Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ці прихильники #мамахохотала наївні як діти!

Ці прихильники #мамахохотала наївні як діти!

 Скільки ж у нас інХвантилів. Політичне розуміння на рівні 7 класу. B-)  Коли їм доводиш, що вони дурні-вони зляЦЦя, ніженьками топають, деяких навіть на сльозу пробирає! :weep:  :facepalm:
   
Та просто кожен з них потихенько повертаються к Петру, але соромиться визнати, от і зляться  (P)
   
Re: Ці прихильники #мамахохотала наївні як діти!

 Петро-не Петро... Є Залужний... та вони такі, що й Арестовича б обирали чи Притулу, якщо б бубочка не пройшов би. Ну як оті діти! :facepalm:
   
Петро-не Петро... Є Залужний... та вони такі, що й Арестовича б обирали чи Притулу, якщо б бубочка не пройшов би. Ну як оті діти! :facepalm:

вот так, предал Юлю, передаст и Петра  :lol:

Останнє редагування: 15 травня 2023 07:46:56 від olegan
   
Волтер, у тебя обострение весеннее? куча веток  примерно одной направленности.  Оглянись вокруг, война в стране. О чем ты вообще глаголишь?

кстати про притулу.... извини, по моим ощущениям шансы у Пети против него как по мне нулевые.  вот такая история.  Писи.... ты слишком часто мамахохотала пишешь.... тайний почитатель шоу? Уж не знаю какие там домохозяйки его смотрят... ты видимо среди них главный.
   
И последнее так сказать.... это ты плодишь "дебильные" ветки.  и только из уважение к твоему аксакализму на фупе люди что то там тебе отвечают и типа с тобой спорят. В принципе для большинства те вопросы о которых ты со странной настойчивостью пишешь, на данный момент не актуальны и в их головах никакого места сейчас не занимают вообще. Есть более важные вопросы сегодняшнего дня.
   
Re: Ці прихильники #мамахохотала наївні як діти!

Коли їм доводиш, що вони дурні-вони зляЦЦя, ніженьками топають, деяких навіть на сльозу пробирає!
Ну років 10 тому ти за юлькою бігав. Як можеш себе охарактеризувати в той час?
   
Re: Ці прихильники #мамахохотала наївні як діти!

Ну років 10 тому ти за юлькою бігав. Як можеш себе охарактеризувати в той час?
--------------------------------------------------------
Ніколи ни за ким я не бігав. Просто це ти наївний. Для мене політик будь який- це певний чиновник, який  ЛИШЕ НА ДАНИЙ МОМЕНТ мені більше чи меньше вигідний. Це вам тре царя. Наприклад, я Юлю зараз зовсім не поважаю. Але в свій час вона зробила досить важливі для Країни речі. Робила це специфічно, досить в стилі 90-х, але врятувала нашу економіку, яка вже накрилася тоді мідним тазом. Але потім.... Я був за Ющенко і він багато зробив, але саме він бігав на цирлах та притягнув самих хижих олігархів, наприклад такого монстра як Фірташ. Я дуже довго нападав на Пороха, бо його заносило не туди, хоча в його становищі на початку каденції та війни було настільки все важко, що я , як і більшість, навіть не здогадувалися. Але потім він таки став справжнім Президентом.  КолоВуна я с першого моменту терпіти не міг. Його обрали дурні телепні, інфантіли та шарікови. Але с початку вторгнення 2022 я навіть в перші місяць-два дав в собі йому шанс. Але там пішла така єрмаківщина...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія