Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

UK's EU Referendum 23.06 (Brexit) - Британія залишає Євросоюз

гадаю час створити тему
оск. День Х, який визначить долю Британії, ЄС, Європи (і в т.ч. України) на наступні 30 років, стрімко наближається.
   
Долю??? В чому саме долю?
   
если проголосуют за... а наверное так и будет.
какие дальше процедуры властей ЮК?

временные интервалы есть?..
   
Станом на 11 червня рахунок 43-42 на підтримку виходу з ЄС. 11% не визначилося.
https://yougov.co.uk/news/2016/06/11/eu-referendum-leave-lead-one/

Останнє редагування: 14 червня 2016 13:19:51 від T.Blair.
   
За 9 днів до референдума рахунок 53-47 на підтримку виходу з ЄС.
За Британією слідом піде Скандинавія.
   
хай виходять, толку з них всерівно ніякого, тільки торгуються про особливі умови постійно
   
Долю??? В чому саме долю?
зрозумієш. Якщо відбудеться Brexit.
   
если проголосуют за... а наверное так и будет.
какие дальше процедуры властей ЮК?

временные интервалы есть?..

еще лет 5 будут согласовывать новые законы, со всеми странами, в итоге все забуксует....  туповатая структура
   
ЄС повинно скоротитися до Німеччини з Францією і хай командують одне одним  :D
   
хай виходять, толку з них всерівно ніякого, тільки торгуються про особливі умови постійно

Толк там - Лондон это финансовая столица мира, основное бабло ЕС крутится в британских банках и на биржах Лондона. Если Британия выйдет из ЕС, то эту роль с удовольствием перетянет на себя Германия, о чем немцы предупреждали.
   
если проголосуют за... а наверное так и будет.
какие дальше процедуры властей ЮК?

временные интервалы есть?..
якщо проголосують за вихід з ЄС
то мінімум 2 роки (див. http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-32810887)
на практиці ІМХО це буде значно довше.
   
Може ще е надія,що проголосують проти виходу,там наче великий відсоток не визначився. Якщо таки проголосують за,то брити будуть егоістични *андони,котрі бісятся з жиру та не знають що ще вигадати.
   
Так чи інакше, але ЄС буде реформовано. Будуть 2-3 ліги... за ступенем інтеграції.
   
якщо проголосують за вихід з ЄС
то мінімум 2 роки (див. http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-32810887)
на практиці ІМХО це буде значно довше.

НО! Отказаться от квот по эмигрантам могут практически сразу же. ИМХО для этого и делается - пользоваться возможностями ЕС будут достаточно долго, а обязательства скинут практически сразу же.
   
еще лет 5 будут согласовывать новые законы, со всеми странами, в итоге все забуксует....  туповатая структура

думаю не забуксует.
будет тянучка.. это да.
   
голосовалку прикрутить би
подивились би які з нас прогнозисти
голосую - хз ))
   
Толк там - Лондон это финансовая столица мира, основное бабло ЕС крутится в британских банках и на биржах Лондона. Если Британия выйдет из ЕС, то эту роль с удовольствием перетянет на себя Германия, о чем немцы предупреждали.

не перетягне

через те й валить бабло в сіті, бо там воно захищене набагато більше, в тч від посягань податкових органів і за власниками бабла ніхто з сокирою не ганяється.

Думаю, що навіть навпаки, ще більше бабла буде крутитися в сіті, бо Британія не буде зв"язана йопнутими социками з Німеччини й Франції
   
думаю не забуксует.
будет тянучка.. это да.

забуксует, особенно в плане торговых отношений
   
голосовалку прикрутить би
подивились би які з нас прогнозисти
голосую - хз ))
я не знаю чи є смисл.
ти будеш голосувати так як тобі би хотілося? :)
навіть ФУПовські британські еміги не є репрезентативними. Тому що ІМХО вони переважно будуть голосувати за ЄС.

Останнє редагування: 14 червня 2016 13:25:14 від T.Blair.
   
не перетягне

через те й валить бабло в сіті, бо там воно захищене набагато більше, в тч від посягань податкових органів і за власниками бабла ніхто з сокирою не ганяється.

Думаю, що навіть навпаки, ще більше бабла буде крутитися в сіті, бо Британія не буде зв"язана йопнутими социками з Німеччини й Франції

зачем ЕС не свои фин. институты?
   
НО! Отказаться от квот по эмигрантам могут практически сразу же. ИМХО для этого и делается - пользоваться возможностями ЕС будут достаточно долго, а обязательства скинут практически сразу же.
нічого подібного.
як права та і обовязки будуть існувати на період, доки будуть узгоджуватися нові угоди.
   
зачем ЕС не свои фин. институты?

ЄС не може вирішувати, де ТНК крутити гроші й торгуватися акціями, а основні гроші саме в них
   
нічого подібного.
як права та і обовязки будуть існувати на період, доки будуть узгоджуватися нові угоди.

Тороговля - это старые договора, квоты по эмигам - новые, не принятые... соотвественно старое будет действовать, а новое сразу же не имеет смысла принимать.
   
Чомусь мені здається, що проголосують проти виходу.
   
а чем бриты еще, кроме эмигов недовольны в ЕС?
   
Тороговля - это старые договора, квоты по эмигам - новые, не принятые... соотвественно старое будет действовать, а новое сразу же не имеет смысла принимать.
прояких емігів ти говорих?
громадяни ЄС і надалі будуть користуватися правом свободи пересування і роботи. Аж доки не вступлять в силу якісь нові домовленості.
   
я не знаю чи є смисл.
ти будеш голосувати так як тобі би хотілося? :)
навіть ФУПовські британські еміги не є репрезентативними. Тому що ІМХО вони переважно будуть голосувати за ЄС.

я б проголосував все ж проти виходу Британії
не дивлячись на всю мудаковатість ЄС
   
я б проголосував все ж проти виходу Британії
не дивлячись на всю мудаковатість ЄС
+
але твої бажання чи мотиви можуть відрізнятися від мотивів британців.
Тому я не хочу стоврювати опитування на ФУпі бо воно буде х.з. про що. Чи так як ти би хотів? Чи так як би би вважав мають биртанці проголосувати? чи, власне, прогноз рез-ту?
   
прояких емігів ти говорих?
громадяни ЄС і надалі будуть користуватися правом свободи пересування і роботи. Аж доки не вступлять в силу якісь нові домовленості.

квоты по беженцам
   
квоты по беженцам
там єрунда.
по Сірії - Британія погодилася взяти 20 тис. людей проятгом 4 чи 5 років. і відбирати їх будуть безпосережньо в таборах біжнеців в Туреччині.
   
Помечтаем... Британия выходит из ЕС, начинает поиск новых рынков, создает новый Таможенный Союз с Польшей, Прибалтикой и Украиной... Франция, Германия и Италия закрывают свои рынки от британских и польских товаров, мы все дружно начинаем морскую и сухопутную блокаду ЕС... Мечты, мечты... Черчилля на них нет.
   
+
але твої бажання чи мотиви можуть відрізнятися від мотивів британців.
Тому я не хочу стоврювати опитування на ФУпі бо воно буде х.з. про що. Чи так як ти би хотів? Чи так як би би вважав мають биртанці проголосувати? чи, власне, прогноз рез-ту?

та добре
   
ми не вгадаємо за них, та й сенс...
   
Помечтаем... Британия выходит из ЕС, начинает поиск новых рынков, создает новый Таможенный Союз с Польшей, Прибалтикой и Украиной... Франция, Германия и Италия закрывают свои рынки от британских и польских товаров, мы все дружно начинаем морскую и сухопутную блокаду ЕС... Мечты, мечты... Черчилля на них нет.

та нихера не будет, Британия и так по сути не в ЕС - у них свой погранконтроль, своя валюта, торговля как была так и останется свободной. Логично - нах им тот ЕС?
   
та нихера не будет, Британия и так по сути не в ЕС - у них свой погранконтроль, своя валюта, торговля как была так и останется свободной. Логично - нах им тот ЕС?
Извините, но Вы плохо знаете ситуацию. Британия обязана подчинятся всем директивам ЕС. ЕС может наложить любой штраф на своего члена, в общем то, за что угодно. Например, если в ЕС введут единую комиссию за финансовую транзакцию - Британия обязана будет подчинится. И самый большой прикол, что процедуры выхода из ЕС не существует. Британия расчитывает это сделать через свою судебную систему, посмотрим, что получится.
   
Извините, но Вы плохо знаете ситуацию. Британия обязана подчинятся всем директивам ЕС. ЕС может наложить любой штраф на своего члена, в общем то, за что угодно. Например, если в ЕС введут единую комиссию за финансовую транзакцию - Британия обязана будет подчинится. И самый большой прикол, что процедуры выхода из ЕС не существует. Британия расчитывает это сделать через свою судебную систему, посмотрим, что получится.

Вот и весь ЕС для них - штраф, отчисления в Брюссель, донорство, донорство и еще раз донорство.. а что в замен?
   
Вот и весь ЕС для них - штраф, отчисления в Брюссель, донорство, донорство и еще раз донорство.. а что в замен?

ну коли всі інші 26 членів ЄС стануть для Бритаії закордоном і робота буде з Британським бізнесом відповідно як з закордонним, без Директив ЄС і т.п., тоді і оцінимо що було взамін.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія