Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дегенеративная сеть Цукерсрака.

Дегенеративная сеть Цукерсрака.

 Они не наши "нарушения норма сообщества" в выражении о Мустафе Джамилёве "татарская морда". Но зато забанили меня на месяц за "кацапскую рожу". Холовскую рожу-писать можно. Сука мерзопакостаная этот Цукерасрак. И главное скупает, мерзость,всю альтернативную социальную сеть.
 Демонополизировать гниду.

 Лучше повесить. За всемирную цензуру. И нарушение прав человека,включая выдачу,этой твари Цукерберга,персональных данных противников тоталитарных режимов. Евреям лучше разобраться самим с негодяем.
   
Re: Дегенеративная сеть Цукерсрака.

 ;)
Ти ба,навіть останні алкани стали підозрювати цензуру.
Вольт, ти пізно вс.ався.
Коли Трампа забанили, треба було верещати.
Звісно, більшість інтернет-хомячків реагують на події тільки тоді,
коли те зачіпає їх персонально :gigi:  Коли в їх двері вгризаєцця болгарка за пости в інтернеті.

І це-прекрасно. Хоча все одно не навчає використовувати голову
та аналізувати події. :shuffle:
   
Re: Дегенеративная сеть Цукерсрака.

Сам ти хом'ячок. Я великий! :D  X(
   
Re: Дегенеративная сеть Цукерсрака.

Они не наши "нарушения норма сообщества" в выражении о Мустафе Джамилёве "татарская морда". Но зато забанили меня на месяц за "кацапскую рожу". Холовскую рожу-писать можно. Сука мерзопакостаная этот Цукерасрак. И главное скупает, мерзость,всю альтернативную социальную сеть.
 Демонополизировать гниду.

 Лучше повесить. За всемирную цензуру. И нарушение прав человека,включая выдачу,этой твари Цукерберга,персональных данных противников тоталитарных режимов. Евреям лучше разобраться самим с негодяем.
При чем тут евреи - он американец.
   
Re: Дегенеративная сеть Цукерсрака.
abg

Они не наши "нарушения норма сообщества" в выражении о Мустафе Джамилёве "татарская морда". Но зато забанили меня на месяц за "кацапскую рожу". Холовскую рожу-писать можно. Сука мерзопакостаная этот Цукерасрак. И главное скупает, мерзость,всю альтернативную социальную сеть.
 Демонополизировать гниду.

 Лучше повесить. За всемирную цензуру. И нарушение прав человека,включая выдачу,этой твари Цукерберга,персональных данных противников тоталитарных режимов. Евреям лучше разобраться самим с негодяем.



10 лєт без права пєрєпіскі з конфіскацією нажитого нєпосільним трудом

але спочатку депортація на родіну, і вже там, в Кацапії судить і отбивать наказаніє.     B-)
   
Re: Дегенеративная сеть Цукерсрака.

Пане Патріарше! От шо-шо, а я не думав що Ви такий наївний... Саме главне що має свою сєть по втиранню разної куйні та прям в голову, а на конкурента наїзжає... Дивно...
   
Re: Дегенеративная сеть Цукерсрака.

Просто Украину модерирует офис в РФ
   
Re: Дегенеративная сеть Цукерсрака.

Сам ти хом'ячок. Я великий! :D  X(
====================

Добре,що ти на алкана не образився- поважаю за  обєктивну оцінку себе. (tu)   :gigi:
   
Re: Дегенеративная сеть Цукерсрака.

10 лєт без права пєрєпіскі з конфіскацією нажитого нєпосільним трудом

але спочатку депортація на родіну, і вже там, в Кацапії судить і отбивать наказаніє.     B-)
=======================
Я наївний.Бо думав що тупорилі десь 50%.Виявилося 70% як мінімум. Це пригнічує. Бачите скільки дурбецал!
   
Re: Дегенеративная сеть Цукерсрака.

;)
Ти ба,навіть останні алкани стали підозрювати цензуру.
Вольт, ти пізно вс.ався.
Коли Трампа забанили, треба було верещати.
Звісно, більшість інтернет-хомячків реагують на події тільки тоді,
коли те зачіпає їх персонально :gigi:  Коли в їх двері вгризаєцця болгарка за пости в інтернеті.

І це-прекрасно. Хоча все одно не навчає використовувати голову
та аналізувати події. :shuffle:

 То було правильно, бо саме такі як Трамп призводять до результатів описаних Вольтером.
Описана ситуація - це результат модерації кацапами і не в останню чергу завдяки хуйлу.
   
Re: Дегенеративная сеть Цукерсрака.

А у Вконтактє не банять за "кацапская рожа!"
   
Re: Дегенеративная сеть Цукерсрака.
Ita

Сам ти хом'ячок. Я великий! :D  X(

Я стар. Я очень стар. Я суперстар.
Дей-та и кадай-та я этта встречал... :gigi:
   
Re: Дегенеративная сеть Цукерсрака.

Реально козли... :X
Подвійні стандарти .
   
Re: Дегенеративная сеть Цукерсрака.
abg

=======================
Я наївний.Бо думав що тупорилі десь 50%.Виявилося 70% як мінімум. Це пригнічує. Бачите скільки дурбецал!


 :laugh:


Дуже тупий і незручний інтерфейс того тупого Фейсбука не відлякує, а навпаки притягує тих дурбецал,

про що тут говорити, коли вони всі наввипередки пруть туди виставляти свої фотки і лайкати один одного?

П.С. Я чомусь помилково вважав Цукерсрака емігрантом з Кацапстану, сплутав з кимось, напевно, бо в нього тільки бабушка/прабабушка, каже, з Еуропи східної, та й то - з Чортківського району корчми.
   
Re: Дегенеративная сеть Цукерсрака.

:laugh:


Дуже тупий і незручний інтерфейс того тупого Фейсбука не відлякує, а навпаки притягує тих дурбецал,

про що тут говорити, коли вони всі наввипередки пруть туди виставляти свої фотки і лайкати один одного?

П.С. Я чомусь помилково вважав Цукерсрака емігрантом з Кацапстану, сплутав з кимось, напевно, бо в нього тільки бабушка/прабабушка, каже, з Еуропи східної, та й то - з Чортківського району корчми.

То Сергій Брин - один із співзасновників Гугл, його сім'я імігрувала в США, коли цому було шість років.
   
Re: Дегенеративная сеть Цукерсрака.

Вольтік сьогодні в ударі
пальонка?
   
Re: Дегенеративная сеть Цукерсрака.

"татарская морда". Но зато забанили меня на месяц за "кацапскую рожу".
ти розумієш різницю між цими двома виразами?
"татарская морда"
"кацапскую рожу"

ти вважаєш їх однаковими?
   
Re: Дегенеративная сеть Цукерсрака.

   
Re: Дегенеративная сеть Цукерсрака.

Як вважаєте, це мерзенна цензура ліваків?

Телеканал «Царьград» и Александр Дугин сообщили о блокировке своих аккаунтов в YouTube

Цитувати
YouTube заблокировал аккаунт телеканала «Царьград» без права восстановления. Об этом сам телеканал сообщил во «ВКонтакте».

Как видно на приложенном скриншоте, аккаунт отключили за нарушение «экспортного законодательства». «Царьград» отметил, что не получал предупреждений или уведомлений о нарушениях. «Так что произошедшее — абсолютная неожиданность для нас», — говорится в сообщении.

Редактор телеканала Дарья Токарева объяснила, что считает действия сервиса незаконными и готовится подать в суд на видеохостинг: «Мы не получали ни предупреждений, ни уведомлений, ни страйков от YouTube. Более того, администрация сервиса и сейчас не объясняет причины блокировки. С нами просто не выходят на связь, поэтому конфликт мы планируем решать в суде».
   
Re: Дегенеративная сеть Цукерсрака.

Просто Украину модерирует офис в РФ

Офис по Центральной и Восточной Европе находится в Варшаве... но не исключено, что там российские менеджеры модерируют русскоязычный сегмент.
Поэтому поцриарху нужно метать свои какашки в ФБ на ридний державній мові... тогда они могут не понять что такое цапова морда...
   
Re: Дегенеративная сеть Цукерсрака.

Поэтому поцриарху нужно метать свои какашки в ФБ на ридний державній мові...
кстаті, да.
Хароша мисль.
Кацапи бошками тронуться модерувати, якшо всі писатимуть на мові
   
Re: Дегенеративная сеть Цукерсрака.

Офис по Центральной и Восточной Европе находится в Варшаве... но не исключено, что там российские менеджеры модерируют русскоязычный сегмент.
Поэтому поцриарху нужно метать свои какашки в ФБ на ридний державній мові... тогда они могут не понять что такое цапова морда...
Тогда уже "пика".  Но в этом случае враги просто не будут читать, поскольку языков не знают.
   
Re: Дегенеративная сеть Цукерсрака.

Просто Украину модерирует офис в РФ

Офіс наче в Ірландії, але робітники в ньому - кондові москалі.

Там навіть за москалів банять. І за кацапів. І за свинособак. І за лаптєй. І за "запоребриківців". І ще за фіг зна що.
   
Re: Дегенеративная сеть Цукерсрака.

кстаті, да.
Хароша мисль.
Кацапи бошками тронуться модерувати, якшо всі писатимуть на мові

Не филюйтесь.

Нашу державну мову там вже вивчили, особливо у розділі обзивання кацапів.
   
Re: Дегенеративная сеть Цукерсрака.

короче ТС вдарив мордою по мордокнизі....  :D
   
Re: Дегенеративная сеть Цукерсрака.

короче ТС вдарив мордою по мордокнизі....  :D
наєбенився і вдарив  (tu)  :-)o
   
Re: Дегенеративная сеть Цукерсрака.

Ах вот оно что! А я думаю почему Вольфберг так мало стал тут писать? А он оказывается в Фейсбук ушел!!!

Хорошо что забанили Вольф, будешь теперь больше времени с этими ребятами!
   
Re: Дегенеративная сеть Цукерсрака.

Ах вот оно что! А я думаю почему Вольфберг так мало стал тут писать? А он оказывается в Фейсбук ушел!!!

Хорошо что забанили Вольф, будешь теперь больше времени с этими ребятами!
так в рідному свинарнику комфортніше ніж в клятий мордоркнизі
   
Re: Дегенеративная сеть Цукерсрака.

так в рідному свинарнику комфортніше ніж в клятий мордоркнизі

Свинариник имеется ввиду наш божественный, прекраснейший ФУП? Где так много интересных ребят?
   
Re: Дегенеративная сеть Цукерсрака.
abg

так в рідному свинарнику комфортніше ніж в клятий мордоркнизі


В обидва свинарники однаково тягне етіх рєбят, не відірвеш.

Тому обидва свинарники вдень повинні бути зачинені, а відкриватися тільки після програми „На добраніч діти“ і - до ранку.
   
Re: Дегенеративная сеть Цукерсрака.

Ах вот оно что! А я думаю почему Вольфберг так мало стал тут писать? А он оказывается в Фейсбук ушел!!!

Хорошо что забанили Вольф, будешь теперь больше времени с этими ребятами!
================================

Не з нашим щастям!
:-)o

Та нафіг треба!
:agree:
   
Re: Дегенеративная сеть Цукерсрака.

так в рідному свинарнику комфортніше ніж в клятий мордоркнизі
====================

Клятий Цукєрбєрг! :D  "Зачем Володька сбрил усы"(ц),
Навіщо він забанив Вольку???
Він же сюди повернувся! :facepalm1:
   
Re: Дегенеративная сеть Цукерсрака.

Свинариник имеется ввиду наш божественный, прекраснейший ФУП? Где так много интересных ребят?
ще трохи  і цей "божествєнний" від смердючого супу буде не відрізнити мабуть дійсно час політфорумів вже вийшов далі тільки соціальні павутиння
   
Re: Дегенеративная сеть Цукерсрака.

ще трохи  і цей "божествєнний" від смердючого супу буде не відрізнити мабуть дійсно час політфорумів вже вийшов далі тільки соціальні павутиння

Ну уж какие есть,  приходится работать с этими ребятами
   
Re: Дегенеративная сеть Цукерсрака.

Та НІТ! Не буду. Я й в фейсбук не пішов,так буваю іноді.  Я не пішов,просто втратив інтерес. Тут я трохи з'явився бо з одного боку, зюзикі почали масово розачаровуватися в прихильники певної політсили,але на Пороха губки відтопирюють. Незручно ж визнавати,що вони довбойопи. З другого боку,може не всі бачать,але прихильники певної політсили у страшній інституціонної кризі і все йде шкереберть. Тому тре було трохи щось написати. Але я бачу,що навколо дуже багато тупорилих дурнів, це мене пригнічує.  Доречі ЗЕ-ботикам надали певних інструкцій, але це їм навряд допоможе. Тупорилі як не читають наших аргументів,так не читають і їх. Тварини живут емоціями. А головна емоція тарифи та пустий холодильник.

 Почекаємо. Поки що... будуть новини -з'явлюся. Не дочекаєтеся.
   
Re: Дегенеративная сеть Цукерсрака.

але на Пороха губки відтопирюють
то ти його Санчо Панса чи віслюк?  :K
   
Re: Дегенеративная сеть Цукерсрака.

то ти його Санчо Панса чи віслюк?  :K
=======================
Це ж ти і відтопирюєш! Тупориле гавно! :fuck:
   
Re: Дегенеративная сеть Цукерсрака.

Та НІТ! Не буду. Я й в фейсбук не пішов,так буваю іноді.  Я не пішов,просто втратив інтерес. Тут я трохи з'явився бо з одного боку, зюзикі почали масово розачаровуватися в прихильники певної політсили,але на Пороха губки відтопирюють. Незручно ж визнавати,що вони довбойопи. З другого боку,може не всі бачать,але Зе у страшній інституціонної кризі і все йде шкереберть. Тому тре було трохи щось написати. Але я бачу,що навколо дуже багато тупорилих дурнів, це мене пригнічує.  Доречі ЗЕ-ботикам надали певних інструкцій, але це їм навряд допоможе. Тупорилі як не читають наших аргументів,так не читають і їх. Тварини живут емоціями. А головна емоція тарифи та пустий холодильник.

 Почекаємо. Поки що... будуть новини -з'явлюся. Не дочекаєтеся.

Пора в Скадовськ, пане Вольфере
   
Re: Дегенеративная сеть Цукерсрака.

Ноги Цукерберга сгибаются вперед, а не назад. Рептилоиды ошиблись, когда собирали его»(с)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія