Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

короновірус в Україні

Re: короновірус в Україні

А я їм не заважаю жити.
Вирус привезенный тобой может помешать.
   
Re: короновірус в Україні

Ну, первое в рашке, тут уже доверие падает. Они говорят, что применяли, но по статистике не видно.

легеневий сурфактант не є ліками. Це ближче до вакцин. Якщо людина вже на кисні, то пізно пити боржомі. Сам розумієш, якщо альвеола вже наповнилася кровяхою чи схлопнулася, то хоч давай сурфактант, хоч не давай. А на початковому етапі чудово бронює легені.

Більшість ліків не рашкіни, більшість досліджень не рашкіни. Показують те що я вже описав. Слабо допомагає на кінцевому відрізку, ефективні як профілактика на ранньому етапі. Ефективніші натуральні сурфактанти ніж синтетичні.
   
Re: короновірус в Україні

Мені нахрен всралися їх вакцини, які просто недієві шмурдяки.
Весь світ будує лікарні...

 :gigi:  :facepalm1:
 Їбанута.
   
Re: короновірус в Україні

Самое большое разочарование, что набутый имунитет у переболевших ковидом  держит всего год. Причем пофиг болел или бессимптомно было.
Получается или регулярно болеешь, как ОРЗ по сезону или вакцинируешься, тоже видать не один раз.
Я расстроена.
   
Re: короновірус в Україні

Сравнительные новости из вакцинированой Ирландии... Количество заражений растёт.. 2066 за вчера... Госпитализировано вчера 6 человек (408 всего в госпиталях с ковидом)... В интенсивной терапии 69 человек с ковидом (минус 4 за сутки)... За прошлые 7 дней умерло 26 человек... Так шо вакцинация работает...
   
Re: короновірус в Україні

Самое большое разочарование, что набутый имунитет у переболевших ковидом  держит всего год. Причем пофиг болел или бессимптомно было.
Получается или регулярно болеешь, как ОРЗ по сезону или вакцинируешься, тоже видать не один раз.
Я расстроена.

Звідки дані, що тільки рік?
   
Re: короновірус в Україні

Звідки дані, що тільки рік?
особисті спостреження
у родині був ковід у серпні і зараз у жовтні. у сина дівчини минулого літку були антитіла, зараз неслабо захворіла.
   
Re: короновірус в Україні

Вія, не витрачай на довбойобів час і нерви. Нехай ширяються хоч всіма вакцинами одночасно.
Ідіотам зомбованим щось пояснювати марна справа. Треба до їх рівня спускатись, а там в них великий досвід. :(
   
Re: короновірус в Україні

Самое большое разочарование, что набутый имунитет у переболевших ковидом  держит всего год. Причем пофиг болел или бессимптомно было.
Получается или регулярно болеешь, как ОРЗ по сезону или вакцинируешься, тоже видать не один раз.
Я расстроена.
Не расстраивайся. Если за год уходят антитела, значит природа не считает нужным их хранить.
А раз так, то и переносить ты его будешь не тяжелее гриппа. Не всё так плохо. Просто поддерживай иммунитет простыми средствами.
Качественной едой и витаминами. И меньше нервничай по поводу ковидоистерии. Ничто так не сажает иммунитет как постоянный стресс.
   
Re: короновірус в Україні

+18881
Зростає
   
Re: короновірус в Україні

За минулу добу коронавірус в Україні виявили у 18 881 особи, зафіксовано 412 летальних випадків, 7630 пацієнтів одужали. За добу проведено понад 117 тисяч тестувань на ковід.

 :(
   
Re: короновірус в Україні

Капец.
   
Re: короновірус в Україні

   
Re: короновірус в Україні
den

Хз якби медицині зараз допомогли "закриті " псих лікарні ( насправді не закриті) чи пара туб диспансерів

Всі "районні" лікарні працюють

Закривають іноді відділення бо тупо лікарів немає

Але до ковіду це стосунку не має

   
Re: короновірус в Україні

Таке питання... В Києві в цю хвилю тримаються відносно скромні показники порівняно з попередніми хвилями... Як це пояснити? Там контактів найбільше мабуть... Свідомі і дотримуються карантинних норм? Більший відсоток вакцинованих?
   
Re: короновірус в Україні

Це я повинна показувати, а не ти??? Я тобі можу показати дороги в Дніпропетровській області, по яким я їхала в неділю, активно будуються за ковідні гроші. Приїзди, глянеш.
А от лікарні прихильники певної політсили будувати не збираються, вони і існуючі закрили, сучари.

вия... вы так помоему нигде и не ответили... почему не настояли на вакцинации дяди, хотя в общем это было рекомендовано от воз до моз.
   
Re: короновірус в Україні
den

Таке питання... В Києві в цю хвилю тримаються відносно скромні показники порівняно з попередніми хвилями... Як це пояснити? Там контактів найбільше мабуть... Свідомі і дотримуються карантинних норм? Більший відсоток вакцинованих?

Вакцинованих точно більше ( третина здається вже двама дозами )
Дотримуються краще
Бо читаю про Херсон ,- то ніби всім поекц на ковід там
   
Re: короновірус в Україні

Президент Філіппін запропонував щеплювати уві сні всіх, хто не бажає вакцинуватися
   
Re: короновірус в Україні

Повторю допис і тут:
Пряма мова Федорова: "Понад мільйон електронних лікарняних. Саме стільки документів оформили лікарі через два тижні після запуску послуги по всій країні.
І це тільки ти кому потрібен лікарняний... Тобто без пенсів..

І це тільки ті хто вміє робити цю хрень..


Який відсоток ковідо хворих з цього "понад мульону?".. 3 чи 4? Чи може 2? Чи 0,2?

Чим хворіють ці ? Від чого вмирає 1500 ?
   
Re: короновірус в Україні

вия... вы так помоему нигде и не ответили... почему не настояли на вакцинации дяди, хотя в общем это было рекомендовано от воз до моз.

Вона вже казала: "він би все одно помер" (версія 1) і "його не взяли до лікарні через ковідоістерію, тому і помер" (версия 2). Головне, що шмурдяком не вколовся  :gigi:
   
Re: короновірус в Україні

то навіть вони не вірять шо хворіли короною у серпні  :weep:  :facepalm:  але заразитись від тебе ссять, хоча дельтп то соплі і всімолоді  :pofig:

Так, чоловік у Вії не дурний: сиди, жінко, у тому селі, і не хуй до нас їхати та заражати шмарклями  :gigi:
   
Re: короновірус в Україні
Via

вия... вы так помоему нигде и не ответили... почему не настояли на вакцинации дяди, хотя в общем это было рекомендовано от воз до моз.
Тому що вакцинуватися - це не стакан води випити. Дядько половину життя хворів на діабет і жив на інсуліні останні років 30, що вже подвиг, до 72х років дожив. Як ти він зреагував на вакцину, невідомо. Про побочки мало що відомо.
Це молоді зараз ширяються чим попало, "бо у туристичну подорож треба, без паспорта не пустять на кордоні". А він останні пару років нечасто виходив з дому, нікуди не їздив.
Я з ним на цю тему взагалі й не говорила.
   
Re: короновірус в Україні

Тому що вакцинуватися - це не стакан води випити. Дядько половину життя хворів на діабет і жив на інсуліні останні років 30, що вже подвиг, до 72х років дожив. Як ти він зреагував на вакцину, невідомо. Про побочки мало що відомо.
Це молоді зараз ширяються чим попало, "бо у туристичну подорож треба, без паспорта не пустять на кордоні". А він останні пару років нечасто виходив з дому, нікуди не їздив.
Я з ним на цю тему взагалі й не говорила.

вия.... думаю есть куча народа... который будет рассказывать что инсулин это  ослиная моча, что организм сам его должен вырабатывать ну и какого хрена каждый день его колоть....

но он 30 лет этим занимался. Тоесть тем...что сказали врачи  и судя по всему тем ... что организовало для него государство.  Это не подвиг... это простая обыденная штука... медицина нашла способ чтобы те кто раньше были обречены на смерть или серьезные осложнения жили полноценной жизнью ( правда для этого нужно съесть таблетку или уколоть себя).  прошло 30 лет.... и вы настолько поумнели ( в кавычках) что сомневаетесь и категорически против рекомендации врачей. Результат??? мы его знаем.

извините... но как минимум поговорить с ним на эту тему нужно было и  я считаю.. настоять на вакцинации .  вы сделали как сделали...
   
Re: короновірус в Україні

Тому що вакцинуватися - це не стакан води випити. Дядько половину життя хворів на діабет і жив на інсуліні останні років 30, що вже подвиг, до 72х років дожив. Як ти він зреагував на вакцину, невідомо. Про побочки мало що відомо.
Це молоді зараз ширяються чим попало, "бо у туристичну подорож треба, без паспорта не пустять на кордоні". А він останні пару років нечасто виходив з дому, нікуди не їздив.
Я з ним на цю тему взагалі й не говорила.
зато відомо , як він зреагував на активний вірус.
   
Re: короновірус в Україні

зато відомо , як він зреагував на активний вірус.

Він би все одно помер (с)  :weep: Тут десь недалеко було написано, що 7% смертей від коронавірусу протягом року  - це херня. А ще хтось писав, що від коронавірусу помре 2-3% населення Землі, і хер із ними (я так розумію, сам Ельф явно не планує потрапляти в ці 2-3%).
   
Re: короновірус в Україні

Від чого вмирає 1500 ?
1 300 из них от старости
   
Re: короновірус в Україні


На межі з червоною зоною епідемічної небезпеки перебувають Житомирська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька та Харківська області.
   
Re: короновірус в Україні
Via

Так, час од часу не легше - брату в лікарні сказали, що завтра роблять тест, і якщо у нього корона, то його виженуть з лікарні, "їм таке не треба". Таких, як мій брат, там 4 чоловіка.
Завтра після обіду поїду до нього, будуть люті розборки
Хочу створити окрему гілку про цю епопею. Підкажіть, старт-пост доступний для редагування скільки, пару годин?
Буду вести "хроніки Нарніі", тримати вас в курсі. Нащо прибрали редагування для авторів гілок, не розумію, незручно без редагування.
   
Re: короновірус в Україні

Так, час од часу не легше - брату в лікарні сказали, що завтра роблять тест, і якщо у нього корона, то його виженуть з лікарні, "їм таке не треба". Таких, як мій брат, там 4 чоловіка.
Завтра після обіду поїду до нього, будуть люті розборки
Хочу створити окрему гілку про цю епопею. Підкажіть, старт-пост доступний для редагування скільки, пару годин?
Буду вести "хроніки Нарніі", тримати вас в курсі. Нащо прибрали редагування для авторів гілок, не розумію, незручно без редагування.

Чекай, він не в ковідне приліг? Ви там єбанулися, його виключно до ковідного можна класти, він усіх перезаражає.
   
Re: короновірус в Україні

Чекай, він не в ковідне приліг? Ви там єбанулися, його виключно до ковідного можна класти, він усіх перезаражає.

вы еще не привыкли к стилистике Вии? брат лег в больницу.... насколько понимаю с подозрением на ковид? или с чем? Вия это скажет через недельку видимо.
дальше.... насколько понимаю лег даже не сегодня, а раньше... а тест будут делать завтра. Вот такой интересный рассказ.  Вот при всей фантазии.... я никак не могу нафантизировать эту картину.

дальше....  в общем если обнаружится корона.... то вытурят....  Ну так вия... расскажи как он себя чувсвует, какоая блин у него нафиг сатурация, есть ли температура, есть ли условно говоря те вещи... при которых вообще с ковид кладут в бальницу. Ну так... просто для интереса. можно кстати и возраст брата написать. Да... можно еще написать какие анализы у него брали и их результаты...

но прогресс налицо... еще пару дней назад ... когда кто то рекомендовал тетку класть в больницу... ответ был: а нахрена, кислород купим, дома лучше....

   
Re: короновірус в Україні

А ще б я могла купити рентген-апарат, робити аналізи крові у чашці Петрі і так далі. А МОЗ на все бабло бустерів купить.
Аналізи крові у чашці Петрі???
Це щось нове в медицині?
   
Re: короновірус в Україні

конкретний приклад з життя.
просто викладаю факти.
висновки робіть самі які хочете. про вірус, вакцини і т.п.



мама хворіла ковідом в березні 2020р.  - підтверджено пост-фактум тестом ІФА: ImG позитивний ImM негативний
сестра -  ідентичні були симптоми, ідентичний період захворювання. тесту ІФА не робила, бо який смисл витрачати гроші якщо симптоми ідентичні.

сестра і мама - вакцина Ковішілд (АстраЗенека індійська) в липні 2021р.

сестра оце зараз жотвень 2021р. - ПЛР тест позитивний.
симптоми легокї застуди.

додам, що за період від березня 2020р дотепер, в неї кілька разів були підозри на ковід (кашель, горло першить), але тестів не робили, ну бо хто буде викладати 600+ грн на ПЛР тест кожного разу як горло заболить.

додам.
моя мама (і ймовірно сестра, бо ідентичні були симптоми, ідентичний період захворювання)
перкхворіла ковід-19 в березні-квітні.

температура 37,2-37,5
горло боліло і кашель помірний
вдома сиділи три тижні
2 послідовних курси антибіотика

тоді всі медики були в паніці, тестів ПЛР нікому не робили.
а оце недавно мама зробила ІФА: ImG позитивний ImM негативний, отже в минулому перехворіла ковід-19, а наразі гострої фази вірусу нема, тобто здорова.
   
Re: короновірус в Україні

Школы так и не додумались закрыть. Кроме того, что это главные распостранители ковида, там еще и холодрыга, сейчас все попростужаются и не хватит никаких мест.
   
Re: короновірус в Україні

Цитувати
Из 100 пациентов с коронавирусом Дубненской городской больницы Ривненской области, поступивших на лечение в октябре, лишь двое вакцинированы полностью, еще двое - получили первую дозу противоковидного препарата. Их состояние стабильно, угрозы для их жизни нет.
https://covid.оборзеватель/vrach-rasskazal-kak-vaktsinatsiya-spasaet-ot-tyazhelogo-techeniya-covid-19-i-privel-tsifryi.htm
   
Re: короновірус в Україні

вы еще не привыкли к стилистике Вии? брат лег в больницу.... насколько понимаю с подозрением на ковид? или с чем? Вия это скажет через недельку видимо.
дальше.... насколько понимаю лег даже не сегодня, а раньше... а тест будут делать завтра. Вот такой интересный рассказ.  Вот при всей фантазии.... я никак не могу нафантизировать эту картину.

дальше....  в общем если обнаружится корона.... то вытурят....  Ну так вия... расскажи как он себя чувсвует, какоая блин у него нафиг сатурация, есть ли температура, есть ли условно говоря те вещи... при которых вообще с ковид кладут в бальницу. Ну так... просто для интереса. можно кстати и возраст брата написать. Да... можно еще написать какие анализы у него брали и их результаты...

но прогресс налицо... еще пару дней назад ... когда кто то рекомендовал тетку класть в больницу... ответ был: а нахрена, кислород купим, дома лучше....

Я бачу, що він приховав факт контакту з ковідним хворим, а просто ліг лікуватися від пневмонії.
   
Re: короновірус в Україні

Школы так и не додумались закрыть. Кроме того, что это главные распостранители ковида, там еще и холодрыга, сейчас все попростужаются и не хватит никаких мест.

власти принимают решения на местах.... государство рекомендовало с 18 уйти... а это реально с сегодняшнего дня. и вроде бы до конца месяца.  власти в городах ( у нас же децентрализация)... сами принимают решение. Насколько я знаю в черкассах с 18 го каникулы....  если у вас где то нет... спросите у мэра.
   
Re: короновірус в Україні

В серпні чимось хворіли я, чоловік і молодший син. В вересні два рази чимось хворіли старший син, невістка і онук.
До речі, син з невісткою вакцинувалися двічі Короноваком.
Я зараз біля тітки не хворію.
При цьому старший син і чоловік кричать мені, щоб я сиділа тут на карантині пару тижнів.
Мені влом розбиратися з їхньою логікою.

Вия, логика твоих мужчин проста, они хотят жить.

А я їм не заважаю жити.

Вирус привезенный тобой может помешать.

 :gigi: діалог достойний Шекспіра
   
Re: короновірус в Україні

Тому що вакцинуватися - це не стакан води випити. Дядько половину життя хворів на діабет і жив на інсуліні останні років 30, що вже подвиг, до 72х років дожив. Як ти він зреагував на вакцину, невідомо. Про побочки мало що відомо.
Це молоді зараз ширяються чим попало, "бо у туристичну подорож треба, без паспорта не пустять на кордоні". А він останні пару років нечасто виходив з дому, нікуди не їздив.
Я з ним на цю тему взагалі й не говорила.
Дійсно, як би переніс він вакцину- невідомо!
Зате зараз відомо, що він на цвинтарі...
   
Re: короновірус в Україні

Я бачу, що він приховав факт контакту з ковідним хворим, а просто ліг лікуватися від пневмонії.

вирусная пневмания.... проходящая без осложнений бактериальных в принципе  не требует лечения...(вернее чаще всего даже не имеет лечения медикаментозного) но рекомендуется покой, не постальный режим, побольше воды.  лежать с ней в больнице ... фиг его знает для чего. Но опять же... нужно понимать хотя бы элементарную картину болезни...
   
Re: короновірус в Україні
Via

вы еще не привыкли к стилистике Вии? брат лег в больницу.... насколько понимаю с подозрением на ковид? или с чем? Вия это скажет через недельку видимо.
дальше.... насколько понимаю лег даже не сегодня, а раньше... а тест будут делать завтра. Вот такой интересный рассказ.  Вот при всей фантазии.... я никак не могу нафантизировать эту картину.

дальше....  в общем если обнаружится корона.... то вытурят....  Ну так вия... расскажи как он себя чувсвует, какоая блин у него нафиг сатурация, есть ли температура, есть ли условно говоря те вещи... при которых вообще с ковид кладут в бальницу. Ну так... просто для интереса. можно кстати и возраст брата написать. Да... можно еще написать какие анализы у него брали и их результаты...

но прогресс налицо... еще пару дней назад ... когда кто то рекомендовал тетку класть в больницу... ответ был: а нахрена, кислород купим, дома лучше....
Тому що я дописую уривками в різних темах, коли маю час.
От і хочу завести окрему гілку і системно викладати факти і новини з поля бою.
Але треба написати преамбулу, в старт-пості. А він  недоступним стане для редагування через скільки? Спитала, ніхто не відповідає, просвітіть.
Брату 45 років.
Зараз зарубаю курку, зварю тітці бульйон, потім напишу преамбулу десь в текстовому редакторі і до вечора створю окрему тему, щоб не товктися в інших гілках.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія