Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Київстар перейшов під російське керівницьтво. :-X

https://gsminfo.com.ua/10895-kyyivstar-povnistyu-perejshov-pid-rosijske-kerivnycztvo.html
Як повідомляє новинний портал Ліга.tech, Київстар, найбільший з українських мобільних операторів, повністю перейшов під управління російської компанії Альфа-Груп. Її голова – Михайло Фрідман, олігарх, який володіє в нашій країні – Київстаром, а в Російській Федерації – Beeline. Тепер – безроздільно, адже з ринку двох країн повністю пішли його партнери і суперники – норвезька компанія Telenor. Цікаво, що в той час, як про продаж Vodafone трубили на кожному розі, ця подія залишилася практично непоміченою. Що ж, виправимо даний прорахунок.
Російський оператор Білайн і український Київстар є частинами медіа-холдингу Veon. Норвезька компанія Telenor стала інвестором Київстару ще на зорі його існування, в 1998 році, коли підписала договір про придбання 35% акцій. Альфа-Груп Фрідмана увійшла в частку значно пізніше, в 2002 році. Вона вже успішно розвивала свою мережу на території Російської Федерації, знову ж таки у співпраці з Telenor, так що придбання Фрідманом контрольного пакета акцій українського оператора було чимось, що само собою зрозуміло.
 2005 році, після Помаранчевої революції, українські олігархи, які і так залишилися в меншості в «Київстарі», продали залишки своїх пакетів. Потім росіяни – з тієї ж компанії! – ввели бренд «Білайн» на ринок України (старожили пам’ятають). Так почалося унікальне бодання між двома гілками однієї і тієї ж компанії, яку змогла закінчити тільки фінансова криза. У 2008 році компанії об’єдналися.

Це і стало початком кінця для Telenor. Протягом десяти років відбулося безліч судів, кількість акцій в їх обороті зменшувалася. Нарешті, воно скоротилося до 8,9%, і недавно відбулася фінальна угода. Ці жалюгідні залишки були продані росіянам, які тепер і контролюють 100% акцій «Київстару».
Залишивши за кадром політичні моменти, подивимося на економічні. У Росії «Білайн» – один з найдорожчих операторів, до того ж прославився хамським ставленням до клієнтів.

Ми побоюємося, що така мутація очікує і «Київстар». В такому випадку вийде, що біда прийшла, звідки не чекали – все боялися, що з ринку України піде або принаймні сильно зіпсується Vodafone, а це сталося з зовсім іншим оператором.
   
Перейшов на lifecell.
Сімку КС викинув
   
Re: Київстар перейшов під російське керівницьтво.  :-X

Ну от вам й справжні причини "СМС щастя".
   
 :-X  -  (tu)
   
Это рынок

Будут плохими, есть кем заменить
   
Дибилы, бля....
Теленор там уже не фигурирует лет 5.
   
Фрідман бандерівець.
Корінний львівянин.
Користуватимусь далі ;)
   
Re: Київстар перейшов під російське керівницьтво.  :-X

Перейшов на lifecell.
Сімку КС викинув

Я это сделал еще в феврале :)
   
Я в августе на Жару перешел
   
Типа водафон не фридмана
   
Re: Київстар перейшов під російське керівницьтво.  :-X

Это рынок
Був ринок. Колись. Зараз мережа з більш-менш пристойним покриттям кацівська, та й "конкуренти" ще не факт, що не контролюються з-за того ж порєбріка. Якщо дійсно каців хочете наказати - відмовляйтеся від стільникового зв'язку взагаллі  :)
   
у мене і лайф і кс
   
Фрідман бандерівець.
Корінний львівянин.
Користуватимусь далі ;)
Слово " бандерівець",  видно, вже втратилр своє первісне значення , і позначає будь-кого, хто народився у Львові?
   
Казові конфорки теж позаварюйте
   
Re: Київстар перейшов під російське керівницьтво.  :-X

Казові конфорки теж позаварюйте

Ты точно не долбоеб ?
   
Так це львівський єврей
   
Ты точно не долбоеб ?
точно
   
Re: Київстар перейшов під російське керівницьтво.  :-X

точно

Так завари не конфорки себе , а анальный проход
   
Так завари не конфорки себе , а анальный проход
у вас якийсь пунктик на рахунок анального проходу?
Чешеться?
   
У Лайфа покрытие плохое работает  только в областных центрах  , немного в сторону и приема нет давно отказался .КС принимае в любом месте Украины .
   
Схоже kernel_task працівник Київстар  :shuffle:
   
Схоже kernel_task працівник Київстар  :shuffle:
ні
Але якщо вже відмовлятися від російського, то від всього
А то тут відмовляюся, а тут рибу загортаю
   
ні
Але якщо вже відмовлятися від російського, то від всього
А то тут відмовляюся, а тут рибу загортаю
Ну відмовлятися від некритичних товарів та послуг то чому б і ні?
   
ні
Але якщо вже відмовлятися від російського, то від всього
А то тут відмовляюся, а тут рибу загортаю

но глупо не отказаться от того, от чего можно
   
но глупо не отказаться от того, от чего можно
на шостому році війни? Київстар лише зараз почав належати кацапам? А до того було на півшишечки і не рахувалось?
   
на шостому році війни? Київстар лише зараз почав належати кацапам? А до того було на півшишечки і не рахувалось?

не знаю
я максимально отказался от их продуктов еще в 14-ом
   
У Лайфа покрытие плохое работает  только в областных центрах  , немного в сторону и приема нет давно отказался .КС принимае в любом месте Украины .

Вони не дають стат айпі. І тарифна політика неальо
   
Вони не дають стат айпі. І тарифна політика неальо
 
  Я не понял что они не дают ?
 
  Мне телефон нужен для стабильной связи и общения .Русским газом пользуемся на российском бензине ездим,российские каналы в тихаря смотрим ,   а связью пользоваться нельзя. :D
   
 
  Я не понял что они не дают ?
 
  Мне телефон нужен для стабильной связи и общения .Русским газом пользуемся на российском бензине ездим,российские каналы в тихаря смотрим ,   а связью пользоваться нельзя. :D

Ну я вказав раціональні причини того що я по мінімуму користуюсь тим оператором
   
 
  Я не понял что они не дают ?
 
  Мне телефон нужен для стабильной связи и общения .Русским газом пользуемся на российском бензине ездим,российские каналы в тихаря смотрим ,   а связью пользоваться нельзя. :D
Что значит российским? После продажи что газ что бензин перестают быть российскими. А российские телеканалы смотрят разве что ваньки.
   
Что значит российским? После продажи что газ что бензин перестают быть российскими. А российские телеканалы смотрят разве что ваньки.
. Нічо
Ось закодують України канали то і щирі патріоти перейдуть на споглядання гаріка харламова
   
Ну Водафон то теперь азербайджанский. Перенос номера и вперед.
   
Водафону нужно выгнать 80% тупых "манагеров" научившихся на забугорных методичках и взять 30% новых под наши реалии и остальных дополнить технарями.
Тогда там будет нормально. А пока они тоже - ... на всю голову.

Я, по роду работы, часто общаюсь с разными опсосами и не только в Украине.
Так вот, пока наиболее вменяемые и грамотные -  TELE-2, Elisa, Orange.
Очень тяжело работать с LMT.
Украинский Водафон - было трудно, пока не нашел вменяемого коллегу, теперь без проблем.
Киевстар - технари неплохие, но им "манагеры" мозги выносят.

Останнє редагування: 6 січня 2020 17:09:07 від CADiLO
   
Хотел пообщаться с живым оператором на КС - хрен попадешь. Только робот. Мабуть им уже просверлили мозги абоненты по поводу тарифов и траблов. :D
   
Хотел пообщаться с живым оператором на КС - хрен попадешь. Только робот. Мабуть им уже просверлили мозги абоненты по поводу тарифов и траблов. :D

звонок на 466 с номера по которому вопрос, затем переходы по меню 2,2,2,1,9,4
   
Фрідман бандерівець.
Корінний львівянин.
Користуватимусь далі ;)

Он где-то писал - Почему львовский еврей, живущий в Лондоне стал, вдруг, москалем? :)
   
звонок на 466 с номера по которому вопрос, затем переходы по меню 2,2,2,1,9,4

 (tu)

Еще есть секрет - если вопрос не по тарифам или выносу мозга, а по техническим проблемам, то есть бесплатный номер на 0 800....
Правда на сайте он сразу не виден, нужно в FAQ покопаться.
Там отвечает оператор, говоришь проблему и оставляешь заявку.
В течении получаса перезвонит технарь отвечающий за этот вопрос.
Я так с ошибочным биллингом порешал вопросы клиенту.

ВНИМАНИЕ: у КС есть инетовская фишка - если при переходе через полуночь связь разорвется с 23.55 по 00.05, то сервер биллинга разрешит потом подключить вас не ранее чем через 60 минут.
   


так шо, юзеры КиевСтара, готовьтесь.. мудацкая компания из Московии не будет менее мудацкой и у нас.
   
Альфа-групп через компанії «Сторм» володіє долею українського стільникового оператора KyivStar і перебуває в конфлікті щодо прав володіння з іншим великим акціонером, норвезькою Telenor.
Фрідман намагається витіснити норвежців, з метою політичної підтримки зустрічався з президентом Ющенком, і пізніше українські суди підтвердили контроль «Сторм» над KyivStar. Telenor оскаржує це рішення в американських судах.

 [ua]

Останнє редагування: 6 січня 2020 18:19:22 від інженер
   
Михайло Фрідман є давнім товаришем мера Львова Андрія Садового, за підтримки якого розвивається бізнес Альфа-Груп у Львові, зокрема отримано офіс одноіменного банку на площі Ринок. Крім того з 2011 року Михайло Фрідман проводить у Львові щорічний фестиваль Leopolis Jazz Fest.

 [ua]
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія