Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Состояние близко к критическому

Re: Состояние близко к критическому

після отруєння БОР?
фор. на мій подив, не очікував, я знаю що то, відновився хлопче, тижні 4-5 до смерті голодувати зможе.
   
Re: Состояние близко к критическому

До речі, тут зверніть увагу на наявність українських коренів у Навального.
А це для нас набагато гірше ніж якби цих коренів не існувало.
Ось такі полукровки у прагненні довести коцапйу "я - наш! я -свій!" найбільше вирізняються україножерством - становище зобов"язує
з цієї ж причини різні вірмени ще гірші коцапоімперці ніж самі коцапи
маю на увазі в плані проявів і рвєнія
   
Re: Состояние близко к критическому

До речі, тут зверніть увагу на наявність українських коренів у Навального.
А це для нас набагато гірше ніж якби цих коренів не існувало.
Ось такі полукровки у прагненні довести коцапйу "я - наш! я -свій!" найбільше вирізняються україножерством - становище зобов"язує
з цієї ж причини різні вірмени ще гірші коцапоімперці ніж самі коцапи
маю на увазі в плані проявів і рвєнія
+1
   
Re: Состояние близко к критическому

Крим - не бутерброд. Цього достатньо, Мирослава. Кацап.
   
Re: Состояние близко к критическому

фор. на мій подив, не очікував, я знаю що то, відновився хлопче, тижні 4-5 до смерті голодувати зможе.
ви не в курсі що таке БОР?
   
Re: Состояние близко к критическому

До речі, тут зверніть увагу на наявність українських коренів у Навального.
А це для нас набагато гірше ніж якби цих коренів не існувало.
Ось такі полукровки у прагненні довести коцапйу "я - наш! я -свій!" найбільше вирізняються україножерством - становище зобов"язує
з цієї ж причини різні вірмени ще гірші коцапоімперці ніж самі коцапи
маю на увазі в плані проявів і рвєнія
От як може одна людина писати толкові речі, які гріх не плюсанути, і в той же час в сусідній темі нести дічайшу прутню, на фоні якої творчість мерідіан є зразком логіки й володіння стилем.
Навіть сам лексикон, спосіб побудови речень - різний.
   
Re: Состояние близко к критическому

і в той же час в сусідній темі нести дічайшу прутню
а може то не прутня, може це у тебе прутня. В голові. На базі поросебоцтва
   
Re: Состояние близко к критическому

Любий наступний президент росіі після хуйло буде гірший за навального. Росія найближчі 200 років не розвалиться. Змиріться. Проте якщо вам так подобається страждати - насолождуйтєсь цим станом. І да, Крим все одно треба буде звільняти військовим шляхом
   
Re: Состояние близко к критическому

Любий наступний президент росіі після хуйло буде гірший за навального
не буде там уже наступного преза

Росія найближчі 200 років не розвалиться
ще й як розвалиться.
   
Re: Состояние близко к критическому

От як може одна людина писати толкові речі, які гріх не плюсанути, і в той же час в сусідній темі нести дічайшу прутню, на фоні якої творчість мерідіан є зразком логіки й володіння стилем.
Навіть сам лексикон, спосіб побудови речень - різний.
то може тобі придивитися уважніше і в інших випадках спробувати почути?
але для цього тобі довелося би вийти зі свиносекти, а це наскільки я розумію є неможливим :weep:  :laugh:

по темі
самі коцапи більше помнят-гардяцца-упіваются вєлічью
а різні навальні-матвієнки-симоньяни-соловйови - це обслуга, часто до озвіріння
   
Re: Состояние близко к критическому

ви не в курсі що таке БОР?
отравлений був фор. Що то за бор, то чесно, не знаю.
   
Re: Состояние близко к критическому

не буде там уже наступного преза

ще й як розвалиться.
дурень думкою багатіє. А потім жаліється чого не сталося як хотілося?
   
Re: Состояние близко к критическому

отравлений був фор. Що то за бор, то чесно, не знаю.
бойова отруйна речовина. Ви українську в якій школі КДБ вивчали?  :gigi:
   
Re: Состояние близко к критическому

ФосфорОрганічна Речовина. Фор. Чім травили. Тому ваші БОР, то зайве.

Останнє редагування: 18 квітня 2021 00:08:25 від beggy
   
Re: Состояние близко к критическому

дурень думкою багатіє. А потім жаліється чого не сталося як хотілося?
єдиний варіант це навальний.
якшо не навальний, то наступного не буде.
   
Re: Состояние близко к критическому

бойова отруйна речовина. Ви українську в якій школі КДБ вивчали?  :gigi:
:lol:
   
Re: Состояние близко к критическому

ФосфорОрганічна Речовина. Фор. Чім травили. Тому ваші БОР, то зайве.

Бойова отруйна речовина
   
Re: Состояние близко к критическому

єдиний варіант це навальний.
якшо не навальний, то наступного не буде.
там Маша, здаеться, з його штабу розслідувань, якась оберти набірає.
   
Re: Состояние близко к критическому

отравлений був фор. Що то за бор, то чесно, не знаю.
+======================+
Бойові Отруйні Речовини.
   
Re: Состояние близко к критическому

єдиний варіант це навальний.
якшо не навальний, то наступного не буде.
там ціх кандидатів в президенти як гівна за банєй. До того в кацапів є добра традиція призначати собі наступників. Якщо хуйло стане зовсім зле він оголосить свого пріємника і щось мені підказує що це буде не навальний
   
Re: Состояние близко к критическому

До речі, тут зверніть увагу на наявність українських коренів у Навального.
А це для нас набагато гірше ніж якби цих коренів не існувало.
Ось такі полукровки у прагненні довести коцапйу "я - наш! я -свій!" найбільше вирізняються україножерством - становище зобов"язує
з цієї ж причини різні вірмени ще гірші коцапоімперці ніж самі коцапи
маю на увазі в плані проявів і рвєнія

В нього не українські корені.  Це призвище єврейського походження.  Дурень з івриту. 




Согласно 1 Книге Царств Chapter 25 , Навал ( иврит : נָבָל Навал , «дурак»), был богатый Calebite, описанный как суровые и угрюмым. Он показан в истории, в которой Давид угрожает ему оскорблением и в конечном итоге убивает его. Навал - https://ru.qaz.wiki/wiki/Nabal

https://ru.qaz.wiki/wiki/Nabal


 
   
Re: Состояние близко к критическому

Бойова отруйна речовина
вона не бойова. Просто фосфорорганічна. Бойва - іпріт. Не фосфорорганічна. Прімінялася. Бойова - зарін. Фосфорорганічна. Стояла на озброенні. Новачкі - не бойові. Це відрижка досліджень, воні не бойові.
   
Re: Состояние близко к критическому

там ціх кандидатів в президенти як гівна за банєй. До того в кацапів є добра традиція призначати собі наступників. Якщо хуйло стане зовсім зле він оголосить свого пріємника і щось мені підказує що це буде не навальний
це б проканало десять років тому, а тепер нє. Бо корма все менше
   
Re: Состояние близко к критическому

Бойовим вважаеться тількі те, що було прийняте до озброення. Новачкі не бойові, це надзвичайно отруйні ФОР.
   
Re: Состояние близко к критическому

В нього не українські корені.  Це призвище єврейського походження.  Дурень з івриту.
Достатньо того що він сам називає себе напівукраїнцем
   
Re: Состояние близко к критическому

це б проканало десять років тому, а тепер нє. Бо корма все менше
при єльцині багато було у кацапів корму?
   
Re: Состояние близко к критическому

Достатньо того що він сам називає себе напівукраїнцем

Та пішов він на хй.
   
Re: Состояние близко к критическому

при єльцині багато було у кацапів корму?
корму було мало і була чечня і ще всяка фуєта.
і щас, при зміні влади, буде якась "чечня". А може навіть і без зміни влади. Але із зміною влади точно буде
   
Re: Состояние близко к критическому

Если бы у Навльного были хоть какие-то шансы завалить Хуйло тогда было-бы что обсуждать, он все-таки та порядок адекватней. А так... Он, что так и не понял в какой стране живет?
   
Re: Состояние близко к критическому

Та пішов він на хй.
з цим не посперечаєшся )))
   
Re: Состояние близко к критическому

корму було мало і була чечня і ще всяка фуєта.
і щас, при зміні влади, буде якась "чечня". А може навіть і без зміни влади. Але із зміною влади точно буде
от якщо буде навальний то у кацапів буде чечня а якщо якись "патрушев" то ніякої чєчєнської війни не буде
   
Re: Состояние близко к критическому

Если бы у Навльного были хоть какие-то шансы завалить Хуйло тогда было-бы что обсуждать, он все-таки та порядок адекватней. А так... Он, что так и не понял в какой стране живет?

 (P)



   
Re: Состояние близко к критическому

от якщо буде навальний то у кацапів буде чечня а якщо якись "патрушев" то ніякої чєчєнської війни не буде
буде, бо корму все менше
   
Re: Состояние близко к критическому

Если бы у Навльного были хоть какие-то шансы завалить Хуйло тогда было-бы что обсуждать, он все-таки та порядок адекватней. А так... Он, что так и не понял в какой стране живет?
за навальным стоят мягко говоря хуйло недоброжелатели. Вечно вторые, а после мягкой смены хуйло им вообще ничего не стоит. Леша всего лишь таран
   
Re: Состояние близко к критическому

буде, бо корму все менше
не хвилюйся чечени менше їсти не стануть а для інших ягелю вистачить
   
Re: Состояние близко к критическому

не хвилюйся чечени менше їсти не стануть а для інших ягелю вистачить
дальній схід рано чи пізно дійде до того шо пойме шо від нафти буде більше прибутків, якшо гроші не забиратиме мацква.
Ну і т.д.
   
Re: Состояние близко к критическому

дальній схід рано чи пізно дійде до того шо пойме шо від нафти буде більше прибутків, якшо гроші не забиратиме мацква.
Ну і т.д.
ви переоцінюєте можливості дального сходу. Весь час росія жила бідно крім невеликої купки людей і нічого не розвалилась навпаки тільки землями приростала. Бо в тому і є зміст існуваня росії: поки воює живе а як починає дороги будувати приходить смута
   
Re: Состояние близко к критическому

дальній схід рано чи пізно дійде до того шо пойме шо від нафти буде більше прибутків, якшо гроші не забиратиме мацква.
Ну і т.д.

.. і т. д. там Китай
   
Re: Состояние близко к критическому

Отето б***ь паноптікум  :facepalm1:  Всє - жертви аборта хуйлостанської пропаганди.  Хоч наче нічого стосовно фупу мене не могло б здивувати, але така єдність бабуїнських висловлювань - єто шото! Недарма протягом всього мого життя у мене тільки збільшувалась відраза до отої України, тотальної царини жлобів, жлобіків і жлобенят, але після отримання Незалежності, думалось, це мине. І от тобі наявний доказ - "тє же, там же"

Навальний - це реально сучасний античний герой, штучний товар, такі трапляються раз у строріччя, уйобки ви, він, на одміну од вас - людина буквально всіх чеснот: сміливості, достоїнства, честі... Не вам, недогризкам, роти свої чорні на нього розщеплювать. Фу, б***ь, ну і гидота!

   
Re: Состояние близко к критическому

Отето б***ь паноптікум  :facepalm1:  Всє - жертви аборта хуйлостанської пропаганди.  Хоч наче нічого стосовно фупу мене не могло б здивувати, але така єдність бабуїнських висловлювань - єто шото! Недарма протягом всього мого життя у мене тільки збільшувалась відраза до отої України, тотальної царини жлобів, жлобіків і жлобенят, але після отримання Незалежності, думалось, це мине. І от тобі наявний доказ - "тє же, там же"

Навальний - це реально сучасний античний герой, штучний товар, такі трапляються раз у строріччя, уйобки ви, він, на одміну од вас - людина буквально всіх чеснот: сміливості, достоїнства, честі... Не вам, недогризкам, роти свої чорні на нього розщеплювать. Фу, б***ь, ну і гидота!

Хто ти такий, що дозволяє собі таке писати ?   ;o
Чому твоя істина правильніша? Ти вважаєш себе розумішим за більшу частину ФУПу? (  а тут не самі дурні зібрались)
Отримай все написе назад на свою адресу...    (td)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія