Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:
abg

Привіт, галамаго!  :drinks: Не повіриш, але рада бачити  :)

Йа - теж, але - тссс!!!  Я тут - інкогнєто!    :gigi:
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Як діти чесне слово :)

Я впевнений що Мирослава буде себе обережно вести, а вам бажаю не тільки туди їсти, а й почати думати бо косташу з бану вийде і буде нити за вас що ви в бані, так і будете мінятись на сцені, як клоуни
нехай пан краще переймається за свою Мадам Сіжу, а не за чужу
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Я натякав каровці, щоб брала приклад з вас бо ви більш менш слідуєте правилам, що перед модераторство, що після, а вона трохи імпульсивна, як на мене бан би їй допоміг.
ви б не підлизувалися до мене, бо все-одно я вам не дам.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

ви б не підлизувалися до мене, бо все-одно я вам не дам.
Відповім вам вашою ж цитатою:
Не приписуйте мені своїх вологих мрій і хворих фантазій.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

То не ганяйся за мною треті сутки, бо оте твоє "шоб сказать вам как ви мнє бєзразлічьни" вже дуже попахує брехнею.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Нє, ти явно від мене щось хочеш помимо форуму  :gigi:
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

То не ганяйся за мною треті сутки, бо оте твоє "шоб сказать вам как ви мнє бєзразлічьни" вже дуже попахує брехнею.

Нє, ти явно від мене щось хочеш помимо форуму  :gigi:

У вас параноя? Шкода вас, параноя здається не лікується?
Якщо б у вас була параноя до особи тієї само статі то вона виникла в дитинстві, а так як до особи іншої то скоріше всього це алкоголічна параноя.
Може як перестанете пити то попустить.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:
abg

Нє, ти явно від мене щось хочеш помимо форуму  :gigi:

Хоче - 100%.
Він і від мене щось хотів, але стіснявся спросить.   :laugh:    :crazy_pil:
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Ніколи нікому штучно не "підмахувала".
Якщо ти маєш на увазі Фау, то він класний юзер і мій хороший друг.

И ты одобряешь действия своего классного друга?
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

И ты одобряешь действия своего классного друга?
Які? Наче все ОК
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Які? Наче все ОК

Раскапывание сынка Тамилки и публикация на ФУП-е его фото, снабжённых скабрезными комментами. Тебе нравится? Весело? Прикольно?
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:
abg

Раскапывание сынка Тамилки и публикация на ФУП-е его фото, снабжённых скабрезными комментами. Тебе нравится? Весело? Прикольно?

Як на мене, то скабрезні коменти тільки на адресу внучатого плємянніка троюродной бабушкі можуть бути „прикольними“. Але.
Кожен, влазячи в тирнет-гадюшники, мав би усвідомлювати на яку погань там може напоротися, і якщо вже напоровся, то проще парєной рєпи плюнути на гадючник і піти собі з віртуалу в реал.  Головне - не змішувати перше з другим, бо нарікати потім тільки на самого себе зможеш.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Раскапывание сынка Тамилки и публикация на ФУП-е его фото, снабжённых скабрезными комментами. Тебе нравится? Весело? Прикольно?
Повторюю. Якщо навіть це справді синок Тамилки, то мені БАЙДУЖЕ. От просто БАЙДУЖЕ, розумієш?
Будь-чий інший синок, навіть твій, було б прикро, а Тамилка і все, що з нею пов"язано, глибоко БАЙДУЖЕ.
Вона потужно в цьому плані пристаралася. Стократ і навіть більше. Ферштейн?
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Як на мене, то скабрезні коменти тільки на адресу внучатого плємянніка троюродной бабушкі можуть бути „прикольними“. Але.
Кожен, влазячи в тирнет-гадюшники, мав би усвідомлювати на яку погань там може напоротися, і якщо вже напоровся, то проще парєной рєпи плюнути на гадючник і піти собі з віртуалу в реал.  Головне - не змішувати перше з другим, бо нарікати потім тільки на самого себе зможеш.

Тетянка думает, что Тамилка напоролась (при помощи её друга VVV_VVV), а сама Тетянка не напоролась, потому что её фамилия является тайной. И потому судьба сына Тамилки её не коснётся. Верно, Тетянка?
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Тетянка думает, что Тамилка напоролась (при помощи её друга VVV_VVV), а сама Тетянка не напоролась, потому что её фамилия является тайной. И потому судьба сына Тамилки её не коснётся. Верно, Тетянка?
Недарма ви з Тамилкою знайшли одне одного
Я бачу, що нема жодного сенсу доводити тобі дієвість принципу бумеранга, і що до Тамилки якраз він і прилетів. Не зрозумієш. І ладно.

ПС Я пам"ятаю, що ти вмієш не тільки погрожувати дітям тих, хто тобі чимось не вгодив.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Недарма ви з Тамилкою знайшли одне одного
Я бачу, що нема жодного сенсу доводити тобі дієвість принципу бумеранга, і що до Тамилки якраз він і прилетів. Не зрозумієш. І ладно.

ПС Я пам"ятаю, що ти вмієш не тільки погрожувати дітям тих, хто тобі чимось не вгодив.

А шо, Тамилка по своим друзьям разнесла инфу о тебе и твоём муже? Или о дочке, может быть?
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

А у меня одноклассник на казантипе в 2012м. Всплыл через неделю... И шо?
Ты против указания в списке бана ссылки на пост или хотя бы тему с нарушением?

Нет, не против.

Просто хотел сказать что приговоры бывают  как формальными, так и нет.

Но оба эти вида приговоров есть в реальной жизни.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:
abg

Я розумію ви вперто не хочете бачити, але я сьогодні добрий:

А це та образа на додачу, яка може розглядатись тролинг, що також може підпадати під визначення флуд:

Бу-га-га!    :lol:

Цитувати
Ім'я користувача:
    Codename47
Дата реєстрації:
    18 квітня 2021 21:59:01
Повідомлень:
    964 (~4 в день)
Вік:
    не зазначений

Дронов потенційний коденейме47, що ті цифри 47 в твоєму нікові означають, проясни, пліз?
Об’єм словникового запасу, зріст в сантиметрах, розмір лівої задньої ноги чи величину АйК’ю?
Уточни, будь-ласка, щоб не переплутати.
Ти в мене в ігнорі, правда, числишся, але бачу, що це занадто гуманно, - тебе, не розклавши по поличках, списувати.   B-)

П.С.
Ага, і ще проясни, будь-ласка, чи ти дійсно в Канаді знаходишся чи тільки брехливо за проксі сховався?

Останнє редагування: 25 листопада 2021 08:20:02 від abg
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:
abg

приговоры бывают  как формальными, так и нет.

єто как?

єжелі пріговоряльщік - в спортівной ілі в прокурорской формє, то пріговор - формальний, а єжелі пріговоряльщік - в сємєйних трусах і в кєпкє, то - нєформальний?   ;o

Останнє редагування: 25 листопада 2021 08:21:30 від abg
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:
abg

Тобто, просто рецидив. Але, якщо попередня судимість погашена або знята, то особа вважається такою, що не має судимості і при ухваленні наступних вироків попередні не зараховуються. Крім того, якщо з моменту відбуття покарання минув час, рівний строкові самого покарання, то судимість вважається погашеною і не береться до уваги. А у Аміда це правило не діє. Тобто, законодавець гуманніший за нього.

Тут не тільки в гуманності законодавця справа.
Головним тут є те, що той савєйський чи постсавєйський суддя з кодексами під пахвою має хоча б каку не каку освіту і компетентність в тих законах.
А хворумні адміно-модери сплош і рядом мають тільки і виключно в ковбасних обрізках фаліфікацію. Та ще й часто мають сертифікати від нарко-псіхо-діспансєра - прострочені.
А вважають себе чомусь Піфагорами і Айнштайнами. Ну, як, для прикладу, парторг южмаша, колгоспний бухгалтер, зек двічі не суджений, синок расхітітєля соцсопствєнності чи просто клоун себе вважали і вважають гігантами мислі і нєлохами.

Останнє редагування: 25 листопада 2021 08:43:08 від abg
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Бу-га-га!    :lol:

Дронов потенційний коденейме47, що ті цифри 47 в твоєму нікові означають, проясни, пліз?
Об’єм словникового запасу, зріст в сантиметрах, розмір лівої задньої ноги чи величину АйК’ю?
Уточни, будь-ласка, щоб не переплутати.
Ти в мене в ігнорі, правда, числишся, але бачу, що це занадто гуманно, - тебе, не розклавши по поличках, списувати.   B-)

П.С.
Ага, і ще проясни, будь-ласка, чи ти дійсно в Канаді знаходишся чи тільки брехливо за проксі сховався?
Я тільки чекав коли ти дронова згадаєш, в темі яка навіть близького відношення до нього не має :)

Ще шкода що тебе в гуглі забанили, напевно тому ти так погано правила дорожнього руху знаєш.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:
abg

Я тільки чекав коли ти дронова згадаєш, в темі яка навіть близького відношення до нього не має :)

Ще шкода що тебе в гуглі забанили, напевно тому ти так погано правила дорожнього руху знаєш.

То що те 47 значить - кількість мух, які ти з’їв, чи рік народження?    ;o
Якщо рік народження, то не дивно, що Ви, вуйку, гальмуєте на прямій дорозі, бо в 74 роки вже маразми таки лізти у всіх починають.   :laugh:
А якщо те 47 це тільки розмір лаптя на твоїй задній лівій нозі, то тим більше - тормозилло ти гальмівний.   :laugh:
Дронов до теми відношення має, звичайно, і до тебе - безпосереднє відношення, бо це ж твій братик „воправилах“, що вважав і вважає й далі, що при вмиканні зеленого світла світлофору треба тупо натиснути на газ і, не дивлячись, гнати вперед - в прірву, вбиваючись самому чи вбиваючи інших людей. Як і водій того Авео, якого ти виправдовуєш, це теж твій братик-тормозіст.
Десь приблизно так само й аміди роблять - взяв кнопку і тисне зі всієї сили, це - щоб ти зрозумів яким чином дронови до цієї теми.
Отже, сподіваюся, що до вас, стареньких/молоденьких таки колись ця елементарна істина дійде, - що „розраховувати“ на те, що тобі повезе, є поганою політикою і грубим порушенням правил.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

У вас параноя? Шкода вас, параноя здається не лікується?
Якщо б у вас була параноя до особи тієї само статі то вона виникла в дитинстві, а так як до особи іншої то скоріше всього це алкоголічна параноя.
Може як перестанете пити то попустить.
:gigi: нє, ти таки реально щось від мене хочеш. Та кажи вже, не стісьняйся. Я розгляну твою пропозицію. Інша справа, чи прийму її...
І да, 47 - це твій вік? Малолєтка, значицця...
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Отже, сподіваюся, що до вас, стареньких/молоденьких таки колись ця елементарна істина дійде, - що „розраховувати“ на те, що тобі повезе, є поганою політикою і грубим порушенням правил.
Не варто від тебе розраховувати від тебе розуміння правил форуму так як в тебе проблеми з інтерпретацією правил дорожнього руху.

Я так розумію, що хворобливе перейманя дроновим може бути спричинене безпосереднім відношенням до тієї аварії, якщо так, мені шкода, що так сталось і сподіваюсь у вас буде покращення після занять з професійними психологами
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

:gigi: нє, ти таки реально щось від мене хочеш. Та кажи вже, не стісьняйся. Я розгляну твою пропозицію. Інша справа, чи прийму її...
І да, 47 - це твій вік? Малолєтка, значицця...
Може й не все так погано і у вас не параноя, а дефіцит уваги.

Ви вже перестали перейматись флудом косташу?
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Карофка, ти шо - образилась?  :weep:
Так то даремно. Насрали у вуха, а ти слухаєш серунів.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

єто как?

єжелі пріговоряльщік - в спортівной ілі в прокурорской формє, то пріговор - формальний, а єжелі пріговоряльщік - в сємєйних трусах і в кєпкє, то - нєформальний?   ;o

Может и так.

А может и по-другому - если приговор оформлен по законам писаным, то он формальный, а если по законам улицы, то неформальный.

По-разному бывает. Но все, что бывает и есть реальная жизнь. А не только то, что прописано на бумаге.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Судячи з того, що за останні три дні не було нових банів, модерація діє, та ще й напрочуд ефективно! Видно, що скуштувавши перебування в «холодній», дехто вже начувається! :acute:
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:
abg

Судячи з того, що за останні три дні не було нових банів, модерація діє, та ще й напрочуд ефективно! Видно, що скуштувавши перебування в «холодній», дехто вже начувається! :acute:

Вони просто тупо забили на модерацію - я відправив за вчора-сьогодні 3-4 „доповіді“, реакції - нуль.
А те, що ти назвав „ефективно“, це довгі бани, по 10-30 днів, в які загнали тих, хто не „болото“.    8-)
Може бути ще „ефективніше“, - коли всіх, хто хоч трохи від середнього дерев’яного юзера відрізняється, забанити тупо і втемну назавжди.    :facepalm1:

   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:
abg

Не варто від тебе розраховувати від тебе розуміння правил форуму так як в тебе проблеми з інтерпретацією правил дорожнього руху.

Я так розумію, що хворобливе перейманя дроновим може бути спричинене безпосереднім відношенням до тієї аварії, якщо так, мені шкода, що так сталось і сподіваюсь у вас буде покращення після занять з професійними психологами

Я зрозумів, те 47 це кількість ударів тупим предметом, які витримала твоя головешка. Співчуваю, але нічим зарадити не можу.    :(
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Я зрозумів, те 47 це кількість ударів тупим предметом, які витримала твоя головешка. Співчуваю, але нічим зарадити не можу.    :(
Ви з собою не порівнюйте.
Хоча тепер зрозуміло звідки в тебе неможливість зрозуміти правила дорожнього руху - після ударів тупим предметом в голову.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:
abg

Ви з собою не порівнюйте.
Хоча тепер зрозуміло звідки в тебе неможливість зрозуміти правила дорожнього руху - після ударів тупим предметом в голову.

Ти мені скажи, сорок сьомий, як там Даннінг поживає? На скучив за тобою, крюгером?    :laugh:
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

В этой ветке согласна с короффкой, баны прогрессивные или так, как сейчас, это дело хлипкое, юзеры могут тупо уйти. Должно быть наказание соизмеримое с нарушением, опять же смотря кто нарушает, если стаж форумчанина большой ...тут рассматривается по своему, если юзер только зарегился и прямо с порога ноги на стол и начинает на право и на лево говном поливать, оскорблять и прочее, тут уже можно и крепко по хлебалу получить. Ну и ветку же надо посмотреть, где произошло нарушение, может довели сволочи, и человек сорвался, тут другой срок. Лучше всего короткие баны, день, три дня, но часто. А долгий бан за какое то мега нарушение, или когда рецидив, человек не понял. Ну как то так..
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

А за що VVV_VVV аж на місяць? Яку приватну інфу він розголосив? Мало того, що людина невідомо за що 2 роки відсиділа у довічному бані, так і тепер крок вліво, крок вправо.. :weep:
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

що людина невідомо за що 2 роки відсиділа у довічному бані

Воно опублікувало моє фото з мого особистого скайпу, яке є МОЄЮ ПРИВАТНОЮ власністю... я тоді багато-багато писав усім, кому можна, щодо вічного бану вилупкові... дописався, забанили.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Ну і на останок повторюся: можна було жити і без модераторів.
Але з ними чистіше. Рано чи пізно вони зрозуміють специфіку ФУПу і будуть діяти акратніше,
щоб не перетворити його в абсолютно стерильний і нікому не цікавий.
Просто треба знайти баланс. 
(tu)
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

В этой ветке согласна с короффкой, баны прогрессивные или так, как сейчас, это дело хлипкое, юзеры могут тупо уйти. Должно быть наказание соизмеримое с нарушением, опять же смотря кто нарушает, если стаж форумчанина большой ...тут рассматривается по своему, если юзер только зарегился и прямо с порога ноги на стол и начинает на право и на лево говном поливать, оскорблять и прочее, тут уже можно и крепко по хлебалу получить. Ну и ветку же надо посмотреть, где произошло нарушение, может довели сволочи, и человек сорвался, тут другой срок. Лучше всего короткие баны, день, три дня, но часто. А долгий бан за какое то мега нарушение, или когда рецидив, человек не понял. Ну как то так..

Все что вы пишете очень субъективно и работает только, если лично вы модератор, и все свое время на форуме проводите с целью разобраться в причинно-следственных связях, но именно субъективная модерация является первопричиной смерти большинства форумов, примеров мы имеем достаточно.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

именно субъективная модерация является первопричиной смерти большинства форумов, примеров мы имеем достаточно.
Тільки заради бога - ця теза жодним чином не стосується фДД. Там зовсім інша причина, набагато банальніша.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:


Все что вы пишете очень субъективно и работает только, если лично вы модератор, и все свое время на форуме проводите с целью разобраться в причинно-следственных связях, но именно субъективная модерация является первопричиной смерти большинства форумов, примеров мы имеем достаточно.

 :S
Пєрєвєді! (с)
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

І взагалі, Амід.
Поділіться з форумчанами своїм баченням яким ви хочете зробити фуп?
Чи важлива для вас думка власне самих фупівців чи ви лише чуєте "дописи з гори"?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія