Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому чоловік і жінка пиляють один одному мізки? Заведіть третього (третю). :-T :-T

та всім психологам срать на кожен окремий кейс. у кожного психолога така ж срань в сім.ї))) чужу білу на воді розведу а своїй й ума не приведу)

виносити свої проблеми на чийсь розсуд - дебілізм . всі проблеми є  лиш неадекватним бачінням реальності. адекватності вам жоден психолог не дасть бо він і сам не має адекватності. адекватність це те що вам до 6 років батьки в голову вклали - надалі ваш світогляд - чисто ваший - обростає деталями і уточненнями в соціумі школі вузі.

якщо ви впарі самі не можете про то поговорить - зливайте воду закривайте крикшою - ніякий вам психолог не допоможе . ви ще до хіроманта сходіть чи до астролога )))
   
Це в загальному. Мої тесть і теща, щасливо прожили майже все сімейне життя. А останні п'ять років навіть не розмовляють. Коли ми приїзжаємо в серпні, у тещі день народження. Так тесть навіть за стіл не хоче сідати, не те щоб поздоровити.
Я не знаю, що там у твоїх, а мої батьки півроку не дотягнули до золотого весілля - батько помер від інфаркту на рибалці.

Дик, батько матір не те що не вдарив - навіть дурою жодного разу не обізвав.
   
та всім психологам срать на кожен окремий кейс. у кожного психолога така ж срань в сім.ї))) чужу білу на воді розведу а своїй й ума не приведу)

виносити свої проблеми на чийсь розсуд - дебілізм . всі проблеми є  лиш неадекватним бачінням реальності. адекватності вам жоден психолог не дасть бо він і сам не має адекватності. адекватність це те що вам до 6 років батьки в голову вклали - надалі ваш світогляд - чисто ваший - обростає деталями і уточненнями в соціумі школі вузі.

якщо ви впарі самі не можете про то поговорить - зливайте воду закривайте крикшою - ніякий вам психолог не допоможе . ви ще до хіроманта сходіть чи до астролога )))
Мені один психолог, не Олдбой  :), сказав. "Якщо хочете зіпсувати відносини, почніть їх виясняти."  ;)
Кохану людину, потрібно сприймати такою якою вона є. Якщо ви хочете її перевиховати під себе, ви її не кохаєте.
   
Тому, що один із закоханих, не дуже тим щасливий. Це так, якщо коротко.

щастя воно ж  ще й від   парадигми сприйняття реальності. навіть в раю можна бути невдоволеними смаком райських яблук) 
чи щаслива людина чи ні чудово видно по самій людині. і те чи щаслива людиан чи ні залежить від того світогляду який їй знвоу ж таки дали батьки до 6 років. якщо дитина жила в щасливій люблячій сім.ї до 6 років - вона має адекватне світосприйняття і великі шанси на щасливе життя
   
Мені один психолог, не Олдбой  :), сказав. "Якщо хочете зіпсувати відносини, почніть їх виясняти."  ;)
Кохану людину, потрібно сприймати такою якою вона є. Якщо ви хочете її перевиховати під себе, ви її не кохаєте.

так. якщо стосунки вже виясняються - то стосунків вже немає. є доказування одне одному хто винен в тому що стосунки обісрались.
   
Мені один психолог, не Олдбой  :), сказав. "Якщо хочете зіпсувати відносини, почніть їх виясняти."  ;)
Кохану людину, потрібно сприймати такою якою вона є. Якщо ви хочете її перевиховати під себе, ви її не кохаєте.

ВО! Мася, ти чув прописну істину? Ану повісь собі її в рамочьку і читай на нічь як Отченаш.
   
хто намагається отримати і дружбу в родині і пристрасть поза її межами - втратить і те і інше,
принаймні толкову родину точно. треба обирати що важливіше.
Госоподи, бідний твій чоловік, якщо він є...

Тиж йому мізки виносиш постійно...  :facepalm1: Давно отримала тапкоп, тараканішка, і вигнав би за двері.  :facepalm1:


Твоєму чоловіку можна поспівчувати.


Хоча мабуть, ти є йому покарання за його гріхи. :facepalm1:

Останнє редагування: 26 лютого 2021 21:31:47 від TimmiApostolMS
   
Аеліт, любі сімї є не природнім, у котів яких ти обожнюєш є Сімї?
   
Я не знаю, що там у твоїх, а мої батьки півроку не дотягнули до золотого весілля - батько помер від інфаркту на рибалці.

Дик, батько матір не те що не вдарив - навіть дурою жодного разу не обізвав.
Мій тесть, теж не матюкається і не б'ється. Теща, п'ять років тому запідозрила, що він їй зрадив. Не знаю, обгрунтовано чи ні. Почала робити йому вирвані роки. Тесть образився і перестав розмовляти. І отак вже п'ять років.
Твій батько був ідеальним чоловіком, як я.
   
та всім психологам срать на кожен окремий кейс. у кожного психолога така ж срань в сім.ї))) чужу білу на воді розведу а своїй й ума не приведу)

виносити свої проблеми на чийсь розсуд - дебілізм . всі проблеми є  лиш неадекватним бачінням реальності. адекватності вам жоден психолог не дасть бо він і сам не має адекватності. адекватність це те що вам до 6 років батьки в голову вклали - надалі ваш світогляд - чисто ваший - обростає деталями і уточненнями в соціумі школі вузі.

якщо ви впарі самі не можете про то поговорить - зливайте воду закривайте крикшою - ніякий вам психолог не допоможе . ви ще до хіроманта сходіть чи до астролога )))

 (tu)
   
ніхто ж з вас не любить бомжа праивльно.
полюбити можна, якщо на те Божа воля,
а потім разом збудувати дім і ви вже не бомжі (tu)
   
ну ти ж н свиню купуєш - щоб цінувати тушку по кількості салу і схильності до нього)))
так сала не треба зовсім, але там і м"яса нема - лише кістки і шкіра.
   
Я не про те. Аеліт мене зрозумів правильно. Ідеальне кохання не завжди зі щасливим кінцем. На жаль. І чи було б воно ідеальним, при інших обставинах?
кохання не буває ідеальним чи ще якимсь - воно або є, або його нема.
   
Що їй під мужиком робити?  :)
іпстись :gigi:
   
ті 5 років були для мене найщасливішими, тільки я того не розуміла.
невже пиляла? ;o
   
Аеліт, любі сімї є не природнім, у котів яких ти обожнюєш є Сімї?

серед котів лиш леви прайдні . домашні коти схожі не до прайдного лева а до одинака-тигра.
люди ж від стайних мавп де проміскуітет - тобто бл. я. дство - норма. просто майнові стосунки - а саме бажання баткьа щоб його майно успадковували його діти - вбільшості людських суспільство спотворили природнє людсько-мавпяче блядство  :)

сім.я не є природнє для людини так. це внаслідок соціально суспільної еволюції. біологічно люди не лебеді  :laugh:  а блядіщі . лебедство то є праця над собою в стосунках.
імхо звісно
   
так сала не треба зовсім, але там і м"яса нема - лише кістки і шкіра.

таким нас створив бог по своїй подобі. жилавими, слимачними  або заросшими салом. щоб мати м.язи як у лев а- людина потербує постійних тренувань , стероїдів чи сінтол))))

всі претензії до богів -
   
невже пиляла? ;o
ні. просто, не цінувала. Сприймала то як повинно бути. Потім дуже жаліла...
   
серед котів лиш леви прайдні . домашні коти схожі не до прайдного лева а до одинака-тигра.
люди ж від стайних мавп де проміскуітет - тобто бл. я. дство - норма. просто майнові стосунки - а саме бажання баткьа щоб його майно успадковували його діти - вбільшості людських суспільство спотворили природнє людсько-мавпяче блядство  :)

сім.я не є природнє для людини так. це внаслідок соціально суспільної еволюції. біологічно люди не лебеді  :laugh:  а блядіщі . лебедство то є праця над собою в стосунках.
імхо звісно
Розчарую тебе, лебіді, як всі птахи мають подібну до приміскуїтету поведінку і немають стабільних пар))))

Останнє редагування: 26 лютого 2021 21:47:42 від TimmiApostolMS
   
  Дівчата і підкаблучники починають співати мою улюблену пісню про "лябофф".
  Прагну розгорнутих постів. B-)
   
Розчарую тебе, лебі як всі птахи мають подібну для приміскуїтету поведінку і немають стабільних пар))))

розчарував :(
   
іпстись :gigi:
Ви напевно з провінції.  :D
   
Мені один психолог, не Олдбой  :), сказав. "Якщо хочете зіпсувати відносини, почніть їх виясняти."  ;)
то безтолковий "психолог", якщо його можна так назвати,
бо він не сказав основного - виясняти стосунки треба обов"язково,
причому по гарячих слідах, але тільки доброзичливо і спокійно,
без емоцій та образливих слів - от цим займатись ніколи не можна,
якщо пара хоче надалі жити разом,
і якщо не хоче то теж не варто витрачати час і здоров"я на скандали.

Кохану людину, потрібно сприймати такою якою вона є. Якщо ви хочете її перевиховати під себе, ви її не кохаєте.
ні, так не буває що люди підходять одне одному ідеально,
тому на першому етапі спільного життя треба багато розмовляти
про звички, уподобання та небажані прояви характерів одне одного.
взаємно розібратись, домовитись і виконувати обіцянки,
тоді в родині буде мир і спокій.
   
розчарував :(
Получай фашіст гранату... :lol:  :gigi:
   
то безтолковий "психолог", якщо його можна так назвати,
бо він не сказав основного - виясняти стосунки треба обов"язково,
причому по гарячих слідах, але тільки доброзичливо і спокійно,
без емоцій та образливих слів - от цим займатись ніколи не можна,
якщо пара хоче надалі жити разом,
і якщо не хоче то теж не варто витрачати час і здоров"я на скандали.

ні, так не буває що люди підходять одне одному ідеально,
тому на першому етапі спільного життя треба багато розмовляти
про звички, уподобання та небажані прояви характерів одне одного.
взаємно розібратись, домовитись і виконувати обіцянки,
тоді в родині буде мир і спокій.
Я з вами сперечатися не буду, бо це затянеться на 20 ть сторінок.  :D
   
то безтолковий "психолог", якщо його можна так назвати,
бо він не сказав основного - виясняти стосунки треба обов"язково,
причому по гарячих слідах, але тільки доброзичливо і спокійно,
без емоцій та образливих слів - от цим займатись ніколи не можна,
якщо пара хоче надалі жити разом,
і якщо не хоче то теж не варто витрачати час і здоров"я на скандали.

ні, так не буває що люди підходять одне одному ідеально,
тому на першому етапі спільного життя треба багато розмовляти
про звички, уподобання та небажані прояви характерів одне одного.
взаємно розібратись, домовитись і виконувати обіцянки,
тоді в родині буде мир і спокій.

от ти вже і починаєш йпти міски

))


любі мєня а не любі мнє мазгі



ти закохався в людину така яка вона є -  то є люби її як вона є - а не рихтуй під себе. підрихтована то вже не та людиан яку ти покохав - там де є рихтування людини під себе - не любов а чистий егоїзм. розвертайтесь і відразу йдіть
   
таким нас створив бог по своїй подобі. жилавими, слимачними  або заросшими салом. щоб мати м.язи як у лев а- людина потербує постійних тренувань , стероїдів чи сінтол))))

всі претензії до богів -
та не обов"язково мати накачані м"язи як канати, але м"ясо повинно бути у нормальної людини.
   
ні. просто, не цінувала. Сприймала то як повинно бути. Потім дуже жаліла...
тобто не відповідала взаємністю?
не турбувалась? не дарувала тепло?
про що саме ти шкодувала зі свого боку?
   
Ви напевно з провінції.  :D
не має значення, адже класична поза повинна теж бути в ходу :D
   
та не обов"язково мати накачані м"язи як канати, але м"ясо повинно бути у нормальної людини.

за м.ясо людей цінують канібали)))

людське тіло - не ідеальне . якщо й придивлятись - то й не красиве - краще не придивлятись))) то не є принципово - клюєш на зовнішність а живеш то з характером))
   
Я з вами сперечатися не буду, бо це затянеться на 20 ть сторінок.  :D
та хоч на 70!  чим більше, тим краще, адже саме для цього придумані форуми.
аби лише було бажання таким способом вбивати вільний час :D
   
я взагалі люблю піони та тюльпани.
Ну то твої жінки, нехай терплять))
Чи ти вже постійну знайшов ?
пионы грубо пахнут. я люблю каллы
ну и розы конечно
   
от ти вже і починаєш йпти міски

))


любі мєня а не любі мнє мазгі
просто у тебе явно нема досвіду вдалого родинного життя
   
просто у тебе явно нема досвіду вдалого родинного життя


будь певна  ;)
   
ну я ж про твої і запитую. Цікаво просто.
Зараз знайдемо в тобі жінку. У Наітлі в закромах точно хтось є підходящій.
да у меня все знакомые уже пенсионерки. а он пацан
   
ти закохався в людину така яка вона є -  то є люби її як вона є - а не рихтуй під себе. підрихтована то вже не та людиан яку ти покохав - там де є рихтування людини під себе - не любов а чистий егоїзм. розвертайтесь і відразу йдіть
це помилкова позиція, і всі хто її юзає, ніколи не будуть щасливі в шлюбі.
насправді в житті все набагато складніше ніж в головах ідеалістів,
і єдиний ключ до вдалого родинного життя це домовленості і їх виконання,
а єдиною умовою є взаємне кохання.
   
це помилкова позиція, і всі хто її юзає, ніколи не будуть щасливі в шлюбі.
насправді в житті все набагато складніше ніж в головах ідеалістів,
і єдиний ключ до вдалого родинного життя це домовленості і їх виконання,
а єдиною умовою є взаємне кохання.

ну яке ж взаємне кохання коли ти прагнеш - їбучи мізки - переробити ту людину в яку закохалась.  чи ти так - о. нормальна закотовка - годиться - треба тільки трохи пообтесати щоб був стерпний - от після загсу тим і займусь

кумедне у тебе бачення кохання. )))) ти класна. шкода що не ворогу дісталась)))
   
та дружина і не має бути берегинею. що за домострой.

просто прийміть просту річ. максимум хто нас в житті любить безумовно - це наші мами ( і то якщо ще пощастить) . всі решта нас люблять, логічно, лиш коли ми відповідаєм певним їх вимогам. все. вимагати від людей більшого не можна 
чето ты слишком хорошо про мам говоришь. и дети и мамы друг другу выносят мозг. и настоящая ненависть тоже бывает
   
чето ты слишком хорошо про мам говоришь. и дети и мамы друг другу выносят мозг. и настоящая ненависть тоже бывает

так .  але лиш мама тебе любитиме такою яка\який ти є. ну і ще собака. :gigi:  ну мама може і не любитиме - а от собака так точно
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія