Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи вийдуть прихильники Порошенко на підтримку Зе, якщо Зе почне справжню війну з Ахметовим?

Опитування
Підтримаєте Зе?
Всього проголосувало: 50
Так  15 
 
 30% 
Ні  35 
 
 70% 




Уявіть, що Зе рішенням РНБО накладає на Ахметова повний пакет санкцій, і націоналізує всі його активи разом з телеканалами? Ахметов починає контратаку, думаю ресурсу у нього вистачить, міністри, поліція, нацгвардія переходять на бік Ахметова. Разумков, Стефанчук, etc., оголошує, що Зе за станом здоров'я не може виконувати обов'язки і бере керівництво на себе. Доля країни може бути вирішена тільки вулицею. Електорат Зе не збирається підтримувати його і йде за попкорном. Що робитиме патріотично-опозиційний електорат?
   
Абсолютно нереальний сценарій від початку і до кінця.
   
Це буде імітація, чергове шоу.
   
нет потому что война с ахметовым это бред

с олигархами вообще нельзя воевать потому что это не путь к победе над олигархией а путь замены одних олигархов другими - правильными.

чтобы победить олигархов надо не с ними воевать, а с причинами олигархии как системы.

а причина -  это регуляция тарифов, отсутвие рыночных цен на рынках "обитания" олигархии.
налдо сокращать  госрегуляции и этим устранять предмет "покупки" части государств для олигархов
и только на после всего этого - демонополизация.

ничто их этого не требует войны с олигархом лично... кроме последнего шага ..


а описанны сценарий это не война с олигархами а война за бабло.

   
Це буде імітація, чергове шоу.
Імітація була в Петра Найвеличнішого, а цей може й залупнутися без туза у рукаві.
   
чому саме Ахмєтов?
Я вважаю що маркером щирих намірів є СПРАВЖНЯ війна з Коломойським, все решта - піар і намагання переділу на користь Коломойського
   
Імітація була в Петра Найвеличнішого, а цей може й залупнутися без туза у рукаві.

Невже видасть свого шефа Коломойського США?
   
нахєра нам війна з ахмєтовим?
нехай ДЛЯ ПОЧАТКУ вижене мойшу в ізраіль
так би мовите ПОНОВИТЬ статус кво
   
Імітація була в Петра Найвеличнішого, а цей може й залупнутися без туза у рукаві.

Така імітація була, що Бєня досі по судах бігає і на форумі тут скавучать бєняботи за Прівєт.
   
нет потому что война с ахметовым это бред

с олигархами вообще нельзя воевать потому что это не путь к победе над олигархией а путь замены одних олигархов другими - правильными.

чтобы победить олигархов надо не с ними воевать, а с причинами олигархии как системы.

а причина -  это регуляция тарифов, отсутвие рыночных цен на рынках "обитания" олигархии.
налдо сокращать  госрегуляции и этим устранять предмет "покупки" части государств для олигархов
и только на после всего этого - демонополизация.

ничто их этого не требует войны с олигархом лично... кроме последнего шага ..


а описанны сценарий это не война с олигархами а война за бабло.
Зачем теоретизировать, хуйло переполовинил своих олигархов, не вижу причин, почему у нас не может случится тот же сценарий. Просто появится человек, который не захочет договариваться в силу своего характера.
   
чому саме Ахмєтов?
Я вважаю що маркером щирих намірів є СПРАВЖНЯ війна з Коломойським, все решта - піар і намагання переділу на користь Коломойського

 :weep:
цирк просто
   
Зачем теоретизировать, хуйло переполовинил своих олигархов, не вижу причин, почему у нас не может случится тот же сценарий. Просто появится человек, который не захочет договариваться в силу своего характера.

Буде свій хуйло?
   
хуйло переполовинил своих олигархов, не вижу причин, почесу у нас не может случится тот же сценарий

бля
не дай боже
ото вже буде ПОВНИЙ ПІЗДЕЦЬ
   
Я вийду.
Але мабуть за Ахметова, якшо там будуть гроші.  :K
   
Зачем теоретизировать, хуйло переполовинил своих олигархов, не вижу причин, почему у нас не может случится тот же сценарий. Просто появится человек, который не захочет договариваться в силу своего характера.
Тому що в нас немає нафти і газу. І ти зовсім не розумієш що таке інвестори, як працює ризик менеджмент, що буде у такому випадку з євробондами України, що таке маржин кол і так далі. Інакше ти б не писав таку нісенітницю в стартпості.
   
чому саме Ахмєтов?
Я вважаю що маркером щирих намірів є СПРАВЖНЯ війна з Коломойським, все решта - піар і намагання переділу на користь Коломойського

Коломойський збіднів, а його медіа й так підіграє Зе. Зе хоче цементувати владу, і йому потрібні додаткові канали
   
Уявіть, що Зе рішенням РНБО накладає на Ахметова повний пакет санкцій, і націоналізує всі його активи разом з телеканалами? Ахметов починає контратаку, думаю ресурсу у нього вистачить, міністри, поліція, нацгвардія переходять на бік Ахметова. Разумков, Стефанчук, etc., оголошує, що Зе за станом здоров'я не може виконувати обов'язки і бере керівництво на себе. Доля країни може бути вирішена тільки вулицею. Електорат Зе не збирається підтримувати його і йде за попкорном. Що робитиме патріотично-опозиційний електорат?
"Тебе бы не картины, начальник, тебе книжки писать!" :weep:
   
нет потому что война с ахметовым это бред

с олигархами вообще нельзя воевать потому что это не путь к победе над олигархией а путь замены одних олигархов другими - правильными.

чтобы победить олигархов надо не с ними воевать, а с причинами олигархии как системы.

а причина -  это регуляция тарифов, отсутвие рыночных цен на рынках "обитания" олигархии.
налдо сокращать  госрегуляции и этим устранять предмет "покупки" части государств для олигархов
и только на после всего этого - демонополизация.

ничто их этого не требует войны с олигархом лично... кроме последнего шага ..


а описанны сценарий это не война с олигархами а война за бабло.

Олигарх на то и олигарх, чтобы исключить рыночные условия на своем поле.

А тарифы на то и нужны, чтобы сбить аппетиты олигарха.
   
Тому що в нас немає нафти і газу. І ти зовсім не розумієш що таке інвестори, як працює ризик менеджмент, що буде у такому випадку з євробондами України, що таке маржин кол і так далі. Інакше ти б не писав таку нісенітницю в стартпості.
До чого тут моє розуміння, головне, щоб те Зе розумів, з огляду на те, що вони роблять з НБУ, вони таки не повністю розуміють як все працює.
   
Коломойський збіднів, а його медіа й так підіграє Зе. Зе хоче цементувати владу, і йому потрібні додаткові канали

І ось так при Зє регулярно стає все більш ницим

Апеляційний суд підтвердив, що Коломойський може не платити 4,7 млрд грн, остаточне рішення за Верховним судом
   
Уявіть, що Зе рішенням РНБО накладає на Ахметова повний пакет санкцій, і націоналізує всі його активи разом з телеканалами? Ахметов починає контратаку, думаю ресурсу у нього вистачить, міністри, поліція, нацгвардія переходять на бік Ахметова. Разумков, Стефанчук, etc., оголошує, що Зе за станом здоров'я не може виконувати обов'язки і бере керівництво на себе. Доля країни може бути вирішена тільки вулицею. Електорат Зе не збирається підтримувати його і йде за попкорном. Що робитиме патріотично-опозиційний електорат?

смазывать пулемет и готовиться к атаке кацапов. такой повод они не упустят
   
Буде свій хуйло?

Так, Зеленський зараз мені нагадує молодого хуйло. Але Ахмєтов переможе, якщо що.
   
Коломойський збіднів, а його медіа й так підіграє Зе. Зе хоче цементувати владу, і йому потрібні додаткові канали

и на хера это  все именно сторонникам петра ?
смысл ?
   
Тому що в нас немає нафти і газу. І ти зовсім не розумієш що таке інвестори, як працює ризик менеджмент, що буде у такому випадку з євробондами України, що таке маржин кол і так далі. Інакше ти б не писав таку нісенітницю в стартпості.

что это такое? это набор бесполезной муеты, какая сама в своей сути - имитация. Где есть олигархи, там нет других инвесторов.
   
До чого тут моє розуміння, головне, щоб те Зе розумів, з огляду на те, що вони роблять з НБУ, вони таки не повністю розуміють як все працює.

Ну там і сам Кирило Шевченко не розуміє і МВФ вже задовбався натякати. Але то відразу срака країні з великою вірогідністю дефолту, ніхто на це не піде.
   
и на хера это  все именно сторонникам петра ?
смысл ?
Зберігти країну і проєвропейський вектор розвитку?
   
Абсолютно нереальний сценарій від початку і до кінця.

ну дай Амиду поиграться в фантастику.
все пишут шо попало, а ему почему нельзя?  B-)
   
Так, Зеленський зараз мені нагадує молодого хуйло. Але Ахмєтов переможе, якщо що.

Так тоді ніякої Євроінтеграції, а як раз навпаки - ізоляція від цивілізованого світу.
   
что это такое? это набор бесполезной муеты, какая сама в своей сути - имитация. Где есть олигархи, там нет других инвесторов.

Не потрібно так перед усіма голосно репетувати, що ти дебіл, ми це й так знаємо.
   
Імітація була в Петра Найвеличнішого, а цей може й залупнутися без туза у рукаві.

гы. да твой ЗЕ! ОДНА СПЛОШНАЯ ИМИТАЦИЯ.
   
Зберігти країну і проєвропейський вектор розвитку?

Тоді треба виходити у підтримку Ахметова, прибирати Зє, казати що він неповносправний, а право власності це свята річ у нашій країні.
   
Така імітація була, що Бєня досі по судах бігає і на форумі тут скавучать бєняботи за Прівєт.
Сумніваюсь, що то власне бажання Петра було, хоча рішення справді державницьке. Якби Приват впав, була б велика біда, а до того йшло.
   
Цікаво, чи знесе цю гілку JudgeDredd?

и забанит Амида. на год  :laugh:
а потом и pravda заодно.
гулять - так гулять!  :gigi:
   
ну дай Амиду поиграться в фантастику.
все пишут шо попало, а ему почему нельзя?  B-)

Ну мені здається в нього фото краще виходять ніж апокаліптичні сценарії.
   
Зберігти країну і проєвропейський вектор розвитку?

кому це потрібно взагалі, якщо потім можна сказать "а ми вас прєдупріждалі!"
   
Зберігти країну і проєвропейський вектор розвитку?

а да да ...
именно сторонники петра должны рвать тухес за не свой выбор ... как же я забыл это

с неба звездочка упала прямо бубочке в штаны
пусть бы все там оторвало - лишь бы не было войны! ))
   
петро проти Ахмета\? :lol:
Ну прихильника Петра мають власний розум. Не думаю що Петро і Рінат лєпші кореша, просто свого часу знайшли компроміс, вигідний Петру і Рінату.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія