Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Олександрівка-Херсонщина, оккупанти гвалтують немовлят

Олександрівка-Херсонщина, оккупанти гвалтують немовлят

Денісова-наша омбулсвумен. Данні військових і все таке... Прочтіть-дублюваті не буду. Що? адіннародбля?
   
Навряд чи вона стала би озвучувати таке, не маючи достатніх доказів
Тож скоріш за все це правда (
   
Треба розносити це у світовий інфопростір. Росіяни  гвалтівники садисти педофіли
   
Ви погано думаєте про світовий інфопростір, якщо вважаєте, що не знають. Інше діло, що своя сорочка ближче до тіла і чхати хотіли на Україну.
   
чхати хотіли на Україну.


це перебільшення.
такої підтримки Україна ще ніколи не мала.
   
Олександрівку звільнили? Якщо ні, то не докажемо навіть якщо це страшна правда. Тут треба мати безапеляційні докази в першу чергу висновки судмедексперти,  навіть прямих свідчень буде не досталь. Це настільки страшно, що нам не повірять.
   
Re: Олександрівка-Херсонщина, оккупанти гвалтують немовлят

Зараз у Польщі лікуються згвалтовані діти з Бучі, Бородянки та інших місць- вони, пишуть психологи- мовчать. Або повністтю мовчать вже стилькі часу, або практично не коммунікують. Якось вивести їх з шоку не вдається. Ведучій лікар-поляк 57 років-дуже поважний фахівець не розумиє! Каже, що неможлива така концентрація маньяків в певній локації. Хіба що всі там були під дією важких наркотиків.  Людина не може зрозуміти, що кацапи таки й є- вони не люди.

 Звісно-доказів вистачить.  Але тут важливо щоб західний бюргер чи політик це усвідомив
   
Олександрівку зрівняно із землею.
Це сіра зона зараз
   
Чесно кажучи, мені це схоже на "мальчіка в трусіках"
   
Re: Олександрівка-Херсонщина, оккупанти гвалтують немовлят

Олександрівку зрівняно із землею.
Це сіра зона зараз
=====================
 А було село
   
Re: Олександрівка-Херсонщина, оккупанти гвалтують немовлят

Чесно кажучи, мені це схоже на "мальчіка в трусіках"
======================
А ти пошукай скількі зараз згвалтовано неповнолітніх кацапами
   
=====================
 А було село

я про те, що вже більше місяця там можна когось гвалтувати хіба що під перехресним вогнем
   
Международный уголовный суд направил в Украину крупнейшую в своей истории группу следователей.
Карим Хан отметил, что это самое большое количество следователей, которых когда-либо отправлял МУС.
Из 42-х международных следователей — 30 представителей Нидерландов, в том числе судмедэксперты и аналитики.
Они фиксируют каждое преступление.
Раннее сообщалось что Польша, Литва и Украина создали совместную группу для расследования военных преступлений.
   
Але тут важливо щоб західний бюргер чи політик це усвідомив
Знаєш, що найбільше потрясло бюргерів станом на сьогодні?
Буча і фотографії коцабських діточок у лахах побєдобєсія - всі ці візки, стилізовані під танки і БТРи, малесенькі коцап"ята у гімнастьорочках і пілотках.
Спочатку апогеєм  ;o став фанерний рейхстаг, який вони типу "брали". Але коли побачили візок з дитиною, а на візку намальоване "200"!.... :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія