Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Єдиний цивілізований спосіб вирішити питання з продажу с/г земель

Мне не до конца ясна мотивация приверженцев открытия рынка.

Как на вашу точку зрения, пересичный держатель пая, станет его собственником и благополучным фермером, или дешевым сельхозрабочим на земле крупного агрохолдинга?
Давай відберемо у тебе право розпроряджатися власним приватизованим будинком чи квартирою, щоб було "як з землею"?
Ти зразу зрозумієш що до чого, та перестанеш задавати тупі питання.
   
Це екпропріація. Націоналізація це викуп тіпа, як ти кажеж за справедливою ціною, яку може встановити тільки і виключно Ґрося, бо ринку не існує.

P.S. І не лікбез, а лікнеп.
Викуп не буває тіпа викуп. Експропріація - примусове вилучення.
   
Викуп не буває тіпа викуп. Експропріація - примусове вилучення.

Я казав що це буде екпропріація? Я тебе питав чи ти хочеш націоналізації. Чого хвостом крутиш, камуняка?
   
Давай відберемо у тебе право розпроряджатися власним приватизованим будинком чи квартирою, щоб було "як з землею"?
Ти зразу зрозумієш що до чого, та перестанеш задавати тупі питання.
Будинок завжди можна побудувати. Продану землю ніколи не повернеш. Це те, що не можна виробити. Продати землю в умовах не виписаних законів - це залишитися голим. Тому що скуплять її десяток наймогутніших сімей чи кланів.
   
Я казав що це буде екпропріація? Я тебе питав чи ти хочеш націоналізації. Чого хвостом крутиш, камуняка?
Якщо ти тупий і не розрізняєш понять, то з тобою нема про що говорити. Я така ж комуняка, як ти підарас.
   
Якщо ти тупий і не розрізняєш понять

 :laugh: Хуцпиш, камуна?  :facepalm1: 
   
Будинок завжди можна побудувати. Продану землю ніколи не повернеш.

Можна купити назад. Якщо довбо&оби не примусять продати виключно Державі.  :laugh:
   
БЛТ! Стаття 13-14 Конституції.  "земля ...є об"єктом права власності українського народу... основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави".
ай, молодець,
Стаття 14.
Право власності на землю гарантується. Це право набувається і реалізується громадянами, юридичними особами та державою виключно відповідно до закону.

а змістом поняття "право власності українського народу" цікавилась?

Останнє редагування: 1 серпня 2019 16:51:06 від Читач
   
Можна купити назад. Якщо довбо&оби не примусять продати виключно Державі.  :laugh:
О, іпать - тарахтєть! А хто ж тобі продасть назад?  :facepalm1:  :facepalm1:  :facepalm1:
   
ай, молодець,
Стаття 14.
Право власності на землю гарантується. Це право набувається і реалізується громадянами, юридичними особами та державою виключно відповідно до закону.
а змістом поняття "право власності українського народу цікавилась"?
Відповідно якого закону?
   
О, іпать - тарахтєть! А хто ж тобі продасть назад?  :facepalm1:  :facepalm1:  :facepalm1:

Мають право не продавати, так. На те вона й власність. Але за добрі гроші продадуть.
   
Ну ок, ну "продала" ти державі. Дав тобі Ґрося три рублі, далі шо? Ґросіни колгоспи? Може досить?
   
Відповідно якого закону?

конкретно стосовно с/г земель є чинний Земельний кодекс,
то повернемося до референдуму
з якого такого щастя хтось повинен вирішувати замість законних власників яким чином вони розпоряджаються своєю власністю?
   
Мають право не продавати, так. На те вона й власність. Але за добрі гроші продадуть.
Скуплять ті, хто вже ніколи не продасть селянину чи фермеру.  Хіба що між собою продаватимуть- купуатимуть. Скуплять ті, хто буде владарювати потім вами. Визначатиме, що вам їсти, чи буде вам де працювати, чи взагалі продасть цю землю китайцям та арабам. Вони дадуть більшу ціну гарантовано.
   
конкретно стосовно с/г земель є чинний Земельний кодекс,
то повернемося до референдуму
з якого такого щастя хтось повинен вирішувати замість законних власників яким чином вони розпоряджаються своєю власністю?
Читай гілку спочатку.
   
продасть цю землю китайцям та арабам. Вони дадуть більшу ціну гарантовано.

Угу, а вночі прийде Бабай і всіх з'їсть.

Отож хай твоя Держава піклується про безпеку, на це є відповідні служби.

Нє, давай через класову параною будемо пєрдолити все і вся.
   
Читай гілку спочатку.

тому то на самому початку гілки я і написав,
що за ініціативи таких референдумів тре бити по голові і довго
доки дурь з референдумна з голови не вилетить
   
Угу, а вночі прийде Бабай і всіх з'їсть.

Отож хай твоя Держава піклується про безпеку, на це є відповідні служби.

Нє, давай через класову параною будемо пєрдолити все і вся.

"Вб'юся, бо я боюся."

І так всю країну в гімні тримають скоро 30 років. Камуна срана. При чому їх на їхніх же очах тупо на&обують, але нє - ще мало.

Косюк зі своєї яxти вам передає бальшой прівєт. :facepalm1:
   
Ну раз пішла така п'янка то треба винести на референдум право приватизації житла

Запропонувати продати всі квартири за ринковою ціною
А гроші поділити між всіма громадянами

Так спокойно ,если горожане получили в собственность квартиры , то сельские жители земельные участки на которых их дома , ни много ни мало а это 30 соток .Если горожане получили ваучеры предприятий то сельские жители часть в имуществе предприятий сельского хозяйства Колхозов . Но кто то додумался распаевать землю , а вот тут спорный вопрос если земля принадлежит народу  Украины , то почему часть народа землю имеет , а часть нет ? Немного несправедливо .
   
не бачу проблеми в прожажі землі ,,,,,,,,,,тільки хто буде оціняти її вартість
якщо без наїбалова то в чому проблема
   
Земля може продаватися ЛИШЕ державі.

Это как сначала раздаем землю некоторым гражданам , потом собираем налоги со всех и отдаем их некоторым гражданам ? А как же горожане должны оплачивать эти бредовые идеи ?
   
Потім дивуються, що в Польші високі зарплати. Це мав зробити ще Кравчук. Але його швидко купили ті, хто в чорному  омуті знаходив золото. Теж саме з Кучмою. Але це вже було із суто політичних питань.  Янукович не встиг. Порошенка не цікавило. А зараз зеля. Кукловоди по дєшовкє куплять. Але ця інвестиція ризикована і тому коштуватиме мало. Але продавати треба. Втрачати вже нічого




   
Да.
привіт, нелюдь
   
не бачу проблеми в прожажі землі ,,,,,,,,,,тільки хто буде оціняти її вартість

Зараз кажуть новітню річ розробили - ринок назицаєцця. Чув таку новину?  :gigi:
   
Я за продаж землі України. Це буде рнволюція. В мізках в першу чергу
   
Я за продаж землі України.
:facepalm1:
чувак реально ніколи не приходить в свідомість
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія