Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

велоотморозь

Re: велоотморозь

вибач, але саме ти почав писати про порушення правил

так дій. порушення є
Як діяти? Повідомити модератору?
 :dopovid:
Повідомляю. В цій темі є ненормативна лексика. Я б не толерував її вживання на форумі.
   
Re: велоотморозь

Як діяти? Повідомити модератору?
 :dopovid:
Повідомляю. В цій темі є ненормативна лексика. Я б не толерував її вживання на форумі.
і за що ти стуканув на мене?)
   
Re: велоотморозь

ДТП в якому я отримав конкертний знак - ВІД ТЕБЕ НІЧОГО НЕ ЗАЛЕЖИТЬ
Ну тут спірне питання, як бачимо на дорозі від велосипедиста залежить ще менше.
при чому так ненависна бляшанка дала другий шанс, а біциклєт  не дасть, в разі ДТП.
і друге , став відчувати себе обдуреним.
ким обдуреним?долею?
в молодості до 22 років займався спортом і памятаю ту легкість і почуття польоту.. В авто ти пертворюєшся на шмат хворого лайна. Тому повністю відмовився від авто..
Займатись спортом можна паралельно, не обовязково переганяти поїзди до Рівного їдучи до батьків.

Це аргумент звичайно для ведення здорового способу життя, але аж ніяк не аргумент  люто ненавидіти 4колісні бляшанки.
Водії яких цілком можливо вибрали інші способи підтримувати тонус.
Це мені на якусь шизофренію скидається, оті всі дописи і аргументи секти переваги велосипеда .


 







   
Re: велоотморозь

тут немає місця для срача

ну вот видите...
а вы говорили - нет места...  :gigi:
   
Re: велоотморозь

Гоша,Блекаут ви на службі до 1 години ночі чи як,бо знаєте часом хочеться іноді поспати.Тим більше коли прокинувся о 5 годині ранку.Так що ,там що до правил дорожнього руху шановні.Як розцінити дії чотирьох колісного, який порушує вимоги знаку "Зупинка заборонена" ставши під знаком навіть не увімкнувши аварійки? Я тут зранку поки їхав на роботу спостерігав,як правовєрниє 4 кольосниє в тисняві паряться.Лєпота.
   
Re: велоотморозь

Гоша,Блекаут ви на службі до 1 години ночі чи як,бо знаєте часом хочеться іноді поспати.Тим більше коли прокинувся о 5 годині ранку.Так що ,там що до правил дорожнього руху шановні.Як розцінити дії чотирьох колісного, який порушує вимоги знаку "Зупинка заборонена" ставши під знаком навіть не увімкнувши аварійки? Я тут зранку поки їхав на роботу спостерігав,як правовєрниє 4 кольосниє в тисняві паряться.Лєпота.
Вкотре зверну Вашу увагу, що 4-колісні не є предметом цієї теми. Вам це болить? Хочете про це поговорити - відкривайте тему і вперед, а не намагайтесь звести цю на манівці.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія