з 5 блядєй накриють і щось зароблять, ніж міст замінують…

 (tu)  X(

   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Я давно по разным форумам знаю Слава.Когда-то был с ним согласен,потом не совсем.Но сейчас полностью поддерживаю что он написал.Все мы не в восторге от наших политиков и членов их команды.Но сейчас не  тот момент чтобы устраивать срач между собой.Всегда вспоминаю условных оранжевых и рыгов.Оранжевые пересрались между собой после победы и все просрали открыв дорогу для рыгов,которые всегда были монолитом
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Кацапи до великої війни готувалися с 2014 підривали наші склади та ставили своіх потрибних людей на посади....в теловізорі на 80% каналів вещалі Бойко, Медведчук, Шуфрич і проча п***а.... до Петра лічно прилітав Гризлов, по ночам Петро робив еротичні фотосессії з Медведчуком, чи чим вони там займалися я х.з., але їм подобалося, "Схеми" ці приїзди неодноразово знімали і робили репортажі.... Юля вже чекала на свій час всі проплачені рейтинги малювали їй перемогу.... і тут Зеля намалювався в новорічну ніч.... звичайна людина, любе дітей дружину і батьків.... переміг... поставив у владу своіх друзів Самокатчика, Дубілета, Мілованова, Богдана і т.п. (хоча це і Беніни ребята)... але потім якось різко все змінилося Єрмак, Татаров, Венедіктова, Шмигаль (Ахметовський) і т.п., для мене це тоді виглядало як рейдерський захват влади, молоді ще не вспіли себе показати як їх усіх в утіль.... пригадав тоді Дрища після першого майдану за рульом у Ахметова.....і дочку Ющенка на футболі з Рінатом поруч.... тому думаю що сам Зе не погана людина але він нічого не вирішує....
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія