Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Что вы понимаете под победой Украины, и что лично готовы сделать для нее?

Перемога України для мене:
Вступ повноцінно в ЄС.
Вступ в НАТО.
Різке зменшення корупції в усіх держструктурах і бюджетних організаціях. На всіх рівнях.
Реальна демократія з можливістю відкликання депутатів, кількість яких зменшується а якість покращується. Закон про імпічмент.
Відновлення освіти і медицини, замість існуючої імітації.
Закордонні і внутрішні інвестиції в економіку. Ріст заробітних плат і пенсій. Повернення заробітчан, тих хто ним є вимушено.
Відміна пільг і субсидій як зла. Пільги тільки реальним незабезпеченим які самі не здатні заробляти.
Державна мова українська. Вузи тільки на українській мові, як і державна сфера. Платні курси для тих хто не знає а вчитися хоче.
Кримінальна відповідальність за обзивання громадян України будь якої національності, тим більше за поділ на правильних і неправильних.
Недопуск у владу синків партфункціонерів кпсс, і різних комсомольських активістів 80х. Узаконений, взятий з міжнародних прецендентів.
Розслідування об'єктивне будь яких протиправних дій у складі організованих угрупувань, в тому числі різних майданів і антимайданів.
І т.д. і т.п.

+100500

додам повернення ядерної зброї в Україні.
   
вы все не шарите.. правильный путь к победе указан лишь мною .. дураки, написавшие миллиарды слов на форумах, но не воплотившие ни хера из всего хорошего что вами написано .
Такие как ты пришли к власти в 1917. К 1937 их значительная часть была уничтожена другой частью. Система, ими созданная, рухнула в 1991.
   
воювати

знаешь, я бы закрыл ветку после этого поста. но... сколько людей в твоем подъезде готовы воевать?
здесь нельзя впадать ни в парадный пафос, ни в обывательское ворчание... только сумма личных действий всех граждан принесет результат. какими они должны быть, если воевать пойдет всего несколько процентов людей?
что должны делать другие?
я не знаю... если бы взять некого гражданина за ординар и принять закон, что другие должны сделать не меньше, чем он, каков список поступков этого "ординара" достаточен для победы?
   
+100500

додам повернення ядерної зброї в Україні.

З Америки ? Повертай. Можеш особисто привезти. Як патріот .
   
Перемога буде коли гасла "армія, мова, віра" та "Геть від Москви" будуть не актуальні по причині їх виконання
   
Шо тут, сєпарок-ТС, вирішив трохи подрочитися?
Ну ось вам в тему:



Останнє редагування: 8 червня 2019 14:13:15 від птах Сорока
   
знаешь, я бы закрыл ветку после этого поста. но... сколько людей в твоем подъезде готовы воевать?
здесь нельзя впадать ни в парадный пафос, ни в обывательское ворчание... только сумма личных действий всех граждан принесет результат. какими они должны быть, если воевать пойдет всего несколько процентов людей?
что должны делать другие?
я не знаю... если бы взять некого гражданина за ординар и принять закон, что другие должны сделать не меньше, чем он, каков список поступков этого "ординара" достаточен для победы?

те ж саме. просто всі інші мусять емігрувати.
Ізраїлю було легше- там можна було не в'їжджати, якщо тобі пофік проблеми Ізраїлю та становлення тієї держави. З Україною складніше. У нас люди, яких ця Україна виростила, вважають, це вона їм винна, а не вони їй. Що сам факт, що вони тут жеруть і серуть, робить їх громадянами та народом, за якими держава мусить упадати
   
Шо тут, сєпарок-ТС, вирішив трохи подрочитися?


так тс его пахан бойко уже написал что такое пабэда

Текст виступу Юрія Бойка під час Всеукраїнського об'єднавчого з'їзду "Опозиційної платформи - За життя"

Дорогі друзі, нам треба підтримати резолюцію, треба прийняти програму. Тому я до вашої уваги презентую програму "Опозиційної платформи – За життя", з якою ми йдемо в бій.

Шановні однопартійці, співгромадяни! Дякую всім учасникам сьогоднішнього з’їзду. Ми зібралися тут, щоб засвідчити перед країною наше об’єднання. Програма нашої партії проста і зрозуміла. Ми об’єдналися заради миру в Україні.[/b] Введемо мораторій на порушення питань, що розколюють країну, об’єднаємо українців від сходу до заходу, від півночі до півдня, ми повернемо мир на Донбас, Україна виконає мінські угоди, Донбас отримає автономний статус у складі України, приймемо закон про амністію, про вибори та закон про вільну економічну зону на Донбасі.

   
Лично для меня победа Украины, это уровень хотя бы Прибалтики, плюс восстановление территориальной ценности.
К сожалению ничем помочь в этом не могу: я уже старенький и живу на одну скромную пенсию.
   
 Для початку це кацапи -вороги, та захист Держави від деукраїнізації. Все просто.
   
К сожалению ничем помочь в этом не могу: я уже старенький и живу на одну скромную пенсию.
Якшо на українську пенсію живеш,  кацап, то  можеш допомогти.  Самостійна евтаназія та заповіт передати власне майно державі  - це буде найкраща допомога з твого боку. :K
   
Для початку це кацапи -вороги, та захист Держави від деукраїнізації. Все просто.

Раз уже Вольтер вирішив блиснути стислістю, то й захотів сказати щось у цьому дусі:
"Для перемоги над Росією нам потрібна, як мінімум, сама війна з Росією"
   
Якшо на українську пенсію живеш,  кацап, то  можеш допомогти.  Самостійна евтаназія та заповіт передати власне майно державі  - це буде найкраща допомога з твого боку. :K

Только после вас...  :D
   
так тс его пахан бойко уже написал что такое пабэда

Текст виступу Юрія Бойка під час Всеукраїнського об'єднавчого з'їзду "Опозиційної платформи - За життя"

Дорогі друзі, нам треба підтримати резолюцію, треба прийняти програму. Тому я до вашої уваги презентую програму "Опозиційної платформи – За життя", з якою ми йдемо в бій.

Шановні однопартійці, співгромадяни! Дякую всім учасникам сьогоднішнього з’їзду. Ми зібралися тут, щоб засвідчити перед країною наше об’єднання. Програма нашої партії проста і зрозуміла. Ми об’єдналися заради миру в Україні.[/b] Введемо мораторій на порушення питань, що розколюють країну, об’єднаємо українців від сходу до заходу, від півночі до півдня, ми повернемо мир на Донбас, Україна виконає мінські угоди, Донбас отримає автономний статус у складі України, приймемо закон про амністію, про вибори та закон про вільну економічну зону на Донбасі.


Це той Бойко , який разом з Медведчуком і Рабіновічем мочить Зеленського на 112 каналі на всю котушку ?
   
Только после вас...  :D

насправді він і є кацапом. Маскується. ольгинець. Я його заігнорив
   
під побєдой України я понімаю
вступ в НАТО і ЄС
відновлення україньскої мови на всій контрольованій території України
і недопущення виборців Криму і Домбасу до внутрішньоукраїнськ их виборів
   
Людас, до речі, теж. Тільки ім'я його бачу, а так- заігнорив давно. Він населенні пункти Полтавської області по карті називає, бо "легенда" в нього така
   
Це той Бойко , який разом з Медведчуком і Рабіновічем мочить Зеленського на 112 каналі на всю котушку ?
це той бойка який готов вместе с клоуном выполнить планы хуйла ,,, , не стрелять , амнистия , особый статус дамбаса , мир и вот така пабэда?
вот комик в трех  вместе з бойкой , кумом хуйла будут падать на колени
   
Только после вас...
От бачиш, ніфуя не хочеш допомагати )))

насправді він і є кацапом. Маскується. ольгинець. Я його заігнорив
   
Раз уже Вольтер вирішив блиснути стислістю, то й захотів сказати щось у цьому дусі:
"Для перемоги над Росією нам потрібна, як мінімум, сама війна з Росією"
===============================
Так... практично...а що,у нас НЕМА війни з Росією? Чи "іхтамнєт"? B-)
   
Якшо на українську пенсію живеш,  кацап, то  можеш допомогти.  Самостійна евтаназія та заповіт передати власне майно державі  - це буде найкраща допомога з твого боку. :K
Дарма ти так.
   
Перемога-це відрізати ракову пухлину,ніяких пенсій ваті з ордло,крім патріотів України.Любе хрюкання в захист рашки-позбавлення пенсій.За пересікання кордону з кримом і ордло-10 дол пошлини.На кордоні-бетонні доти,мінні поля,дротові загородження.І взятись за вату власну,щоб позбутись скотів типу РСТ і каровок.
   
===============================
Так... практично...а що,у нас НЕМА війни з Росією? Чи "іхтамнєт"? B-)

малось на увазі не капітулювати
   
Розвал Росії. Єдиний варіант безпеки у довгостроковій перспективі.
А для цього слід утримувати статус кво

+ збереження України та її входження в спільноту провідних держав світу.

Як мінімум - щоб Україна посіла те місце в РБ ООН, яке зараз займає Росія.

А Росія щоб лишилась статусу ядерної держави.
   
+ збереження України та її входження в спільноту провідних держав світу.

Як мінімум - щоб Україна посіла те місце в РБ ООН, яке зараз займає Росія.

А Росія щоб лишилась статусу ядерної держави
.
Казки то добре. Хоча, можливо, інопланетяни у цьому допоможуть).
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія